Forum Dragon Ball Nao

» Survivor Userski IV ocena: 8,82 (głosy: 17)110

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 26, 27, 28  
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Old Shatterhand, w zasadzie idę za większością. Po za tym, niespecjalnie lubię jego styl wypowiedzi.

Pozdrawiam.
Aha, dziś nie ma szans na podsumowanie, niech ktoś inny zrobi. (Pewnie Focusik)

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
theEnd bo znam tylko jego nick i avatar , niestety nic więcej , więc nie mogę nic o nim powiedzieć .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Laru, bo tak jak ty mnie, tak ja ciebie kojarzę najmniej.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Czyli jesteśmy kwita: the END

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Old Shatterhand
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Kyasarin bo rzadko ją widać coś na forum.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Avensus, bo najmniej go lubię z pozostałych.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Nao było tego dnia pełne ludzi. Asakura wybrała sobie na dzień zebrania X Światowy Dzień Biznesmena. Wchodząc do budynku spóźniona, płomiennie ruda Kyasarin zwróciła uwagę pozostałych członków grupy. Franqey i Focus rzucili jakiś złośliwy komentarz, który Kya skwitowała naciąganym uśmiechem. Usiadła na swoim miejscu i słuchała z uwagą, co mówi Focus.
-Dzisiaj nie powiem wam nic nowego. Każdy z was wie, co ma robić, co może a czego mu nie wolno. Dlatego słucham, macie mi coś ważnego do powiedzenia?- nie czekając na niczyją odpowiedź zażartował- A może nasza płomienna wojowniczka?
-Jakbyś zgadł- rzuciła grobowym głosem- Jak was znam, czytaliście Yanagi Daily. Pewnie pominęliście ten artykuł- rzuciła wycinek z gazety na stół- Opis strzelaniny między Niezrzeszonymi. I tu wychodzą dwie dosyć poważne sprawy: po pierwsze, dlaczego Niezrzeszeni walczą między sobą, po drugie- zaczęła czytać na głos-"..zaczęły.. Śmiertelną... postrzelony został jeden cywil, S. Anko..", moja przyjaciółka. Chcę znaleźć padalca, który to zrobił. Znaleźć i zabić.
Zapadła grobowa cisza. Perspektywa Niezrzeszonych walczących między sobą odebrała członkom Asakury chęć do rozmowy. Zerwane dostawy broni, amunicji, zerwanie delikatnej nici porozumienia z Takedą i Shimazu..
-To oznacza jedno- problemy- zaczął Focus- Ave, znajdziesz zabójcę Anko..
-Jaka grupa?- spytał lekceważąco chłopak.
-Sharingan, czarne włosy. Jeden taki już beknął, tez jest tu opisany. Tak jak i powód mojej nagłej zmiany- powiedziała poprawiając włosy.
Avensus bez słowa opuścił pokój, a reszta członków zastanawiała się nad powodem walk wewnętrznych w Niezrzeszonych. Po półgodzinie postanowili, że każdy będzie myślał osobno, wtedy będzie więcej możliwości do przeanalizowania. Następnym punktem spotkania było omówienie ściągnięcia długu od osoby winnej Asakurze grubą kasę. Focus opisywał go:
-Amerykański polityk.
-To znaczy pełno ochrony- wtrącił Shiro.
-A to oznacza wzmożoną czujność, albo misję- z lekkim strachem podsumowała Kyasarin.
Wszyscy nerwowo na siebie spojrzeli. Misja oznaczała włamanie się do domu celu w biały dzień, "ściągniecie długu" i ucieczkę.
-Zdecydowałem, że zrobi to Kya. Jesteś najlepsza w cichym zabijaniu, powinno ci sie udać.
-Nazwisko i adres zameldowania- powiedziała cicho.
-John Anders. Sheraton, pokój 219.
-Jest twój.
Kyasarin już wychodziła, kiedy na stopniach Nao spotkała Avensusa.
-Mam go. Według relacji świadków- Ave pokazał zakrwawiony nóż- to musiał być on, nie ma wątpliwości, a nazywał się Paintball. Mówi Ci to coś?
-Tak, miałam na niego zlecenie, jestem pewna, że beknął..
-Nie, on żyje.
Kyasarin nie wiedziała, co ma powiedzieć, więc po prostu odeszła bez słowa.
W nocy wykonała zlecenie.

Paint, no cóż, nic nie piszesz w Survku... Albo jestem już naprawdę ślepa
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Aktualnie brak mi czasu, tudzież elementu, kóry mógłby jakoś połączyć w całość poprzednie opowiastki. Ale jako, że wiem co chcę przedsięwziąć, w trosce o swe następne dzieło eliminuję Olda. Żadne osobiste pobudki nie biorą w tym udziału. Ot, analiza matematyczna sytuacji.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Eh... ja już mam mętlik w głowie, na kogo tu głosować, ale zagłosować musze, jakoż się zgłosiłam już. Mój głos leci w strone Olda, czemu?.. hmm... głównie dlatego, iż ide za głosem ludu, ale mam też swój prywatny powód, cóż, przykro mi Cię odstrzelić, ale tak bywa^^.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Odpada Old, dla niektórych Shatterhand.

Gotowi do odstrzału:
Gotenks
Tenshi
Paintball
Franek
Q’
Szarak
Avensus
Cyceron
Ishido
Joe Weider
Focus
Drakan
eMate
Rozarossa
Laru
Shiro
theEND
Kamiru
Kyasarin


Smażący się w piekle:
Tatsumaru
Uchiha Sasuke
Filippo
Mihesz
Daichi
Calibra
Legolas
Shihouin
Old Shatterhand

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ludzkość tego nie przewidziała, ani nie mogła w żaden sposób przed tym jej uchronić. Nie potrafiła nawet o ciut zmienić jej trajektorii lotu, by choć minęła nas o kilkaset kilometrów. Olbrzymi obiekt leciał prosto ku Niebieskiej Planecie. Nadchodziła zapowiadana od dawna – Apokalipsa. W tym czasie trwała teraz III Wojna Światowa od 3 dni. Nastąpiły ciemności. Świat stanął w ogniu. Ludzie nie wyściubali nosów z chaty. Jeśliby wyjrzeli, ujrzeliby obraz tak cholernie przerażający, że serce by tego nie wytrzymało. Dla Boga tego było już za dużo. Postanowił ukarać ludzkość tym obiektem. Tuż przed tym wydarzeniem na niebie ukazały się świetlne obiekty, które spalały się w atmosferze, tworząc niezwykły, świecący się obiekt w kształcie krzyża, który był widoczny o dziwo, wczesnym rankiem i wieczorem. Ylko prawdziwi chrześcijanie wiedzieli, że Sąd nadchodzi. Byli podnieceni tym wydarzeniem, przecierpieli już wystarczająco dużo, nareszcie nadeszła wyczekiwana chwila.

W Polsce panował dziwny spokój, kraj ten nie został objęty działaniami wojennymi. Głowica nuklearna zniszczyła środkową część Rosji, doszczętnie ją niszcząc-siła uderzenia znacznie przewyższała tą z Hiroszimy i Nagasaki. Natomiast Niemcy i kraje skandynawskie zostały pod wodą, a mało co i Polska znalazłaby się pod nią, jednak ten kraj był dziwnie chroniony przez siły wyższe… Oprócz Polski, spokojnym miejscem był Półwysep Iberyjski, głównie Hiszpania.

Ishido, Joe, Dajak,Franek wypijali ostatnie już browary ( w sklepach brakowało ich od tygodni, więc trza było zrobić niezbędne zapasy na miecha przynajmniej). Panował smutny nastrój. Dwoje wielkich przyjaciół ( ._. ) przebywało w tej chwili w najniebezpieczniejszym miejscu na Ziemi, w okolicach Chicago. Tam prowadzone były intensywne bombardowania. Nad to miejsce miała soaśc także ogromna asteroida , o rednicy ok. 490 km., i wadze wielu milionów ton. Ameryka i bez tego chyliła się ku upadkowi, panował ogólny chaos, korupcja, wyuzdany seks ( aj lajk ?), choroby, napady , kradzieże i wiele innych rzeczy, które psuły Stany ;p. Jedzenia było bardzo mało- szerzył się kanibalizm. W tym stanie – Chicago, przebywali : Drakan i eMate – jedni z przyjaciół Focusa-brata Drapana i Ale- wielkiego przyjaciela eMate. Dzwoniliśmy do nich co chwila, by wracali, jednak wszelkie środki transportu zostały przerwane, prócz ostatnich kilku lotów do Europy centralnej – w tym Warszawy-Okęcie..


Własnie wyszedł ostatni numer „Timesa”, cały na czarno, piszący w tytule : „ Koniec Ameryki, wielkiego mocarstwa…”. Drakan ociągała się z pakowaniem i zanim zorientowała się, eMate siedział i wygrzewał miejsce w samolocie, czekając na nią nerwowo. Biegła co sił w nogach, jednak liniowiec ( nie mylic ze statkiem, samolot na pewno tez taki istnieje- wielie bydlę) nabierał prędkości, wznosząc się coraz wyżej. Chciała uczepić się z rozpaczy ogona samolotu. Ochrona lotniska myślała, ze to kolejny terrorysta i sparaliżowała ją paralizatorkiem. Nie wytrzymało tego jej słabe serce. eMate poczuł silne ukłucie w okolicy serca, zarazem pewną ulgę, że ucieka z tego miejsca, przepełnionego bólem.

Wciągu kilku godzin doleciał do lotniska w Warszawie. Czekali tam na niego wszyscy zebrani znajomi – dopijaliśmy jeszcze te broweczki – Heinekeny tym razem. eMate zarapował , że jest OK. Pytali się, co z Drakan, opowiedział im wszystko po kolei. Nastrój był ponury. Musieli szybko schować się do podziemnego schronu, gdyż za niecałe pół godziny miałnastąpić najazd asteroidy na Ziemię – jooo jaaazda. Data wskazywała na 21 grudnia, 2012 roku, w godzinach późno-wieczornych.
Nastąpiła eksplozja. Tu – pod ziemią, było ja słychać całkiem wyraźnie.

PS. Skutki tego opiszę w kolejnej części, zapowiada się katastrofa , podobna do tej , która rozpierniczyła w drobny atom – dinki…”


.. Drakan, nie miej mi tego za złe, zawsze mam ten dylemat na kogo dać głos, nie przychodzi mi to z latwoscia ...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
theEND - zbyt krótki staż, więc nie mogę powiedzieć nic złego. Nie sprawiał żadnych kłopotów, jednakże nie znam go na tyle, żeby mnie to powstrzymało od głosowania na niego.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
theEND - te same powody co wcześniej

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
The End Powód jest taki sam jak wcześniej .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Avensus, bo wciąz go nie poznałem

Ave: A chcesz? xd

Nom, skoro Ty mnie znasz... (jako że zdążyłeś ocenić, że kiedyś byłem inny o.O)

Ave: Nigdy nie powiedziałem, że Cię znam, co nie oznacza, że nie mam wyrobionego zdania o Tobie. Zawsze możesz napisać na gg, jeżeli tak bardzo chcesz się zeznajomić...

Wiem, że nie oznacza. Tylko zrozumiałem to tak, jakbyś wolał mnie, kiedy siedziałem jedynie na dziale DB, pisałem z błędami i nie miałem własnego zdania. Dziwne

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 20.02.2008, 13:59
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
eMate- najmniej Cię znam, w sumie to w ogóle.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
eMate - Tak jak Joe, nie poznałam Cię jeszcze, oraz rzadko Cie widuje ostatnio na forum.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Zapowiada się piękny dzień.Kolejny piękny dzień.Słońce już wyłaniało się zza horyzontu.Było to najgorszym,czego się spodziewał eMate.Błąkał się po pustyni już czwartą dobę.Noc przynosiła kilka godzin ukojenia,lecz tuż po świcie temperatura podnosiła się bardzo gwałtownie.Podróżnik,który zboczył ze szlaku był bardzo wyczerpany,jego nogi były pokaleczone,sam rozdrapywał swoje strupy,aby zwilżyć usta krwią.Nie jadł,odkąd obudził się trzy dni wcześniej bez swojego konia z całym bagażem i prowiantem.Czekała go tu tylko śmierć.

Jednak po kolejnej godzinie drogi ujrzał w oddali oazę.Ostatnimi siłami zaczął czołgać się w jej stronę,po chwili musiał się zatrzymać,żeby złapać odrobinę tchu.Robił przystanki co 500m.Wydawało mu się,że oaza nie zbliża się ani o metr,lecz unosi się w górę.W końcu ujrzał ją wysoko nad sobą,wiszącą na niebie,przysłaniającą prażące słońce.Latały wokół niej sępy.eMate stracił wszystkie siły i nadzieję.Zamknął oczy i ostatnim,co przemknęło mu przez myśl,był jego syn,którego jeszcze nigdy nie ujrzał.

Sępy rozpoczęły swoje dzieło...

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Paintball siedział na zapadniętym fotelu w obskurnym pokoju hotelowym. Assasyn był dobry- nawet kevlarowa kamizelka nie zdała się na wiele, ledwie udało mu się uniknąć śmiertelnego ciosu w któryś z witalnych organów...
Ci młodzi są coraz lepsi- pomyślał z żalu za bliżej niesprecyzowanymi 'dawnymi czasami' i z podziwem dla umiejętności jego potencjalnych następców- ale brakuje im doświadczenia. Cios był dobrze wymierzony, ale młodzik nie przewidział, że ja też mogę mieć broń białą...
Rana była głęboka, ale nie stracił wiele krwi. Nanoboty wprowadzone do krwiobiegu przed rozpoczęciem misji doskonale się spisały...
Sprawnie założył opatrunek na szybko gojącą się i ledwie już krwawiącą ranę. Za kilka godzin znów będzie w formie.
Rozsiadł się na tyle wygodnie, na ile pozwalał zniszczony fotel, desert eagle położył na stoliku w zasięgu ręki. Zgasił lampkę i pogrążył się w półmroku, rozjaśnionym starym, mrugającym przez okno neonem- hotelowym szyldem. Miał wystarczająco dużo czasu, żeby zastanowić się nad zaistniałą sytuacją.
Asakura chciała go zabić. Nie była to dla niego nowość, że ktoś próbuje się go pozbyć. Jednak za zwyczaj byli to koledzy po fachu, pragnący pozbyć się konkurencji.
A trzeba przyznać, że był cholernie konkurencyjny. Ale żeby od razu Klan? To było coś innego. Gdyby nie chodziło o jego życie, czułby się zaszczycony, że jego skromna osoba została dostrzeżona. Musi zdobyć więcej informacji. Do Olda nie ma co iść, ponoć kropnęli go we wtorek wieczorem...
Po raz pierwszy w swojej długiej karierze zawodowej rozpocznie misję, w której będzie jednocześnie klientem.
Tylko jak 'ugryźć' Asakurę? Nie miał tam żadnych wtyczek, żadnych kontaktów, a musiał zaczerpnąć informacji u samego źródła.
Chyba najlepszy wyjściem będzie złożenie wizyty tej rudej diablicy- Kyasarin. Ma dziewczyna charakterek, ale nie ma sobie równych, jeśli chodzi o szybkie i sprawne zbieranie informacji. Czytał jej akta, ale coś mu mówiło, że nie wie o niej nawet 10%.
To będzie... ciekawe przeżycie.
Tak...
Przeżycie...
...dobrze by było....
Czas potrzebny na regenerację tkanek minął. Mógł ruszać...


Czuję się zaszczycony, że ktoś napisał coś dłuższego z udziałem mojej osoby. Odwdzięczam się tym samym
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 26, 27, 28  

Forum DB Nao » » » Survivor Userski IV
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook