Forum Dragon Ball Nao

» Najciekawsza śmierć

Strony: 1, 2, 3, 4  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Śmierć którego z bohaterów Dragon Balla była dla Was najciekawsza, najlepsza, najbardziej wzruszająca, itp.?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.010
Posty: 36
Skąd: wrocław
Myśle że Vegety od miał zawsze trudno i trochę mi sie go szkoda robiło bo tak się męczyl i starał żeby być najlepszym [ ort! ]:(

WARRIOR20
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.949
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Myślę, że Songa kiedy teleportował się na planete Kaito z Komórczakiem
przecież wtedy poświęcił się dla całego świata.
Wzruszająca była śmierć Piccolo w Sayians Saga,bo poświęcił się dla Son gohana i stał się w tedy dobry.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Mnie najbardziej wzruszyła śmierć Piccolo podczas Saiyanin Saga, kiedy poświęcił życie dla małego Son Gohana Zresztą wszystkie śmierci podczas tej sagi były tragiczne
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
m.in smierc w dbgt kiedy ziemia wybuchala oddal energie goku zeby ten mogl sie teleportowac. To bylo cos to bylo mocne, a jak potem gohan plakal

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ciekawie i widowisko wykorkował Perfect Cell (nie ma to jak śmierć w wielkim stylu . A rozpłynięcie się w Kamehameha Gohana SSJ2 na pewno [ ort! ] takie było. Chociaż to Cellowi pozostało na otarcie łez po nieudanych planach "rozwałki" ). A wzruszająca smierć ?? Było ich troche, ale najbardziej poruszyła mnie ta Gohana z Trunks Special gdy młody syn Vegety odnalazł ciało swego mentora i przyjaciela.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
hmm... ja mysle ze Majin_Vegety ... no i własciwie to jeszcze ... smierć bohaterów na ziemi podczas buu sagi... ale ogolnie to smierc(i) goku sa mentalne... on zawsze zgrywał bohatera i niemal zawsze ginal.. raczej to swiadczy o jego "ofiarze przemysłu gumowego" niz bohaterstwie

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Mi osobiście najbardziej 'przypadła do gustu' (hmm... ten zwrot chyba niezbyt pasuje do śmierci...) właśnie wspomniana przed chwilą przez Goku (a wcześniej pisał o niej również eMate) śmierć Piccolo. Tia, można powiedzieć: śmierć w wielkim stylu.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Najbardziej dramatyczną i najstraszliwszą śmierc miał z pewnością ojcieg Goku, Bardrock.
Został zabity na Planecie VEGETA przez Freezer'a za pomocą Death Ball'a.
Jest to dokładnei ukazane w jednym z filmów kinowych.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
W ogóle śmierci w DB są świetne. Wygląda na to, że to właśnie bohaterowie umieli robić najlepiej: umierać.

A tak przy okazji:

Majin wieki temu o Goku napisał(a):
on zawsze zgrywał bohatera i niemal zawsze ginal.. raczej to swiadczy o jego "ofiarze przemysłu gumowego" niz bohaterstwie
Pozwolę sobie się nie zgodzić. Umiejętność oddania życia 'dla sprawy', i to bez większego wahania, świadczy o wielkim bohaterstwie. Nawet, jeżeli nie przynosi zamierzonego efektu. Wbrew pozorom bardzo niewielu ludzi byłoby do tego zdolnych.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Najciekawsza...? Nieco mi to słowo tu nie pasuje, ale ok.
Popieram zdanie Xana, eMate i Goku - najpiękniejszą śmiercią było oddanie życia za Gohana przez Piccolo. Czemu to było wyżej napisane, nie będę powtarzac...

Umiejętność oddania życia 'dla sprawy', i to bez większego wahania, świadczy o wielkim bohaterstwie. Nawet, jeżeli nie przynosi zamierzonego efektu.
Śmierć jeżeli nie przynosi efektu jest niepotrzebna i lepiej jej moim zdaniem unikać...

Wbrew pozorom bardzo niewielu ludzi byłoby do tego zdolnych.
Czy zdobyłabym się na oddanie za kogoś życia, to nie wiem... Zależy chyba za kogo, chociaż zapewne Xan poświęciłbyś się dla każdego bez wyjątku
Videl1994 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Videl1994
Wiek: 29
Dni na forum: 6.829
Posty: 12
Skąd: Konin
A dla mnie Songo i Vegety. Songo dla tego bo po prostu [ ort! ] byl moim ulubiencem a Vegety bo przez Buu musial sie poswiecic i zrobic audo destrukcje.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
a moze bys tak wyszczegolnila smierc lub smierci u SONGo tak jak u Vegety "audo destrukcje"

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Śmierci Goku było dużo, ale Vegety niewiele.
A co do tej "Audo Destrukcji" to dla mnie nie było nic szczególnego, bardziej juz przejałem się śmiercią Krillina na NAMEK

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to wlasnie dla mnie odwrotnie, smierc vegety w buu sadze jest bardziej pokazowa, a po za tym w slusznej sprawie, a kuririn przypadkowo ale jego smierc byla wazniejsza od smierci vegety. Dla niejasnych miala wiekszy wplyw na przyszlosc

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, no tak, gdyby nasz łysol nie eksplodował to Goku nie osiągnąłby SSJ. Ale z drugiej strony zginął sobie ot tak, jak wielu z ręki Freezera, nawet nie był w stanie się bronić... Za to śmierć Vegety, to było coś. Nie dość, że robiła niesamowite wrażenie to jeszcze to poświęcenie księcia, to był taki inny Vegeta, niż ten, którego znaliśmy i to zrobiło na mnie największe wrażenie jeśli chodzi o tą śmierć.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Dla mnie najciekawsza smiercia jestgdy songo ssj4 zrobił kamehameha na bebiego który wygladal jak nastolatek maly w swoim statku kosmicznymi zjadlo go slonce
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Heh jak Piccolo rozwalil Demon Rayem Raditza i Goku no i oczywiscie jak sie poswiecil dla Gohana zaslaniajac go wlasna piersia ,a takze podczas poswiecenia sie dla dobra mieszkancow Ziemi (rozryczalem sie wtedy,no co wiem ze sa tu tylko sytuacje z Piccolem ,ale on najlepiej umieral )

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Focus: 03.08.2005, 13:14
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Moim zdaniem najciekawsza śmierc w DB to gdy Piccolo poświęcił się dla małego Gohana, wiecie jak nappa puściła tą zabojczą fuge
To było super a zarazem wzruszające.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Najlepsza - śmierć Super 17 i Bebiego (Son Gokuaaaaahhhhhh...!!!) Obie były bardzo efektowne
Najciekawsza - Bojack. Najpierw przebicie pięścią, później zniszczenie Kamehamą
Najbardziej wzruszająca - przebicie Goku i Raditza Makankosappo Piccola.

Bomba di luce!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Najciekawsza śmierć
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook