Forum Dragon Ball Nao

» Need for Speed

bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.592
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
Need for Speed: Porsche 2000

Wczoraj zainstalowałem sobie tę "starą" gre...
Moj komp juz nie jest najlepszej klasy więc nawet taki Underground mi nie wejdzie...
Ale NFS P2000 nie jest takie złe... bardzo dobra gra...grafika na poziomie...
Duży wybór samochodów które rożnią sie wszystkim !!!Każdy sie prowadzi inaczej,rozne dźwięki silnika...
Trasy dopracowane,troche skrótów itd...
Super gra po prostu [ ort! ]

Osobne tematy:
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Most Wanted

bartulon
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No wiadomo ze most wanted rzadzi ale skoro tobie Bartulon nie wejdzie to wyprobuj NFS: Hot Pursuit 2. Mowie ci to jest 3 najlepsze NFS wedlug listy najlepszych Speedow na grach-online. Polecam

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.587
Posty: 42
Skąd: Dębica
O grałem w to i to i musze powiedzieć że Porsche 2000 jest spoko bo ładna grafa i w ogóle [ ort! ] ma fajny klimat nawet . Ale hot pursuit ma ten klimat chyba jeszcze lepszy [ ort! ] ale za to grafika chyba jest gorsza z tego co pamiętam .
Ale ogólnie i w to i to polecam zagrać .
Vegeta'San Mężczyzna
Cargo
Cargo
Vegeta'San
Wiek: 31
Dni na forum: 6.056
Posty: 29
Skąd: Polska
Gierka stara ale na poziomie.Grałem w to na PSX i na kompie.Całkiem niezła
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.024
Posty: 283
Need for Speed Pro Street

Jakie są wasze opinie na temat kolejnej odsłony NFS? Czy ktoś z Was grał w tą grę? Polecacie, czy nie? Piszcie wszystko na temat PS'a. Jak wygląda sprawa tuningu, fizyka samochodów na trasach, czy płynnie Wam chodzi na waszych parametrach pieca i czy warto się wyposażyć w NFS: PS .
Osobiście nie grałem, więc liczę na Wasze wypowiedzi, a nie spodziewam się cudów, bo Carbon też miał być super, a wyszedł na takiego średniaka. Jestem ciekawy czy w przypadku tej części, również jest ona przereklamowana.
Miłosz Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Miłosz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.747
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Skąd: Dzierzgoń
JA MAM KODY DO TEJ GIERKI:


UNLOCKALLTHINGS-wszystkie poziomy kariery części i kilka dodatkowych aut
LEIPZIG-zablokowania pojazdów
W2IOLLO1-4000 DOLARÓW
L1IS97A1-8000 d
1MA9X99-2000 D
CASHMONEY-10000 D
SAFETYNET-5 darmowych marketów naprawy
Jest więcej kodow do tej gry,wypisałem przydatne,ogólnie nie chce mi się tyle pisać

Kto zwas gra w Quake 3 ja na freeze dla pijaków gram a wy???
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Miłosz napisał(a):
JA MAM KODY DO TEJ GIERKI:
Rzeczywiście kody do znalezienia to w necie to tak trudna sporawa , ze bez Ciebie nie dalbym rady. Wielkie dzięki.

Jest więcej kodow do tej gry,wypisałem przydatne,ogólnie nie chce mi się tyle pisać
MAsz racje, bo kumy by się chciało używać funkcji "kopiuj".

Grałem, trochę, przede wszystkim podoba mi sie model jazdy, taki przyjemny , jednak nżie czujesz już prędkości, za to możesz podziwiać otoczenia . GRafika wreszcie weszła na wyższy poziom, muzyka hm...ja wolałem jakieś raperskie kawałki , więc to jakby dla mnie nie za bardzo.No i najważniejsze - legalne wyścigi. Sprawa kontrowersyjna , jednak ja zawsze byłem bardziej zwolennikiem czegoś takiego jak Gran Turismo, więc to rozwiązanie mi się podoba.Nie mozna już przy tym jeżdzić po mieście , trochę szkoda, ale za to nie trzeba szukać sklepów w nowych dzielnicach

+ model jazdy, grafika, legalne wyścigi

- muzyka

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Need for Speed Undercover

Co sądzicie o najnowszej wersji popularnej gry samochodowej? Graliście? Co wam się w niej podoba, a może jest coś co nawala?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wczoraj udało mi się w końcu ją uruchomić ( a niepotrzebnie brałem rejestrację na początku przez sieć ). Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Gra chodzi mi dosyć płynnie na najwyższych detalach, jednak postanowiłem, dla jak najpłynniejszej gry, ustawić większość detali na iut mniejsze niż max.

Gra powaliła mnie swoją obudową graficzną. Istna perełka, a gram przecież tylko naśrednich detalach. Samochody są wspaniale odwzorowane, wyścigi bardziej realistyczne. Wprowadzono w końcu jaki.ś system zniszczeń, po którym w pewnym momencie samochód może zostać wycofany z wyścigu za swe zniszczenia.

W czasie rozwoju akcji ( występowanie we wszelkiej maści wyścigów), pojawiają się filmy , które obrazują życie tutejszych mieszkańców i to mi się podoba. Ogólnie mówiąc, gra posiada wielką klasę .
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Gra jak najbardziej ciekawa. Szata graficzna nieskazitelnie ładna. Odwzorowanie prawdziwych wozów, terenu, budynków i tego typu detali, naprawdę porządnie zrobione. Ze strony wizualnej naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
Osobiście grę przeszedłem wczoraj i uznaję ja za dobry odstresowywacz. Jeżeli nauka cię przemęcza, a matematyczne wzory nie chcę wchodzić do głowy, to idealnym sposobem rozluźnienia jest przejście kilu wyścigów w NFS Undercover.

Jedyne co razi to krótka fabuła i małe zróżnicowanie wyścigów. To pierwsze dla prawdziwego fana może być powodem do irytacji, bo grę bez większych problemów można przejść w jeden wolny dzionek. Owszem po misjach można sobie jeździć i ścigać się, bijąc przy tym rekordy ale i tak nie zmienia to faktu, że jak na grę tego formatu jest to zdecydowanie za mało.
Co do sprawy wyścigów to mamy tylko kilka typów : sprint, tor, zniszczenia i ucieczka przed policją, bitwa na autostradzie, zaliczanie punktów. Potem dochodzi jeszcze niszczenie przeciwników i rozwalanie ich wozów ale to nie rekompensuje małego zróżnicowania. Gdzie podziały się dragi, drifty czy bicie prędkości na fotoradarach? Owszem ostatnie z wyżej wymienionych są nowością ale ja jestem raczej za powrotem do korzeni tych starych NFS'ów.

Największym plusem jaki kryje się tuż na oprawą graficzną jest możliwość, tuningu samochodów zależnie od potrzeb gracza. Możliwość doboru i ograniczania prędkości, szybkości ruszania z miejsca, czy wybieranie zawieszenia jest nieprzeciętnie ciekawe.
Podsumowując, NFS Undercover jest grą wartą kupna.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Zawsze już tak ze mną jest , ze kazdym nowym NFS'em na poczatku się podniecam , po czym zatnę się na jakimś wyśigu i do tracę całą przyjemność z gry. Pojawia się frustracja. Tutaj było inaczej , gra która przy niektórych wyścigach mogła być mocnym orzechem do zgryźenia stała się banalnie wręcz prosta w porównaniu z np. takim Undergroundem. Aczkolwiek niektóre utwory muzyczne mi się podobały, a grafika powodowała uśmiech na mej twarzy. Gra jest równiez dosyć krotka. Wystawiłbym jej 8/10.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Wielki postęp jeśli chodzi o grafikę. Naprawdę w tym roku się postarali. Bardzo ładnie to wygląda. Przypomina mi trochę Carbona i Most Wanteda razem wziętych . Podoba mi się fabuła i tryb rozwoju kierowcy. Całość bardzo ładnie pomyślana i pokazana w grze. Policja stoi na dobrym poziomie no i również Tobie rozwala się auto. Ciekawie zrobili także możliwość tuningowania aut i niezła muza gra. Ogólnie Undercover to najlepsza moim zdaniem wersja NFS.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Need for Speed
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook