Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 124, 21.01.2018

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do sto dwudziestego czwartego odcinka Dragon Ball Super emitowanego 21.01.2018 o godzinie 1 naszego czasu w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Odcinek słaby. Samo to, że Freeza nie poradził sobie z Despo jest śmieszne. Jeszcze śmieszniejsze jest odpadnięcie Gohana, mogli to załatwić na kilka innych sposobów. Najprostszy Freeza podbiega i wali królika w jajca, ten upada i wyrzucają go za ring. Gohan wtedy dostaje tylko rykoszetem. Technika Freezy z laserami również śmieszna a jeszcze śmieszniejsze jej przedstawienie (jak Gohan pucuje Despo i przemieszczają się cały czas w przód - kilkukrotnie pokazane).

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz napisał(a):
Samo to, że Freeza nie poradził sobie z Despo jest śmieszne.
Nie wziąłeś pod uwagę, że jeśli Freeza faktycznie coś kombinuje, o co się go podejrzewa, to mógł udawać, że sobie nie radzi, żeby wciągnąć w walkę Gohana i pozbyć się obu, nie tracąc przy tym sił.

Dla mnie walka dobra z niezłą muzyką. Fajnie, że trwała cały odcinek i że Dyspo nie okazał się taki słaby. Oczywiście zawiodą się ludzie oczekujący, że Gohan osiągnie rzekomą nową formę czy inne wzmocnienie, ale to było od początku mało prawdopodobne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Shounen napisał(a):
Gohan osiągnie rzekomą nową formę czy inne wzmocnienie, ale to było od początku mało prawdopodobne
Ja się zawiodłem tym, że Gohan
Shounen napisał(a):
Nie wziął pod uwagę, że jeśli Freeza faktycznie coś kombinuje, o co się go podejrzewa, to mógł udawać, że sobie nie radzi

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Raczej brał pod uwagę, że Freeza to cwaniak, ale priorytetem i tak było wyrzucenie Dyspo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
Na pewno to nie było wszystko co Gohan potrafi liczyłem na inny obrót spraw i się zawiodłem na końcu ... Ogólnie miał być to odcinek Gohana a dostał tylko połowę odcinka ... nawet nie całą połowę ... zrobili z Dyspo jakiegoś kozaka z którym Golden Friza sam nie mógł sobie poradzić trochę mam żal do tego odcinka
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.503
Plusy: 1
Posty: 536
Myślałem że Gohan odpadnie, ale pod sam koniec w walce z Toppo. Szkoda strasznie
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Nie sądziłem, że Zenusie będą potrzebowali slow motion do oglądania ich walki

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Maniek123404 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Maniek123404
Wiek: 37
Dni na forum: 2.819
Posty: 60
dobrze! Gohan do książek to co lubi, a nie na siłę do walki
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Sądziłem, że C17 odpadnie szybciej niż Gohan. Też łudziłem się, że może przekroczy swoje granice i zaprezentuje nową moc.
Również myślę, że Freeza specjalnie udaje że jest słaby. Walka z Toppo zapowiada się ciekawie, może nawet lepiej niż z Jirenem.

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
bardyt napisał(a):
Nie sądziłem, że Zenusie będą potrzebowali slow motion do oglądania ich walki
Już podczas walki Dyspo z Hitem musieli z nich korzystać.

Yasiek napisał(a):
Walka z Toppo zapowiada się ciekawie, może nawet lepiej niż z Jirenem.
Tylko mi ten "nowy" Toppo skojarzył się z Sidrą?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.206
Posty: 292
Nawet zapomniałem, że wtedy już korzystali ze slow motion... ale to takie stawianie Wszechczusia Zenusia niby jako najlepszego, ale gdy chodzi o szybkość to Zenuś nie wyrabia , trochę pokopane...

No i ciekawi mnie tekst wypowiedziany przez Arcykapłana, że następnym razem zapewni lepszego GodPada... trochę to może nadinterpretacja, ale czyżby chcieli nam jednocześnie powiedzieć, że kiedyś jeszcze będzie powtórka z rozrywki?

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Odcinek dobry. Dyspo bardzo szybki i tez pokazal ultra speeda gdzie nawet goku by nie daly rady. Dzieki wpolpracy tylko go pokonLi. Zenusie nawet go nie widzieli a animacja nie oddala jego szybkosci. Gohan nie pokazal jeszcze calej swojej mocy szkoda jako lider sie poswiecil dla dobra sprawy. Dlaczego Freeza ma najlepsza przemiane jest fantastyczna pod wzgledem animacji i muzyki. Kolejny odcinek topo vs c17 plus Freeza. Topo tez pokaze niezlego power upa. Kto tym razem sie poswieci? Freeza kombinuje jak wygrac turniej bo go nie wskrzesza.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kemot81 napisał(a):
Freeza kombinuje jak wygrac turniej bo go nie wskrzesza.
Ale dlaczego mieliby tego nie zrobić? On im pomoże przeżyć, a w zamian "nie, wracaj do piekła"? Tylko że od początku turnieju twórcy dają widzowi do zrozumienia, że Freeza chce czegoś więcej niż tylko wskrzeszenia. Pytanie, czy zdąży coś z tego zrealizować i czy się z tym zdradzi.

bardyt napisał(a):
No i ciekawi mnie tekst wypowiedziany przez Arcykapłana, że następnym razem zapewni lepszego GodPada... trochę to może nadinterpretacja, ale czyżby chcieli nam jednocześnie powiedzieć, że kiedyś jeszcze będzie powtórka z rozrywki?
Zdecydowanie nie należy nabierać się na takie gadki. W świecie DB turniej może będzie, ale niekoniecznie powstanie o tym anime/manga.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kemot81
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 2.792
Posty: 105
Wracajac do tematu wskrzeszenia Freeza to rozumiem ze kule moga wskrzesic o wstecz ponad rok czy nadal ta zasada ograniczenia istnieje? Czy Goku mu to obiecal? Czy na turnieju bedzie 1 zyczenie dla wszechswiata czy dla zawodnikow ktorzy pozostali na arenie i wygrali?
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Walka Vegeta i Goku vs Jiren była fajna, chociaż początkowo brakowało jej napięcia, może po poprzednich odcinkach była zbyt powtarzalna? A, i trochę jakoś bez fajerwerków Vegeta osiągnął w poprzednim nowy poziom. z Goku tak zawsze przedłużają, a tu - pstryk - i nagle coś więcej.

Jiren tutaj normalnie jak jakiś cyborg bez zadrapań, sobie chodzi bez problemu, żadne ataki nic mu nie robią, jakieś to nudne trochę, że jest taki idealny.

Ze wszystkich złych postaci w DB, najbardziej lubiłam Freezera. I nadal tak jest, mimo że narzekałam na jego ciągłe pojawianie, to lubię jego styl, teksty i ogólnie to, jak wykreowali tę postać.

Freezer znowu swoje. Przecież jego nie obchodzi, kto wygra, ważne, żeby miał Smocze Kule/został wskrzeszony.

No i dobrze, że pojawił się Golden Freezer. Chociaż Dyspo też zaskakuje, tylko dźwięki były jakieś dziwne, bardzo mnie bawiły xd.

"Czyżby zaszczycił mnie sam Son Gohan?", no uwielbiam sceny z Freezerem i Vegetą/Gohanem/Goku. Zawsze są świetne.

Taki turniej daje naprawdę duże możliwości ukazywania niezłych sojuszy, kto by pomyślał, oglądając odcinki na Namek, że kiedyś Gohan będzie walczył ramię w ramię z Freezerem?

Gohan w końcu pokazał klasę! No, nareszcie! Marudzenie Freezera było zabawne. ;p I to wysłanie pocisku w Dyspo i Gohana? Ej, no masakra! Nie spodziewałam się tego i wkurzyłam, bo Gohan dopiero zaczął pokazywać jakąkolwiek moc, ech.



Shounen napisał(a):
Ale dlaczego mieliby tego nie zrobić? On im pomoże przeżyć, a w zamian "nie, wracaj do piekła"?
Może dlatego, że Freezer planował wymordować mieszkańców Ziemi i ogólnie jest zły i jego nawrócenie nigdy nie nastąpi? Wskrzeszać kogoś, kto dalej będzie zabijał? Fakt, pomógł im na turnieju, ale można traktować to jako częściowe odkupienie. Poza tym to też było dla niego fajne, że zamiast siedzieć w kokonie, mógł powalczyć i poużywać wolności.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
szarlej_3 napisał(a):
Może dlatego, że Freezer planował wymordować mieszkańców Ziemi i ogólnie jest zły i jego nawrócenie nigdy nie nastąpi?
A Vegeta nie tyle planował, co to częściowo zrobił, raz rękami Nappy, a później w sadze Buu. Plus na Namek wybił jedną wioskę. Nie był w niczym lepszy od Freezy, po prostu był zbyt słaby na dane warunki, żeby można było traktować go z większą powagą. Przed jego ucieczką padły nawet fajne słowa z ust Kuririna: "Jeśli myślisz, że może się odmieni, podobnie jak stało się z Piccolo, to grubo się mylisz". Ciekawe, czy wtedy ktokolwiek zakładał, że Vegeta stanie się głównym bohaterem - jestem pewien, że nikt.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Nie mówię, że w okresie młodości był lepszy od Freezy, ale jednak już później, w sadze Buu poświęcił się dla Ziemi, a później walczył razem z Goku i uratował planetę oraz ludzi. Od momentu jak zamieszkał z Bulmą po sadze Buu nie zabijał już ludzi (wcześniej przecież też nie, nie licząc jak był Majin i zabił tych na trybunach, których później i tak wskrzesili), a Freeza zabijał bez ustanku i jakby został wskrzeszony, znowu by to robił.

Jak dla mnie darowanie komuś życia to coś innego niż przywracanie do niego. Ja akurat lubiłam Vegetę od początku, ale patrząc obiektywnie, nie byłabym za tym, aby wskrzeszać go do życia po akcji na Namek. Zrobili to w sumie przypadkiem. Gdyby mieli możliwość wyboru, nie powinni tego robić, bo zasłużył na śmierć, nawet jak wcześniej walczył ramię w ramię z Gohanem i Kuririnem, nic to nie znaczyło, bo robił to dla siebie. Tak samo z Freezą. On walczy tylko dla siebie i własnych interesów, a jak go wskrzeszą, dalej będzie zabijał.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Odcinek naprawdę spoko. W końcu polubiłem Gohana. Tym jednym odcinkiem wywarł na mnie naprawdę duże wrażenie. Widać, wystarczyło jednego brzydkiego Uszatego, bym go polubił (przynajmniej tymczasowo). Dobre!


szarlej_3 napisał(a):
których później i tak wskrzesili)
A co to niby umniejsza jego winę? Y-y

Królik i Gohan odpadli. Jestem spełniony.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
vegeta391 napisał(a):
A co to niby umniejsza jego winę? Y-y

Nie mówię, że to umniejsza jego winę, bo nie, nie umniejsza, ja tylko napisałam, że Vegeta przeszedł na stronę naszych bohaterów, przestał zabijać i nie ma już takiego zamiaru (oczywiście to nie umniejsza win ;p), więc jak obecnie żyje, to nikogo nie krzywdzi, za to wskrzeszony Freezer nadal będzie siał spustoszenie i zabijał bez skrupułów. To jest jakby oczywiste.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 124, 21.01.2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook