Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Którego z wrogów najbardziej polubiliście?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.847
Posty: 549
Właściwie, dla mnie każdy przeciwnik był specyficzny i zaskakujący ale jeżeli musiałbym wybierac to wybrałbym chyba BUU bo tylko on nie miał ukierunkowanej przemiany (CELL i FREEZER mieli ustalone przemiany ) a BUU przemieniał się po tym, jak zjadł kogos o znaczącej sile (po ludziach się nie przemieniał a żarł ich tysiące;)) czyli:
jeżeli nie zjadłby Gotenksa, Piccolo i FAT BUU to by nie osiągnął takiego Poziomu siły do jakiego doszedł.....
A co by było gdyby wchłonął Goku i Vegetę???

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Fakt, wizja dość interesująca... i przerażająca zarazem. Pod tym względem Buu faktycznie przewyższał inne czarne charaktery.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Na początku to Vegeta jako czarny charakter chociaż i po przemianie ma jeszcze problemy z psyhiką Ale tak to Brolly. Trochę wkurzający ale dla mnie jest w pożądku.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.044
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Brolly to biegająca kupa mięsni, nic ciekawego... The best jest Cell bo miał troche rozumu, a nie jak inni - "będę najsilniejszy, najsławniejszy, najbogatszy, nieśmiertelny i niezwyciężony...!". Nudy.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.015
Posty: 518
Cell jest wybijajaca sie postacia ze stereotypow. Nic dziwnego ze tak trodno bylo bohaterom go zniszczyc, rozum w parze z potega i moca nie wrozy nic dobrego, a jeszcze trzeba dodac do tego wkodowany usilny zamiar zniszczenia Goku.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Jakoś Cell mi nie przypadł do gustu. Nie wiem czemu. Był silny i faktycznie trudno go było pokonac ale tak jak w przypadku Brollego pokonał go dzieciak

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No i?? Nie zanirzaj zasłóg Gohana bo wtedy był naprawde potężny, najlepszy ze wszystkich więc nic dziwnego, że zwyciężył. Tylko on był w stanie pokonać Cell'a.

Był silny i faktycznie trudno go było pokonac ale tak jak w przypadku Brollego pokonał go dzieciak
Po pierwsze w kinówce nr. 8 Brollyego pokonał Goku. W filmie 10 trio rodziny Son czyli Goku, Gohan i Goten. W ostatnim filmie gdzie wystąpił (nr. 11) 'Legendarny' Super Saiyanin (a raczej jego nieudany klon) ginie po ataku Kuririna, Gotena i Chibi Trunksa.
Hmmm, troche się chyba pomyliłaś

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Jakub Wędrowycz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jakub Wędrowycz
Wiek: 33
Dni na forum: 6.816
Posty: 16
Skąd: Kraków
Ja najbardziej z wrogów lubiałem Vegete i pozniej przez cała sage tez byl moja jedna z najbardziej lubianych postaci. A z wrogow oprocz Vegety lubiałem Brollyego i chyba tyle.

"Moja wola jest jak szabla,
Nagniesz ją za mocno - pęknie."
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.015
Posty: 518
Co do mojego ulubienca nic sie nie zmienilo, Buu rzadzi . Chociaz... Czasem tez lubilam Cella a to dlaczego to juz wspomnialam wyzej.
Zaknafein Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Zaknafein
Wiek: 36
Dni na forum: 6.803
Posty: 58
Ulubiony wrog?? Hmmm chyba freezer tak Freezer ponieważ miał bujma przeszłośc znisczył planete Vegeta. i dzieki sadze dragon baal Z moglibyśmy go bardziej poznac tzn od tej złej strony:D

Ill Nino, Drowning Pool, Deftones, Fear FActory, Godsmack METAL RZĄDZI!
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mi z wrogów najbardziej przypodobał się Super#17. Naprawde twardy z niego był zawodnik. Gdyby nie jego chciwość zlałby wszystkich.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.802
Posty: 91
Skąd: Lublin
Ja, tak jak R4zeil najbardziej lubię Super #17. Za wygląd i techniki (szczególnie za Thunder attack) A zaraz po nim stoją Cell i Bebi

Bomba di luce!!
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.803
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
To samo co w temacie 'Postacie', napisz dlaczego (chyba to wiesz co??) ich lubisz albo wypier...nicze ten post i wszystkie jemu podobne (łącznie z moim ostrzegawczym oczywiście)
No dobra wyjasnie dlaczego:
Dragon ball Z:Freezer-za to ze mial swietne formy przemiany i za to ze przewyzszal sila przeciwnikow (wtedy jeszcze kiedy nie wiedzieli onie ze ostinieje takie cos jak super saiyain.
Perfect Cell-za to ze przypominal twarza czlowieka i mial super zbroje taka zielona w czarne kropki i jeszcze cos czego nie kazdy wrog posiadal mial on sporo inteligencji w porownaniu do innych wrogow.
Dragon ball GT: Bebi vegeta wszystkie poziomy-za to ze byl on niewyobrazalnie silny i gdyby nie swiecona woda to nigby go nie pokonal noi mial wyrabiasty wyglad
Vaicent Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vaicent
Wiek: 38
Dni na forum: 6.803
Posty: 38
Skąd: Lublin
Aqua jeden z wojownikow uczstniczacych w turniejuw zaświatach. Walczyl z Goku w polfinalachi mial szanse na zwyciestwo po tym, jak zastosowal technike zmiany ringu w jezioro. nawet fajny ludek . ale strasznie bojażliwy

"Śmierć - jedyna przyjemność,
której nie można odczuć."
Trunks USSJ2
Ziemianin
Ziemianin
Trunks USSJ2
Wiek: 32
Dni na forum: 6.805
Posty: 4
Skąd: Przyszłość
Ja zdecydowanie polubiłem Metal Coolera. Wyglądał wtedy jak Frezer 4s. tylko metal. A w ogóle [ ort! ] lubie go za jego inteligencje(gwiazda Ghetti, klony)
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Najlpeszy był jest i będzie Cell, gdyż to w walce z nim pokazał swą prawdziwą moc Gohan. Zresztą to chyba najinteligetniejszy przeciwnik.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Endru Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.792
Posty: 8
Skąd: Kraków
Mi za to najbardziej podobala sie historia na planecie namek, walki z silami specjalnymi, walki vegety i pozniejsza walka z silami specjalnymi, i przejscie do kacji feereza:)najbardziej mi sie podobal ze wszystkich przeciwnikow

pozdrawiam
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 32
Dni na forum: 6.796
Posty: 62
Skąd: Łuków
Ja najbardziej polubiłam cella bo był silny i szybki!!!

Najsilniejszy(nielicząc buu) i inteligętny był cell
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Właśnie! Li Schenlong był najlepszy! Ta siła, szubkość i zajebisty wygląd! To dopiero wróg number one!
Cell też jest spoko. Fajnie wyglądał jako Perfect Cell, bo te niższe tonie za ciekawe

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.793
Posty: 164
tak,cell jest najinteligentniejszym przeciwnikiem w całym db.Ma najwięcej zalet.Freeza i buu mu nie doruwnóją.Cell is the best!!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Którego z wrogów najbardziej polubiliście?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook