Rok 2010 :: Start mangi "Dragon Ball SD" (10 lat temu)

» Komentarze: Wygraj tom 3 Dragon Ball Super - konkurs

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 5.922
Posty: 13.663
PSKING0555 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 23
Dni na forum: 1.869
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Śmierć pierwotnego Brolego, bo nic bardziej nie zabolało jego fanatyków niż jego przegrane z rodziną Son .
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 27
Dni na forum: 4.556
Plusy: 1
Posty: 218
237 odcinek DBZ - śmierć Majin Vegety SSJ 2. Piękny moment będący kwintesencją przemiany jaką przeszedł podczas całej serii Vegeta. Doskonałe uwidocznienie największych zalet Vegety - nieustępliwości, odwagi, poświęcenia. Co ciekawe jego akt został dokonany w stanie Majin, w którym teoretycznie powinien emanować złem. Całość napięcia kwituje piękne pożegnanie z synem, żoną oraz największym rywalem.

"Opuścił nas wyjątkowo mężny wojownik, zwał się Vegeta. W historii zapisze się jako ktoś wyjątkowo odważny, lecz jego bliscy nigdy się nie dowiedzą jak mocno ich kochał. Żegnaj Vegeto !"

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Bili Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bili
Dni na forum: 3.206
Posty: 63
Wybór ulubionej śmierci jest zadaniem dosyć okrutnym. Z tego powodu mój typ opiera się nie tylko na efektowności danej sceny, ale również na jej uzasadnieniu fabularnym. Chodzi bowiem o Babidiego, antagonisty z ostatniej serii odcinków komiksu.
Postać ta w przeciwieństwie do poprzednich przeciwników nie starała się osiągnąć swych celów przy pomocy swojej mocy bojowej czy pozycji. Zamiast tego wysługiwała się mniej inteligentnymi, silniejszymi osobnikami przy pomocy swojej magii lub szantażu. Wykorzystując Buu czarnoksiężnik dokonał wiele zła niszcząc miasta i zabijając ludność. Mówiąc krótko, wyjątkowa kanalia nie wzbudzająca krzty sympatii.
I tu do akcji wkracza Buu. Wykonywał on rozkazy Babidiego z obawy o odesłanie go z powrotem do kokonu. Z czasem wyraźnie miał tego dosyć, a czarę goryczy przelała potyczka i późniejsza rozmowa z Goku. Chcąc uzyskać wolność położył rękę na swego pana, i to trzeba przyznać - dość mocno. Chwycił go za szyję dusząc go przy okazji i wysadził mu głowę jednym ciasem drugiej pięści. Była to według mnie jedna z brutalniejszych scen w Dragon Ballu w ogóle, a zwłaszcza w porównaniu z bardziej humorystycznym charakterem tej serii. Otóż po uderzeniu było pokazane (wciąż w uścisku) ruszające się ciało z tryskającymi płynami wewnętrzymi z szyi, co - trzeba przyznać - zostaje w pamięci. Taki oto marny koniec spotkał aspirującego do bycia władcą wszystkiego nikczemnika.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Wygraj tom 3 Dragon Ball Super - konkurs
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook