Forum Dragon Ball Nao

» [Co gdyby] Nail rzeczywiście poleciał pomóc Ziemianom (i Vegecie) w walce z Ginyusami?

gregor94 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
gregor94
Wiek: 25
Dni na forum: 4.508
Posty: 461
Skąd: Grudziądz
Jak myślicie, co by było, gdyby Nail nie poczuł "macek zła sięgających Najstarszego" i doleciał do naszych bohaterów? Czy i do jakiego momentu zmieniłoby to bieg wydarzeń?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.634
Plusy: 66
Posty: 13.147
Skąd: ふざけた時代
Jego rolą było przetrzymać Freezę i poinformować go, żeby nie warto zabijać Najstarszego. Inaczej pewnie Najstarszy by zginął, nie wezwano by smoka i wszystko by się posypało. W walce przeciwko oddziałowi specjalnemu i tak by raczej wiele nie pomógł, bo prawdopodobne był słabszy od najlepszych.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT
gregor94 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
gregor94
Wiek: 25
Dni na forum: 4.508
Posty: 461
Skąd: Grudziądz
Ja ten początek widzę tak, że Dende jest wysłany bądź nie, ale Najstarszy mówi Freezie, że jego śmierć oznacza, że kule przestają działać i on mu wierzy. Jeszcze nie traci nadziei i postanawia torturować Dendego (bo w obu przypadkach jest to dla Freezy banalnie osiągalne, kwestia sekund). Oni mówią mu coś, żeby go uspokoić, bądź prawdę o Porundze albo jakąś bzdurę, ale nie o tym, że trzeba mówić po nameczańsku. Freeza zabiera Dendego i wraca do kul. W międzyczasie Nail dolatuje tuż przed ostatnim ciosem Recooma łamiącego kark Gohanowi i zadaje mu najsilniejszy w tej sądzę jak do tej pory cios. 42k to porównywalna wartość i to zadaje mu sensowne obrażenia. Goku ląduje i przylatuje. Dalej jeszcze nie chcę snuć, ale te szczegóły mogą mieć znaczenie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Co gdyby] Nail rzeczywiście poleciał pomóc Ziemianom (i Vegecie) w walce z Ginyusami?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook