Forum Dragon Ball Nao

» [Film] W obronie Bio Broly'ego

Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.575
Posty: 667
Im częściej oglądam tą kinówkę tym bardziej nie rozumiem hejtu na nią, według mnie ta historyjka to świetny powrót do komediowych klimatów DB. Czasem mam wrażenie że ta kinówka nie była by tak krytykowana gdyby tym potworem nie był Broly, gdyż fani wnerwili się na to że ich ulubiony psychopata stał się Bio odpadem.


Gdyby ten potwór był po prostu wytworem eksperymentów dawnego rywala Satana, to na pewno [ ort! ] trochę inaczej by na to patrzono. Inną sprawą jest idealne wykorzystanie Gotena, Trunksa, Satana i 18stki w komediowy sposób, gagi są rozłożone w dobry sposób a cała historia zabawna i jak na mało logiczne kinówki ciekawa. Cieszy mnie też że w tej kinówce prawie w ogóle nie było ani Goku, Gohana i Vegety i dzieciarnia musiała sobie sama radzić i pokazano że da się poprowadzić historie bez ich udziału, plus śmieszki z Satana i jego dłużności za 25 TB dla mnie po prostu działały.

Warto też zwrócić uwagę na to że Bio Broly to jedyny taki film kinowy, gdzie Goku nie pojawia się prawie wcale, warto docenić twórców że chociaż raz film kinowy nie był robiony do końca na jedno kopyto.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Gdyby nie imię Broliego w tytule amerykańskiej wersji i reklamowania go jako kolejnego filmu z Brolim (domyślam się, że był tak reklamowany), to myślę, że nie byłby tak bardzo nielubiany. A najlepiej, gdyby w ogóle w tym filmie nie było żadnego nawiązania do Broliego.

Mnie generalnie film się podobał, m.in. za takie scenki, jak we fragmencie poniżej, ale muszę przyznać, że w warstwie fabularnej i dialogowej jest jednak bardzo średni i nieco drętwy, a i walkami też się nie wyróżnia.

Brak Goku to ani plus, ani minus. Ale gdzie zniknął Vegeta?


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Vegoku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 37
Dni na forum: 969
Posty: 16
Skąd: z kątowni
tak głęboko w Lore nie siedzę, ale to jedna z nie wielu dobry produkcji w klimacie od czasów Dragon Ball Z - a jeśli chodzi o filmy kinoe, to IMO najlesza (bo Dragon Ball coś nie ma szczęścia w temacie)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Film] W obronie Bio Broly'ego
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook