Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Nowy Dragon Ball

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.654
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Najłatwiej jest wymyślić fabułe. Jak będziecie mieć parę stron/ujęć (zależy czy robicie magnę czy anime) pokażcie - ocenimy.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
DANIELL
Cargo
Cargo

Dni na forum: 6.380
Posty: 29
witam!!
wiec chcecie zrobic kolejna czesc dargon balla???

jesli tak to ja sie pisze mam kolege ktory mi rysowal postacie z dragon balla w tym tygodniu zaaieszcze fotke tego rusunku (JEST NA CO POPATRZEC)
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.566
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Coś mi sie zdaje , że tą fabułe co wy wymyślacie (podobno) już gdzieś czytałem;P i to chwile tamu (bodajże rok).

Wymyśleć opowiadanie z polskiego nie jest problemem, ale czy tak łatwo jest narysować to wszystko co tam było zawarte?. Może i Twoi koledzy mają talent w rysowaniu, to na jeden dobry rysunek z dokładnym pokolorowaniem potrzeba 1/2 godzin... Potem podłożenie do skanera i napisaniu komputerowo dymków ( w wypadku mangi) też zabiera trochę pracy.. na temat anime się nie wypowiem.. Nie życzę wam źle.. ale żeby napisać mangę musicie mieć w zespole kilkadziesiąt osób.. Profesjonalnie rysujących:]Inaczej skończycie za parenaście lat

Pozdrawiam
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.416
Posty: 1.031
Parenaście... Każda sekunda to ok 30klatek animacji; każdy odc miałby ok 20 minut... takie rzeczy to tylko w Erze niestety

Hidden: O ile pamiętam to 24 klatki dają 1 sekunde.

A pza tym dobre rysunki nie wystarczą, potrzebna jest dobrze pomyślana fabuła. Toryiama nie ujechałby daleko na samych rysunkach, bez solidnej podpory fabularnej. Z tego samego powodu GT się nie przyjęło. Nawet DBZ było od początku rysowane w anime przez kilka osób (sposób stawiania cieni, zmieniające się rysy oczu i całej twarzy poszczególnych postaci). Najważniejsza jest FABUŁA od pierwszego do ostatniego rysunku. Potem można dodawać rysunki. Choćby jakiś szkic, co oni mają dalej robić po wskrzeszeniu (i błagam: LOGICZNY SCENARIUSZ!!!)....
DANIELL
Cargo
Cargo

Dni na forum: 6.380
Posty: 29
gg 6406551 dla wszyskich chetnych prosze podac meila to wysle fotki!!


----------------------------------------------------------------------------------

zobaczcie te stronke ktos twierdzi ze we francji widzial odcinek dragon ball af

CZY TO PRAWDA??

http://forum.dbarea.org/viewtopic.php?t=690
Gogeta22 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gogeta22
Dni na forum: 6.401
Posty: 5
Skąd: Białogard
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.708
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
zobaczcie te stronke ktos twierdzi ze we francji widzial odcinek dragon ball af
Jełop pisze że to wszystko widział za jednym rzaem w empiku , co świadczy o całkowitym braku mózgu [ ort! ].

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.400
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
DANIELL napisał(a):
zobaczcie te stronke ktos twierdzi ze we francji widzial odcinek dragon ball af

CZY TO PRAWDA??

http://forum.dbarea.org/viewtopic.php?t=690
To nie prawda, ale zawsze się dziwie po co ludzie nabierają innych........

Ps. przestańcie spamować...........

Co do tego tematu, to mam pełno dźwięków np. włączenie aury, ataki (uderzenia i ciosy KI) itp.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Mógłbyś dac linki do tego "AF" ? Jakąś okładkę , rozdział czy coś ? Bo tyle już gadano o nowej serii AF i nic z tego nie było, że nie chce się wierzyc... A co do tego, że ten ktos widział w Empiku coś z af to jest śmieszne
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.531
Posty: 885
DBAF nie było, nie ma i nie będzie nauczcie się w końcu plotki które były rozsyłane 5 lat temu nawet.Sama w to wierzyłam ale jak zaczełam chodzić po stronkach niestety przekonałam się że to nie prawda
DANIELL
Cargo
Cargo

Dni na forum: 6.380
Posty: 29
wlasnie wyslalem fotki na ten meil [email protected]
jesli jeszcze ktos chce niech smialo wali to wysle
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.506
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
DANIELL, kopsnij i mnie na [email protected] .Tez mam troche rysunkow,ale nie sa profesjonalne,wiec z gory uprzedzam,ze na rysownika do Waszego projektu sie nie zglaszam Jak dorwe skaner,to pokaze Wam i ocenicie. Zycze powodzenia i mam nadzieje,ze dzielo sie uda

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja też zrobiłem kilka ( chyba 9 ) rysunków z DB , ale dałem koleżance Bardzo jej się spodobały, może uda mi się jeden dac wam i go ocenicie
DANIELL
Cargo
Cargo

Dni na forum: 6.380
Posty: 29
fotki juz wyslalem

a co do tego dragon ball af to na wielu innych forum takze jakies osly twierdza ze widzieli af DURNIE!!!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.416
Posty: 1.031
Peeeewnie, że widzieli. Pewnie w TV Hamas oglądali przez satelitę, ale nie wiedzą jaka jest fabuła, bo akurat dialogi były w Suahili.


.....znowu ktoś trailer z Budokai wziął za Af i teraz się aferuje.....
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No, no zdjęcia są naprawde łądnie narysowane, godne podziwu
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.416
Posty: 1.031
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.506
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dalem juz zeszyt koledze,to mi zeskanuje i podrzuce Wam moje rysunki.I co z ta manga?Pracujecie dalej nad fabula?


PS.Danielll,jeszcze nie dostalem,dobrze wpisales? [email protected] tam jest ZERO po slawinski.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
picior Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.377
Posty: 6
Skąd: Wschowa
WItam !!

Jestem strasznie zaciekawniony czytajac kolejne posty , strasznie napalilem sie na ta nowa serie DB w waszym wykonianiu . Mam nadzieje , ze uda sie wam stworzyc cos ciekawego Powodzienia i pozdrawiam


PS:Daniel ja tez jestem ciekaw co to za zdejcia [email protected] wyslij prosze
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Nowy Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook