Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball i inne Anime na sprzedaż!

Strony: 1, 2  
Łukasz Żępepepę Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 10
na razie [ ort! ] nieważne.















Mam na sprzedaż odcinki Dragon Ball'a z orginalną japońską Ścieżką dźwiekową w jakości dvd(dvd-rip) na 28 plytach dvd.

Opis odcinkow:

Jakość:
Wszystkie mniej więcej:
Video: XVID/DIVX 576x432/512x384 23.98fps
Audio: MPEG Audio Layer 3 44100Hz stereo 128Kbps
Waga:~200MB
Długość:~20min
Screeny:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Spis:
DVD 1 = Dragon Ball 001-013(ścieżka dźwiękowa japońska, napisy angielskie w pliku)
DVD 2 = Dragon Ball 001-013(ścieżka dźwiękowa angielska)
Dragon Ball 014-020(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 3 = Dragon Ball 021-039(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 4 = Dragon Ball 040-058(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 5 = Dragon Ball 059-077(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 6 = Dragon Ball 078-096(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 7 = Dragon Ball 097-115(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 8 = Dragon Ball 116-134(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 9 = Dragon Ball 135-153(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 10 = Dragon Ball Z 001-019(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 11 = Dragon Ball Z 020-038(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 12 = Dragon Ball Z 039-057(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 13 = Dragon Ball Z 058-076(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 14 = Dragon Ball Z 077-097(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 15 = Dragon Ball Z 098-118(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 16 = Dragon Ball Z 119-137(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 17 = Dragon Ball Z 138-156(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 18 = Dragon Ball Z 157-165(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
Dragon Ball Z 166-175(ścieżka dźwiękowa japońska lub angielska (brak napisów))
DVD 19 = Dragon Ball Z 176-194(ścieżka dźwiękowa japońska lub angielska (brak napisów))
DVD 20 = Dragon Ball Z 195-209(ścieżka dźwiękowa japońska lub angielska + napisy w osobnym pliku)
Dragon Ball Z 210-214(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 21 = Dragon Ball Z 215-234(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 22 = Dragon Ball Z 235-255(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 23 = Dragon Ball Z 256-275(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 24 = Dragon Ball Z 276-291(ścieżka dźwiękowa japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 25 = Dragon Ball GT 01-20(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 26 = Dragon Ball GT 21-39(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 27 = Dragon Ball GT 40-59(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)
DVD 28 = Dragon Ball GT 60-64(ścieżka dźwiękowa angielska lub japońska + napisy angielskie w pliku)

Mam rownież:
-Wszystkie filmy kinowe i oav Dragon Ball/Z/GT[wiekszosc ang-jap niektore tyklo ang, niektore tylko jp, 2 z polskim dubbingiem]
-Gundam Wing 1-49+oav[wszystkie ang-jap][dvd-rip]
-Ragnarok the Animation[wszystkie jp+angielskie napisy+pl napisy][dvd-rip]
-Yaiba 1-52[lektor pl]
-Wszystkie odcinki DB/Z/GT[lektor pl]
-Tokko 1-13[jp+sub ang][dvd-rip]
-Hellsing 1-13+oav1-3[jp+sub ang][dvd-rip]
-Yattaman [prawie wszystkie lektor pl(brakuje tylko kilku)spis: * zaloguj się, aby zobaczyć link * ]
-Futurama [wszystkie 5 sezonow ang napisy pl][dvd-rip]
-Bleach 1-125+[jp hardsub ang][dvd-rip]
-Full Metal Panic + Fumoffu + TSR[+oav] [wszystkie jp + sub ang][dvd-rip]
-wszystkie gry na psx i ps2 Dragon Ball[mogę nie znaleźć]
-Rycerze Zodiaku/Saint Seiya[lektor PL][mogę nie znaleźć]
-Green Green[cala seria z polskimi napisami]
Dodatkowe informaację dopiszę po prośbie.

Propozycję proszę kierować na PW, gdzie ustalimy cenę.
Na życzenie ustawiam aukcję na allegro.
W razie jakich kolwiek problemów po zakupie oczywiście pomogę.
Każde płyty sprawdzam po nagraniu.
Nagrywam tylko na firmowych płytach[Verbatim/TDK/Emtec itp.]
Wysyłam za pobraniem lub po wpłacie na konto.
Gwarancja na 2 tygodnie od odebrania płyt(jeśli płyta nie będzie porysowana,podrapana itp., a coś nie będzie działać to nagram na nowo za darmo).

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez Łukasz Żępepepę: 13.09.2007, 23:22
pchela18 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.319
Posty: 1
witam. oferta dalej aktualna?
jak jest cena odcinków Dragon Ball'a z orginalną japońską Ścieżką dźwiekową w jakości dvd(dvd-rip) na 28 plytach dvd.
odp na mój mail
[email protected]
pozdrawiam
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.319
Posty: 197
Skąd: World Below
Także zainteresowała mnie Twoja oferta. Jeżeli dalej aktualne proszę o kontakt
e-mail [email protected]
gg 4405907

I was buried alive...
I was born dead...
szef1
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.316
Posty: 2
witam. jeśli ta oferta jest aktualna to interesują mnie same odcinki db/z/gt na 28 płytach. Jeśli jest to możliwe to przydałyby się tez polskie napisy. proszę o odpowiedź. mój mail: [email protected] gg: 9300625
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jestem pewny, że ten pan tutaj nie zajrzy już, dlatego powinniście sami do niego zgłosić się, w końcu macie jego mail w profilu.

Pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
szef1
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.316
Posty: 2
noooo... właśnie w tym problem że on nie podał maila w profilu
Łukasz Żępepepę Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 10
jak napisalem ten post to nawet 2 razy dziennie sprawdzalem czy nie ma odpowiedzi ale niestety komputer mi sie zepsul i musialem zarobic na nowy i dopiero od paru dni mam wiec to jest aktualne i napisalem juz do zainteresowanych na gg ;]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Na wymianę byś nie przystał ? To co napisałeś ( niestety ) posiadam... Mam sporo tytułów.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Na wymianę byś nie przystał ? To co napisałeś ( niestety ) posiadam... Mam sporo tytułów.

Skasujcie to

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 06.02.2007, 19:12
Łukasz Żępepepę Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 10
napisz jeszcze raz co masz i co chcesz
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.626
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hmm, japońska ścieżka dźwiękowa może być ciekawa. Prosiłbym o kontakt ze mną jeśli to możliwe.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Aqq
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.291
Posty: 1
Witam,

Również jestem zainteresowany i bardzo proszę o kontakt na GG
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No, Japoński język wymiata !! Jeśli dojdzie do tego świetna jakośc obrazu (dvd rip, ogm) to świetnie się ogląda . Spis wysłałem Ci Łukasz.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Łukasz odpisz mi na gg , masz takie tytuły, które szukałem długo , myślę, że coś u mnie wybierzesz.
Ulvheding Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 39
Dni na forum: 6.219
Posty: 2
Skąd: Rybnik
WItam

Jeśli propozycja jest wciąż aktualna to proszę o kontakt na gg lub maila. Proszę o podanie ceny DB i tytułów innych anime, które posiadasz i ewentualnie mógłbyś sprzedac.

Pozdrawiam
Łukasz Żępepepę Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 10
nie miałem netu dlatego tak późno
napisałem ci na gg
Ulvheding Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 39
Dni na forum: 6.219
Posty: 2
Skąd: Rybnik
Witam

Nie dostałem na gg żadnej informacji. Zawsze miałem problemy z gadu, nie wiem czym są one spowodowane, ale czasami nie dochodzą do mnie wiadomości. Dlatego proszę o info na maila. Ewentualnie na gg, może tym razem dojdzie.

Dai Kiaosama:


Od załatwiania prywatnych spraw jest PW.
zaklinaczz
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.207
Posty: 1
pisałem ci na pw, zależy mi na czasie... więc w miare mozliwości...
Łukasz Żępepepę Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.345
Posty: 10
jak ktos pisal ale nie dostal odp to pewnie nie doszlo na gg to niech napisze nowe pw bo troche tego mam i nie wiem kto co i jak
szczawik5
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.204
Posty: 1
jestem zainteresowany, prosze o kontakt GG
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball i inne Anime na sprzedaż!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook