Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 45, 46, 47  
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.278
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Uchiha Sasuke

Avatar: nieciekawy. Sasuke wygląda, jakby właśnie zaspokajał wyższe potrzeby fizjologiczne z samym sobą.
Podpis i sygnatura: stosunkowo niezły kadr. Co prawda Sasek wygląda emowato, ale to nic nowego.
Nick: ble. Dno, dno, dno. Zero oryginalności. Ponadto, kolejny dowód fascynacji osobą Sasuke.
Osoba: nie zauważyłem, by się wyróżniał. Pisze niby coś tam o Naruto. Ciekawostka: ma więcej ostów niż ja.


RemaZ

Avatar: Son Gohan z Dragon Balla. Oklepany do potęgi, technicznie mizerny. Dla mnie dno kompletne.
Podpis i sygnatura: userbary i przeróbka Stachury (?). Nic szczególnego, mimo że uwielbiam tego poetę.
Nick: taki se, niewyróżniający się. Dobrze, że nie z DB. Fonetycznie ble. Reszta niezbyt mnie obchodzi.
Osoba: user, jakich wielu. Pisze średniej jakości posty, sporo o DB. Na szczęście ogranicza aktywność w kiblu.


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Q

Avatar: taki jakiś nijaki, mi się osobiście nie podoba Blee

Podpis: pasuje do niego jak ulał

Nick: ciężki w pisowni, jednak może być bo się wyróżnia spośrod innych userów.

Osoba: Hmm.. więc, Ku jest bardzo mądrym człekiem, wyrozniajacym sie na tym forum. Jednak większosc jego postow jest zgryzliwa wobec innych, często lubi sobie obrazac innych ludzi na forum lub im docinac. Jest arogancki , cyniczny , ale ogolnie nie jest z Tobą jeszcze tak źle, staraj się bardziej.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.052
Posty: 283
Q'ccaon'naeaeccer:

nick: ...yyyy.... oryginalny??.... nawet się odczytać nie da
avek: trzeba się przyjrzeć, żeby spostrzec co to jest, a i tak nie ma się pewności, ale może być
sygna: dziwna, szczerze mówiąc nie podoba mi się
podpis: gdyby odpuścić sobie ten cytat i.. po prostu zostawić ostatni cytat T. S. Eliota to byłoby superek, ale z tym wszystkim traci to na wartości
osoba: nie znam, bardzo mało jego postów widziałem, trudno mi cokolwiek powiedzieć. Pozdro
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.278
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ishido napisał(a):
Osoba: Hmm.. więc, Ku jest bardzo mądrym człekiem, wyrozniajacym sie na tym forum. Jednak większosc jego postow jest zgryzliwa wobec innych, często lubi sobie obrazac innych ludzi na forum lub im docinac. Jest arogancki , cyniczny , ale ogolnie nie jest z Tobą jeszcze tak źle, staraj się bardziej.
To temat o innych, jednak jako paskudny egoista i egotysta napiszę też coś o sobie. Jestem po prostu rozgoryczony, a do tego fałszywy – moja prawdziwa natura jest zupełnie inna. Cieszę się, że przynajmniej na forum mogę nie być sobą, nieśmiałym i płaczliwym emo-boyem.


Ishido

Avatar: Yondie. Sympatyczny gość. Kiedyś go nawet narysowałem. Swego czasu był na topie, teraz już mniej. Wygląda nawet spoko i nie zamierzam się go czepiać. Doprawdy, szkoda, że jest z nim tak mało yaoi :3 Od strony graficznej... fajny obrazek. Chociaż się nie wyróżnia.

Podpis i sygnatura: tekst taki sobie. Do mnie jakoś nie przemawia, może dlatego, że łażenie pod górkę jest dla mnie normą. Sygnatura IMO ładna, estetyczna i gustowna, bardzo lubię Gaarę. Ładna kompozycja, kolorystyka, nieźle wykonany napis. Nic dodać, nic ująć.

Nick: kojarzy mi się z pewną grą planszową i zapewne kojarzy się prawidłowo, gdyż innego znaczenia nie udało mi się znaleźć. Dużo lepszy od poprzedniego nicka, brzmi całkiem nieźle. Ponadto, oryginalny – nie spotkałem się dotąd z podobnym – i pasujący do klimatu forum.

Osoba: wstyd się przyznać, ale go lubię. Ishido to jedyny, za przeproszeniem, członek klanu Shimazu, którego darzę szczerą i niekłamaną sympatią niezależnie od okoliczności. Nigdy dotąd na jego widok nie miałem ochoty zostać nożownikiem. Sam się sobie dziwię, lecz jego prostolinijność i pogodność wydają mi się ujmujące i wprawiają mnie zwykle w dobry nastrój. Pamiętam, że kiedyś bez powodu go zjechałem, on jednak – o dziwu – nie żywił o to do mnie urazy. Budujące. Ponadto, w przeciwieństwie do niektórych osób na forum, nie uważa się za kogoś więcej niż jest. Być może nie wybrałbym go na interlokutora w poważnej dyskusji na poważny temat, ale pójścia na piwo bym nie odmówił. Najprawdopodobniej. Podsumowując: równy z niego gość. Prawie żałuję, że nie znamy się lepiej. I prawie nie robi wielkiej różnicy.


Pozdrawiam serdecznie.
A.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Q'ccaon'naeaeccer

nick:oryginalny, nigdy takiego nigdzie nie widziałem. Może trochę za długi i przekombinowany, ale w sumie to mi się podoba
avek:niezbyt mi się podoba, poprzednie były lepsze
sygna:nie podoba mi się. Nie lubię tego typu żartów.
osoba:bez wątpienia inteligenty, oczytany, potrafiący się doskonale wysłowić, jest też zgryźliwy, przemądrzały i często obraża innych użytkowników.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.182
Posty: 64
Skąd: NT
Q

Nick: PO co komu taki nick??

avek: Taki kosmita, którym sam Q jest

sygna: nie podoba mi, sie nie lubie takich

podpis: UKRYTY, no dosyc

gośc: Gryzak, taki dosyc mądry, nie wiem o co mu kiedys chodziło z tym nickiem Jezus i tą sygną, ty jakis dziwny kolo jestes??

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.278
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Joe Weider napisał(a):
sygna:nie podoba mi się. Nie lubię tego typu żartów.
It's dedicated to damnation.

Czarny Iwan napisał(a):
avek: Taki kosmita, którym sam Q jest
Jestem troll. Fol rol de ol rol.


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Czarny Iwam

Co tam, z nudow opisze sobie kolejną osobke z forum :p

więc od czego tu zaczac: avek: co to , dzięcioł? Chyba, ze jakis gryzoń . Mnie sie podoba, czyms sie wyroznia sposrod innych.

podpis: kolejny wyciagniety z wiersza ^ ^" Wymyslajcie cos od siebie ;p

Sygna: Bardzo mi się podoba, jedna z lepszych na tym forum. Itacz ma swoj urok, zamuł jeden ;p

Osoba: Rozkręcasz sie pozytywnie na forum. Sporą widzę na temat Naruto masz. Dosyć młody , jednak nie jesteś taki głupi. Oby tak dalej.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido napisał(a):
więc od czego tu zaczac: avek: co to , dzięcioł? Chyba, ze jakis gryzoń . Mnie sie podoba, czyms sie wyroznia sposrod innych.
To króliczek playboya

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.278
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ishido napisał(a):
więc od czego tu zaczac: avek: co to , dzięcioł? Chyba, ze jakis gryzoń .
Nie czyta się prasy, widzę.

Czarny Iwan napisał(a):
ty jakis dziwny kolo jestes??
Nie no, Amerykę odkryłeś.


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ishido napisał(a):
co to , dzięcioł? Chyba, ze jakis gryzoń . Mnie sie podoba, czyms sie wyroznia sposrod innych.

przestaż żyć samimi hentaiami , do playboya też by wypadało zajrzeć ^^

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Ishido napisał(a):
więc od czego tu zaczac: avek: co to , dzięcioł? Chyba, ze jakis gryzoń .

Nie czyta się prasy, widzę.
żart się nie przyjął, wcześniej już zauważyłem w postach co to jest ;p

Filippo napisał(a):
przestaż żyć samimi hentaiami , do playboya też by wypadało zajrzeć ^^
No coś Ty, CKM'ik lepszy jest

Playboya ogladalem gdy bylem maly ^ ^Mozna powiedziec ze od tego sie zaczelo wszystko ;p
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.182
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ishido napisał(a):
Mozna powiedziec ze od tego sie zaczelo wszystko ;p
co za nostalgia ^^

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ishido napisał(a):
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Ishido napisał(a):
więc od czego tu zaczac: avek: co to , dzięcioł? Chyba, ze jakis gryzoń .

Nie czyta się prasy, widzę.


żart się nie przyjął, wcześniej już zauważyłem w postach co to jest ;p
Co nie zmienia faktu, że nie wiedziałeś Myślałem, że ktoś taki jak Ty powinien to wiedzieć.


Ishido napisał(a):
Filippo napisał(a):
przestaż żyć samimi hentaiami , do playboya też by wypadało zajrzeć ^^


No coś Ty, CKM'ik lepszy jest
Co Ty tak lajtowo jedziesz? to do Ciebie niepodobne

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.052
Posty: 283
Nawiązanie do poprzedniej strony:

Gotenkskun:
nick: niby Dragon Ball ale "pordrasowany", fajny, nie da się pomylić ze zwykłym "Gotenks"
avek: hmm, nie wiem co znaczy Lacrimosa, ogólnie ujdzie, ale mógłbyś zmienić na lepszy
podpis(y): fajne, oryginalne, szczególnie ten ostatni
sygna: nie przepadam za Aralką i ogólnie Dr. Slumpem, ale sygna może być (dobrze, że nie jest różowa, bo tego bym nie zniósł )
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
RemaZ napisał(a):
nie wiem co znaczy Lacrimosa,
Eeee.... eeee... =_='

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.278
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Przychylam posta

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Q
nick: Zdecydowanie wolałem Xan, ale jak kto woli, przy twoim nowym nicku nie muszę się zbytnio wysilać, bo piszę tylko 1 literę, a nie 3 ;p
avatar: Szczerze to nie wiem co on przedstawia, nie mam bystrego oka najwyraźniej. Jakiś stwór to jest? Goblin czy coś? o.O No, ale powiedzmy, że jest oryginalny cokolwiek to jest.
sygnatura/podpis: Jestem chrześcijaninem i twoja sygnatura mnie razi trochę, aczkolwiek każdy ma prawo do wyboru religii dlatego nie zwracam uwagi zbytnio na to. Co do podpisu, całkiem ciekawe cytaty, szczególnie Eliota.
Za postacią Nietzche nie przepadam
Chciałbym dodać, że świetny pomysł z tym ukryciem swego podpisu, ten kto będzie chciał rozwinie go, a ten kto nie zostawi tak jak jest. Brawa za kreatywność.
osoba: Inteligenta, rezolutna, ma własne poglądu, które czasem są sprzeczne z moimi. Bardzo duży zasób słownictwa, doskonale buduje zdania wplatając w nie słowa "z wyższej półki". Trzyma się swojego zdania, ale także wie kiedy nie ma racji. Lubię go za to jaki jest i kim jest.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.052
Posty: 283
Shiro

nick: podoba mi się, coś mi przypomina, ale nie pamiętam co to takiego
avek: wiem, że to nie to, ale przypomina mi trochę Dante z DMC, fajny, delikatna kreska
podpis: bardzo mi się podoba, jest taki do przemyśleń, jednocześnie optymistyczny i z nutką pesymizmu. Bardzo fajny.
osoba: Dość dużo postów czytałem, widać, że Shiro mądrze pisze, nie gada trzy po trzy, wie co ma do powiedzenia i to właśnie wyraża pisząc. Ma 18 lat i też dojrzałe wypowiedzi. Pozdro
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.544
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Remaz

nick: Nocny zmaz?
av: DB, niby już dawno przepchane, ale mi się podoba, jako jeden z nielicznych av'ków db, które widziałem na tym forum jest ładny.
sygna: Emm... nie jest taka zła, przynajmniej nie ma tylko oczojebnego żółtego tła, zwykle wiążącego się z tym stadium Gohana.
Podpis: Bardzo dobry, jest ten pierwszy, ukazujący że pewnie przeżyłeś jakiś zawód w życiu...
2 natomiast jest już oklepany.
Osoba: No cóż 56 postów, nie wiem gdzie, zauważyłem tylko kilka, zbyt wiele nie mogę o tobie powiedzieć, poza tym że nie lubisz się rozpisywać [to tak jak ja - krótko, zwięźle i na temat (nie zawsze ) ], myślę że pod tym względem się wyrobisz i za jakiś czas będę mógł powiedzieć o Tobie coś więcej.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook