Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy odcinek - komentarze ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.746
Plusy: 1
Posty: 538
Nowy odcinek dość fajny. Mimo, że spokojny to wciągający. Sam początek, spadające liście w momencie gdy Shikamaru przekazuje wiadomość o śmierci Asumy, naprawdę klimatyczne. Ładnie przedstawione miejsce treningowe Choji'ego i reakcja dwójki partnerów z drużyny 10 na pojawienie się Shikamaru.
Jedyne co trochę razi, to kwestia poruszana już przez theEND, a mianowicie znowu mamy odcinek beznikotynowy. Przy śmierci Asumy myślałem, że to tylko takie jednorazowe pominięcie ale teraz jestem coraz bardziej zaniepokojony. Taki szkopuł jak papieros, a mimo to jest niezbędny. Triumf nad Hidanem zapowiada się bezwyrazowo ...

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.833
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
ożesz, co za genialny odcinek...! Myślałam po zeszłotygodniowym, że minie trochę czasu, zanim zobaczę coś równie wspaniałego, tymczasem dzisiejszy odcinek wbił mnie w łóżko. Rzadko zdarza się oglądać coś tak doskonałego, pełnego i idealnego - coś, co wywołuje zachwyt i zapiera dech w piersiach. Padam na kolana przed animatorami i w ogóle twórcami serialu, bo to już jest mistrzostwo. Może i design postaci bardziej podobał mi się na początku Shippuudena, jeśli jednak chodzi o ogólny klimat i właśnie całość, to aktualny poziom wymiata. Jakaż piękna kolorystyka tego odcinka: przytłumione barwy, szarość, powleczona srebrem księżyca... Jaśniejsze kłaczki chmur na nocnym niebie. I pierwsza scena: szok Kurenai, jej ból, jej żal, jej łzy - znów z daleka, jak opadające płatki maków.

I dobór scen! I ich tempo! I ich wydźwięk! I w tym wszystkim Shikamaru - zagubiony, cierpiący, bojący się. Partyjka shougi jest niesamowita, świetnie przedstawiona i z doskonałą treścią - brawa dla Shikaku, że potrafił przemówić do syna w odpowiedni sposób. I tenże syn, który podejmuje decyzję, który zaczyna znów wierzyć w swoje umiejętności i talent. I do tego już zupełna rozkosz, kiedy rozbrzmiewa "Hyakkaryouran", "Emergence of Talents", 18. kawałek na ścieżce dźwiękowej.

I wyruszenie na wojnę, doskonale podkreślone - "Departure to the Front Lines" - ze wsparciem Kakashiego. Wyruszenie Drużyny 10. Ten odcinek ma dla mnie 10/10. Aż strach się bać, co będzie za tydzień.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.833
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
dzisiejszy odcinek nie był na szczęście tak genialny jak poprzedni - był na normalnym wysokim poziomie tej serii Energiczny, z akcją, ciekawymi posunięciami.

Jeśli o mnie chodzi, to absolutnym hitem odcinka jest relacja Hidan-Kakuzu. Ich odzywki, rozmow, teksty - świetne. Doskonale oddają ich wzajemny stosunek do siebie. Kakuzu może nie znosić Hidana, ale jednocześnie pozostają lojalny w stosunku do niego jako do partnera. Ze strony Hidana to już pełna miłość-i-nienawiść - w jednej chwili wrzeszczy, że go nie cierpi, a potem uznaje, że Kakuzu zdecydowanie darzy go sympatią. Chyba nie ma drugiej tak wybuchowej mieszanki pośród Akatsuki.

Mieliśmy wejrzenie na Akatsuki - Paina jakoś ostatnio darzę bardzo chłodnymi uczuciami, na Itachiego zawsze patrzę z zainteresowaniem, zaś Deidara miał swoje pięć minut. Choć nie bardzo mu wyszło

Naruto ćwiczy z poświęceniem, Sakura jakaś odrobinę bardziej energiczna niż ostatnio. Design wg mnie słabszy niż w początkach Shippuudena, ale o tym wspominałam. Coś się z oczami postaci zmieniło, ostre kontury zostały zmiękczone, hmm... Ale za to Shikamaru wygląda, jakby sobie linie rzęs tuszem pociągnął

I znów akcja, znów starcie z tak potężnym przeciwnikiem jak Akatsuki. Jak zawsze będzie na co popatrzeć - już właściwie jest. Cieszę się na następne odcinki, ponieważ będzie w nich więcej powodów do radości niż smutku. I czy dobrze pamiętam, że po tej akcji na scenę wkroczy ponownie Sasuke? Och och...

Opening i ending zdecydowanie podobają mi się coraz bardziej. Mogę i słuchać, i oglądać po wielokroć

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.852
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Odcinek mi się bardzo podobał. Był dynamiczny, bez zbędnych gadek ... choć jak zobaczyłem, że Shikamaru znów wspomina grę w Shougi to myślałem, ze mnie coś weźmie (na szczęście bezpodstawnie ). Podobała mi się kreska. Wydaje mi się, że Pierrot wziął sobie do serca ochrzan od fanów i w końcu zaczyna pokazywać wysoki poziom (notabene już kilka odcinków). Ten odcinek to swoista cisza przed burzą, czekają nas wkrótce smakowite kąski.

Tak clio, po tym arcu będzie powrót do Sasuke i Orochimaru

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.560
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Musze zacząc sciagac te wszystkie zalegle odcinki ^ ^ Ileeee tego jest , o w morde .....Poczawszy od 30 do tego, a ktory jest najnowszy , jesli moge wiedziec?
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.833
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
303 chyba A Shippu 83
I polecam, polecam! Ostatnie są naprawdę świetne! Ale kiedy to Shippuuden nie był świetny? Chyba tylko przy okazji fillerów, które tak czy siak dało się przeżyć

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.833
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Nikt nie komentuje, buu! Znowu sama do siebie gadam... Co do dzisiejszego odcinka - jak zawsze super. Kakuzu pokazuje swoje umiejętności, Hidan pokazuje swoje upodobanie do wrzasków, masochizmu oraz wpadania w szał. Team 10 na razie głównie liczy na Kakashiego - niech chłopaki (i dziewczyna) szybko coś wymyślą, bo nie za dobrze to wygląda...

Naruto ćwiczy i doskonali się. I nie pojmuje nic z teorii... poza tym naprawdę istotnym. Nareszcie doczekałam w anime jednego z moich ukochanych cytatów tej mangi (patrz: sygnatura). Piękne, piękne...

Natomiast najbardziej uśmiałam się na dodatku specjalnym - Gai przekonujący kolejną osobę do cudownych skafandrów I wychodzi na to, że Naruto jest absolutnym idolem Saia, skoro ten do tego stopnia ożywił się na wzmiankę Naruto...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.746
Plusy: 1
Posty: 538
Odcinek bardzo fajny i rzeczowy. Począwszy od ciekawego przejścia z ataku Choujiego do treningu Naruto, a kończąc na wspaniałej prezentacji Kakashiego. Plan Shikamaru i wprowadzanie kolejnych członków drużyny 10 na pole walki naprawdę imponuje. Dzięki takiej strategi są wstanie zaskakiwać, co cieszy.
Następnie, konkretnie przedstawiona teoria na temat żywiołów, przez Yamato i wplecenie wątku komicznego, który łopatologicznie tłumaczy wszystko Naruto
To co już zostało po części poruszone, to oczywiście fanatyzm Hidana, który nie potrafi wysiedzieć z zamkniętą gębą choć przez chwilę. Widać jak frustrujące potrafi być trzymanie w bezruchu przez Shikamaru, co niemal prowadzi to wybuchu emocjonalnego tego pierwszego.
Kolejna miła scena, to oczywiście atak Kakashiego na Kakuzu. Właściciel Sharingan doskonale się prezentuje. Tajemniczość, zaskoczenie, pewność siebie, doskonała analiza sytuacji, tak ten atak z pewnością można nazwać zjawiskowym (w końcu udało mu się pozbawić jednego z Akatsuki serca ).
Nie trzeba chyba wspominać o tytułowych umiejętnościach Kakuzu, które także robią wrażenie.
Jedyny minus moim zdaniem, to ujawnienie się Ino bez większej potrzeby. Gdyby poczekała może byłaby w stanie zaskoczyć.
Ogółem odcinek bardzo pozytywny i pozostaje tylko czekać na kolejny.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 6.006
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dobry odcinek. Bardzo dobry. Graficy dobrze pokazali walkę, uzupełnili wątek o kilka mniejszych potyczek. Świetnie wykonanych. Bez dłużyzn, co też idzie na plus. Widać, że studio po zakończeniu fillerów wzięło się ostro do roboty i mają konkretne rezultaty. Takiego Shippudena aż chce się oglądać. Jak dla mnie - najlepszy arc w Shippu.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.833
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
nie, najlepszy jest wciąż arc z Gaarą - ale to tylko moją opinia
Dzisiejszy zaś odcinek... wow! To jest pokaz dwóch geniuszy. Shikamaru, który w żadnej sytuacji nie wyłącza mózgu, ale działa, działa i myśli. Odwrotnie właściwie. I Kakashi, jeden z najlepszych shinobi w historii, zaprawiony, doświadczony, nie wykonujący żadnego zbędnego ruchu, potrafiący odpowiedzieć na każdy atak i znaleźć się w sytuacji. Takiego Kakashiego mi brakowało i teraz jestem naprawdę ukontentowana dogłębnie. Uwielbiam oglądać takie akcje, widzieć maksymalne wykorzystanie zdolności i umiejętności. A przecież Kakashi miał tam tylko kunai, ręce i nogi!

Naprawdę świetny epizod. Widać, że animatorzy naprawdę się starają i robią świetną robotę. Jak pisałam wcześniej, nie jest łatwo w taki sposób nakręcić serial na podstawie znanej mangi, żeby robił wrażenie - jednak tutaj wychodzi to doskonale, a każdy odcinek jest ucztą dla fana

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.170
Plusy: 73
Posty: 15.262
Skąd: ふざけた時代
Nie pisałem, bo nie oglądałem od miesiąca.
Kakashi fajne wdzianko. Kakuzu ujawnił zdolności, kolejny "nieśmiertelny".

A grafika i animacje. a może i udźwiękowienie nawet, się nawet poprawiły od ostatniego razu, szczególnie to widać podczas zawieruchy z odcinka wcześniejszego ;]

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.763
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Tak, po fillerach pokazali, że jednak potrafią zrobić coś świetnego, lecz w tym odcinku rzuca się w oczy ta okropna grafika bez cieni - w każdym razie mi się nie podoba, ale akcja wszystko uzupełnia.
Walki - genialne posunięcie ze strony Pierrot, że przedłużyli całą walkę i nie jest tak krótka jak w mandze. Wszystko jest świetne i genialnie ułożone, pokazanie w walce dwóch wielkich shinobi, Kakashi'ego i Shikamaru, jak potrafią walczyć. Geniusz taktyczny Shikamaru, oraz Kakashi pokazujący co potrafi - tego było trzeba. Niestety, Ino i Chouji mieli małe pole do popisu. Nawet znalazło się miejsce na humor. Moment gdy Hidan powiedział: "Debu!" oraz jego zonk po trafieniu Kage Bunshinu były po prostu super <3
Trafiła do mnie scena z Kakuzu, kiedy wyciągał potwory ze swojego ciała. Myślałem, że cała scena będzie ocenzurowana, a tutaj mamy pokazane jak drastycznie ciało Kakuzu jest pociachane i jak trzyma się na linkach. A ja się spodziewałem, że będzie powtórka z Hidanem i jego przebijaniem nogi.
Udźwiękowienie piękne, aczkolwiek nie było tak genialne jak w walce z Sasori'm.
Zgadam się z clio, jak dotąd najlepszy był mimo wszystko Gaara Arc

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.983
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Walki - genialne posunięcie ze strony Pierrot, że przedłużyli całą walkę i nie jest tak krótka jak w mandze. Wszystko jest świetne i genialnie ułożone, pokazanie w walce dwóch wielkich shinobi, Kakashi'ego i Shikamaru, jak potrafią walczyć. Geniusz taktyczny Shikamaru, oraz Kakashi pokazujący co potrafi - tego było trzeba.
Tak, ale w mandze było trochę inaczej. I to z Chouji'm trochę mnie wkurzyło ;/ przecież Chouji nie mógłby postąpić tak idiotycznie, jeśli Kaukazu by mu coś zrobił cały plan Shikamaru przepadłby. W dodatku nie podoba mi się siła Kaukazu. Kaukazu używa tak silnych technik jak postacie z Dragon Ball'a. A przecież DB jest najlepszy.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.170
Plusy: 73
Posty: 15.262
Skąd: ふざけた時代
Dobry odcinek, fajne ataki, tylko z tą krwią przekombinowane. Poza tym wcześniejszy atak Kakashiego miał chyba zlikwidować Kakuzu, a on jeszcze podczas niego, jak gdyby nigdy nic, krew mu pobrał.
Naruto w końcu Rasen Shurikena zrobił.
Ale zastanawia mnie jedno. Czemu on niby robi Tajuu Kage, jak pojawia się tylko kilka klonów? Ale to już od dawna.

Jak by ktoś nie mógł znaleźć od DB:
* zaloguj się, aby przeczytać wiadomość *

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 06.12.2008, 19:31
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.852
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Odcinek dobry, animacja na wysokim poziomie, ogólnie widać, iż akcja idzie do przodu.

Naoista napisał(a):
Dobry odcinek, fajne ataki, tylko z tą krwią przekombinowane. Poza tym wcześniejszy atak Kakashiego miał chyba zlikwidować Kakuzu, a on jeszcze podczas niego, jak gdyby nigdy nic, krew mu pobrał.
Myślę, że to była forma zabezpieczenia. Shikamaru zdając sobie sprawę z tego, że nie walczy z normalnym przeciwnikiem, postanowił stworzyć opcje, która dała by mu pewność, że przeciwnik umrze. Nie sądzę, by to było przekombinowane.


Naoista napisał(a):
Ale zastanawia mnie jedno. Czemu on niby robi Tajuu Kage, jak pojawia się tylko kilka klonów? Ale to już od dawna.
Zgodnie z Databookiem różnica jest taka, że Tajuu różni się od zwykłego Kagebunshin nie liczbą (co można było wnioskować po 1 odcinku Naruto) a tym, że chakra jest na równomiernym poziomie, zgodnym z oryginałem u każdego z klonów. Dziwne to wytłumaczenie, no ale to Kishi tłumaczył ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.983
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Co do pierwszej części odcinka (drugiej jeszcze nie oglądałem) dość fajna. Denerwowało mnie jak Shikamaru ruszał tym miedzy brwiami xD Powinni zmienić to z tym jak Shikamaru umieszcza tą krew na broni Hiddan'a. Wiem, że w mandze tak było, ale to jest trochę nie rzeczywiste żeby członek Akatsuki nie zauważył takiego ruchu.
Czas na drugą cześć ;]

Oglądnąłem drugą cześć.
Dla mnie za dużo filtrów. Jedyny filtr, który mi się spodobał to ten jak Naruto użył jeszcze nie skończonego Rasengana-Shirukena na zwykłym Rasenganie Kakahiego

Mam pytanie co do tego, dlaczego Kakashi nie używa Rasengana tylko Chidori w całym Anime? Przecież Rasengan jest lepszą techniką i w dodatku można wykonywać go częściej. Wiem, że nie tutaj powinienem o to pytać, ale jakomuś się będzie chciało to niech napisze w następnym poście przy okazji komentowania.

W drugiej części odcinka, którą notabene nie oglądałeś, masz pokazane w zwolnionym tempie, jak Shikamaru umieszcza krew na broni Hidana. Zanalizuj czy dana sytuacja nie mogłaby mieć racji bytu. Pozdrawiam.
Przeanalizowałem to i dalej uważam, że Hiddan musi być ślepy, by tak się nabrać.
Przy okazji co znaczy "notabene" ?

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 06.12.2008, 23:43
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.852
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
W drugiej części odcinka, którą notabene nie oglądałeś, masz pokazane w zwolnionym tempie, jak Shikamaru umieszcza krew na broni Hidana. Zanalizuj czy dana sytuacja nie mogłaby mieć racji bytu. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.833
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
bardzo fajny odcinek i wiele emocji.
...choć chyba najwięcej emocji wywołał trailer kolejnego arcu, który znów będzie trochę fillerowy...

Geniusz Shikamaru i słowa Sakury, która obwołuje go właśnie najbardziej inteligentną osobą w Wiosce Liścia. Plan Shikamaru, realizowany bezlitośnie punkt po punkcie. Shikamaru, który robi Hidana, jak chce. Ach ach... A w tym wszystkim wspomnienia Sakury o Shikamaru i Asumie. Jakie to było... słodkie. I powstrzymam się od szerszego komentarza.

Walka z Kakuzu - dalszy popis Kakashiego! Cudo cudo cudo! Chouji próbował się włączyć, Ino nawet nie - tylko stała i robiła za ozdobę... Kakashi dwa razy uratowany od śmierci: pierwszy raz przez technikę Hidana, drugi raz przez Naruto i Yamato.

No i sam Naruto - który przybywa z nowymi mocami, gotów do walki. Z nową pewnością siebie, z nową techniką, z nowym podejściem. "Ja się nim zajmę." "Zrób to, Naruto." Wow. Pamiętam, że kiedy skończyłam czytać ten arc w mandze, pierwsze, co mi przyszło do głowy to to, że chcę zobaczyć tę technikę w anime. Teraz stwierdzam, że zobaczyć jest fajnie, ale usłyszeć... Mam wrażliwy słuch i nie podobają mi się takie wysokie dźwięki Ech ech... Niemniej jednak, robi ogromne wrażenie - to śmiercionośna broń, której przeraził się także Kakuzu.

Odcinek świetny - różnorodny, pełen akcji, ale i myśli. I ta przepiękna muzyka, znów ukochane utwory z ost-a. I zderzenie rasenganów obrazowane Emergence of Talents... Pełna rozkosz.

I na koniec jeszcze special report - wspólna noc na campingu. Naruto jako czysta energia także podczas spania, Yamato z bezsennością i poczuciem zagrożenia oraz Kakashi śpiący snem sprawiedliwego.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.720
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Genialny odcinek. Rozwalił mnie moment kiedy to Naruto robił rasengana przez sen xD. A zdziwiłem się jak Naruto i kapitan y. połączyli razem swoje techniki w jedną. No to było wejście widowiskowe!!! A tak btw to świetny był plan z tą krwią żeby oszukać Hidana.

szczecin
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.836
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Bardzo ciekawy odcinek. Powróciłem do oglądania anime Naruto po 50 odcinkach i nie żałuje. Jak zwykle nie zabrakło tradycyjnego biadolenia i robienia min przez bohaterów (Sakura, Sai, Jeleń ^^). Jednak najważniejsza jest nowa, odmieniona i przede wszystkim silniejsza postać głównego bohatera. Pokazał fantastyczną moc. Za pierwszym razem technika nie wyszła, ale już za drugim pokazał nam co znaczy Fuuton RasenShuriken. Genialna technika, naczekałem się z pół roku, aby obejrzeć ją w anime i nie żałuję. Super zrobione

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Najnowszy odcinek - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook