Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 192, 193, 194  
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.517
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Goji55 napisał(a):
ja wszystko chce zmienić u siebie , jestem średni , mam blond włosy , brązowe oczy .
chciałbym być wysoki , mieć czarne włosy i niebieskie oczy , szkoda że tak nie jest .
chciałbym jeszcze imię zmienić bo dziadowskie jest .
Wow,kolego,czy Ty czasami nie podchodzisz do życia zbyt pesymistycznie?Nie można tak myśleć,trzeba znaleźć swoje mocne strony,wygląd nie jest rzeczą,na której kończy się świat!Nie myśl tak,mów sobie "Jestem super blondynem.Laski lecą na blondynów".Z dużym wzrostem wcale nie jest tak dobrze,wiem to z własnego doświadczenia.Mam niską dziewczynę i żeby się pocałować muszę się schylać (i to znacznie) Każdy jest inny,gdyby na świecie były same Maćki Zakościelne i Brady Pitty,to szybko by się kobietom znudzili.Nie łam się,jeśli nie podobają Ci się włosy - zmień coś w nich,stawiaj na żel,zapuść dłuższe,aż poczujesz się lepiej.

A z drugiej strony masz dopiero 12 lat,czyli okres gwałtownych zmian w Twoim wyglądzie jeszcze przed Tobą.Pewnie podrośniesz,możliwe,że zmienią Ci się rysy twarzy itp.Zaakceptuj swój wygląd,bo to podstawa do dobrego samopoczucia.Jeśli pokażesz innym,że jest Ci z tym źle,to będą to wykorzystywać.Nie daj się i uwierz w siebie

znów z (no comments pls!xD)
A właśnie,że skomentuję!
Bardzo ładne zdjęcie.Nie wiem,dlaczego narzekasz na okulary...Taki gadżet dodaje uroku,moim zdaniem.Fajna poza,ładna figura,masa ciała też idealna.Spodnie ładnie opięte,bluzka też nie wisi na Tobie jak na patyku - spoko jest,dla mnie w sam raz

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.200
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.828
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
nie załamuje się wyglądem tylko chce się zmienić , ale ojciec mówił że w moim wieku też był niski ,a w gimnazjum przerósł wszystkich może ze mną tak będzie , bo to geny przecież
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.173
Plusy: 73
Posty: 15.264
Skąd: ふざけた時代
Nigdy nie zrozumiem ludzi chcących być wyższymi. To jakaś choroba. Coś jak z anoreksją, gdzie taka delikwentka myśli, że jest za gruba, tak tutaj ktoś myśli, że jest za niski.
Średni wzrost jest najodpowiedniejszy, ewentualnie jeszcze niższy, ale po cholerę wysoki o_O ni to zdrowe, ni to ładne, ni to fajne.

Do dyskusji o wzroście zapraszam tutaj
-> http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=4299

Goji55 napisał(a):
mam blond włosy
Jak bardzo jasne? Tak bardzo, że aż białe? Jeśli nie, to Ci zdążą pociemnieć. Oczywiście nie do samej czerni. Zresztą ilu ludzi z Polski ma naturalnie zupełnie czarne włosy? Malutki odsetek. A niebieskie oczy i czarne włosy, kosmiczne połączenie.

V'Danieloo napisał(a):
Śliczna fotka Mart
Tak.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 03.06.2008, 21:09
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.563
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Naowicz napisał(a):
Średni wzrost jest najodpowiedniejszy
powiedzmy : 1,79 cm ?

Naowicz napisał(a):
Tak bardzo, że aż białe?
Jak byłem mały, to miałem całkowicie białe, ale zczarniały dziadziuchy... Dziwne, co?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.543
Posty: 885
Czy ja wiem, zdarza się, mnie to się kolor ślepi czasem zmienia, ogólnie mam niebieskie, czasem jednak są lekko zielone.

Rivion napisał(a):
Bardzo ładne zdjęcie.Nie wiem,dlaczego narzekasz na okulary...Taki gadżet dodaje uroku,moim zdaniem.Fajna poza,ładna figura,masa ciała też idealna.Spodnie ładnie opięte,bluzka też nie wisi na Tobie jak na patyku - spoko jest,dla mnie w sam raz
Dziękuje^^'
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.517
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
ale zczarniały dziadziuchy... Dziwne, co?
No bo mówię Ci,że Ty masz to po Jimie Carrey'u
nie załamuje się wyglądem tylko chce się zmienić , ale ojciec mówił że w moim wieku też był niski ,a w gimnazjum przerósł wszystkich może ze mną tak będzie , bo to geny przecież
Normalne,że przychodzi taki wiek,kiedy się zmieniasz fizycznie i dojrzewasz.Poczekaj trochę,a w końcu nadejdzie taki moment,że wystrzelisz w górę jak rakieta.
Naowicz napisał(a):
Zresztą ilu ludzi z Polski ma naturalnie zupełnie czarne włosy?
(Słowa "z Polski" zinterpretuję jako "mieszkający w Polsce")
Niewielu,ale trzeba wziąć też pod uwagę emigrantów z Rumunii i Bułgarii,którzy tę średnią zawyżają W samym Skaryszewie jest ok.20 takich osób
Tenshi napisał(a):
Czy ja wiem, zdarza się, mnie to się kolor ślepi czasem zmienia, ogólnie mam niebieskie, czasem jednak są lekko zielone.
A ja mam taki problem,że mam na prawym oku dwie malutkie ciemne plamki.W lustrze ich nie widać,ale gdy patrzę na białą ścianę,czy coś jasnego,to trochę na prawo od punktu na który patrzę widzę te zabarwienia.Kiedyś miałem tylko jedną,około rok temu dojrzałem już drugą.Co to może być?Czy to się może rozrosnąć do dużych rozmiarów i zasłonić całe oko? XDD
Tenshi napisał(a):
Dziękuje^^'
Nie ma za co,Lilu.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.173
Plusy: 73
Posty: 15.264
Skąd: ふざけた時代
Rivion napisał(a):
(Słowa "z Polski" zinterpretuję jako "mieszkający w Polsce")
Źle

Rivion napisał(a):
Czy to się może rozrosnąć do dużych rozmiarów i zasłonić całe oko? XDD
Clio medycynę studiowała, jej zapytaj
Ale... to raczej nic nadzwyczajnego nie jest. Ja też czasem różne rzeczy widzę :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.517
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Naowicz napisał(a):
Źle
Wiem,dlatego uprzedziłem,że zinterpretuję w ten sposób
Naowicz napisał(a):
Ja też czasem różne rzeczy widzę :p
Ale ja to widzę cały czas,tylko na jasnym tle najlepiej...To mi wcale nie znika,tylko pojawiają się nowe.
Ty widzisz białe myszki przelatujące pod biurkiem i swoich wyimaginowanych kolegów siedzących obok Ciebie

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.665
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów

Obraz
PALATIAL REGALIA
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.543
Posty: 885
<*zgon*> jeee!.. znów mam to zdjęcie! A myślałam, że straciłam je na zawsze
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.852
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.088
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Twoja siostra uchwyciła Cię bardzo dobrze ! Zdjęcia na łonie natury są najładniejsze, a o tej porze roku ciepłych kolorków również nie brak
Wyszłaś Domisiu jak zawsze bardzo ładnie ^_^ Nie będę pisał kogo mi tu przypominasz aby uniknąć skandalu na forum XD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.908
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.855
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Bardzo ładne zdjęcie Mart. Śliczna jesteś

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.252
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Bardzo korzystnie wypadłaś na tym zdjęciu, choć ogólna jego wymowa chyba nie pokrywa się z Twoim charakterem... Tutaj wyglądasz na dojrzałego romantyka, a z tego co obserwuję jesteś bardziej zywotną personą Być może to te tło. Ogółem pomijając już twoją osobę całe zdjęcie wyszło wręcz świetnie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.543
Posty: 885
Jeszcze jakieś dwa mi sie nasuneły, tylko jakieś znó mało wyraźne, taki telefon ._.

1
2
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.252
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.855
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zajebisty kolor włosów. Ogólnie ładne dziewcze z Ciebie, królowo lesbijek

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.194
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja się spodziewałem , że będziesz miała czarne włosy , w czarnym ubraniu [ oczy zasłonięte włosami ] w czarnym pokoju na tle jakiegoś grobowca A tu taka miła odmiana , wyglądasz jak normalna dziewczyna , poza tym kolor włosów też mi się podoba, podobnie jak focusowi

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook