Forum Dragon Ball Nao

» Nocne Schizy

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.281
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Szaraczku, futute te ipsum. Si vos can, in meus presentia.

RemaZ napisał(a):
Żywcem z tej strony skopiowałem. Ja mam coś nie tak? Bo nie dowierzam
Ja mam tak samo. Na tym forum łatwo o osty. Sam niedawno nowego dostałem.

Ishido napisał(a):
Tak , Q, kocham Cie ( sory, ze nie w tych godzinach )
Spoko, możesz mnie kochać o każdej porze. Pytanie tylko, z której strony.

Szarak napisał(a):
A Wasze wypowiedzi zostaną niedługo przeniesione do DR. Twoje też, Q'.
Słusznie. Zastanawiałem się, kiedy jakiś mod ruszy dupę, zamiast ględzić bez sensu.


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Spoko, możesz mnie kochać o każdej porze. Pytanie tylko, z której strony.
zależy , czy Ty mnie tez kochasz, bo , jak nie , to z żadnej strony.

Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
kiedy jakiś mod ruszy dupę
właśnie, kiedy?

Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Na tym forum łatwo o osty
oj łatwo , łatwo. Kiedyś w szybkim czasie dostałem 3 .

Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Sam niedawno nowego dostałem.
mi jednego skasowali.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.180
Posty: 238
Skąd: ...
O, ja ...kręcę...cóż za oryginalny avatar...

Sorry, że się tak pojawiam okazjonalnie ostatnio,ale są rzeczy, które mnie przerastają z przyczyn czasowo-wykonawczych...
Tak, wiem, trzeba było zacząć wcześniej...

Widzę , ze się tutaj dobrze bawiliście beze mnie... Ładnie, ładnie...jak ja tylko do roboty wyjdę, to tu się zaraz orgia zaczyna...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.243
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Join us.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.180
Posty: 238
Skąd: ...
Biorąc pod uwagę mój aktualny poziom adrenaliny...

Bardzo chętnie.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.281
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Z serii "czy wiesz, że...":

  • To mój 800 post napisany i wysłany na tym forum.
  • "Niedługo" dla moderatorów jest pojęciem względnym.
  • Tak w ogóle, jak już wspominałem, jestem zajebisty.
Pozdrawiam serdecznie.
A.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
jestem zajebisty

ja także

Dziś rano wstalem , widze na niebie X , ktory zrobila parka samolotow, obok slonce wstawalo, po bokach natomiast chmure ukladajaca sie w jakby chumre atomowa ;p

No cos, nieldugo 21 grudnia, podobno sądny dzień, koniec kalendarza Majów - tak to w ty roku. Na nasze lata. 2007 rok juz dawno byl, gdyz Jezus urodzil sie wczesniej ;p 5 lat wczesniej dokladnie ;p

Moze to jakies proroctwo hyhy ;p?
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.180
Posty: 238
Skąd: ...
Dlaczego, ach, dlaczego ludzie uważają za punkt honoru, przejaw skromności itd na pytanie "Jaki chcesz prezent" odpowiadać "żadnego nie chcę", mając pełną świadomość, że pytajacy MUSI im coś kupić i tylko utrudniają mu zadanie?


Odkrycie dnia- ostre narzędzia typu brzytwa w zestawieniu z odpowiednio eleganckim strojem dodają mi uroku osobistego <Za dużo Sweneeya Todda?>

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No wlasnie, lepiej prosic wiec o wiecej muahahahah muahahah hyhyhy mauahaha
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.180
Posty: 238
Skąd: ...
No, fakt.
Albo drugi problem: dlaczego mimo, że na pytanie "Co chcesz na gwiazdkę?" udzielam jednoznacznej odpowiedzi, wymieniając przedmioty/ okoliczności bardzo łatwo wykonywalne, pytający i tak stwierdzi, ze zdecydowanie bardziej, niż coś, o co proszę, jest mi potrzebna ramka na zdjęcia <nie trzymam w domu zdjęć>, dzwoneczki wietrzne <????> gigantyczny gipsowy mikołaj/renifer/bałwan, jakieś pluszęta albo kula, o której już gdzieś jest wspomniane...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.055
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Thought napisał(a):
Dlaczego, ach, dlaczego ludzie uważają za punkt honoru, przejaw skromności itd na pytanie "Jaki chcesz prezent" odpowiadać "żadnego nie chcę", mając pełną świadomość, że pytajacy MUSI im coś kupić i tylko utrudniają mu zadanie?
Oj tak, tutaj się zgadzam w 100%. Taka odpowiedź tylko denerwuje...

Jeżeli mnie już pytają to odpowiadam, że chcę że po prostu płytę (muzyczną ). Wtedy dostaję pieniążki w łapkę i sam sobie wybieram. Pełen komfort
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Thought napisał(a):
Dlaczego, ach, dlaczego ludzie uważają za punkt honoru, przejaw skromności itd na pytanie "Jaki chcesz prezent" odpowiadać "żadnego nie chcę", mając pełną świadomość, że pytajacy MUSI im coś kupić i tylko utrudniają mu zadanie?
Bo nawet jak bym powiedział że litra Johnego Walkena i ramę fajek to i tak nikt by nie kupił? A poza tym to wielu ludzi nie wie czego chce i jakim operujesz budżetem. Właśnie odkryłem że pieniądzie które miały mi służyć do połowy lutego kończą się jutro i aż mnie jaja rozbolały. Widać czas zerwać z paroma nałogami , albo powiedzieć że na święta życzę sobie pieniądzie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.180
Posty: 238
Skąd: ...
No moje życzenia <dot. znajomych, bo najbliższa rodzina zawsze wie, co ja chcę> dlatego oscylują w kwotach typu "jak są dwie cyfry, to znaczy za drogie" i są przeze mnie opisywane typu "czerwone sznurowadła do glanów x dziurkowych, które można nabyć tu a tu"Ale i tak są cwańsi...

Eee, nie doceniasz widać otoczenia... albo masz jakieś mocno sztywne... Od nas kiedyś znajomy składkowo dostał sporą butlę sake...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.164
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Thought napisał(a):
Od nas kiedyś znajomy składkowo dostał sporą butlę sake...
Ja na ubiegłoroczne urodziny miałem dostać butelkę sake, ale jeszcze się nie doczekałem

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Tak Gotenks, jeszcze byś się schlał i zamknąłbyś te forum Sory ze 10 minut wczesniej napisalem ale mam wkręta ;p
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Sztywnego otoczenia raczej nie mam , ale jak się pije co dzień to debile z okazji czegoś zawsze silą się na oryginalność.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.180
Posty: 238
Skąd: ...
Znam ten ból... Tylko w moim przypadku nie chodzi o alkohol, ale o "przedmioty szybko zużywające się" i książki...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Dzisiaj znów miałem trucie dupy o to że jak co dzień wracam nie w pełni trzeźwy do domu , mimo że stanęło tylko na trzech piwach. Poza tym oblałem kolejne koło i szykuje się na kolejne podejście do studiów . No , chyba że komuś z was chciało by się napisać za mnie pracę zaliczeniową.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.180
Posty: 238
Skąd: ...
Au, au... Nie dotknęlo mnie to jeszcze <miga lampka "pracocholik"> ale jestem w stanie cię zrozumieć...
Mnie ględzą, że kofeina mózg mi zżera, że za mało śpię no i przede wszystkim, że się łaskawie pojawiam w domu, jak mi się żarcie skończy...

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Tobie zżera mózg kofeina? Ja dziennie wypijam ok 4 - 6 kaw z trzech-4 czubatych łyżeczek kawy . Do tego paczka mocnych 25 dziennie i ze dwa trzy piwa przed śniadaniem. Jednym słowem prowadzę bardzo zdrowy tryb życia , ale na wrzody i tak umrę przed czterdziestką. Kofeina i nikotyna zawsze, popylina - nigdy

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Nocne Schizy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook