Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Zabawa w admina...

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.240
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Dark Sky napisał(a):
A byłeś chociaż raz w życiu na tym forum? Mi się zdaje, że nigdy... więc tam jest tak, że jak masz jakiegoś użytkownika, to pod nickiem na dole masz możliwość oddania głosu -1 lub +1 nie każdy musi głosować...
Jedno pytanie: po co? Jeżeli ktoś jest zajebisty (np. ja) lub beznadziejny (np. Ty), można mu to napisać wprost – i po sprawie, bez bawienia się w idiotyczne punkciki. Por. brzytwa Ockhama: bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej. Skoro tak bardzo pragniesz krytyki, wystarczy, że zwrócisz się do mnie – chętnie Ci ją zapewnię.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.789
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Do jasnej cholery, kurna mać co przeszkadzało Wam w tym cholernie na temat poście, do jasnej cholery, cholera jasna. Czy możecie chociaż czasem przestać bawić się w obrońców, nawet nie wiem jak to określić -_-

Post był na temat, skoro nie zostały usunięte Ujio i Q to mój też nie powinien -_-

Powiem to jeszcze raz:


Pomysł Dark Sky'a oceniam na nieciekawy, i nie jestem za!
Jak najbardziej na temat!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Avenger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Avenger
Wiek: 28
Dni na forum: 5.177
Ostrzeżenia: 2
Posty: 24
Skąd: się biorą dzieci?
Może ten pomysł już był lub to jest na forum ,ale powinno się zamykać/usuwać tematy z przed miesiąca. Ponieważ ludzie odświerzają je co można ująć za mały spam.

Obraz
Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Avenger napisał(a):
Może ten pomysł już był lub to jest na forum ,ale powinno się zamykać/usuwać tematy z przed miesiąca. Ponieważ ludzie odświerzają je co można ująć za mały spam.
Ostatni post przed twoim:

15.07.2009, 23:58
Bana mu!

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Avenger napisał(a):
Może ten pomysł już był lub to jest na forum ,ale powinno się zamykać/usuwać tematy z przed miesiąca. Ponieważ ludzie odświerzają je co można ująć za mały spam.
Było, prawdopodobnie też w tym temacie, takie działania są pozbawione logiki, a najlepiej zobrazował Ci to franqey.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.684
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Avenger napisał(a):
powinno się zamykać/usuwać tematy z przed miesiąca.
I ograbić mnie z uczciwie nabitych postów!?

Avenger napisał(a):
Ponieważ ludzie odświerzają je co można ująć za mały spam.
Franek ma racje.Jeżeli chcesz czegoś wymagać od innych,to sam powinieneś świecić przykładem.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.959
Plusy: 25
Posty: 2.091
Proponuję dawanie ostrzeżeń za spoilery w tematach.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
całym sercem jestem za. Oczywiście nie chdzi o donoszenie się do jakiegoś fragmentu filmu ( przykładowo powiedzenie o Dark Knight że scena z ołówkiem jest spoko), ale za opisywanie jakiś scen, ban jak z tąd do Albakerki.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Forum DB Nao » » » Zabawa w admina...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook