Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 38, 39, 40  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Witam.

Ostatnio daję ciała, wiem. Jednak w ramach przeprosin mam dla Ws coś bombowego
Jak wiadomo jakiś czas temu, oprócz singla, panowie z Larc wydali również dvd z koncertem "TOUR 2007-2008 THEATER OF KISS DVD". Składa się z dwóch płyt i sądzę, że trwa przynajmniej dwie godziny. Nie oglądałam go jeszcze, ale fani mówią, że to jedno z lepszych dvd jakie powstało w historii Larc. Oto tzw. setlista:

DVD 1

1. SEVENTH HEAVEN
2. and She Said
3. L’Arc~en~Ciel PARADE 2007-2008 (czyli mix utworów)
4. SHINE
5. Spiral
6. DAYBREAK’S BELL
7. ALONE EN LA VIDA
8. Sunadokei
9. Umibe
10. MY HEART DRAWS A DREAM
11. DRINK IT DOWN
12. REVELATION
13. Pretty girl
14. Link

DVD 2

1. Natsu no Yuuutsu [SEA IN BLOOD 2007]
2. I Wish 2007
3. fate
4. READY STEADY GO
5. Shout at the Devil
6. Yuki no Ashiato
7. Hurry Xmas
8. (SPECIAL THEATER) Another Prologue-THE BLACK ROSE-2008.2.10 Yoyogi National Stadium-
9. Seppun -Full Version- -2008.2.17 Marine Messe Fukuoka-
10. Off Shot
11. Commercial Clips
12. Stage Screen Films

A teraz linki do obu płyt:

DVD 1

THEATER of KISS PARTE 01
http://rapidshare.com/files/142303732/THEATE ... 1.avi.html
THEATER of KISS PARTE 02
http://rapidshare.com/files/142321411/THEATE ... 2.avi.html
THEATER of KISS PARTE 03
http://rapidshare.com/files/142498265/THEATE ... 3.avi.html
THEATER of KISS PARTE 04
http://rapidshare.com/files/142514795/THEATE ... 4.avi.html
THEATER of KISS PARTE 05
http://rapidshare.com/files/142519455/THEATE ... 5.avi.html

DVD 2
THEATER of KISS PARTE 06
http://rapidshare.com/files/142536424/THEATE ... 6.avi.html
THEATER of KISS PARTE 07
http://rapidshare.com/files/142702514/THEATE ... 7.avi.html
THEATER of KISS PARTE 08
http://rapidshare.com/files/142716451/THEATE ... 8.avi.html

Jeśli ktoś nie ma 7zipa, to lepiej się zaopatrzyć. Ściągamy wszystkie części, a potem rozpakowujemy pierwszą i koncert mamy.

Ja korzystam z innych linków. Mój ma większy rozmiar i jakość. Podałabym Wam te linki, ale dziewczyna, która siedziała cały tydzień na wgrywaniu powiedziała, że nie można ich rozdawać na innych stronach, więc sami rozumiecie. W tych linkach, które Wam podałam jakość jest b. dobra no i macie obie płyty. Ja póki co czekam aż ta dziewczyna wgra CD2.

Miłego oglądania, a przedtem wysokich transferów. Jedna część ma ponad 100Mb, więc przy wolnych komputerach zarezerwujcie sobie przynajmniej dwie godziny na ściągnięcie jednej części. Jedna część dziennie w zupełności wystarczy. Zresztą to Rapid, wiec wiadomo (limity).

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Laru: 21.09.2008, 15:46
Ahaya-chan
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.722
Posty: 35
Gezz.. Laru-chan, bombowego? Mega-giga-hiper bombowego!
Chwała twej rodzicielce!

Linki na Rapida... Ohhh.. Jak dobrze jest mieć premium konto
Biorę się za ściąganie xD

[ Dodano: 21.09.2008, 15:21 (po 16 minutach) ]
Te linki są niepełne..
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Te linki są niepełne..
Dlaczego niepełne??

Już wiem, co nie tak, już poprawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Ahaya-chan
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.722
Posty: 35
Wczoraj urodzinki Tetsu były, ne..? Jak ci Japończycy to robią, że tak młodo wyglądają..?
No to Tetsu, wszystkiego najlepszego..! Fury prezentów i dużego kaca po imprezce xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Taaak... Tetsu nam się starzeje, ale tylko metryką. Tet-chanku pozostań tak samo słodki, genialny i wesolutki jak do tej pory. To dzięki Tobie polubiłam szkocką kratę 100 lat dla naszego cudownego basisty

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
sto lat l

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Ahaya-chan
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.722
Posty: 35
hehe, dziwne, bo ja też pokochałam kratę właśnie przez niego O.O..
Latka lecą, ale nie widać tego po naszym Tet-samie ^^

Zróbmy falę dla Tetsika..!
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja akurat kratę zawsze lubiłam, Tetsu tylko pogłębił moją sympatię xD sto lat dla niego i jak najwięcej bananów xD

<robi falę>

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Ahaya-chan
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.722
Posty: 35
Haha, hai, będzie miał czym rzucać na koncertach ^^

<bierze Mart za rączkę i też robi falę> xD.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Witam.

Dawno nic nie pisałam, ale jestem w klasie maturalnej, a to spore obciążenie. Dobra koniec użalania się nad sobą, czas na konkrety

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że Laruku planuje na zimę nowe wydawnictwo, a konkretniej singla. Z początku wielkie podniecenie, ale po przeczytaniu dokładniejszych informacji, wszystko opadło.

26 listopada 2008 roku pojawi si reedycja singla "Hurry Xmas", który został wydany również w listopadzie.

Oto nowy cover:

Obraz

Podobno wersja z tamtego roku była limitowana, więc to chyba dobrze dla fanów z możliwościami na zakup oryginału w tym roku.

Oprócz tego to nic szczególnego się nie dzieje. Jedynie Hyde intensywnie koncertuje z K.A.Z.em.

Póki co tyle skromnego info.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.830
Plusy: 2
Posty: 70
Dobre i tyle, wielkie dzięki Laru-chan.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.896
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ten renifer wygląda uroczo xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.830
Plusy: 2
Posty: 70
This gossip magazine had a report on hyde living separately from megumi and their child in a high rise mansion 3 km away. Megumi and their child remains in their 2.5 billion yen mansion in the meantime. This magazine observed that there are other female visitors to hyde's apartment, and when they visited and rang his bell an unkown woman answered and made no other comments...while at their original home an older lady answered the door and also made no comments about them living apart.

Co o tym myślicie? Kurcze mam nadzieję, że to znowu głupia plotka....
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.076
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Szczerze powiem, że życie prywatne HYDE nie powinno nas zbytnio obchodzić. Dopóki spełnia się muzycznie i tworzy dobrą muzykę, to powinno nam wystarczyć. Pewnie, wiadomo, że fani chcą aby był szczęśliwy i wiodło mu się jak najlepiej. Ale to z jaką kobietą jest (bądź z jaką w tym wypadku nie jest), to już jego sprawa. Od siebie dodam tylko, że jeśli dziecko (nie pamiętam już czy chłopiec czy dziewczynka) będzie miało kontakt z obojgiem rodziców, a HYDE i Megumi utrzymają przyjacielskie stosunki, to powinno być ok. Reszta to, jak już wspomniałem, prywatna sprawa Hajdo.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
nie wiem czy to jest plotka czy nie ale jezeli to jakas zachodnia odmiana pudelka to dajcie se siana.Lubie Hyde'a, jego muzyke a jego zycie prywatne mnie mało obchodzi facet jest dorosły 40 letni wiec powinien dobrze wiedziec czego chce własciwie nawet jezeli to prawda to jego karierze powinno wyjsc to na dobre poniewaz ja niedokonca widziałem Haido-sana jako wzorowego męza i ojca.Chłop jest troche egoistyczny i samolubny a wiazanie sie z kobietą było jak zamknięcie go w klatce,ograniczeniem swobody (choc wiele razy wyznawał jej miłosc min: na koncercie shibuya zadedykował jej piosenke) na jego miejscu dopoki bym kontynuował kariere bym sie nie wiazał bo to predzej czy pozniej i tak sie rozpieprzy. druga sprawą jest pewnie to ze Megumi jest ambitna była przeciez modelka,prezenterka pogody a Hyde jak przystało na japońskiego męczczyzne zrobił z niej niewolnice.

tyle pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katz napisał(a):
druga sprawą jest pewnie to ze Megumi jest ambitna była przeciez modelka,prezenterka pogody a Hyde jak przystało na japońskiego męczczyzne zrobił z niej niewolnice.
Bez przesady. To też plotka. To oczywiste, że musiała przerwać pracę na jakiś czas, w końcu urodziła dziecko. Potem do pracy wróciła. Widziałam jej parę zdjęć z 2005 roku, np. z "NEWS 0". Jest tam prezenterką.

kmwss4 napisał(a):
Co o tym myślicie? Kurcze mam nadzieję, że to znowu głupia plotka....
Ten "artykuł" pochodzi z klasycznego plotkarskiego brukowca, który żyje na taniej sensacji. Wiem to, bo już nie raz widziałam tę notkę.

Właściwie to, co chciałam napisać, napisał Kamzo. Wtykanie nosa w nie swoje sprawy to nic dobrego. Wiadomo, fani chcieli by żeby w końcu któreś z nich się na ten temat wypowiedziało, ale sądzę, że nie mamy na co liczyć.


Katz napisał(a):
dobre poniewaz ja niedokonca widziałem Haido-sana jako wzorowego męza i ojca.Chłop jest troche egoistyczny i samolubny a wiazanie sie z kobietą było jak zamknięcie go w klatce,ograniczeniem swobody (choc wiele razy wyznawał jej miłosc min: na koncercie shibuya zadedykował jej piosenke) na jego miejscu dopoki bym kontynuował kariere bym sie nie wiazał bo to predzej czy pozniej i tak sie rozpieprzy.
Tu akurat się z Tobą zgodzę. Patrząc na dzieje Laruku i solowej twórczości Hyde, często zadawałam sobie pytanie: A gdzie urlop i rodzina?
Można zauważyć, że płyty Laruku wychodzą jedna po drugiej, ciągle jakieś długaśne trasy koncertowe. Gdy w tym jest przerwa, to Hyde bierze się za solo. W pewnym wywiadzie powiedział, że lubi żyć na szybkich obrotach. Jego ojciec też wspominał, że Hideto zawsze miał coś do roboty. Rodzina to miejsce, gdzie szybkich obrotów raczej nie ma. Chyba, że ma się taką rodzinę jak ja.
Jednak jestem pewna, że Hyde często tęsknił, jeśli nie za żoną, to na pewno za synem. Lubi przecież z nim przebywać. Poza tym jestem pewna, że Megumi zdawała sobie sprawę z tego, że męża może nie być często w domu.

Reasumując. Hyde jest jaki jest. Nic tego nie zmieni. Czy rozwiódł się z Megumi? Nie wiem. Oprócz przypuszczeń nie ma nic. Plotki, nieoficjalne info. Pozostaje mieć nadzieję, że u nich wszystko ok. A w szczególności u tego maleństwa, które niedługo kończy 5 lat i pójdzie do szkoły.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mój pierwszy post w tym dziale (temacie) długo się do tego zabierałem, oczywiście wcześniej przesłuchując kawałki L'arc-en-Ciel, muszę przyznać, jak na Japońców grają naprawdę świetną muzykę.
Nie dziwię się Laru, że jest ich wielką fanką, muzyka naprawdę "wpada" w ucho.
Potrafią trafić w gust każdego z Nas.
A o życiu prywatnym lidera zespołu się nie wypowiem, bo naprawdę jestem początkującym fanem Lar Cen Ciel.
A i Laru czekam na kolejne linki od Ciebie .
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.840
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
A i Laru czekam na kolejne linki od Ciebie .
Jeśli chodzi o linki do płyt, to została już tylko jedna płyta "Kiss".

Nie dziwię się Laru, że jest ich wielką fanką, muzyka naprawdę "wpada" w ucho.
Potrafią trafić w gust każdego z Nas.
Właśnie to jest główna zaleta Laruku. Nie grają może oni tak ambitnego rocka jak X-JAPAN czy Luna Sea, ale potrafią łączyć wiele gatunków muzycznych na jednej płycie.

Dark Sky napisał(a):
A o życiu prywatnym lidera zespołu się nie wypowiem,
Tu mały błąd, który jest do wybaczenia. Hyde jest wokalista Laruku. Natomiast liderem i założycielem zespołu jest Tetsu, który gra na basie. Niedługo zaktualizuję biografio-historię Larc, więc wszystko się wyjaśni.

Dark Sky napisał(a):
Mój pierwszy post w tym dziale (temacie)
Mam nadzieję, że nie ostatni. Witaj po tęczowej stronie życia (L'arc en Ciel z francuskiego znaczy "tęcza").

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
kmwss4
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 5.830
Plusy: 2
Posty: 70
Laru-chan napisał(a):
Wtykanie nosa w nie swoje sprawy to nic dobrego. Wiadomo, fani chcieli by żeby w końcu któreś z nich się na ten temat wypowiedziało, ale sądzę, że nie mamy na co liczyć.
Niestety, wtykanie nosa w nieswoje sprawy mam we krwi i co bym nie robiła to osoby, które lubię i szanuję i tak będą mnie interesować..... geez, trzeba z tym walczyć....

Laru-chan napisał(a):
Tu akurat się z Tobą zgodzę. Patrząc na dzieje Laruku i solowej twórczości Hyde, często zadawałam sobie pytanie: A gdzie urlop i rodzina?
Może zabiera ich ze sobą w trasy? xD

Laru-chan napisał(a):
Pozostaje mieć nadzieję, że u nich wszystko ok. A w szczególności u tego maleństwa, które niedługo kończy 5 lat i pójdzie do szkoły.
Z tego, że idzie do szkoły ja bym się tak nie cieszyła, japońska szkoła to podobno terror....
Ahaya-chan
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.722
Posty: 35
Terror..?
No co ty.. xD. Gadałam z kilkoma Japończykami, oni żyją szkołą, to nic, że siedzą tam 'od rana do wieczora'.. Kochają to po prostu.. Trudno to sobie wyobrazić, ale jednak to prawda. Zdawało mi się to z początku dziwne, ale jak znajomy Japończyk opowiadał jak przebiega ich dzień w szkole, to, szczerze mówiąc, chciałabym żeby w polskich szkołach tak było..

A co do tego artykułu.. Nie chcę wtykać nosa w osobiste sprawy Hyde'a, ale nie chciałabym żeby się rozwiedli. Żal by mi było Hyde'a juniora.. Bo przecież nie da się rozwodu przeprowadzić tak, żeby dziecko na tym nie ucierpiało..
Tak więc trzymam za nich kciuki ^^.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook