Forum Dragon Ball Nao

» Igrzyska Olimpijskie w Pekinie?

Czy jesteś za tym by Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Pekinie?

Czy jesteś za tym by Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Pekinie?
Tak. 20,00% 2 20,00%
Nie. 30,00% 3 30,00%
Jest mi wszystko obojętne. 50,00% 5 50,00%
Wszystkich głosów: 10
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.176
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A więc ja chciałbym poruszyć temat który stał się powodem wielu kłótni w naszym pięknym kraju. Jedni są za tym by one odbyły się one w tymże kraju i miejscu, inni zaś stanowczo protestują i proszę o powtórzenie losowania. A teraz ja chciałbym się zapytać po której stronie tego konfliktu jesteście , a moze jest wam to wszystko obojetne ? W tym temacie mozecie się podzielić swoimi odczuciami na temat igrzysk w Pekinie.
Żeby nie było głosów o tym , ze temat zakładam ,a sie nie wypowiadam , dorzuce coś od siebię. Zeby była jasność : jestem na nie . Nie chcę zeby ta wielka impreza sportowa odbywała się w tymże kraju i mieście. Dlaczego? Powód jest prosty, osobiście nie chciałbym biegać po stadionie na którym przelewała się się krew innych ludzi , tylko dlatego , ze byli innej narodowości. Chinczycy są niczym Hitler , jednak porównanie Igrzysk Olimpijskich z Berlina w 1936 do tych co mają się odbyć w Pekinie , nie bardzo trafia.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.648
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Zaznaczyłem ostatnią możliwość.
Igrzyskami się nie interesuję, toteż to, gdzie się one odbędą, jest mi całkowicie obojętne... Gdybym miał być złośliwy, to mówiłbym, żeby odbyły się gdzie indziej, a nie na kitajskiej ziemi, ale... No, nie obchodzi mnie to. :p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.112
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
O ile się nie mylę to nie ma żadnego losowania, tylko Międzynarodowy Komitet Olimpijski za pomocą głosowania wybiera odpowiednie miejsce do przeprowadzenia igrzysk.
Jednak, żeby nie zbaczać z tematu. Jestem na tak. Moim zdaniem sport powinien jednoczyć ludzi, a aspekty polityczne, kulturowe itp. powinny schodzić na dalszy plan. Sport jest tą dziedziną, gdzie nie ważna jest rasa, religia, a wspólna rywalizacja ma pomagać złagodzić konflikty oraz usunąć wszelakie bariery tudzież granice.
Jest to też świetna okazja, aby Chiny mogły pokazać na co je stać, bo wierzę, że potrafią zrobić wspaniałe igrzyska. Z drugiej strony powinno się przydzielać takie przedsięwzięcia innym, słabiej rozwiniętym krajom, aby jednocześnie mogły ulepszyć swoją gospodarkę, a także wypromować swój kraj dla turystów oraz inwestorów czy innych zagranicznych przedsiębiorców.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Filippo napisał(a):
po której stronie tego konfliktu jesteście , a moze jest wam to wszystko obojetne ?
Właściwie to jestem na tak . Chińczycy przygotowywali się wiele lat do tej imprezy, na pewno organizatorzy Olimpiady nie pozwolą sobie na jakieś nieoczekiwane wydarzenia. Mam nadzieję, że ta cała Olimpiada odbędzie się na podstawie zasad fair play, a nie na podstawie ludzkiego wyznania wiary, czy koloru skóry. Jestem przekonany, że te igrzyska dostarczą nawet osobą, które nie chciały aby się odbyły w Pekinie, wiele wrażeń i niezapomnianych chwil związanych z Polskimi sportowcami. Wierze, że sport łączy ludzi i chociaż na czas igrzysk w Chinach zapanuje pokój. Obym się nie mylił ;].
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ciężko powiedzieć, ale postępowanie chińczyków wobec swoich chociażby pracowników jest dosyć chamskie, słyszałem, że nawet budowlańcy gineli w robocie. Jednak sportowcy, dla wielu to jedyna ważna impraza i przygotowywali się do niej przez 4 lata i jak by to wyglądało jakby miały się Igrzyska Olimpijskie nie odbyć? Trzeba postawić się na ich miejscu...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.811
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
co to za rużnica czy Igrzyska mają być w Chinach czy gdzie indziej , obojętne jest mi to .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Igrzyska Olimpijskie w Pekinie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook