Forum Dragon Ball Nao

» [Serial] Power Rangers

Strony: 1, 2  

Lubicie Power Rangers?

Lubicie Power Rangers?
Tak 32,00% 8 32,00%
Nie 68,00% 17 68,00%
Wszystkich głosów: 25
Diabeł Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Diabeł
Wiek: 24
Dni na forum: 5.736
Posty: 7
czy lubicie power rangers , jeśli tak to jakie

moim ulubionym jest to pierwsze
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Oczywiście, że lubię, no bo kto nie ? Jak się było dzieciakiem to się biegało, skakało i robiło wszystko to co w Power Rangersach. Ja oglądałem chyba tylko dwie serie PR, ale pierwsza mi się najbardziej podobała. Moim ulubionym wojownikiem był zielony (z tą swoją Godzillą, którą przywoływał grając na flecie ), a później czerwony. Ogólnie kultowy serial, idealnie nadający się dla dzieci.
Diabeł Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Diabeł
Wiek: 24
Dni na forum: 5.736
Posty: 7
ja też lubię power rangers mi też [ ort! ] podobał się1 sezon Goji55 mówi [ ort! ] że to nie Godzilla tylko smoko zort
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
z całym szacunkiem eMate , ale to naprawde nie jest Godzilla
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
eMate napisał(a):
Oczywiście, że lubię, no bo kto nie
Ja lubię
eMate napisał(a):
Jak się było dzieciakiem to się biegało, skakało i robiło wszystko to co w Power Rangersach.
Tak było i w moim przypadku dodatkowo pojedynkowałem się z kolegami . Zawsze byłem zielonym rangerem . Ja oglądałem, od 1 do ostatniej, która wyświetlana była w Polsce, a lubię takie serie jak:
- Mighty Morphin Power Rangers
- Power Rangers Turbo
- PR Time Force
- PR Ninja Storm
- PR Dino Thunder.

eMate napisał(a):
Moim ulubionym wojownikiem był zielony (z tą swoją Godzillą
eMate napisał(a):
Godzillą
eMate ten zielony wojownik to Tommy Olivier, pojawia się później jako mentor rangersów dino i staje się "czarnym dino rangersem"
I on nie miał Godzilli tylko smoka
Moi ulubueni rangersi to:
- Billy
- Tommy
- Wess
- Cam
- Dustin
A z rangerek to nie mam ulubionej. Teraz tak tego nie oglądam, ale mam sentyment do PR.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Power Rangers , nawet kiedy byłem małym pędrakiem, nie znosiłem tej tandety, żenująca, nawet jak dla dzieci bajecka, ale widzę że ma wiernych fanów, aż trzech, patrząc na wyniki

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.741
Posty: 68
Mnie się też nigdy to nie podobało. Śmieszyły mnie te teksty w polskim dubbingu I w ogóle [ ort! ], widać było, że te potwory to po makietach zasuwają.
Takie nieprzekonujące jakieś. No ale każdy lubi co innego, był na to szał swego czasu
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Strasznie schematyczne, przewidywalne, dupne efekty. Aż trudno uwierzyć, że taka nędzna produkcja zyskała taką popularność i to nie tylko wśród dzieci...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Danevert napisał(a):
Strasznie schematyczne, przewidywalne, dupne efekty. Aż trudno uwierzyć, że taka nędzna produkcja zyskała taką popularność i to nie tylko wśród dzieci...
Może dlatego, że to właśnie dzieci mają bujną wyobraźnie? Będąc malcem zawsze chciałem zostać bohaterem podobnym właśnie do PR .
Danevert napisał(a):
nędzna produkcja
nędzna produkcja, która przyniosła wielkie pieniężne dochody i wykreowała wielu aktorów .
Piechu napisał(a):
wiernych fanów
Siebie nie nazwałbym fanem, ale po prostu mam sentymemnt dlatego nie wypowiadam się, aż tak krytycznie o Power Rangers.
Obejrzałem sobie z ciekawości pierwszą serię PR i aż dziw bierze, że tak słabe efekty specjalne niegdyś cieszyły moje oko.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dark Sky napisał(a):
i wykreowała wielu aktorów .
którzy zaistnieli jedynie w tej marnej produkcji.

Nigdy nie lubiłem tego chłamu. Wręcz nienawidziłem. Kiedy tylko widziałem jak jakieś bachory bawią się w PR, to aż mnie telepało, że muszę mieszkać wśród takich debili.
Pamiętam, że Rangersów puszczał Polsat. Zawsze rano, koło 7-8. Byłem niezmiernie szczęśliwy, że zawsze wstaję koło 11-12 i nie muszę widzieć tego na oczy.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dajuś napisał(a):
którzy zaistnieli jedynie w tej marnej produkcji.
A tu się mylisz Jason David Frank, który również grał w Power Rangers zagrał w kilku innych filmach. Aktora, który grał Jacka z Power Rangers S.P.D mogliśmy widzieć w pewnym serialu Amerykańskim nie pamiętam tytułu, ale leciał on zimą na feriach po 15.
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4471383.html -----> Tu masz dowód, że aktorzy z serii PR nie tylko wystąpli w tej produkcji, ale tak, że w innych.
Dajuś napisał(a):
muszę mieszkać wśród takich debili
Jeżeli ktoś lubi coś innego niż Ty uszanuj to a nie wyzywaj od debili ( i to jest właśnie Twoja kultura )
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dark Sky napisał(a):
Jeżeli ktoś lubi coś innego niż Ty uszanuj to a nie wyzywaj od debili ( i to jest właśnie Twoja kultura )
A Ty naucz się czytać ze zrozumieniem. Myślałem i mówiłem tak, gdy byłem młodszy.
Dark Sky napisał(a):
Tu masz dowód, że aktorzy z serii PR nie tylko wystąpli w tej produkcji, ale tak, że w innych.
...marnych produkcjach. Np. http://img382.imageshack.us/img382/4354/b299584498nm.jpg

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dajuś napisał(a):
A Ty naucz się czytać ze zrozumieniem. Myślałem i mówiłem tak, gdy byłem młodszy.
Nie napisałeś tak, że gdy byłeś młodszy.

Dajuś napisał(a):
...marnych produkcjach. Np. http://img382.imageshack.us/img382/4354/b299584498nm.jpg
Czy ja mówiłem o czerwonym rangersie z mighty morphin? Akurat nic o nim nie wspomniałem.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dark Sky napisał(a):
Nie napisałeś tak, że gdy byłeś młodszy.
OMG. Czas przeszły - przeszłość - coś, co działo się kiedyś. Facepalm.
Dark Sky napisał(a):
Czy ja mówiłem o czerwonym rangersie z mighty morphin? Akurat nic o nim nie wspomniałem.
Z tego co zauważyłem, to prowadzimy dyskusje o wszystkich Rendżersach.
Z resztą, reszta nie zrobiła wcale większej kariery. Bo co to jest zagranie epizodu, rola w jednym filmie czy podkładanie głosu postaciom animowanym.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dajuś napisał(a):
OMG. Czas przeszły - przeszłość - coś, co działo się kiedyś. Facepalm.
Wiem, nie musisz mi tego objaśniać .

Dajuś napisał(a):
Z tego co zauważyłem, to prowadzimy dyskusje o wszystkich Rendżersach
Szkoda, że dopiero teraz .

Dajuś napisał(a):
reszta nie zrobiła wcale większej kariery
Podważ to jakimiś argumentami.

Dajuś napisał(a):
Bo co to jest zagranie epizodu
Sam na pewno byś nie umiał zagrać.

filmie czy podkładanie głosu postaciom animowanym.
To również trzeba umieć.
Jedna z rangerek założyła własną kapele czy coś w tym rodzaju, ma nawet płytę.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dark Sky napisał(a):
Wiem, nie musisz mi tego objaśniać .
I podobno starasz się poprawiać =.=" Zaczynam szczerze wątpić w twoją reinkarnację.
Dark Sky napisał(a):
Podważ to jakimiś argumentami.
"CZERWONY WOJOWNIK (JASON SCOTT LEE) - AUSTIN ST. JOHN:
kariery aktorskiej nie udało mu się zrobić. Poza ''Power Rangers'' zagrał jeszcze policyjnego detektywa w ''Expose'' oraz wystąpił w filmie dokumentalnym o gwiazdach uczących się wschodnich sztuk walk."
Ahm, no i kariera jako img382.imageshack.us/img382/4354/b299584498nm.jpg

Ale przejdźmy dalej:
"ZIELONY/BIAŁY WOJOWNIK (TOMMY OLIVER) - JASON DAVID FRANK:
Oprócz gościnnych występów w różnych filmach możemy zobaczyć go w najnowszym filmie akcji ''Fall Guy: The John Stewart Story''."
Pierwsze słyszę o tym 'najnowszym filmie'. Ty go pewnie obejrzałeś?

"ŻÓŁTA WOJOWNICZKA (TRINI KWAN) - THUY TRANG:
Zagrała w filmach ''Szklanką po łapkach'' i ''Kruk 2: Miasto Aniołów''."
Również niesamowity dorobek.

"NIEBIESKI WOJOWNIK (BILLY CRANSTON) - DAVID YOST:
dostał epizodyczną rolę w filmie ''Ladykiller'' i zagrał fotografa Playboya w ''After Diff'rent Strokes: When the Laughter Stopped''."
Uhm. Już Damięcki ma większy staż.

"FARKUS ''MIĘŚNIAK'' BULKMEIER - PAUL SCHRIER"
Nie ma nic o jego kolejnych rolach...?

"EUGENE ''CZACHA'' SKULLOVITCH - JASON NARVY
Poza ''Power Rangers'' wystąpił tylko w filmie ''Wicked Game'' i podkładał głos w serialu ''Zamaskowany jeździec''."
Sławny jak Tommy Lee Jones!

Wszystko to ze strony którą podałeś. Jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to czytaj, póki nie zrozumiesz, bo więcej nie mam ochoty dla ciebie przepisywać.

Dark Sky napisał(a):
Sam na pewno byś nie umiał zagrać.
Może bym nie umiał, ale chociaż na plan filmowy by mnie wpuścili. Na szczęście nie wyglądam jak Ty i moja kariera nie zakończyłaby się na podkładaniu głosu, jeżeli już bym jakąś zaczynał.

Dark Sky napisał(a):
To również trzeba umieć.
Fakt, trzeba umieć podkładać głos. 5-letnia Marysia czy Kacperek na pewno mają niezawodne techniki na podkładanie głosu rybkom.

Jedna z rangerek założyła własną kapele czy coś w tym rodzaju, ma nawet płytę.
Ja też mam płytę. Nawet parę. Poukładane na półce kolorystycznie lub artystami od A-Z.
Kapele też będę miał. Razem z Jouu. Albo coś w tym stylu.

emate: Na tym poście proponuję zakończyć tą jakże ciekawą dyskusję, bo polecą osty .

zdecydowanie ;p

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 28.07.2008, 14:09
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Beznadziejne, sztuczne, głupie.
Monotonne, miej to w dupie...
Pranie mózgu dla szczeniaków.
Słabe efekty (o ile tak to można nazwać?), słaba gra aktorów (o ile można to nazwać grą?), scenariusz o kant dupy: "Zła Rita Czikita z Kitowcami atakuje! Ratujmy świat, bo wzywa nas głowa w słoiku". Już w <Dynastii< akcja bardziej trzymała w napięciu. Po prostu -kręcone dla dzieciaków i oglądane przez szczeniaki.
Wybitną produkcją to to nie jest.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie wyprę się tego, że widziałem Power Rangers, ale nigdy mnie jakoś tak szczerze nie zainteresowało... Dla mnie to po prostu kicz, który nie powinien nawet ujrzeć światła dziennego...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Shiro napisał(a):
Nie wyprę się tego, że widziałem Power Rangers, ale nigdy mnie jakoś tak szczerze nie zainteresowało... Dla mnie to po prostu kicz, który nie powinien nawet ujrzeć światła dziennego...
Dajuś napisał(a):
I podobno starasz się poprawiać =.=" Zaczynam szczerze wątpić w twoją reinkarnację.
Lepiej pozostawie to bez komentarza.

Dajuś napisał(a):
CZERWONY WOJOWNIK (JASON SCOTT LEE) - AUSTIN ST. JOHN:
kariery aktorskiej nie udało mu się zrobić. Poza ''Power Rangers'' zagrał jeszcze policyjnego detektywa w ''Expose'' oraz wystąpił w filmie dokumentalnym o gwiazdach uczących się wschodnich sztuk walk."
Ahm, no i kariera jako img382.imageshack.us/img382/4354/b299584498nm.jpg

Ale przejdźmy dalej:
"ZIELONY/BIAŁY WOJOWNIK (TOMMY OLIVER) - JASON DAVID FRANK:
Oprócz gościnnych występów w różnych filmach możemy zobaczyć go w najnowszym filmie akcji ''Fall Guy: The John Stewart Story''."
Pierwsze słyszę o tym 'najnowszym filmie'. Ty go pewnie obejrzałeś?

"ŻÓŁTA WOJOWNICZKA (TRINI KWAN) - THUY TRANG:
Zagrała w filmach ''Szklanką po łapkach'' i ''Kruk 2: Miasto Aniołów''."
Również niesamowity dorobek.

"NIEBIESKI WOJOWNIK (BILLY CRANSTON) - DAVID YOST:
dostał epizodyczną rolę w filmie ''Ladykiller'' i zagrał fotografa Playboya w ''After Diff'rent Strokes: When the Laughter Stopped''."
Uhm. Już Damięcki ma większy staż.

"FARKUS ''MIĘŚNIAK'' BULKMEIER - PAUL SCHRIER"
Nie ma nic o jego kolejnych rolach...?

"EUGENE ''CZACHA'' SKULLOVITCH - JASON NARVY
Poza ''Power Rangers'' wystąpił tylko w filmie ''Wicked Game'' i podkładał głos w serialu ''Zamaskowany jeździec''."
Sławny jak Tommy Lee Jones!
Może i zawrotnej kariery nie zrobili, ale ty dalej mnie nie rozumiesz . Pisałem również o aktorach, którzy grali w innych seriach PR, a Ty uczepiłeś się tej pierwszej.

Dajuś napisał(a):
Wszystko to ze strony którą podałeś. Jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to czytaj, póki nie zrozumiesz, bo więcej nie mam ochoty dla ciebie przepisywać.
Nie musiałeś się tak lamo wysilać .

Dajuś napisał(a):
Na szczęście nie wyglądam jak Ty
Skąd wiesz jak wyglądam? A po za tym nie liczy się wnętrze tylko to co człowiek ma w środku, aha rozumiem tak płytki człowiek jak Ty nie potrafi tego pojąć. .

Dajuś napisał(a):
Fakt, trzeba umieć podkładać głos. 5-letnia Marysia czy Kacperek na pewno mają niezawodne techniki na podkładanie głosu rybkom
Wiesz co czasami dziwi mnie Twoja osobowość, kim, że Ty jesteś potrafisz ino dopiec drugiej osobie a swoich wad nie potrafisz dostrzec. Nikt nie jest idealny.
Dajuś napisał(a):
Ja też mam płytę. Nawet parę. Poukładane na półce kolorystycznie lub artystami od A-Z.
Kapele też będę miał. Razem z Jouu. Albo coś w tym stylu.
Wiesz co człowieku schowaj się z Twoimi tekstami bo są tak tandetne jak Ty. A co do samych PR. Serial stanął w miejscu. Efekty specjalne nie uległy poprawie wręcz jak na ówczesne czasy są po prostu nie do przyjęcia. Akcja jest tak przewidywalna jak to, że np. rano umyje sobie zęby. I ciężko powiedzieć, aby coś uległo poprawie z kolejnymi seriami.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Shiro napisał(a):
Nie wyprę się tego, że widziałem Power Rangers, ale nigdy mnie jakoś tak szczerze nie zainteresowało... Dla mnie to po prostu kicz, który nie powinien nawet ujrzeć światła dziennego...



Dajuś napisał(a):
I podobno starasz się poprawiać =.=" Zaczynam szczerze wątpić w twoją reinkarnację.


Lepiej pozostawie to bez komentarza.
Czy Ty masz jakiegoś hopla? Nie potrafisz się pogodzić z negatywnymi opiniami? Myślałeś, że każdy będzie chwalił PR i wspólnie będziecie prowadzić kółko miłośników tego chłamu?

Co do PR to już Mighty Morphin uważałem za dziadostwo. Cienka gra aktorska, sztuczność i bijąca z niego głupota. Ach! I te upadki. Po libacji przewracam się z większą gracją niż te ciecie po kolejnym bombowym ataku kitowców lub innych pajaców. Każda kolejna seria osiągała kolejne szczyty infantylności.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Serial] Power Rangers
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook