Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Ryuichi Kawamura

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dzięki, Hayato, będę tam co jakiś czas zaglądał Szczególnie interesują mnie wpisy dotyczącego zarówno Ryuichiego jak i LUNA SEA (podobał mi się np. ten o tym jak Ryu spotkał się z nimi po raz pierwszy ^_^).
Pomyślałem również, że przyda się zarzucić coś związanego z Ryu Oto co znalazłem. Koncert z lutego 2008 roku, gdzie Ryuichi zaśpiewał 70 piosenek przez 4,5 godziny!

DISC 1
www.megaupload.com/?d=VHP662J3
www.megaupload.com/?d=SSAPVPR3
www.megaupload.com/?d=3DHDKSVB
www.megaupload.com/?d=GUOCKLLT
www.megaupload.com/?d=NWBIACH8
www.megaupload.com/?d=8CW71BGH
www.megaupload.com/?d=KPDWB01B
www.megaupload.com/?d=TM5VWS6V
www.megaupload.com/?d=LEELTTAP
www.megaupload.com/?d=IOIJIJ43
www.megaupload.com/?d=5F5CLITE

DISC 2
www.megaupload.com/?d=0RZ80A6W
www.megaupload.com/?d=XS5D74CV
www.megaupload.com/?d=L1V22KJC
www.megaupload.com/?d=BZEF6DER
www.megaupload.com/?d=2TJT6QF3
www.megaupload.com/?d=RM38JNJU
www.megaupload.com/?d=JRO2HVP1
www.megaupload.com/?d=LNL3VRXM

Pliki należy połączyć przy pomocy hjsplit.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Pomyślałem również, że przyda się zarzucić coś związanego z Ryu Oto co znalazłem. Koncert z lutego 2008 roku, gdzie Ryuichi zaśpiewał 70 piosenek przez 4,5 godziny!
A...,"70 no Monogatari: Yuki no Budoukan"...DVD z tego nizwykłego koncertu można nabyć jedynie na oficjalnej stronie Kawamury.Wielkie dzięki.Swoją drogą podziwiam go.4,5 godziny,70 piosenek.To musiał być dla niego nie lada wysiłek,a jednak facet dał radę,i w wielkim stylu uczcił 10-ciolecie swojej kariery solowej.Słyszałem,że w części koncertu swoją gitarą wspierał go Inoran.


Kamzo napisał(a):
Pliki należy połączyć przy pomocy hjsplit.
A co to takiego? Mógłbyś mi wyjaśnić,jak poskładać to wszystko do prrzysłowiowej "kupy"?


Kamzo napisał(a):
Szczególnie interesują mnie wpisy dotyczącego zarówno Ryuichiego jak i LUNA SEA (podobał mi się np. ten o tym jak Ryu spotkał się z nimi po raz pierwszy ^_^).
Blog jest co prawda głównie poświęcony Ryuichi'emu,ale naturą rzeczy nie sposób było nie wspomnieć o Luna Sea.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
A...,"70 no Monogatari: Yuki no Budoukan"
Dokładnie, to właśnie ten koncert.

Hayato napisał(a):
Słyszałem,że w części koncertu swoją gitarą wspierał go Inoran.
A tego już nie wiem (albo nie pamiętam xD). Całkiem możliwe, bo Ino gościnnie pojawia się na koncertach Ryuichiego.

Hayato napisał(a):
A co to takiego? Mógłbyś mi wyjaśnić,jak poskładać to wszystko do prrzysłowiowej "kupy"?
Program do łączenia/dzielenia plików. Można ściągnąć go m. in. tutaj:
http://hjsplit.en.softonic.com/
Obsługa jest dziecinnie prosta, więc na pewno sobie poradzisz

Pozdrawiam

Do połączenia wystarczy Total Commander -> Scalaj pliki...
SoheiMajin Gotenks

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Całkiem możliwe, bo Ino gościnnie pojawia się na koncertach Ryuichiego.
Jedna z takich gościnnych wizyt Inorana zaowocoała powstaniem nowego projektu.Gdy pod koniec 2004 roku,Inoran był gościem specjalnym,na koncercie Ryuichi'ego,jak on to sam to określił:"Poczuł tą magię,która towarzysyła mu podczas koncertów Luna Sea",i stwierdził,że znowu chce współpracować z Ryuichi'm.Zaproponował mu stworzenie nowej formacji,a Ryuichi się zgodził,tak właśnie powstał Tourbillon.Co ciekawe,działalność w tym zespole tak bardzo pochłoneła Inoran'a,że zdecydował się na odejście z Fake.Ryuichi'ego i Inorana,oprócz wspólnej działalności w Luna Sea i Tourbillon,łączy również wspólne zainteresowanie motoryzacją (ulubioną marką Ryuichi'ego jest Ferrari) i wyścigami rajdowymi,w których Ryuichi'emu zdarza się brać udział.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zarzucam linkiem do "Brilliant Stars" Ryuichi'ego.Film w bardzo słabej jakości,niemal że,jakby nagrywany kamerą z TV,ale ale piosenkę słychać.Mnie się podoba i czekam na premierę.

http://www.youtube.com/watch?v=BL2nIwdzYmw

Siostra niedługo jedzie do Japonii,więc złożyłem stosowne zamówienie i niedługo oryginałka "Brilliant Stars" trafi w moje ręce ,Zamówiłem wersje regularną,z dwóch powodówo pierwsze dodatkowy track,po drugie niższa cena.Pozostaje czekać....

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No cóż, jakość jest... hmm, słaba Ale wystarczy aby dowiedzieć się jaki charakter będzie miała tytułowa piosenka na nowym singlu. Popowa ballada - czy ktoś jest zaskoczony ?
Poza tym w klipie Ryuichi wygląda jakby przesadził z pudrem itp. Ale może to tylko efekt wspomnianej już słabej jakości.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hayato napisał(a):
Film w bardzo słabej jakości,niemal że,jakby nagrywany kamerą z TV,ale ale piosenkę słychać.
Faktycznie koleś siedział z kamerą przed telewizorem i nagrywał PV-kę (tak jest napisane w górnym prawym rogu,w opisie filmu).W pewnym momencie nawet słychać jak coś przejeżdża,obciął kanji z tytułem i na początku obraz się nieco trzęsie.Grunt,że można zapoznać się z utworem.Cóż...może i popowa ballada,ale klimat przynajmniej lżejszy,niż na "Piano",na którym wyraznie brakuje mi paru lżejszych utworów.Utwór bardzo fajny,natomiast sam teledysk,szczególnie mnie nie zachwyca.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jestem świeżo po przesłuchaniu nowego singla Ryuichi'ego."Brilliant Stars" zrobił na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie.Oczywiście,zgodnie z oczekiwaniami,Ryuichi uraczył nas kolejną porcją romantycznych ballad,ale cóż...taki ma styl.Szczerze mówiąc,mnie jak najbardziej,styl ten się podoba.Oczywiście pozostaje pewna nostalgia za czasami Luna Sea,ale trzeba iść naprzód i cieszyć się tym co jest.W "Brilliant Stars",dostrzegam też pewien powrót do stylu,jaki prezentował Ryuichi przed wydaniem singla "Dare no tame demo naku Kimi ni...".Mam tu na myśli sposób śpiewania,a nie samą muzykę.Mnie to jak najbardziej cieszy,cociaż jako fan,słuchać go będę niezależnie od tego co i jak będzie śpiewał.Krótko mówiąc,dla nowego singla jestem jak najbardziej na TAK.Tylko tak dalej,Ryuichi.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kilka ciekawostek z życia Ryuichi'ego:

Ryuichi urodził się w Tsuruma,Yamato-shi,w prefekturze Kanagawa 20 maja 1970 roku jako Ryuichi Takano.Nazwisko zmienił po tym jak jego matka powtórnie wyszła za mąż.Edukacja Ryuichi'ego zakończyła się w czasie drugiego roku w szkole średniej Komaba przy Japońskim Instytucie Technologii,gdy rzucił naukę i zaangażował się w działalność w Luna Sea.Wcześniej od 1986 roku Ryuichi działał w zespole Slaughter,gdzie jako "Rayla",stał na pozycji wokalisty.W zespole tym jednak nie był szczęśliwy ze względu na brak zaufania pomiędzy poszczególnymi członkami grupy i kiedy nadarzyła się okazja odzszedł i przyłączył się do Lunatyków.
Jego hobby to surfing (mimo,że w przeszłości Ryuichi panicznie bał się wody ),boks (to sprawka Sugizo,który przekonał go do tego sportu ),tenis,golf,samochody...i wiele innych.
Ulubioną księżką Ryuichi'ego jest "Kagirinaku Toumei ni Chikai Blue" autorstwa Ryu Murakami.Jego ulubione kolory to czerwony i czarny.
Ryuichi był też jedynym niepalącym członkiem Luna Sea,dopóki Sugizo nie rzucił palenia.Był też pierwszym z Lunatyków,który obciął włosy i zrezygnował z ciężkiego,visualowego image'u.Ryuichi miał też tatuaż na lewym przedramieniu,który częściowo udało mu się usunęć.Widocznie nie była to zbyt przemyślana decyzja,bowiem Ryuichi z reguły starał się ukryć ów tatuaż nosząc długie koszule.
Ryuichi nie lubi kawy,natomiast przepada wręcz za bananami.Do tego stopnia,że fani czasem nazywają go "Monkey".

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato, chyba kilka faktów wyczytałeś na wiadomym blogu ?

A jeśli chodzi o nowy singiel, czyli "Brilliant Stars", to przesłuchałem go póki co dwa razy. Rewelacji nie ma, ale płytka ogólnie jest całkiem solidna. W przypadku singla "heroine" zostałem mile zaskoczony, album "Piano" trochę mnie zawiódł, a "Brilliant Stars", cóż, wiedziałem czego się spodziewać po prostu

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Hayato, chyba kilka faktów wyczytałeś na wiadomym blogu

Tak... ,ale to nie szkodzi.Staram się zebrać w tym temacie jak jajwięcej informacji o Ryuichi'm,więc blog również bardzo mi się przydaje.Poza tym nie wszyscy z forum go znają,więc uznałem,że nie zaszkodzi dorzucić i te fakty.Poza tym,piszą o tym także na japońskich stronach,więc nie jest to chyba jakiś wielki grzech...


Kamzo napisał(a):
album "Piano" trochę mnie zawiódł
W "Piano" zachwycony jestem szczególnie jednym utworem.Mam na myśli "Shiosai",który jest po prostu piękny.Na tomiast na płycie zabrakło mi bardziej żywiołowych kawałków,bo te ballady są dosyć "ciężkie".Co prawda sam Ryuichi zastrzegał,że płyta będzie utrzymana w koncepcie "ballad dla dorosłych",tym nie mniej pewny niedosyt jest.Nie zmienia to faktu,że płytka stoi na wysokim poziomie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wydany 22 listopada 1997 roku przez Ryuichi'ego pierwszy pełny solowy album okazał się być jego największym sukcesem.Krażek zatytułowany "Love" trafił na pierwsze miejsce listy Oricon,i sprzedał się w 3,200 000 egzemplarzach.Jak dotąd jest to album,który osiągnął najwyższy rekord sprzedarzy wśród męskich artystów solowych w Japonii.To właśnie za ten album Ryuichi Kawamura został uznany w Japonii najlepszym męskim wokalistą 1997 roku.Album zawiera 16 utworów,w tym piosenki z singli "I Love You","Glass","Beat" i "Love is..." i stoi naprawdę na wysokim poziomie.Cóż...Ryuichi pokazał,że potrafi sobie doskonale radzić,także poza Luna Sea.Recenzować utworów nie będę,bo słabo mi to wychodzi,ale za to zachęcam do zapoznania się z owym stuffem i wyrobienia sobie własnej opinii.Jak na razie "Love" to mój ulubiony album i to właśnie od niego zaczełem słuchanie muzyki Ryuichi'ego.

Ryuichi Kawamura - "Love"
http://www.mediafire.com/?nk5stke3k3z

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wg cd.japan 20 stycznia 2010 roku ukaże się nowy maxi singiel Ryuichi'ego,zatytułowany "Dakishimete".Krążek zostanie wydany w dwóch wersjach: regularnej i limitowanej,zaopatrzonej dodatkowo w DVD.Jak na razie [ ort! ] brak dalszych informacji,poza tym czekam na potwierdzenie tego news'a na oficjalnej stronie Kawamury.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
26 grudnia w Tokyo Opera City Concert Hall odbędzie się koncert Ryuichi'ego - No Mic,No Speakers Concert #002.Gośćmi specjalnymi będą Hideki Tougi,Keiko Matsui i Miwa Kominato.Zapowiada się ciekawa imprezka.Ryuichi znowu da popis swoich umiejętności wokalnych,i poraz kolejny bez mikrofonu.Mam nadzieję,że chociaż jakieś kawałki tego koncertu będzie można zobaczyć na Youtube...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No no...nawet się zapowiedziany singiel nie ukazał,a już są wieści o nowym albumie Ryuichi'ego,o nieznanym jeszcze tytule.Póki co jakiś większych konkretów brak.Wiadomo,że album wyjdzie 24 lutego w dwóch wersjach.Limitowanej,dodatkowo wzbogaconej o DVD i regularnej z dodatkową piosenką.Na albumie znajdą się piosenki z ostatnich singli Ryuichi'ego.Tj."Brilliant Stars" i "Dakishimete",który ukaże się 20 stycznia.

Poza tym,zarzucam linkiem do filmu z jednego z ostatnich koncertów Ryuichi'ego:
http://www.youtube.com/watch?v=-KspiPWyjYc

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Pojawiło się potwierdzenie z oficjalnej strony Ryuichi'ego.Singiel "Dakishimete" ukaże się 20 stycznia 2010.Poniżej wrzucam okładkę do jednej z wersji i listę track'ów:

Obraz

Wersja limitowana

CD:
01.Dakishimete
02.Fly Away
03.Dakishimete (for you)
DVD:
Dakishimete PV

Wersja regularna

CD:
01.Dakishimete
02.Fly Away
03.Saigo no Kuchizuke
04.Dakishimete (for you)

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ostatnio same moje posty... No nic.Nie zrażam się.Na Youtube jest już PV-ka do nowego singla Ryuichi'ego - "Dakishimete".Tytułowy utwór jest kolejną piękną balladą,co chyba nikogo nie dziwi.

"Dakishimete"

http://www.youtube.com/watch?v=SbEtWknjKtE

Mnie utwór się podoba.Ciekawe jak Kamzo?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.077
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Ostatnio same moje posty... No nic.
Uwaga, nadchodzę z pomocą xD!

Hayato napisał(a):
Mnie utwór się podoba.Ciekawe jak Kamzo?
No spoko utworek. Nie porywa, ale w sumie nie taki jest jego cel, prawda ? Ryuichi śpiewa jak zawsze czysto i z uczuciem, więc tutaj nie zawodzi.
W oczy natomiast rzuca się jego nieco sztuczny wygląd w PV xD Trochę został odmłodzony i to widać (co dla jednych może się podobać, a innym nie).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jestem po przesłuchaniu "Dakishimete" Ryuichi'ego i muszę powiedzieć,że jestem zachwycony nowym dziełem mojego idola.Piosenki są po prostu piękne,wręcz epickie.Każda jedna."Dakishimete" zdobył moje uznanie i uważam,że jest jeszcze lepszy od "Brilliant Stars",które również mi się podobało.Pozostaje czekać na nowy album.Ale,biorąc pod uwage poziom obu singli,album będzie świetny.Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.723
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mam wreszcie nieco więcej informacji na temat nowego albumu Ryuichi'ego.Płyta zatytułowana będzie "Sora".Poniżej zamieszczam listę piosenek,składających się na ten album:

Wersja regularna

CD:
01.Oozora no Kioku
02.Brilliant Stars
03.Yadorigi no Shita de
04.Dakishimete
05.Bara to Principal
06.Kusabue
07.Kotoba ni Dekinai
08.Hikari no Kago
09.Samishii Toki wa Itsumo
10.Nokosareta Kigou
11.Last Night
12.Ai wa
13.Your Beat

Wersja limitowana

CD:
01.Oozora no Kioku
02.Brilliant Stars
03.Yadorigi no Shita de
04.Dakishimete
05.Bara to Principal
06.Kusabue
07.Kotoba ni Dekinai
08.Hikari no Kago
09.Samishii Toki wa Itsumo
10.Nokosareta Kigou
11.Last Night
12.Ai wa
+
DVD:
01.I Love You (Live)
02.Love is... (Live)

Jeżeli o mnie chodzi,to już nie mogę się doczekać nowego dzieła Ryuichi'ego.Pozostaje czekać na premierę.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Ryuichi Kawamura
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook