Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Modyfikacja ciała

Strony:   1, 2, 3
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.604
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Heh, jednym prostym słowem głupota. Ludzie, którzy chcą odróżniać się od tłumu i być po prostu od nich trochę innym... Chcą przez to też zdobyć sławę, są ludzie których może to zainteresować, np. jak oni to zrobili?, czy to jest prawdziwe? itp. Nie będę ich obrażał textami typu: Nędzni debili!, Po prostu mają z dekielkiem., Takie coś mogą zrobić tylko idioci! itp. Gdyż moim zdaniem mogą wyglądać sobie jak chcą, tylko niech nie pokazują tego publicznie, poprzez internet, telewizję i innego typu mediach. Bo po prostu to wkurza... Choroba to raczej nie jest tylko zwykły ludzki kaprys i wybryk... Przykro się robi na sam widok takich osób... Ale co zrobić są oni dorośli i to ich wybór i nie obchodzi mnie co dalej z nimi będzie.
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.590
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
nie mam nic przeciwko kolczykom czy tatuażom ale to jest moim zdaniem przesada , chociaż co tu dużo mówić.... zawsze to na ulicy kolorowiej


zastanawiam się tylko jak oni będą wyglądali na starość ;]
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.746
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
A ja się zastanawiam jak reagują na nich zoofile XD
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Idiotyzm - to pomyślałem, gdy zobaczyłem to pierwszy raz. Uważam, że to głupie, ale dla mnie głupie jest także robienie tatuaży i kaleczenie własnego ciała (te dwa pierwsze czasami można zaliczyć do kaleczenia ...). Jest tylko jedno wytłumaczenie, które bym uznał, za słuszne. Otóż jest to RELIGIA. Ja wiem, że bóg by tego nie chciał i takie tam, ale to nasz bóg. Jeżeli ktoś wierzy w innego Boga i to mu nakazuje religia to nie podoba mi się to, ale godzę się z tym.

SAM BYM TAKIEGO CZEGOŚ NIGDY NIE ZROBIŁ...
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.278
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Ach. Czyli fakt, iż jakaś ideologia ma charakter religijny, automatycznie stawia ją wyżej od pozostałych i usprawiedliwia odchyły w jej ramach. Mogę się do woli dziargać, kolczykować i uprawiać radosny anal, jeżeli tylko czynię to ad maiorem dei gloriam. A jeśli podczas powyższych mi się maryjka nie objawia – popełniam idiotyzm. Bardzo logiczne i przemyślane, nie powiem.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.975
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kathlar:
Skąd wiesz co Ci obije na starość? xD

Post powyżej przetłumacz na polski

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Ach. Czyli fakt, iż jakaś ideologia ma charakter religijny, automatycznie stawia ją wyżej od pozostałych i usprawiedliwia odchyły w jej ramach. Mogę się do woli dziargać, kolczykować i uprawiać radosny anal, jeżeli tylko czynię to ad maiorem dei gloriam. A jeśli podczas powyższych mi się maryjka nie objawia – popełniam idiotyzm. Bardzo logiczne i przemyślane, nie powiem.
nie powiedziałem, że to dobre chodzi mi o to, że jeżeli religia w którą wierzą ich zmusza do tego to uważam, że oni nie robią źle tylko ich tak nauczono, a to "zło" to wina tej religii a nie ich
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.569
Posty: 63
Nie preferuję podobnych zabiegów i nie znam takich osób które na podobne by się zdecydowały. Mnie to zwyczajnie zniesmacza i nie chciałabym spotkac takiej osoby na ulicy. Rozumiem pojedyncze kolczyki, ale to już jest wyraźne odchylenie od normy. Myślę, że po prostu [ ort! ] chcą zwrócić na siebie uwagę i zarabiac kasę w jakimś cyrku.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.830
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Modyfikacja ciała jak dla mnie to głupota. Widziałam mnóstwo takich w ,, Rozmowach w Toku"- programie którego nienawidzę. No, ale cóż, to nie temat o tym programie.
Człowiek ,,zmodyfikowany" wygląda wręcz okropnie. Plus do tego, że już tak będzie wyglądał zawsze, bo ni w te ni we wte to usunąć. Owszem jestem na ogół tolerancyjna, ale to to mnie po prostu razi i mdli mnie jak widzę takie coś. I mam wrażenie jakby był wiecznie karnawał dla nich.. Rozumiem, że lubią się wyróżniać, ale często sami ine wiedzą, że skazują się na okaleczenie.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.540
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
nie mam nic do tatuaży, piercingu, implantów, tuneli, celowych amputacji czy skaryfikacji.

nie wszystko mi się podoba ( zwłaszcza amputacje i skaryfikacje oł men Oo ) ale cóż, każdy z nas ma prawo zrobić ze swoim ciałem co mu się żywnie podoba... zresztą to strasznie uzależnia... ( sama na dzień dzisiejszy mam 7 kolczyków, a w planie jeszcze co najmniej [ ort! ] 5 X3 )

a kwestie estetyczne... eh dla każdego 'piękno' jest czymś innym

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.539
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Nightmare_creator napisał(a):
( sama na dzień dzisiejszy mam 7 kolczyków, a w planie jeszcze co najmniej [ ort! ] 5 X3 )
Ja jestem za tym żeby dziewczyny nosiły kolczyki , ale żeby nie było ich za dużo

Jeżeli chodzi o to co inni robią ze swoim ciałem to tylko ich osobista sprawa , jednak powinni z tym uważać , bo niektóry to uzależnia i takie osoby powinny przypomnieć sobie przysłowie " co za dużo to nie zdrowo"

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Modyfikacja ciała
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook