Forum Dragon Ball Nao

» Co by było, gdyby....

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Ci sami rodzice, ale inne okoliczności, na pewno byłaby atmosfera odbudowy zniszczonych miast, więc byłaby odpowiedzialniejsza, bardziej zrównoważona, pracowita. Pomagałaby ludziom w odbudowie jak to bywa po katastrofach, mniej skupiałaby się na treningach, bardziej na pracy, może byłaby słabsza. Nie znałaby dziadka, który by ją ćwiczył, Chichi w Mirai postarzała się, więc tez by jej nie ćwiczyła. Pewnie jej zycie potoczyłoby sie inaczej:)
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
To twoja teoria czy fakt? Bo u mnie mam że córeczka Gohanka trenuje z nim, żeby bronić Ziemii

Piccolo zabił Goku w Serii DB
Piccolo jr ZABIŁ Goku w DB, Goku "przeżył" dlatego bo DB to manga dla dzieci

Gdyby nie duma Vegety- Buu nigdy by się nie przebudził. Każdy przeciwnik został by pokonany(wraz z Babidim i Daburą) więc kula została by nie naruszona.
1.To nie duma Vegety, tylko Gohan nie używał pełnej mocy jako SSJ2
2.I wtedy Baby by opanował Ziemię.............zaraz, nie ważne

Moim zdaniem był by znacznie silniejszy od Frezera i skopał by go jak kota
No comment

Boss napisał(a):
A ja mam kolejna zagadke a mianowicie gdyby podczas walki Genialny Żolw vs Piccolo Daimao Genialnemu udala by sie mafuba...co by wtedy sie stalo ?? na pewno [ ort! ] zginalby Kame senin...Goku nie wypilby przecudnej wody...i najprawdopodobniej nie spotkalby sie z Kami Sama...natomiast pozniej podczas 23 turnieju nie byloby juz Piccola "juniora" i najprawdopodobniej Goku wygralby turniej...Ale gdy przybylby Raditz pewnie wszyscy by sromotnie zgineli...albo Goku przylaczylby sie do Sayian
Wersja DB - Nasi wojownicy by wkrzesili Mistrza Mutena i zapanował by pokój............aż do 23 TB
Wersja DBZ - Raditz podbił by Ziemie

W ostatnim odcinku, gdy Pan była staruszką widziałeś Vegetę?
Pewnie szuka Goku, albo zrobił Harakiri bo nie ma kogo prześcignąć

Kathlar napisał(a):
Goku28a napisał(a):
Goku spadł ze snake way???
spadł...
Filler, Goku NIGDY nie spadł z snake way
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


@Bartek Teoria, jak to widzę własnie mogłaby ćwiczyć z Trunskem, który traktowałby ja jak siostrę i mogłaby być silniejsza, także Gohan z przyszłości był silniejszy od tego z GT.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6

Forum DB Nao » » » Co by było, gdyby....
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook