Forum Dragon Ball Nao

» Darker Than Black

Strony:   1, 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Skończyłem wczoraj drugą serię, wg mnie zakończenie trochę smutne, jeśli o Suo chodzi.

Szkoda, że rola Misaki została zredukowana do minimum. Fabuła nieco pokręcona, zdecydowanie bardziej mi się podobała pierwsza seria. I wolałem kota od wiewiórki.
Poza tym zabrakło mi walk na poziomie tej z pierwszego odcinka, która była najlepsza.

A trzecia seria pewnie prędzej czy póżniej powstanie, ewentualnie w wersji OVA, ostatnie minuty by na to wskazywały, w zasadzie są jakby jej zapowiedzią.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.999
Plusy: 25
Posty: 2.091
Obejrzałem pierwszą serię. Dobry tytuł, niezły mindfuck na końcu, a to chyba najbardziej cenię w anime.
Najmocniejszym punktem zdecydowanie jest fabuła. Początkowe odcinki nie są ze sobą w jakiś mocny sposób związane, przypominają puzzle, które zaczyna się układać w 10 różnych miejscach, z czasem się zazębiając. Nowe informacje na temat świata dawkowane w niewielkich ilościach, do tego cała masa niedomówień na końcu. W ostatnim odcinku przez chwilę byłem pewien, że stanie się tak jak w Evangelionie, ale się pomyliłem.
Grafika bardzo mi się podobała, zwłaszcza wykonanie postaci kobiecych. Tu nie ma za wiele do rozwodzenia się - animacja jest dobra, płynna, nie ma pokazu slajdów jak np. w Fairy Tail, które jest w pizdu nowszą produkcją.
Muzyka, drugi najmocniejszy punkt po fabule. Świetne wstawki jazzowe przez większość serii, pod koniec dokraszone rockiem, po prostu cudo.
Walki dobre, akcja sama w sobie też.
Podobało mi się, polecam, etc.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Niedawno mangę przeczytałem, bo krótka, a chciałem sobie przypomnieć tę serię. Przeczytałem pierwszą, 2 tomy, drugiej chyba po polsku nie ma. Ale nie było warto, zwykła kaszana. Nie dość, że rysunki bardzo w stylu shojo, to jeszcze strony w kolorze niebieskim, a o fabule nawet nie będę wspominał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
No, a mówiłem, że nie polecam ;p

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.831
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Obejrzałam tego 10 odcinków. Odpuściłam, bardzo mi się nie podobało. Akcja przewidywalna do bólu (a myślałam,że mi przypadnie do gustu-lubię takie klimaty), beznadziejni bohaterowie, fatalna kreska. Nie, to nie dla mnie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Darker Than Black
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook