Forum Dragon Ball Nao

» Łowca trolli (2010)

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Łowcy trolli, na świecie znany bardziej jako "Trolljegeren" jest norweskim thrillerem z 2010 roku, dokumentalnie stylizowanym na słynne "Blair Witch Project", czyli akcja przedstawiona jest z ujęć kamery kompaktowej. Film opowiada o kilku studentach, którzy chcą zrobić reportaż o kłusowniku, który poluje na niedźwiedzie, jednak, kiedy udaje im się namówić owego kłusownika do nagrywania tego, czym się zajmuje, okazuje się, że poluje na trolle, które zostają przeganiane ze stada i wałęsają się w okolicach ludzkich domów i gospodarstw. Film ciekawy, gdyż w fajny sposób ukazuje, te stworzenia, znane głównie z mitologii skandynawskiej, jednak jest mało logiczny, bo nie wiem jakim cudem facet po kilku namowach nagle zgodził się aby ludzie filmowali to co robi, co jest także zatajane przez rząd. Gdzieniegdzie razi także sztywna gra aktorska i czasoprzestrzeń nagięta bardziej, aniżeli u Gota

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=TLEo7H9tqSM

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.787
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Oglądałem Blair Witch oraz Rec* w obu częściach i przyznam że filmy są naprawdę niezłe. Oba bardzo mi się podobały zwłaszcza dla tego że ciągle wisi w powietrzu ogromne napięcie.

Ten film jest bardzo do nich podobny tylko mówi o Trollach. Co dla mnie jest jeszcze lepsze, bo lubię oglądać coś o mistycznych stworach zwłaszcza gdy przedstawione są jako bestie zagrażające ludziom.


Z pewnością obejrzę ten film
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Fajny film. Oglądałem jakiś czas temu. Można zaczerpnąć wiedzy o życiu trolli skandynawskich.

Podobno ma być amerykański remake.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Łowca trolli (2010)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook