Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT na AXN Spin ocena: 6,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.756
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Kręcicie z tym DB KAI. Ktoś na Facebooku zapytał się o to i odpisali, że nie wyemitują serii Kai. Jednak zwykłe DB lub DBZ być może.

Shounen:

W takich zupełnie najbliższych planach nie mamy tych serii, a co w przyszłości - to się okaże W każdym razie te pozycje znajdują się już na naszej liście próśb i sugestii od fanów, które będziemy spełniać jeśli tylko będzie taka możliwość
Taki tekst piszą obok każdego wpisu z prośbą o jakiś serial.

PS: widać florion nowe konto sobie założył Nie ma na niego żadnego bata?
lukasinski
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.484
Posty: 39
Katz napisał(a):
Nie mam "swoich ludzi" ale ostatnio widziałem się z kuzynem z którym był ten koleś i się troszke popytałem nt. tej stacji i planych z nia związanych. Powiem wam, że tam są ludzie, którzy wiedzą że DB to jest hit i magnes na ludzi, ba pare osób co tam pracuje się na nim wychowało kiedy leciało na RTL 7. Odnośnie planów no dobra, ale to nie jest nic pewnego także nie miejcie jakby co do mnie wątów jak wyjdą z tego nici. Ogólnie to mają już rozpiske do maja więc przed wakacjami nic nowego z DB raczej się nie pojawi. Po wakacjach natomiast ktoś tam rzucił propozycje tam do góry, czy by nie wyemitować DBZ, jednak pojawiła się też opcja DB Kai, gdyż jest krótszy i i świeższy aniżeli poczciwa "Zetka" więc przyjaźniejszy na kanał HD, ale zdają sobie z tego sprawę, że ludzie i tak będą chcieli Z (no bo nie ma buu łatwo się domyśleć) więc tam dumają, w grę wchodzi także DBZ puszczane etapowo, tzn. do końca roku będzie lecieć do frieeza Sagi, a na wiosnę reszta, ale jak mówię wszystko w sferze głębokiego jak dupa planowania.

Aha korzystają z kopii Sony Music Entertaiment więc jeżeli doszłoby do skutku puszczenie Z było by to z oryginalnym japońskim dubbingiem
Ja polecam takie rozwiązanie tego dylematu:
Dragon Ball Kai 1-98 + Dragon Ball Z 194-291

98 odcinków + 97 odcinków = 195 (i jest od Sagi Saiyan do Sagi Buu) trochę kosztowne ale mamy dzięki temu wszystko i dodatkowo nie 291 a 195 o wiele krótsze.I dylemat znikł.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja polecam takie rozwiązanie tego dylematu:
Dragon Ball Kai 1-98 + Dragon Ball Z 194-291

98 odcinków + 97 odcinków = 195 (i jest od Sagi Saiyan do Sagi Buu) trochę kosztowne ale mamy dzięki temu wszystko i dodatkowo nie 291 a 195 o wiele krótsze.I dylemat znikł.
No to żeś wymyślił i mają starać się o 2 licencje dla jednego anime? bez sensu, pożyjemy zobaczymy.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
lukasinski
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.484
Posty: 39
Katz napisał(a):
Ja polecam takie rozwiązanie tego dylematu:
Dragon Ball Kai 1-98 + Dragon Ball Z 194-291

98 odcinków + 97 odcinków = 195 (i jest od Sagi Saiyan do Sagi Buu) trochę kosztowne ale mamy dzięki temu wszystko i dodatkowo nie 291 a 195 o wiele krótsze.I dylemat znikł.
No to żeś wymyślił i mają starać się o 2 licencje dla jednego anime? bez sensu, pożyjemy zobaczymy.
Mielibyśmy nową i starą wersje taka Fuzja heh

lepiej tak jak mówię niż mieliby wyemitować DBKAI bez Sagi Buu

bo opening 2 w DBZ jest lepszy niż opening 1 (Chala head chala) <<< jakoś to nie pasuje mi do DBZ

no i oprócz jakości soundtracka itd. to mniej odcinków jest , a po drugie winnym tego dylematu
jest Akira Toriyama który zakończył DBKAI na Komórczaku!!

Totalna głupota jak już reedycje robić to od A do Z co szkodziło Akirze przeciągnąć DBKAI do Sagi Buu?

Jakby nie było 98 a 150 odcinków stało by się coś? Nie sądze.

Wniosek z tego taki że pojawia się w DBKAI Future Trunks który pomógł pokonać Cella.
Niestety Vegeta stał się dziwnym trafem bezpłodny albo Bulma mu się nie podobała i niedoczekał się potomka
zmarł w samotności , albo doczekał się ale Trunks w teraźniejszosci w wieku 2 lat zmarł jako małe dziecko w rezultacie w przyszłości wygrały androidy.I zniszczyły ziemię.
Goku pomimo że dostał lekarstwo z przyszłości zmarł w tajemniczych okolicznościach po powrocie Trunksa do przyszłości.W rezultacie Goten nie przyszedł na świat.

W Teraźniejszości wygrała rasa Majin i ropoczęła nową erę a nazwę Planety Ziemii zmieniono na Planetę Majin

Mniej więcej tak to mogło wyglądać w DBKAI skoro zabrakło Sagi Buu i pokonania Buu.

PS.Nie musieli by się starać o 2 licencje gdyby Akira Toriyama zakończył DBKAI na sadze Buu
Ale skoro ju chcą jedno DB zakupić to niech to bedzie DBZ najwyżej przewinę podczas oglądania opening Chala Ched chala bo tej piosenki w ogóle nie trawię.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
lukasinski napisał(a):
bo opening 2 w DBZ jest lepszy niż opening 1 (Chala head chala) <<< jakoś to nie pasuje mi do DBZ
Jak dla kogo, Cha-la Head Cha-la to już kultowy opening.

lukasinski napisał(a):
winnym tego dylematu jest Akira Toriyama który zakończył DBKAI na Komórczaku!!
To nie jest wina Toriyamy, więc nie zarzucaj mu takich haniebnych sztuczek. Seria prawdopodobnie przynosiła małe zyski, dlatego ją przerwali. Nadal nie jest powiedziane, że nie wydadzą kiedyś reszty odcinków.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 37
Dni na forum: 5.756
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Dokładnie, KAI został zakończony ze względu na niską oglądalność i małe zyski. Dodatkowo afera z soundtrackiem, który był za bardzo inspirowany soundtrackami z innych filmów, oraz tsunami.
marcin1479
Nail
Nail
marcin1479
Dni na forum: 5.470
Posty: 99
A ja mam takie inne pytanie troszkę. Czy ta wersja DB GT co leciała na RTL7/TVN7 była ocenzurowana? Wie ktoś może? (ewentualnie ma na to dowód) Bo gdzieś kiedyś czytałem,że praktycznie nie została naruszona. I drugie pytanie zarazem czy DB GT który leciał na AXN Spin HD był ocenzurowany czy był kompletny i w oryginale i nie pocięty. Może ktoś ma oryginalne rawy i oglądał oryginalną wersję,więc może ktoś będzie wiedział? Pozdrawiam
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.833
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
marcin1479

Ta wersja z AXN Spin ,nie byla ocenzurowana , z RTL-U ,tez nie ,ale wiem ze do 37 odcinka byl dubbing francuski ,a potem japonski
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Na RTL 7 to po francusku zapewne miało jakąś cenzurę (nie było tam golizny ani wyjątkowych scen przemocy, więc może się ograniczyli do niczego), a japońskie nie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
marcin1479
Nail
Nail
marcin1479
Dni na forum: 5.470
Posty: 99
czyli rozumiem że na AXN Spin HD leciała wersja nie pocięta,czyli bardzo dobrze
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.741
Plusy: 5
Posty: 2.022
lukasinski napisał(a):
co szkodziło Akirze przeciągnąć DBKAI d
Nie on o tym decydował. I w ogóle za dużo na niego najeżdżasz.
Seria w pewnym momencie zaczęła przynosić straty związane ze procesem o prawa autorskie do ścieżki dźwiękowej, dodatkowo tsunami...

lukasinski napisał(a):
Wniosek z tego taki ż
Z takim wnioskami, to do sejmu...


marcin1479 napisał(a):
nie pocięta,
Jeżeli chodzi o samą cenzurę przemocy i scen erotycznych, to z tego, co widziałem, to wersja pełna, ale czy rzeczywiście taka, jak ta, którą emitowali w Japonii. Wątpię...

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
vegeta391 napisał(a):
Jeżeli chodzi o samą cenzurę przemocy i scen erotycznych, to z tego, co widziałem, to wersja pełna, ale czy rzeczywiście taka, jak ta, którą emitowali w Japonii. Wątpię...
Raczej tak. Tam nie ma co wycinać. Poza tym w Polsce się tego nie robi. Nawet przerywniki w połowie odcinka są.

Właśnie oglądam przelotnie. W drugim odcinku nazywają Bulmę "Bulla".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pushea Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Pushea
Wiek: 32
Dni na forum: 4.388
Posty: 54
Skąd: Zielona Góra
Nie oglądałam, nie przepadam za GT ale Z z chęcią bym obejrzała tym bardziej, że nie ma błędów w lektorze jak na rtl7 koszmar to był...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Błędy nie są w lektorze, tylko w tłumaczeniu. Na AXN też są, tylko innego rodzaju (patrz wyżej), no i sam głos lektora gorszy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pushea Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Pushea
Wiek: 32
Dni na forum: 4.388
Posty: 54
Skąd: Zielona Góra
Aaaa pomyłka
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
"Dzieciątko" to też fajne tłumaczenie. Ale z drugiej strony idzie się przyzwyczaić. Zwłaszcza że to to faktycznie ma mentalność dziecka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.741
Plusy: 5
Posty: 2.022
Nie gadaj? Baby, tak? O rety...

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
A nazywanie go Baby byłoby dobre? Nie, w obu przypadkach jego imię brzmi infantylnie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.833
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Zgadzam sie w 100% z Shounenem.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.741
Plusy: 5
Posty: 2.022
Wiesz, ja jednak trzymałbym się oryginału, ale to tylko jeszcze jeden krok w stronę otępienia publiki. Kij, że w oryginale brzmi infantylnie. Małpi Król jest za to śmieszny, a Flet czy banda ślimaków? Ja wyznaję zasadę, że imion nie powinno się tłumaczyć. Wiem, wiem, że są argumentowane na 100 sposobów wyjątki, ale jednak.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT na AXN Spin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook