Forum Dragon Ball Nao

» Czy pojawienie sie kogoś silniejszego niż Son Goku jest możliwe?

Strony: 1, 2  
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.191
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Myslałem że Piccollo jest już skrajnym wrogiem (jak oglądałem pierwszą serie).. jego siła mogła zniszczyć Ziemie.. myślałem że Goku gdy go pokonał był na skraju siły.. później przybył Vegeta.. był tak silny że też myślałem że to już skraj.. później Frezer.. tu już byłem pewny że nie będzie silniejszego od kogoś kto mógłby zniszczyć wszychświat.. później przylatuje gościu z przyszłości (Tronk) i zabija frezera i jego ojca w pare minut bez więszego trudu.. później C17 i C18.. myslałęm że już silniejszych nie będzie aż tu nadchodzi Komórczak.. pokonał go syn GOku.. i tu już byłem skrajnie pewny że nie będzie silniejszego aż tu nadchodzi Buu (zły). Ale Songo okazał sie być silniejszy i pokonał Buu (z pomocą całej planety ale zawsze). Czy ktoś może być silniejszy od Goku? Czy jest możliwe by nikogo nie przerósł siłą?

Dodam że nie oglądałem Dragon Ball GT wiec nie wiem czy pojawił sie ktoś silniejszy..
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.169
Plusy: 73
Posty: 15.262
Skąd: ふざけた時代
Jasne, że w DBGT się pojawili silniejsi od Goku SSJ3. Generalnie dziwne pytanie. Również Uub po treningu mógłby być silniejszy.

Ja nigdy nie zakładałem, że ktoś już jest najsilniejszy i nikt lepszy się nie pojawi. To naturalne, że z biegiem fabuły i rozwojem bohaterów, mamy też silniejszych wrogów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.191
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Shounen napisał(a):
To naturalne, że z biegiem fabuły i rozwojem bohaterów, mamy też silniejszych wrogów.
Ale o tym że będą rozwalać wszechświaty to nawet mi sie nie śniło.nie uwierzyłbym (na poczatku gdy zacząłem z Dragon Ball) że dojdzie do czegoś takiego... A ile jednostek wynosiła siła Buu, Goku i Vego na końcu Dragon Ball Z?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.169
Plusy: 73
Posty: 15.262
Skąd: ふざけた時代
Też bym raczej nie przewidywał, że dojdzie do niszczenia globów, ale zacząłem oglądać od sagi Buu, więc nie miałem takich zagwozdek.

Son Wojtek napisał(a):
A ile jednostek wynosiła siła Buu, Goku i Vego na końcu Dragon Ball Z?
To nie zostało oficjalnie podane.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.191
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Spróbujmy obliczyć

Frezer miał po 5 przemianie 1000 000 jednostek

Goku po pierwszej przemianie był z 2x silniejszy czyli miał 2000 000 jednostek.

Cyborgi bez trudu pokonały Vegete który był na początku silniejszy niż Songo z dobre 10x a sam cyborg był z 5x silniejszy od wegety czyli miał 100 000 000 jednostek

Komórczak po ostatniej przemianie był pewnie z 3x silniejszy od Goku (na oku wnioskuje) a san Goku z 5x od wegety czyli 1.5 miliarda jednostek musiał mieć.

Później Paulo (ten gościu z zaświatów) pokonuje Komórczaka, Frezera ipt w piekle w zaledwie kilka sekund.. jednym ciosem.. więc musiał być z 20 razy silniejszy co daje mu 30 miliardów jednostek

Songo pokonuje Paulo (chodź z winy Paulo) wiec walka byla około wyrównana.. Goku miał tyle samo co Paulo

Nadchodzi Dobry Buu i toczy pojedynek z mega wojownikiem Songo.. jako megawojownik siła songo wynosiła 30 więcej niż jako zwykłego (każdy poziom super wojoniwka to większa siła z tego co wiem) a sam po treningu był pewnie mocniejszy więc miał dobre 3 bilionów jednostek

Zły Buu jest silniejszy od dobrego z 5x a sam Songo z 2 razy od złego wieć musiał mieć około 5 Bilionów jednostek...

Vego (połączenie Vegety i Goku) był 10x silniejszy od dwóch razem więc miał 20 Bilionów jednostek..


Według mnie Songo powinien sobie zażyczyć od smoka siłe Centyliona jednostek (troche by to trwąło ale pewnie by sie udało) i nie martwić sie już nigdy że przebędzie silniejszy...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.169
Plusy: 73
Posty: 15.262
Skąd: ふざけた時代
Poszukaj na forum tematu o sile ciosu, może tam znajdziesz coś ciekawego.

Son Wojtek napisał(a):
Według mnie Songo powinien sobie zażyczyć od smoka siłe Centyliona jednostek (troche by to trwąło ale pewnie by sie udało) i nie martwić sie już nigdy że przebędzie silniejszy...
Goku nie był kimś, kto wykorzystywałby moc Smoczych Kul dla własnego rozwoju. Po co ma prosić smoka o moc, skoro ludzie sami mogą się wytrenować?

Tak poza tym smok nie mógłby spełnić takiego życzenia - czyli obdarować kogoś wielką mocą, tak samo jak nie mógłby wyeliminować jakiegoś silnego wojownika, bo zwyczajnie jego magiczna moc otrzymana od twórcy nie miała takich możliwości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.191
Posty: 152
Skąd: Ziemia
Shounen napisał(a):
Son Wojtek napisał(a):
Według mnie Songo powinien sobie zażyczyć od smoka siłe Centyliona jednostek (troche by to trwąło ale pewnie by sie udało) i nie martwić sie już nigdy że przebędzie silniejszy...
Goku nie był kimś, kto wykorzystywałby moc Smoczych Kul dla własnego rozwoju. Po co ma prosić smoka o moc, skoro ludzie sami mogą się wytrenować?
Dla bobra ludzkości.. nic by jej nie zagroziła bo niszczenie wrogów typu Buu zajmowało by mu nanosekundy.

Shounen napisał(a):
Tak poza tym smok nie mógłby spełnić takiego życzenia - czyli obdarować kogoś wielką mocą, tak samo jak nie mógłby wyeliminować jakiegoś silnego wojownika, bo zwyczajnie jego magiczna moc otrzymana od twórcy nie miała takich możliwości.
Smoka da sie "podrasować/ulepszyć"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.169
Plusy: 73
Posty: 15.262
Skąd: ふざけた時代
Zapominasz, że Goku, jak i reszta Saiyan, kochali treningi i walkę same w sobie. Gdyby do Goku przyszła wróżka i zaoferowała nieograniczoną moc, to myślisz, że by przyjął? Nie, bo to nie taki człowiek, który idzie najprostszą drogą. Spłycasz go strasznie.

Son Wojtek napisał(a):
Smoka da sie "podrasować/ulepszyć"
Tak, ale tylko poprzez rozwój jego twórcy. Czyli pierw wszechmogący musiałby zdobyć tak wielką moc, żeby również smok mógł ją wykorzystywać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.480
Posty: 418
Skąd: Warszawa
Son Gochan jego syn jest silniejszy Uub jest silniejszy i Buu jest silniejszy
Zaworek-San Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.090
Posty: 82
Skąd: Jarocin
A Li-Shenron ? Goku go pokonał za pomocą Genki Damy, ale będąc SSJ4, ani on, ani Vegeta, ani oni obaj nie mogli mu nic zrobić( nie liczę Gogety).
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.832
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Pewnie, że jest! Ale Goku i tak by go pokonał...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.273
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wierzę, że to jest możliwe.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.897
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Toć Birusu przez połowę filmu bedzie silniejszy niż Goku ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.169
Plusy: 73
Posty: 15.262
Skąd: ふざけた時代
Nie wiem, o co ta dyskusja, skoro gość nie oglądał DBGT, to niech to zrobi i tyle. Poza tym teraz wchodzi nowy film z Bogiem Zniszczenia - który, o dziwo, też jest silniejszy od Goku.

Ciężko, żeby Goku miał przegrać, choć z Cellem tak było, ale w paru innych przypadkach wygrał jedynie dzięki wsparciu ludzkości/wszechświata, co może nie zostało tak wprost przedstawione jak w dzisiejszych produkcjach (moc miłości), ale ta pomoc była niezaprzeczalna i jest nawet bardziej wiarygodna.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Saturnine Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Saturnine
Wiek: 33
Dni na forum: 4.063
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
DBGT nie było pisane przez Toriyamę dlatego nie należy go uznawać za oficjalny kanon fabuły. Gdyby przynajmniej fabuła GT nie olała totalnie rzeczy z mangi, to jeszcze by było do przyjęcia, no ale jednak...

W mandze Dragonball najsilniejszym nie-fuzyjnym wojownikiem był Ultimate Gohan. Co prawda animowy filler i filmy kinowe pokazują go jako słabszego niż Goku SSj3 (Toei Animation nie przepada chyba za Gohanem, hehe), to w mandze jest on znacznie silniejszy od Goku.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.897
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ogólnie przecież synowie Goku i Vegety mogliby spokojnie ich przewyższyć, gdyż już za młodu tłukli się z silniejszymi wrogami niż oni: Goku wiadomo, a vegeta ubijał podrzędnych kosmitów. Gohan w młodym wieku osiągnął SSJ i SSJ2 a Goten w jeszcze młodszym. Problem w tym, że ktoś musiał pracować albo się uczyć i nie mogli poświęcić całego życia na walkę.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.169
Plusy: 73
Posty: 15.262
Skąd: ふざけた時代
Jeśli przyjmiesz najnowszy film za "kanoniczny", bo fabułę wymyślił Toriyama, to już Goku okazuje się najsilniejszy, a Gohan pada na hita

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Saturnine Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Saturnine
Wiek: 33
Dni na forum: 4.063
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Taaa najnowszy film może to zmienić. Ale Goku potrzebuje "Super Saiyan God" żeby przewyższyć Gohana.

W ogóle to myślę że ten SSjG to będzie skok milowy, jakieś 20x więcej w stosunku do SSj3 albo i lepiej. Bo Gohan był silniejszy od Goku lajtem kilka razy a i tak został wzięty na hita przez Billsa
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.169
Plusy: 73
Posty: 15.262
Skąd: ふざけた時代
Saturnine napisał(a):
Ale Goku potrzebuje "Super Saiyan God" żeby przewyższyć Gohana.
Nie uważam. Jak napisałem, Gohan będzie na hita, a Goku nie (trochę sobie powalczą), już to chyba o czymś świadczy.

Toei nie tyle nie przepada za Gohanem, co jest świadome, że to Goku jest głównym bohaterem serii, a fakt, że podczas walk z Buu Gohan go jakoś znacznie przewyższył wcale nie jest taki oczywisty.
Dodatkowo Goku ma smykałkę do walki, a od pokonania Buu do końca mangi czy też czasu akcji nowego filmu mija sporo lat, podczas których Gohan na pewno nie trenował.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Saturnine Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Saturnine
Wiek: 33
Dni na forum: 4.063
Posty: 15
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Chyba nie widziałeś zatem screena jak Bills blokuje SSj3 Goku jednym paluszkiem

I Goku i Gohan pójdą na hita.

Ale przy tak wielkiej różnicy mocy jaką Bills ma nad nimi, nie ma tak naprawdę znaczenia jaka różnica jest MIĘDZY nimi
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Czy pojawienie sie kogoś silniejszego niż Son Goku jest możliwe?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook