Forum Dragon Ball Nao

» Booster

Booster Dragon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 4.994
Posty: 16
Skąd: Lubuskie
Ellooo! I am Lindsey Lohan!
Nazywam się Maciej, mam 24 lata i studiuję informatykę. Dragon Ball kręci mnie dopiero od dziewiętnastego roku życia, ale kręci mocno. Nie uznaję serii GT za część Dragon Ball. Pojawiłem się tu, bo zacząłem sklejać film na temat DB w 3D i chciałem się tą informacją podzielić z rzeszą polskich fanów tej kreskówki. Po prostu potrzebuję ustawicznej motywacji, a gadanie o tym nad czym pracuję i ogólny rozgłos tak właśnie na mnie działają. Zrobienie filmu planuję już od dłuższego czasu, a "Evolution" bardziej mnie zawiódł, niż zadowolił - także z tego powodu, że pojawił się zanim zdążyłem zabrać się za swój projekt.
Choć film, który chcę zrobić jest przede wszystkim przeznaczony na konkurs new school CG na Riverwash w Warszawie, to bardzo chętnie nawiążę współpracę z innymi grafikami 3D. Pracuję w Blenderze.

Peace out.
faranek22 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.692
Ostrzeżenia: 1
Posty: 13
Skąd: Warszawa
cześc... czekamy na film

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez faranek22: 20.09.2010, 18:54
GorHot Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
GorHot
Wiek: 28
Dni na forum: 5.004
Posty: 41
Skąd: Bydgoszcz
Siemka ;] mam nadzieję, że dostaniemy kopie

"Lepiej zginąć bez wiary na zwycięztwo, niż zginąć bez walki"

Another day in this carnival of souls
Another nights ends, end as quickly as it goes
The memories are shadows; ink on the page
And i can't seem to find my way home
And it's almost like
Your heaven's trying everything
Your heaven's trying everything
To keep me out
Booster Dragon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 4.994
Posty: 16
Skąd: Lubuskie
Goku SS Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Goku SS
Wiek: 28
Dni na forum: 5.009
Posty: 11
Hej Maćku!! Studiujesz informatykę?. Ja interesuję informatyką i w przyszłości zamierzam zostać informatykiem. Wiążesz z nią jakieś dalekie plany?? Jak bierzesz się za jakiś większy projekt to daj znać kilku moich już dorosłych i po studiach informatycznych kumpli z chęcią udzielili by Ci pomocy.I nie potraktuj tej propozycji negatywnie gdyż ich tak samo jak i mnie i ciebie kręcie Dragon Ball.
Booster Dragon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 38
Dni na forum: 4.994
Posty: 16
Skąd: Lubuskie
Um... Tak studiuję informatykę, ale są to cienkie jakościowo studia, które robię tylko po to by mieć szybko wykształcenie wyższe. potem pójdę na coś "na poważnie".
Nie wiem o jakiej maści informatyce mówisz, to bardzo rozległa dziedzina, np.: ja zajmuję się nią od strony grafiki komputerowej, potrafię też przygotowywać ją pod kątem gier komputerowych. Jeżeli miałeś na myśli kodowanie, to koder ze mnie słaby, szczytem moich możliwości jest zaprogramowanie prezentacji brył trójwymiarowych w OpenGL. Jeżeli chodzi ci administrację sieci, to znam podstawy, ale mnie to nie kręci. Jakbyś chciał we mnie widzieć admina baz danych to... ale nie, bez żartów: admin to nie zajęcie, to pusta egzystencja. ;P
Większych projektów, za które się biorę jest kilka i wszystkie o naturze informatycznej. O dwóch z nich możesz poczytać na mojej stronie: http://booster.npx.pl/news.php

Dzięki za posta. ^.-.^

Booster
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Booster
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook