Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony: 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 07.06.2015, 13:31
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.195
Plusy: 7
Posty: 346
aż się nie chce wierzyć
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.851
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A jednak

Musiało to jednak nastapić patrząc na popularnosc tej marki i przyjęcie dwóch filmów ; p .

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Venom Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 34
Dni na forum: 6.617
Posty: 39
Skąd: RadomCity
ohohoh nie byłem pewny czy to konto będzie nadal aktywne. Używając jeszcze starego loginu i hasla sie zalogowałem , czekam z niecierpliwością na tą serie, z przyjemnością sobie odświeżę Dragon Balla

http://dbmasters.pl
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.393
Posty: 88
Ciekawe jaki to nowy wróg będzie i skąd się weźmie. Może będzie to ktoś z innego Wszechświata. Może w innym wszechświecie, ktoś podobny do Buu, w jakiś sposób pokona wszystkie postacie i pokona też tamtejszego boga zniszczenia, i może wchłonie jego moc. Whis np, podróżująć na tamten Wszechświat zauważy to, bedzie walczył ale np nie da temu komuś rady i postanowi jakoś poinformować wszystkich o tym, również i Goku o nowym zagrożeniu. Może ta postać jakoś się też dostanie do Wszechświata Goku. I zacznie się walka. To taki jeden z moźliwych scenariuszy.

A wy macie jakieś inne scenariusze?
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.248
Posty: 402
Ja przede wszystkim oczekuje jakieś power upy u Tenishinhana, Kuririrna i Yamshy.
Np, jakiś super trening dzięki któremu będą na poziomie Goku i Vegety, to by było epickie.
Nigdy nie podobało mi się robienie z nich słabeuszy i wsadzanie ich na 3 plan.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Ciekawe, czy pojawi się ktoś silniejszy od Whisa kreowanego na nr 1, czy będzie to raczej "zabawa" w stylu ostatniego filmu.

Wiele zależy, ile odcinków ta seria będzie liczyć. Oby dużo, bo wtedy będzie można sobie pozwolić na długą i rozwiniętą fabułę jak we właściwym DBZ, a nie jak z tych filmów kinowych tylko rozciągnięte na ~20 odcinków.

Obawiam się, że nie ma co liczyć na wzmocnienie Tenshinhana i reszty. Po prostu dzieli ich za duża przepaść, mimo że ciągle trenowali.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kakarotto181094 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Wiek: 30
Dni na forum: 4.001
Posty: 63
a mi sie wydaje ze bedzie to ktos pdoobny do Demigry z nowerj gry Db beda Boscy SS i beda walczyc ze zlymi Bogami a co do dlugosci m\ dla mnie moze miec tyle samo co Z a nawet i wiecej byle by ladowanie energi nie trwalo 5 odcinkow no i milo by zobaczec w acji postacie taie jak Gohan , Goten Trunks i ich fuzja no i Picollo a no i Uub bo w Gt go zeszmacili
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.248
Posty: 402
Ale może jakiś super kosmiczny (nie wiem ) trening który spowodował by u nich duży wzrost siły, dzięki któremu nie byli by już słabeuszami. To są takie moje marzenia.
Ciekawe ile beda mieli lat w nowej kinowce Goten i Trunks...
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.289
Posty: 77
Chester napisał(a):
Ja przede wszystkim oczekuje jakieś power upy u Tenishinhana, Kuririrna i Yamshy.
Może mocniejsi będą niż w Z, ale na duży progres bym nie liczył, chociaż kto wie...

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chester napisał(a):
Ja przede wszystkim oczekuje jakieś power upy u Tenishinhana, Kuririrna i Yamshy.
Na to nie ma co liczyć, bo ich wzmocnienie do poziomu Vegety albo Goku będzie jakąś aberracją. W tej chwili liczą się tylko Goku i Vegeta.
Ale dobrze by było, jakby z konieczności dziejowej wymagany był powrót wymienionych postaci do działania. Coś jak na Namek, kiedy to trzeba było czekać za Piccolo, potem za Goku, potem liczyć na to, że Vegeta utrzyma walkę i liczyć znowu na Goku.
Mam też nadzieję, że ten cały pieprzony Uub będzie tylko marginalnym dodatkiem a nie big bossem jak to miało miejsce w GT i że epizod Pan z walkązakończy się na ostatnim turnieju.
BTW właśnie odkryłem kolejną nieścisłość: nie może minąć 10 lat od zabicia Buu do ostatniego turnieju, bo te się odbywają co 3 lata.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
BTW właśnie odkryłem kolejną nieścisłość: nie może minąć 10 lat od zabicia Buu do ostatniego turnieju, bo te się odbywają co 3 lata.
Wtedy był 25, pod koniec serii jest 28.

Nie będzie w ogóle Uuba (przynajmniej na początku), bo akcja dzieje się wcześniej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.513
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ciekawiłaby mnie moc fuzji potara przez Goku ssj god i Vegety na tym samym poziomie - może Whis byłby wtedy słabszy od nich ?
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.289
Posty: 77
Ishido napisał(a):
Ciekawiłaby mnie moc fuzji potara przez Goku ssj god i Vegety na tym samym poziomie - może Whis byłby wtedy słabszy od nich ?
To by było ciekawe i niewykluczone, że to kiedyś nastąpi...

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Raczej nie będą używać Potary (o ile w ogóle są jeszcze kolczyki na zbyciu), bo nie chcieliby na zawsze pozostać w jednej postaci. Gadki typu "Buu nas rozdzieli i po kłopocie" to materiał na fanfiki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.289
Posty: 77
To może będzie Fuzja

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
To najpierw Vegeta musiałby się jej nauczyć. Wyobrażacie to sobie? Jeszcze "straszniejsze" niż taniec w BoG. W starym filmie i w serii GT ją wykonuje, ale uważam, że to się kupy nie trzyma.

Nie nastawiałbym się na to, że seria spełni te popularne oczekiwania fanów, tj. nowe fuzje, SSJ3, wielki powrót Tenshinhana czy choćby Piccolo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.248
Posty: 402
Piccolo to nameczanin, wiec jeszcze może się z mocnić. W serialu zawsze zdobywał pawer upu, przeciwieństwie do Tenshinhana i reszty ziemian.
Mnie to raczej łatwo zadowolić . Nawet Battle of Gods mi się podobało.
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.393
Posty: 88
Pomyślcie co będzie się działo w nowym anime.

O nowych Wrogach:

- Pojawia się nowy wróg z innego Wszechświata
- Być może nowy wróg będzie Kobietą - byłoby ciekawe.
- Wróg z jakiejś przyszłości odległej (nie koniecznie ze znanego Wszechświata, może z innego Wszechświata)
- Jeden z bochaterów przypadkiem trafia do innego Wszechświata i tam spotka nowego wroga, który powróci wraz z nim do Wszechświata gdzie jest Goku.
- Wrogiem będzie Goku z innego Wszechświata
- Wróg, coś jak Aizen, czyli wiadomo pro-koks z inteligencją.
- Wrogowie z Xenoverse, albo ktoś podobny do tego głównego wroga, - z podobnymi mocami.
- Jeden z bogów zniszczenia odwiedzi wszechświat gdzie żyje Goku i bedzie chciał walki.
- Uwolni sie skądś - może to będzie związane z tymi 12 Wszechświatami, że np kiedyś zanim byli obecni bogowie zniszczeń, istnieli inni 12 bogów zniszczenia i tutaj jeden z nich stał sie zły i musiał zostać uwieziony, albo oni mieli wtedy takiego przeciwnika z którym już walczyli i udało im sie go uwięzić. Taka jakby legenda, historia o poprzednim pokoleniu bogów zniszczenia.
- W innych Wszechświecie Saiyanie opanowują Wszechświat, pokonują tamtejszego boga zniszczenia i postanawiają wyruszyć/podbić inny Wszechświat.
- Być może, nikt tego nie wie, ale jakaś postać z tych 12 bogów zniszczenia, udaje "dobrego" po to aby coś osiągnąć, albo coś zdobyć.
- Jakiś nowy robot - byłoby to słabe, jak dla mnie.
- Cos z uniwersum multivserse albo Dragonball Heroes.

Jak silni bedą wrogowie, jak silni bochaterowie?:
- Może bedą zagrożeniem dla wszystkich Wszechświatów.
- Będą walczyć w innych przestrzeniach.planetach itd
- Goku i Vegeta zrobią fuzję jako SSGSS, a i być może będzie SSGSS2 i SSGSS3 itd - również. Chociaż, może jest jakiś limit i np nie ma innej odmiany poziomy (wyglądu i tym podobne), tylko po prostu siła wzrasta i wszystko z tym związane.
- Ciekawe czy będą silniejsi od Whisa, czy oni (Bills i Whis) tak będą tylko ich obserwować.
- Ciekawe, czy tak mniej więcej w środku anime, Goku i Vegeta będzie tak potęzny, że Whis bedzie robił gały oczne. A potem Goku i Vegeta spotkają najpotężniejszego z bogów zniszczenia, który będzie ich trenował.

Jestem przekonany, że jakaś saga będzie dotyczyła tych 12 bogów zniszczenia i tych Wszechświatów. Może to być finalny arc.

Może się jeszcze okazać, że tych odcinków bedzie o wiele więcej niż DBZ. Kto tam wie. Naruto sie długo ciągnie, a DBS to taka nowość, więc może być sporo odcinków.

Może być tak, że tylko saga o tych bogach zniszczenia, coś więcej o tym i tyle. Czyli tak z 50 odc by było.


Troszke napisałem, napiszcie co o tym myślicie, może macie swoje własne pomysły to napiszcie.


A swoją drogą, jestem ciekaw jak to zareagowali fani tego anime, Ci którzy sami rysują jakieś dalsze ciągi o DB, mam na myśli Autorów: multiverse, DB-Ex, Absalon, DB - Heroes i inni.

Kiedyś mówiło sie, że gdzieś w przyszłości (dla nas wtedy) powstanie Dragonball AF (after future), czyli jakby tak spojrzeć, to chyba można nową serię tą co kiedyś nazwaliśmy "Dragonball Af", uznać nową serię, tyle że akurat jest pod inną nazwą. Ale jakby nie patrzeć, to coś w tym jest.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook