Forum Dragon Ball Nao

» Przyszłość Freezy

Strony: poprzednia  1, 2

Co czeka Freezę?

Co czeka Freezę?
Przeżyje i zostanie ożywiony 43,75% 7 43,75%
Przeżyje, ale wróci do piekła 37,50% 6 37,50%
Zostanie wymazany 18,75% 3 18,75%
Wszystkich głosów: 16
ArcykapłanWhis Mężczyzna
Cargo
Cargo

Dni na forum: 56
Jak dla mnie to:
1) Goku z Jirenem wypadają przez "Double K.O." na początku setnego taksu (czyli w końcówce 48 minuty).
2) Super DragonBoru wygrywa śpiący Frieza, a U11 bye-bye.
3) Fanfary/Gratulacje/Wywiady/Autografy/Rozdanie nagród.
4) Czcigodny Frieza - Największy gladiator, jedyny ostały na arenie po długim i burzliwym turnieju mocy, gdy go wreszcie docucą, dostaje swe życzonko
5) Już ma wypowiedzieć swoje życzenie w stylu: "Panie SuperShen-Longu - tych króli wszystkiego, to zwolnij w piździu, reszcie wyzeruj staty i drzewka umiejętności, no i tego Daishinkana się pozbądź, bo zawadza jak sku..."
6) Hahahaha, nie tak prędko... Przepustka się kończy i Frieza wraca do piekła.
7) Z racji, że wygrał u7 to ktoś z nich dostaje możliwość wypowiedzenia życzenia.
A, że to Księciunio Vedżita najwięcej osób wypierniczył na trybuny to jemu przypada ten zaszczyt
9) VegitaSama prosi o cofnięcie wymazania u6, oczywi bez Frosta, bo wkurzający xD
Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 973
vegeta391 napisał(a):
Tego bym im nie darował!
Ja też nie, ale jako realista z nutką pesymizmu zakładam najgorszą możliwość. Opcja "to wszystko sen" przyszła mi na myśl z trzech powodów:

1) Nieodwracalne konsekwencje tzn. odtworzenie całego multiwersum okaże się ponad możliwości Super Shenrona. -> O tym już pisałem.
2) Dobór przyszłych przeciwników dla Goku -> nie oszukujmy się, po turnieju będzie on jednym z najpotężniejszych bytów w Dragon Ballowym Wieloświecie. Zostają tylko Opiekunowie z Whisem i Arcykapłanem na czele, Zeno jest poza zasięgiem. Oczywiście w mandze znowu próbują przepchać tezę, że "Goku niby najsilniejszy, ale i tak okaże się słabszy od Beerusa, bo ten drugi jest bliski opanowania Ultra Instynktu " Teoretycznie nie wszystkie Wszechświaty (jak to brzmi) biorą udział w turnieju więc tam teoretycznie można upatrywać nowego przeciwnika. Tajemniczego "złoczyńcę" z którym zmagał się Jiren nie liczę, ponieważ wątpię by ta istota była tak mocna.
3) Następstwa fabularne wiążące się z podróżami w czasie i przestrzeni, odkształcaniem rzeczywistości (Whis, Zamasu) etc.

"Restart" to nie zawsze "zamknięcie furtki" -> raczej to rozpisanie na nowo określonych wydarzeń (a przy okazji cwany skok na kasę).

bardyt napisał(a):
bo skoro ma wyjść film o gościu legendzie Saiyan, nie pamiętam jego nazwy, to trochę bez sensu robić film kinowy o gościu ze snu... bo to tak można by wtedy odebrać...
A to nie ma być czasami prequel??? Tutaj "wszystkie chwyty dozwolone", bo cała przeszłość świata DB stoi otworem.

Swoją drogą jakby to miał być film kontynuujący wątki z "Super" to mają właściwie całą "bazę" pod gotowy, bezpieczny produkt: podróż Goku i Vegety na Sadale -> na miejscu integracja z właściwymi Saiyanami -> "znikąd" przybywa Yamoshi (pierwotny SSG, który wygląda jak SSJ4. Nie byłbym naprawdę zdziwiony -> Toei korzysta z gotowych pomysłów, czy to z filmów kinowych, czy to z serii GT. W mojej ocenie bardzo dobrze.) , który z jakichś powodów uznaje naszych Saiyan za tych "złych" -> nawiązuje się walka.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.904
Plusy: 64
Kenji Harima napisał(a):
"Restart" to nie zawsze "zamknięcie furtki" -> raczej to rozpisanie na nowo określonych wydarzeń (a przy okazji cwany skok na kasę).
Fakt. Miałem na myśli faktyczny sen (czyli że żadna z nowych postaci naprawdę nie istnieje), a nie machinacje bogów. To akurat aż takie bezsensowne by nie było, co najwyżej głupie i niepotrzebne.

Kenji Harima napisał(a):
nie oszukujmy się, po turnieju będzie on jednym z najpotężniejszych bytów w Dragon Ballowym Wieloświecie
Czyli jak po każdej sadze. Pamiętaj, że zło nie śpi i tak czy siak trzeba trenować. A bunt aniołów?!

Kenji Harima napisał(a):
A to nie ma być czasami prequel??? Tutaj "wszystkie chwyty dozwolone", bo cała przeszłość świata DB stoi otworem.
Różne są poglądy na tę sprawę, ale to tylko przypuszczenia, bo nic na ten temat nie wiadomo (Nowy film Dragon Balla w grudniu 2018).

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Strony: poprzednia  1, 2

Forum DB Nao » » » Przyszłość Freezy
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump