Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z: Kakarot (Dragon Ball Project Z) ocena: 9,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.607
Plusy: 66
Wspaniała reklama.

Z polskimi napisami:

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | MAL | TwitterYT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 09.12.2019, 12:29
Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Dni na forum: 1.676
Shounen napisał(a):
Wspaniała reklama.
Raczej smutna

Typowy (a wręcz stereotypowy) i to na oko trzydziestoparoletni, japoński salaryman wraca po kilkunastu godzinach pracy do domu i pierwsze co robi to odpala grę na konsoli, bo "nostalgia", a poza tym to i tak na nic innego nie ma czasu w swoim życiu... Jeszcze ta zaaferowana dzieciarnia, która się od niego odbija i ani "gomenasai", ani be, ani me, ani pocałuj mnie w tyłek.

Dobrze, że jego lokum wygląda na względnie duże jak na azjatyckie standardy, a nie klitka 10m2.

Co do samej gry -> jak spełni jeden i to bardzo istotny dla mnie warunek w grach typu RPG to kupię na 100%. Tą kwestią jest możliwość farmienia expa. Nawet jeśli potworek miały mi dawać 0,00001% doświadczenia potrzebnego do kolejnego poziomu to i tak chcę mieć taką możliwość. Choćby dlatego żeby porobić Nappę samym Yamchą jeśli mam ochotę, a nie jakieś z góry założone scenariusze, ukryte skrypty, QTE i inne pierdoły. Na razie za mało informacji żeby wiedzieć czego się spodziewać.

Poza tym...
Nareszcie jakiś RPG(!!!) i to jeszcze nastawiony na single player Jest duża szansa, że gra będzie lepsza od Legacy of Goku 2 i 3 (jedynka to kupa), a i nawet Dragon Ball Z: Super Saiya Densetsu na Super Nintendo, bo widać, że posiada m.in rozbudowany system questów + drzewko umiejętności. Niemniej musi być swoboda -> w tytule na SNES była dość spora (w trylogii na GBA również), ale w przypadku ograniczeń można było "oszukać" system robiąc zenkai na Goku, Vegecie, czy Gohanie.

Na minus? Znowu świat DBZ... No ileż można
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Kenji Harima napisał(a):
Typowy (a wręcz stereotypowy) i to na oko trzydziestoparoletni, japoński salaryman wraca po kilkunastu godzinach pracy do domu i pierwsze co robi to odpala grę na konsoli, bo "nostalgia", a poza tym to i tak na nic innego nie ma czasu w swoim życiu... Jeszcze ta zaaferowana dzieciarnia, która się od niego odbija i ani "gomenasai", ani be, ani me, ani pocałuj mnie w tyłek.
Zdejmij te ciemne okulary i obejrzyj jeszcze raz

Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Shounen napisał(a):
Zdejmij te ciemne okulary i obejrzyj jeszcze raz
Wolę ciemne niż różowe

A tak serio nic nie poradzę, że takie mam odczucia, mimo że gość w reklamie jest zadowolony, a wręcz rozpromieniony Nawet świadomość, że jego polski (a właściwie globalny) odpowiednik robił to samo co on w latach szkolnych, więc już możesz się utożsamiać z owym Japończykiem nie działa. Kulminacyjny moment w którym pada "Wszyscy jesteśmy Son Goku!" również

Co innego jakby dosiadł się do niego syn (wszak DB to z założenia męski świat), a żona szykująca sukiyaki, czy inny ramen wzdychałaby, ale z uśmiechem na twarzy, a nie dezaprobatą jak pannica ze szkoły
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Dni na forum: 977
"Goku umiera! Ostatnia deska ratunku" spoilerujo. Tak poza tym bardzo fajna reklama, szkoda, że gra już taka fajna raczej nie będzie. Pozostaję przy FighterZ.
Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.854
Plusy: 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Prawda.

Tak mnie zastanowiło, czy nie zrobią kiedyś całego anime w takim stylu.

Furrek
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 1.012
Na całe anime bym nie liczył, ale może któryś ze starych filmów kinowych w nowym wydaniu, albo odcinek specjalny, to też byłoby coś

Sam opening jest boski, i ta końcówka
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 4.614
Plusy: 11
Mi ten styl do anime nie pasuje, ale widzę, że Japończycy idą w tym kierunku. Przypomina mi to Ronję Miyazakiego, którą teraz emitują na TVP ABC.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Mnie też bynajmniej, ale kto powiedział, że będą nas pytać o zdanie. To jest japońskie CGI, tanie i ostatnio w modzie. Był już urywek "przypominający grę" w filmie Broly i nawet nie otrzymał jednoznacznie negatywnych ocen.

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Dni na forum: 4.185
Plusy: 4
Yasiek napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=rk-wIgg9fNk

Piękne
Jest nawet Hironobu Kageyama

Obraz
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 4.334
Plusy: 26
Na wszystkich gameplayach jest muzyka z anime ciekawe czy też tak będzie w pełnej wersji "zwykłej" czy trzeba bulić za Ultimate, która ma mieć jakieś dodatkowe.

Gra wygląda solidnie, jest ładna jak na grę 3D i czuć klimat DBZ. Tutaj CC2 stanął na wysokości zadania tak jak przy Stormach.

Walka także ekstra, takie ulepszone Xeno i chyba nawet powraca siłowanie się na fale.

Niestety ponoć więcej z tego gry akcji niż RPGa no i misje poboczne obok minigierek to tylko przynieś, podaj i obij.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Furrek
Nameczanin
Nameczanin

Dragon Ball Z: Kakarot - Character Progression - PS4/XB1/PC

Bardzo przyjemny filmik, zrobił mi jeszcze większego smaka na grę
Alkis
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 21
Co raz bardziej się jaram tą produkcją mimo iż styłu głowy wiem że mogę się na tej grze przejechać
Furrek
Nameczanin
Nameczanin

Premierowy zwiastun dla tej gry też jest boski
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Dni na forum: 977
Trochę mnie śmieszy wypowiedź Vegety. Goku i ochrona najbliższych? Raczej świr z zamiłowaniem do narażania życia w walce, a nie bohater ludzkości.
VViczpolskorr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5
Witam wszystkich mam takie pytanie, gram od wczoraj w grę i zastanawiam się, gdzie mogę znaleźć tę dodatkową zawartość - mam na myśli trening z nową postacią Akiry? Mam wydanie przed premierowe.

Ogólnie jak macie jakieś rady czy ciekawostki - nie zdradzając za dużo - to możecie się nimi podzielić.
Ja zbieram te kulki jak pacman. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 4.334
Plusy: 26
3h za mną, pokonałem Radditza i spróbowałem chyba wszystkiego co na ten moment oferuje mi gra i jest spoko. Na pierwszym miejscu oczywiście klimat na co skłąda się piekna grafika (bez rewelki ale w stylu anime), łądne animacje no i oryginalna muzyka, miło z ich strony ze nie żydzyli o nią w DLC a dali w normalnych wersjach. Dalej walka, myslałem, że będzie w stylu Xeno ale jest inna, prosta, zręcznościowa ale sprawia frajdę i można podziałać. Walka z Radditzem czyli pierwsze większe wyzwanie wyglądała przyzwoicie, i tutaj pojawiła się myśl czy nie mogła być jeszcze dłuższa i trudniejsza, przecież Bandai ma w swoim portfolio symulator umierania Dark Souls a taka mechanika i męczące walki pasowały by w DB jak ulał. Garda fajna sprawa, brakowało mi tego w Xeno gdzie jak już cię okładał to nie mogłeś nic zrobić poza zniknięciem zależnym od kondycji.

I w końcu jest świat i tu lipa. Tak jak przewidywałem, po paru aktywnościach zaczyna przynudzać i nie dziwię się Goku, że tęsknił za walką za każdym razem skoro jego życie bez walki tak wyglądało xD No i jeszcze te nieszczęsne roboty z pierwszego DB, które za trzecim razem zrobiły się irytujące. Mam nadzieje, ze z czasem w grze takowi przeciwnicy się zmienią bo jak nie to słabo i to bardzo słabo. Rozumiem, że świat DB jest ciężki w zaprojektowaniu aktywności bo on był zawsze tylko tłem pośródku opowieści w których dominowała tylko walka, ale myślę, ze moznaby to jednak było zrobić ciutkę lepiej aczkolwiek z ostatecznym osądem wstrzymam się aż odblokuje wszystkie możliwości.

VViczpolskorr napisał(a):
Ogólnie jak macie jakieś rady czy ciekawostki - nie zdradzając za dużo - to możecie się nimi podzielić.
Ja zbieram te kulki jak pacman. xD
Nie jest to Skyrim ani Wiedźmin więc nie musisz się 4 razy zastanawiać w co iść, co odblokować ważne by nie olewać tematu całkowicie i przeznaczyć z 10 minut na łowienie ryb, żarcie czy te społeczności choć za te ostatnie jeszcze się nie zabrałem na poważnie a mam tam coś na wydaniu. W walkach korzystaj ze wspomnianej gardy, to klucz do wszystkiego

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kenji Harima Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Kenji Harima
Katz napisał(a):
Walka z Radditzem czyli pierwsze większe wyzwanie wyglądała przyzwoicie, i tutaj pojawiła się myśl czy nie mogła być jeszcze dłuższa i trudniejsza, przecież Bandai ma w swoim portfolio symulator umierania Dark Souls a taka mechanika i męczące walki pasowały by w DB jak ulał.
Najważniejsza kwestia -> jest ograniczenie expa na dany etap, czy nie ma? Na przykład w Dragon Ball Z Super Saiya Densetsu było, w Legacy of Goku juz nie. Chcę wiedzieć na ile gra daje swobody, a na ile jest ograniczeń ze względu na (bzdurne) kwestie fabularne.

Wolę żeby to był dobry RPG niż Dragon Ball Sam po grę wybiorę się w poniedziałek.
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z: Kakarot (Dragon Ball Project Z)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump