Katz
17 stycznia 2020 (19:51)
Na sklepowych półkach w Polsce i na świecie zadebiutowała dziś gra Dragon Ball Z: Kakarot. Jest to pierwszy od dłuższego czasu RPG, a przede wszystkim gra single player w uniwersum Smoczych Kul.

W ostatnich dniach pojawiły się pierwsze recenzje, według których – jak tradycyjnie bywa z grami studia Bandai Namco – nie jest perfekcyjna, ale jest kawałem solidnej produkcji. Przez niektórych krytyków została uznana za mocne otwarcie 2020 roku w branży gier.


Polski zwiastun premierowy

Gra dostępna jest na konsole PS4 i XONE oraz na PC. Cena konsolowa w zależności od wersji waha się między 226 a 369 zł, nie wliczając wersji kolekcjonerskiej, której na ten moment w naszym kraju nie widać. Wersja pecetowa dostępna jest na Steam i kosztuje 249-369 zł.

Za konsolowe wydania w naszym kraju odpowiada firma Cenega, która stworzyła specjalną stronę poświęconą grze. Gra na wszystkich platformach dostępna jest w polskiej wersji językowej (tylko napisy) z możliwością wybrania głosów japońskich albo angielskich. Poniżej parę screenshotów z rozgrywki.Za grę odpowiada japońskie studio CyberConnect2, znane z growej adaptacji innego giganta mangi i anime, serii Naruto: Ultimate Ninja Storm.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker