Cienie północy
Shounen
6 lutego 2020 (13:56)
Wydawnictwo J.P.Fantastica poinformowało, że ósmy tom polskiej edycji mangi Dragon Ball Super autorstwa Toyotarō ukaże się w piątek 7 lutego 2020 roku.

Omen przebudzenia Son Gokū
Wielki Turniej Mocy trwa w najlepsze! Reprezentacja Siódmego Wszechświata robi co może, by odnieść zwycięstwo, jednak by to osiągnąć, przyjdzie im zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami! Szósty Wszechświat, reprezentowany między innymi przez Cauliflę i Cabbę, stawia zaciekły opór wrogom, co więcej, ma w zanadrzu prawdziwego asa w rękawie. Czy niepozorna Kale zdoła odwrócić losy turnieju? Przed nami ciąg dalszy morderczej walki o przetrwanie!

Tomy wydawane są w formacie B6, tak by pasowały do 42 tomików oryginalnej serii DB, również bez obwolut. Przekładu na język polski podejmuje się Paweł Dybała, a od drugiego tomu we współpracy z głównym redaktorem niniejszej strony. Do pre-orderów złożonych w sklepie wydawcy dodawana zapewne będzie zakładka. Tomik kosztuje 18,90 zł.

W Japonii rozdziały mangowej adaptacji autorstwa Toyotarō ukazują się konsekwentnie od czerwca 2015 roku w trybie miesięcznym na łamach V Jumpa. Do tej pory wydano jedenaście tomów.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker