Dragon Ball Nao

Współpraca

Reklama

Istniejemy w sieci od 2001 roku i jako najrzetelniejsza polska strona o serii Dragon Ball regularnie dostarczamy najświeższych informacji dla fanów tego uniwersum. Artykuły przygotowujemy starannie i nie przyciągamy odbiorców nielegalnymi treściami typu skanlacje czy odcinki, dlatego większość odwiedzających naszą witrynę to ludzie dorośli. Dbamy również o czytelność serwisu, dlatego nie jest on i nigdy nie będzie przeładowany reklamami. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą witryną, prosimy o kontakt np. poprzez wysłanie e-maila.

Dotychczasowi partnerzy

J.P.Fantastica Cenega Winning Moves
Kameshop.pl Tsuru Japan Festival Zenstyle

Wymiana

Jeżeli chciałbyś wymienić się buttonem z naszą witryną, powiadom nas o tym np. poprzez wysłanie e-maila (z dopiskiem "DB Nao").

Aby doszło do wymiany, Twoja strona powinna być związana w jakiś sposób z tematyką Dragon Balla, mangi, anime czy Japonii i musi reprezentować pewien poziom (staranne wykonanie graficzne, starannie pisane artykuły i inne treści), nie powinna być też dopiero co założona – rozwiń najpierw swoją stronę, następnie prosimy o kontakt w sprawie wymiany. Buttony stron istniejących krócej niż rok i wszystkich reprezentujących niesatysfakcjonujący poziom zamieszczane są w stopce.

Userbary

Jeśli chciałbyś zaznaczyć na innych forach i serwisach swoje uczestnictwo w życiu naszej strony, możesz umieścić w swoim podpisie jeden z udostępnionych kodów. Userbary

Nasze grafiki

Logo 250x250 px

Dragon Ball Nao

Baner 468x60 px

Dragon Ball Nao

Baner 400x50 px

Dragon Ball Nao

Baner 88x31 px

Dragon Ball Nao

Baner 88x15 px

Dragon Ball Nao

Dragon Ball Nao ► Współpraca
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker