Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
TRENINGI
Las
Mistrz:

Son-Gohan

Uczniowie:

Son-Goku

Opis:

Ten trening nie był nigdzie przedstawiany, ale podczas niego Son-Goku dostał magiczny kij zwany Nyoibo.


Kame House
Mistrz:

Kame sennin

Uczniowie:

Son-Goku i Kuririn, Yamucha, Tenshinhan i Chaoz

Opis:

Trening z małym Son-Goku i Kuririnem trwał aż trzy lata. Polegał on głownie na wykonywaniu różnego rodzaju prac, ale nie tylko. Bardzo często mali wojownicy musieli uciekać przed dinozaurami, rekinami, pszczołami i innymi. Dało to uczniom podstawy do dalszego treningu. Yamucha, Tenshinhan i Chaoz trenowali bardzo podobnie.


Wieża
Mistrz:

Karin

Uczniowie:

Kame sennin, Son-Goku, Kuririn, Tenshinhan, Chaoz i Yamucha

Opis:

Son-Goku chciał napić się cudownej wody, aby być silniejszym i dzięki temu móc pokonać Tao Pai Paia. Warunkiem było złapanie Karina. Chłopiec męczył się tylko 3 dni, a gdy wypił wodę nic ona nie dała, iż była to zwykła woda z kranu. Jednakże mały Son-Goku wzmocnił się przez ganianie owego Animala, a przedtem także przez długie wchodzenie na szczyt wieży.


Rajski Pałac
Mistrz:

Mister Popo i Kami-Sama

Uczniowie:

Son-Goku, Yamucha, Kuririn, Yajirobei, Tenshinhan i Chaoz

Opis:

Son-Goku chciał dostać się do Rajskiego Pałacu, aby zdobyć większą siłę przed pojedynkiem z Piccolo na Tenkaichi Budokai 23. Początkowo jego nauczycielem był Mister Popo, a wkrótce potem Kami-Sama. Trening był tutaj zróżnicowany. Son-Goku trenował na przykład cofając się w czasie.


Kaio
Mistrz:

North Kaio-Sama

Uczniowie:

Son-Goku, Piccolo, Yamucha, Kuririn, Tenhsinhan i Chaoz

Opis:

Po przebyciu Snake Way, wojownicy dotarli do North Kaio-Samy. Na początku musieli złapać małpę Bubbles. Potem trzeba było uderzyć młotkiem w głowę szybkiego Gregorego. Nie były to proste zadania ze względu na dziesięciokrotnie większą grawitację. Potem dopiero zaczynał się trening z mistrzem.


Pustkowie
Mistrz:

Piccolo

 
Uczniowie:

Son-Gohan

Opis:

Piccolo wziął Son-Gohana na trening, po tym jak zobaczył, że mały Saiya-jin ma w sobie wielką moc. Na początku Son-Gohan i Piccolo nie lubili się, lecz potem Namek-jin stał sie dla ucznia jak ojciec. Son-Gohan miał za zadanie przetrwać wśród dzikich zwierząt.


Statek kosmiczny
Uczniowie:

Son-Goku, Vegeta

Opis:

W drodze na Namek Son-Goku trenował w statku skonstruowanym przez Burifu-Hakase. Można było na nim zwiększyć grawitację nawet do 100 razy wiekszej od grawitacji Ziemskiej. Po tym treningu Son-Goku był bardzo silny. Kiedy trenował Vegeta, mógł on zwiększyć przyciąganie aż do 300 G.


Room of Spirit and Time
Uczniowie:

Son-Goku, Son-Gohan, Son-Goten, Piccolo, Vegeta i Trunks

Opis:

Wojownicy trenowali tam, żeby być silniejszymi i bez większych trudności pokonać Seru. Prawie im się to udało, gdyż radzili sobie doskonale z Seru, ale tylko w jego drugiej formie.


Obok domu Chi-Chi
Uczniowie:

Son-Goku i Son-Gohan, Videl

Opis:

Son-Goku i Son-Goten trenowali tam, żeby być silniejszymi i zająć jak najlepsze miejsce w Tenkaichi Budokai 25. Son-Goten i Videl nauczyli się tutaj latać i lepiej walczyć.


Planeta Kaioshinkai
Mistrz:

Ro Dai Kaioshin

Uczniowie:

Son-Gohan, Son-Goku

Opis:

Son-Gohan wyjął ze skały mocno wsadzony Z Sword i trenował tutaj z ojcem, przed bardzo trudnym pojedynkiem z Buu.


TRENINGI
-
INFORMACJE
Informacje ►
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker