Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 38, 39, 40  
FloweRose Kobieta
Wojownik
Wojownik
FloweRose
Wiek: 32
Dni na forum: 5.681
Posty: 37
Skąd: Jelenia Góra
O rzesz!! ja wiedziałam, że oni kochają Polskę
100 lat, 100 la~~at *drze się*
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.931
Plusy: 27
Posty: 5.282
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
Tak na boku. YUKIHIRO KOŃCZY DZISIAJ 40 LAT!!!!!
no wiek troche spory ale masz racje yuki z roku na rok jest co raz młodszy,czyli wszystkiego dobrego,zebys znalazł miłośc, poprawił wokal noi jesli nie z l'arc to chociaz z Acid android odwiedził nasz kraj sto lat Yuki chan


FloweRose napisał(a):
O rzesz!! ja wiedziałam, że oni kochają Polskę
kochaja to troche za mocno powiedziane.po prostu [ ort! ] jak gdzies juz pisałem japonczycy lubia i interesuja sie naszym krajem min:podobna historia ,my dostawalismy w dupe od niemców oni od amerykanów znają wiele postaci takich jak: Chopin,Wałesa i gwarantuje ze jakby popularnosc j-music w naszym kraju była wieksza to juz dawno bysmy mieli za sobą koncert laruku


p.s ale zdjecie fajne 100% autentyczne nikt oprócz japonczyków nie spaprał by tak godła

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.937
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
No, to sto lat dla Yukiego dzisiaj dużo szczęścia ^^

A co do zdjęcia Tetsu z "Polską" to jest urocze i wylądowało na mojej tapecie *_*

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Lenistwo69 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lenistwo69
Wiek: 35
Dni na forum: 5.760
Plusy: 1
Posty: 24
Skąd: Lublin
Odbije się Jukiemu na okrągłą rocznicę niezłą czkawką, ale fakt.. Kluczowy zawodnik tęczowej drużyny, zatem ja i kilku z przypadku znajomych życzymy sto lat

kochaja to troche za mocno powiedziane.po prostu [ ort! ] jak gdzies juz pisałem japonczycy lubia i interesuja sie naszym krajem min:podobna historia ,my dostawalismy w dupe od niemców oni od amerykanów
To chyba nie było dokładnie tak^^ z tego co się orientuję Japończycy się z Niemcami bratali, a bardziej Koreańczycy lub przykład skrajnie podobny - Chińczycy("Mandżurczycy(?)) są nam bardziej bliscy, ale może nie moja w tym kwestia.. Z całą resztą Tetsiak zawsze był spoko i ta flaga dodaje mu tylko więcej uroku w naszych sercach myślę
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 32
Dni na forum: 5.970
Posty: 88
Dzięki Laru ! Superowa fotka ! Oh.. jak ja bym chciała, żeby oni przyjechali do Polski.... Cóż może kiedyś tak się stanie.... W końcu fanów Laruku przybywa Moja koleżanka niedawno ich polubiła, a szczególnie głos Hyde'a! na szczęście nie jest jedną z fangirl jak to określiła Laru, ale przede wszystkim fanką ich muzyki (chociaż do tej pory słyszała kilkanaście utworów, ale tyle w zupełności wystarczy, aby się przekonać o ich talencie) z resztą tak jak i ja A propo ... pierwszym teledyskiem Larc jaki zobaczyłam był.... "Daybreak's bell" i na początku jakoś specjalnie nikt mnie nie zachwycił urodą, ale urzekła mnie muzyka i głos Hyde'a... słuchałam jej kilka razy, a im więcej słuchałam tym bardziej mi się podobała .... Następnie wzięłam się za czytanie biografii i słuchanie innych utworów

Oczywiście również dołączam się do życzeń WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO YUKI!

^___^
FloweRose Kobieta
Wojownik
Wojownik
FloweRose
Wiek: 32
Dni na forum: 5.681
Posty: 37
Skąd: Jelenia Góra
Ja... pierwszy raz jak zobaczyłam hyde... ta... to był... STAY AWAY... "o... męski cosplay Ruki z bleacha" XD" rzesz... gomene haido-sama!
A pierwszy kawałek, który pokochałam to lose control w wersji a capella by moja znajoma... bywa... a utwór, który pierwszy usłyszałam?... blurry eyes... i mnie trafiło! i do tej pory żyje Larukami!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.881
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Madlen napisał(a):
A propo ... pierwszym teledyskiem Larc jaki zobaczyłam był.... "Daybreak's bell" i na początku jakoś specjalnie nikt mnie nie zachwycił urodą, ale urzekła mnie muzyka i głos Hyde'a... słuchałam jej kilka razy, a im więcej słuchałam tym bardziej mi się podobała .... Następnie wzięłam się za czytanie biografii i słuchanie innych utworów
Ja poznałam Laruku dzięki Kamzo i tematowi "J-music". Kiedys w "Kawaii" widziałam mini notkę o tym, że Hyde wydaje swój drugi solowy album. Zainteresowało mnie jego zdjęcie. Stwierdziłam, "Ale gościu ma zaje... oczy!" Myślałam, że ma dwadzieścia parę lat (w rzeczywistości miał wtedy 34 lub 35 XD). Potem ten temat na dbnao i postanowiłam ściągnąć jakieś piosenki. Moją pierwszą Laruku było "Spirit Dreams Inside". Najpierw z krzesła zwalił mnie głos Hyde, a potem (pierwszy raz w życiu!) zachwyciłam się basem i perkusją. To było olśnienie. Pierwszego teledysku niestety nie pamiętam
A co się dzieje ze mną dzisiaj, to chyba widać


FloweRose napisał(a):
"o... męski cosplay Ruki z bleacha" XD" rzesz... gomene haido-sama!
Fryz miał taki sam

Mam newsa dotyczącego nowych wydawnictw Laruku!!

Żeby fani nie nudzili się do 2011 roku, zespół postanowił wydać kolejne dvd z serii "CHRONICLE". Będzie to już "CHRONICLE 4". Zawierać będzie teledyski od "7th Heaven" do "Nexusa4" i "Shine". Mówiąc krótko pv z "Kiss" oraz "DID" i dwa nowe. Data wydania: 25 luty 2009.

Jeśli ktoś nie jest w temacie to wyjaśniam co to "CHRONICLE". Co jakiś czas Ki/oon wydaje DVD z kolejnymi teledyskami Laruku, jeśli ktoś ma wszystkie "Chronicle" to ma wszystkie teledyski. Fajna rzecz.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
FloweRose Kobieta
Wojownik
Wojownik
FloweRose
Wiek: 32
Dni na forum: 5.681
Posty: 37
Skąd: Jelenia Góra
Laru-chan napisał(a):
"Ale gościu ma zaje... oczy!" Myślałam, że ma dwadzieścia parę lat (w rzeczywistości miał wtedy 34 lub 35 XD)
ja w stay away dałam mu 17...
Laru-chan napisał(a):
Żeby fani nie nudzili się do 2011 roku, zespół postanowił wydać kolejne dvd z serii "CHRONICLE". Będzie to już "CHRONICLE 4". Zawierać będzie teledyski od "7th Heaven" do "Nexusa4" i "Shine". Mówiąc krótko pv z "Kiss" oraz "DID" i dwa nowe. Data wydania: 25 luty 2009
kya~~ ja chce już! *__*
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 32
Dni na forum: 5.970
Posty: 88
Stwierdziłam, "Ale gościu ma zaje... oczy!" Myślałam, że ma dwadzieścia parę lat (w rzeczywistości miał wtedy 34 lub 35 XD).
Kiedy ja zobaczyłam fotki Hyde'a to też myślałam że ma dwadzieścia parę lat... W teledysku do "Dive to blue" czy "Flower" wygląda na 18 lat góra
Rzeczywiście ma cudne oczy, inne niż ogólnie Japończycy mają... Jakby to ująć... takie nietypowe... No i oczywiście Haido ma niesamowity głos!

^___^
FloweRose Kobieta
Wojownik
Wojownik
FloweRose
Wiek: 32
Dni na forum: 5.681
Posty: 37
Skąd: Jelenia Góra
No... popieram we wszystkim
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.881
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Dziś w 28 listopada. Oznacza to więc, że 40 lat kończy gitarzysta Laruku Ken Kitamura!!!!

Na założonym przeze mnie profilu Kena na naszejklasie już sporo życzeń. Pora na userów dbnao. Ken-chan, wszystkiego najlepszego, zdrówka (za dużo palisz), szczęścia (żebyś nie wpadał na fanki na koncertach) oraz jeszcze większej satysfakcji z gry na gitarze. Mało kto zalicza Kena do najlepszych gitarzystów w Japonii, a to smutne, bo talentem i osobowością dorównuje chociażby Sugizo. Wszystkiego najlepszego Ken!

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
FloweRose Kobieta
Wojownik
Wojownik
FloweRose
Wiek: 32
Dni na forum: 5.681
Posty: 37
Skąd: Jelenia Góra
AA! *panika biega po mieszkaniu* ZAPOMNIAŁAM! TT^TT
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.881
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Uf, dawno tu nie pisałam. Mam małego newsa.

Otóż 26 grudnia panowie z Larc wystąpią w programie Music Station Super Live. Zagrają tam dwie piosenki: "NEXUS4" i "Shine", tak więc najnowsze singielki.
Pozostałe towarzycho to m.in. Orange Range, GLAY, KAT-TUN, SMAP, TOKIO, Mika Nakashima, Kinki Kids. Jest ich więcej, ale to szczegół.

Jak tylko będę miała link do występu naszych ulubieńców, natychmiast go tu zamieszczę.

Tak poza tym, spełniam prośbę Katzu~no~Yuutsu i zamieszczam dwie piosenki w sam raz na Święta. "Hurry Xmas" oraz "Yuki no Ashiato".

"Hurry Xmas" to pierwsza prawdziwa świąteczna piosenka Laruku. Słowa i muzykę napisał hyde i trzeba przyznać, że utwór jest bardzo jazowy (tak to się pisze?) i ma typowo świąteczny klimat. Polecam całego singla (którego kiedyś w tym temacie prezentowałam), jest tam wersja bez śpiewu hyde i wersja "silent night", bardzo ładna.

"Hurry Xmas" "Szybko, Boże Narodzenie":

Ulice są udekorowane jak fantazja
Nie przejmowałbym się tym przez okrągły rok
Moje serce bije gwałtownie, gdy ukrywam
prezent, którego chciałaś

Och, szybko, tak szybko!
Czy to już nie Wigilia Bożego Narodzenia?

Szybko, Boże Narodzenie!
Ukradnę nocne niebo i światło świec
W jej pięknych oczach są gwiazdy
Raz szklanki są napełnione słodkimi bąbelkami, tak słodkimi!
No dalej, przyjęcie się zaczęło
No dale, muzyko!

Chciałbym, żeby padał śnieg
Ale nie wygląda na to, żeby w tym roku był śnieg…
Ty w twojej ślicznej sukience
Nie potrzebuję nic poza tym

O, błyszczące ulice są przepełnione marzeniami
Malują cały świat

Szybko, Boże Narodzenie!
Ukradnę nocne niebo i światło świec
W jej pięknych oczach są gwiazdy
Raz szklanki są napełnione słodkimi bąbelkami, tak słodkimi!
No dalej, przyjęcie się zaczęło, och

Ukradnę nocne niebo i światło świec
Będę trzymał dla niej schowany przez chwilę prezent
Świąteczne wińce i cukrowe laski
Udekorowane drzewko
Czy będzie szczęśliwa?
Świąteczny czas zawitał do miasta
Świąteczny czas dla ciebie i dla mnie
Świąteczny czas zawitał do miasta
Pocałunek Wigilii Bożego Narodzenia!
Dziękuję ci Jezu


Drugim utworem jest piękny i strasznie romantyczny "Yuki no Ashiato". Widziałam dwa wykonania na żywo i zawsze jest to coś pięknego. Zarówno pod względem wokalnym (hyde wkłada w śpiew dużo emocji), muzycznym jak i wizualnym. Wizualnym szczególnie podczas "Theater of Kiss". Słowa napisał hyde, a muzykę ken.

"Yuki no Ashiato" dosłownie "Śnieżne Ślady", ale ładniej brzmi "Ślady na Śniegu"

Mój oddech wznosi się w powietrze, roztapiając się w mroźnym niebie
Przejrzyste powietrze oczyszcza moje serce i zabiera w przeszłość

Były czasy, gdy zatrzymywałem się i czasy, gdy wybierałem okrężną drogę
Ale pielęgnuję absolutnie każde wspomnienie
Mam nadzieję, że będę spędzał dnie z tobą, tak jak dziś…

Śnieg zaczyna padać i przykrywa nasze otoczenie
Łagodnie nas otacza, delikatnie

Dzięki tobie mogę posuwać się naprzód,
Gdy przechodzę przez zimę, wierzę temu całym swoim sercem

Śnieżne kwiaty kwitną na przydrożnych drzewach
Droga jest namalowana jakby na białym płótnie
Weźmy swoje zimne ręce by je wzajemnie ogrzać

Gdy się odwracam, widzę nasze ślady jeden obok drugiego
Śmiejemy się, gdy przewracamy się w ten zimowy dzień

Stawiajmy równo kroki
Trzymajmy się za ręce

Spacerujmy ze sobą przez wieczność
Zostawiajmy białe ślady na śniegu

Idźmy razem do domu trochę wolniej
Delikatnie się obejmując


Pozdrawiam i przy okazji życzę wszystkim wielbicielom L'Arc~en~Ciel zdrowych, śnieżnych i pełnych miłości Świąt. Św. Matka Teresa z Kalkuty powiedziała kiedyś, że Boże Narodzenie jest zawsze wtedy, gdy czyni się dobro bliźniemu. Stosujcie tę zasadę w życiu i bądźcie szczęśliwi

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Laru: 23.12.2008, 12:57
korronka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.651
Posty: 14
Skąd: Sokółka
Laru-chan napisał(a):
"Yuki no Ahiato"
Powinno być "Yuki no Ashiato" Ale to drobny szczegół xD

Laru-chan napisał(a):
Pozdrawiam i przy okazji życzę wszystkim wielbicielom L'Arc~en~Ciel zdrowych, śnieżnych i pełnych miłości Świąt. Św. Matka Teresa z Kalkuty powiedziała kiedyś, że Boże Narodzenie jest zawsze wtedy, gdy czyni się dobro bliźniemu. Stosujcie tę zasadę w życiu i bądźcie szczęśliwi
Dziękujemy i Tobie również życzę cudownych świąt xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.881
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Laru-chan napisał(a):
Otóż 26 grudnia panowie z Larc wystąpią w programie Music Station Super Live. Zagrają tam dwie piosenki: "NEXUS4" i "Shine", tak więc najnowsze singielki.
Pozostałe towarzycho to m.in. Orange Range, GLAY, KAT-TUN, SMAP, TOKIO, Mika Nakashima, Kinki Kids. Jest ich więcej, ale to szczegół.

Jak tylko będę miała link do występu naszych ulubieńców, natychmiast go tu zamieszczę.
Obiecałam, więc obietnicę spełniam:

L'Arc~en~Ciel [2008-12-26] MSSL - SHINE, N4 + talk
http://www.megaupload.com/?d=3QP36MQ9

Plik ma ponad 100 Mb. Całość trwa prawie 6 minut, więc jakość zadowalająca.

Miłego oglądania i słuchania.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.931
Plusy: 27
Posty: 5.282
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
mam pytanie czemu oni zawsze graja niepełne piosenki w swoich występach w telewizji??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.881
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
mam pytanie czemu oni zawsze graja niepełne piosenki w swoich występach w telewizji??
Sama nie wiem. Wydaje mi się, że program ma jakiś określony czas antenowy, a artystów, którzy mają wystąpić jest całkiem sporo. W programie "Oriconu" występuje ich 10 (zgodnie z rankingami sprzedaży singli). Natomiast w tym, było ich prawie dwudziestu.

Druga moja hipoteza głosi, że hyde najzwyczajniej w świecie nie ma ochoty śpiewać więcej. Gdy wydają singla, występują po kilka razy dziennie. Dodajmy go tego beznadziejne nagłośnienie, muzyka leci przecież w playbacku (wokalista musi śpiewać na żywo) i mamy okropne wykonania. Każdy fan japońskiego artysty powie, że woli koncerty od wykonań w TV. Sama uważam, że hyde brzmi źle w tego typu programach. Wolę koncerty, gdzie jemu wychodzi świetnie, a ken, yuki i tet-chan graja na żywo.

To tylko moje hipotezy. Jak jest naprawdę, nie wiem.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.931
Plusy: 27
Posty: 5.282
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
Sama nie wiem. Wydaje mi się, że program ma jakiś określony czas antenowy, a artystów, którzy mają wystąpić jest całkiem sporo. W programie "Oriconu" występuje ich 10 (zgodnie z rankingami sprzedaży singli). Natomiast w tym, było ich prawie dwudziestu.
to jest bardzo prawdopodobne,zresztą nie tylko Laruku tak postepuja, równiez Gackt zaspiewał swoja nowa piosenkę w okrojonej wersji

Ja wysnułem taką teorie,że po prostu wystepy japonskich artystów w telewizyjnych show,mają charakter typowo reklamowy,są swoistymi próbkami danej piosenki,aby tylko zachecic ludzi do kupna singla/płyty a na danego idola zagłosowac w roznych pierdołach

Żeby temat o larcach nie pozostawał pusty chciałbym aby ktos mi odpowiedział jak na codzien zyją członkowie zespołu?mają bogate posiadłosci,super samochody czy porostu zyją tak jak kazdy normalny człowiek?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.881
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Żeby temat o larcach nie pozostawał pusty chciałbym aby ktos mi odpowiedział jak na codzien zyją członkowie zespołu?mają bogate posiadłosci,super samochody czy porostu zyją tak jak kazdy normalny człowiek?
Hyde ma podobno mieszkanie w Tokio w dzielnicy Shibuya (jedna z dzielnic wieżowców). Podobno jego mieszkanie zajmuje całe piętro. Ale to chyba od niedawna, bo kiedyś mieszkał w typowym domu jednorodzinnym, tyle, że dużym i w garażu miał tam swojego ukochanego białego Mini Copera (nie wiem, czy dobrze napisałam). Oprócz tego, Megumi stwierdziła kiedyś, że Hyde lubi oglądać z ich synkiem filmy na dvd

Nie wiem, jakiej wielkości ma mieszkanie Tetsu, ale w każdym bądź razie ma super meble. Jest takie coś, co nazywa się "Tetsu's Press". Tam właśnie są fotki Tetsu oraz zdjęcia i opis niektórych jego gadżetów. Zaraz poszukam linków...

1. http://i118.photobucket.com/albums/o87/fuji2 ... ess82a.jpg - wyczepisty odkurzacz

2. Tu trochę małe zdjęcie: http://lh5.ggpht.com/_tg0sXvQCN8s/SRBt_dYPc8 ... ess087.jpg

3. http://i6.photobucket.com/albums/y231/Nanani/DSC00344.jpg

4. http://i6.photobucket.com/albums/y231/Nanani/DSC00430.jpg

To tylko część. Wszystko jest na: http://pieces.deadsunrise.net/laruku/index.php Polecam to forum każdemu, kto choć ciut czai po angielsku. Tam jest wszystko. Tylko trzeba się zarejestrować.

Co do Kena i Yukihiro, nie wiem nic. Na pewno obaj mieszkają w Tokio

Podejrzewam, że wszyscy żyją inaczej niż ich rodacy. Hyde np. lubi europejski styl mieszkań, tzn. żadnych niskich stoliczków, czy spania na futonie (japońskie materace używane zamiast łóżek). Mają pieniądze, więc z pewnością z nich korzystają. jasna sprawa. Jednak cieszy mnie, że przynajmniej próbują zachowywać swoją prywatność.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.881
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Uwaga! Uwaga! Ken wznawia działalność solową!! Jak do tej pory wydał w 2006 roku singiel "Speed". Teraz, chociaż nie takie teraz, 4 marca wydaje drugiego singla, który zwać się będzie: "Deeper"

W kwietniu natomiast wydaje swój pierwszy album. Będzie go promować krótka trasa koncertowa, przewidziana na czerwiec i lipiec 2009.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook