Forum Dragon Ball Nao

» Broń

Strony: poprzednia  1, 2, 3
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Dni na forum: 3.813
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Nie potrzebna mi jest broń, wolę już pójść na strzelnicę!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Dni na forum: 3.817
ja mam w domu bron
kolekcja nozy malych duzych ... jest ich tu duze u mnie z kilkanascie
i zwykla srutowe (nie potrzebne zezwolenie xD)

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Dni na forum: 4.187
Nie mam,bo zgubiłam,nie no większość wie o co mi chodzi,ale co do zainteresowania,hmm nie,nie tyle co się interesuje,a co fascynuje i tylko jedną bronią,Shotgunem,ah już sama nazwa wywołuje u mnie dresz zachwytu i podniecenia,wygar broni,wygląd...ehh...cudo...hmm,interesuje mnie też tylko jedna broń,katana,jej wygląd,to co potrafi zdziałać,ale także to jak niekturzy potrafią posługiwać się tą smiercionośną bronia,ale ogólnie każdy nóż,większy czy mniejszy można nazwać bronią,prawda?...xD

r4: Tak, w końcu broń biała

Obraz

"aniołowie mają diabelską duszę, a ból nosi maskę szczęścia..."
rafal0880 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.675
Witam i jak zawsze chce upomiec sie do kakarotto bo na polski to pajac ja za bron uważam pieści są najlepsze a jeżeli ktoś wyskoczy mi z AK-47 lub M4A1 i będzie cwaniakowła lub do mnie strzelał to już nie jest walka fer-play ja jak ktoś stał przedemno bez broni a ja z glockiem to bym chyba sie powiesił jak bym go zastrzelił bo bym splamił honor a w domu mam wiele mocnych replik broni palnej ale najbardziej lubię oryginalne katany które sam kupiłem w japoni o nie małej cenie ale lubię tez schurikeny ale najlepszą bronio jest pięść bo mój kolega z osiedla był nie raz w bojce tak jak i ja i koleś do niego z nożem wyskoczył do teraz ziom ma blizny na ręce ale tamci tak dostali ze chyba z 3 dni w rowie spali pozdro
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Dni na forum: 3.472
Ostrzeżenia: 3
Ja mam karabin M83 (na kulki )

nóż sprężynowy , zwykły i kastet
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Temat militarny i zrozumiały piszecie po prostu wasze ulubione bronie i dlaczego one trafiły na takie a nie inne miejsce

1. M60 Grenade Launcher
2. M16 Grenade Launcher
3 . AK 47
4 . M37 Scorpion
5. MP5

moją ulubioną bronią jest ciężki karabin postojowy i przeciw lotniczy M60 . można go używać jak zwykły karabin , strzela szybko i ma duży kaliber 1 strzał i death do tego granatnik ( Grenade Launcher ) i możesz iść na Irak

M16 za to że je lubię

AK 47 za to że jest z nami ponad 50 lat i to wciąż to same i dobre AK

reszta bez komentarza

Temat sklejam z istniejącym.
SoheiMajin Gotenks
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Dni na forum: 4.199
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Aha... No mi się wygodnie strzelało z elektrycznej repliki m4a1 w zestawieniu z laserowym celownikiem.

BTW. niezłe masz doświadczenie, pewnie zabiłeś nie jedną osobę.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.921
Plusy: 10
Sturmgewehr 44. Na tej konstrukcji opiera się większość dzisiejszych karabinów(wszystko zresztą opiera się na niemieckich konstrukcjach), ktorymi podnieca się Goji. Poza tym wydaje zajebisty dźwięk i fajnie się ją trzyma.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Dni na forum: 4.294
Plusy: 2
Jeśli chodzi o broń palną, to zdecydowanie wolę broń długą, niż krótką. Choć o praktykę strzelania z broni długiej nie łatwo, bo nie wszystkie strzelnice prowadzą takie zajęcia.

Z broni krótkiej polecam CZ75 i CZ85. Tradycyjnie Glock17, choć według mnie "cezetka" spisuje się duuuużo lepiej.

Broń, którą cenię sobie najbardziej, to strzelby gładkolufowe typu "pump-action".
Te zabaweczki budzą we mnie dziecięce uczucia. A strzela się z nich rewelacyjnie.

I prośba- piszcie o broniach, z którymi naprawdę mieliście do czynienia, a nie o tych, które widzieliście w grach lub filmach a co niektórzy, bardziej kumaci(to nie o tobie masłej), w magazynach o broni palnej.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Miałem doświatczenia z wiatrówkami , z replikami AEG i ASG i z prawdziwą bronią Desertem i AK 47 , na poligonie kiegyś strzelałem , choś ,,Kałach" nieżle kopie

Dai Kaiosama: Wiatrówki i ASG to nie broń palna...
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.378
Plusy: 15
Trochę dziwny temat jak dla mnie. Broń lubię, tak jak i wojnę,ale tylko w teorii. Nie mam pozwolenia na broń i nie chcę mieć, tak samo jak i samej broni. Uważam,że posiadanie jej nie gwarantuje mi w żadnym stopniu bezpieczeństwa (np. zawsze może się pojawić ktoś,kto pociągnie za cyngiel szybciej ode mnie i wtedy efekt jest ten sam jakbym w ogóle nie miał broni - jestem trupem). Jako broń najlepiej sprawdzają się te dwie rzeczy przymocowane do nadgarstków i tyle.

No ale jeżeli już mam się pochwalić, to mam w domu dwie katany, które służą mi za dekorację pokoju.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Dni na forum: 3.259
Plusy: 10
Ja mam wiatrówkę Magnum (nie trzeba mieć zezwolenia) . Czasem lubię sobie poszczelać i poćwiczyć celność. Nie zamierzam kupować sobie cięższego arsenału, gdyż nie jestem pełnoletni i po co mi przecie nie idę na wojnę. Zwykła wiatróweczka za 100-150zł do użytku domowego zupełnie wystarczy. Chyba, że ktoś naprawdę nie lubi swoich sąsiadów...
Strony: poprzednia  1, 2, 3

Forum DB Nao » Różne » Rozrywka, Hobby » Broń
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump