Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 35 wyników

Najlepsza walka

Fiołek

Odp.: 191
Wyś.: 79.241
najbardziej widowiskowa walka to powiem, że wszechmogącego z yamchą publiczność byłą rozbawiona i nie brakowało zapartego tchu, bardzo podobała mi się walka goku z genialnym żółwiem w pierwszym turnieju na mistrzostwach. ona czegoś uczyła tak samo ta druga z ten schienem. reszta to krwawe rzeźnie Nudne były z buu wyglądał jak dziwoląg, z komórczakiem Jeszcze jakieś wrażenie robiły te z vegetą i freezą gdzie przemienił się w super wojownika. Choć trzeba powiedzieć, ze saga Z wzbudzała największe emocje aura tajemniczości ( wprowadzona przez trunksa z przyszłości), i to że zło potrafi zniszczyć dobro jak to było w przypadku bubu , wystarczyło zastrzelić jego pieska by ten zamienił się w psychopatę, zresztą on był wyjątkowo głupi ten mały kurdupel co próbował nim rządzić był naprawdę podłym charakterem. Wszystko kończy się pomyślnie i bubu znów wraca do swej prawdziwej postaci. W gt nie ma widowiskowych walk.

Czy przyszłość Trunksa musiała tak wyglądać?

Fiołek

Odp.: 41
Wyś.: 15.213
trunks uratował drugą rzeczywistość a swoją nie, mógł zostać w innym wymiarze a wrócił miał tam jeszcze matkę, więc ci wszyscy którym pomógł przywożąc lekarstwo na serce to byli obcy ludzie, jedynie co zyskał to trening z własnym ojcem i dzięki niemu stał się silniejszy, potem walczył z komórczakiem nie pamiętam co się stało ale ten go szybko pokonał co wkurzyło vegete Dzięki jednak tym doświadczeniom łatwo poradził sobie z cyborgami które były o wiele silniejsze niż te z teraźniejszego wymiaru czasu one były jakieś słabe jeszcze przed nimi pojawili się jeszcze inne cyborgi które bez problemu pokonano. a ten bóg kaio był do niczego, niby taki świetny a sam nie wygrałby nawet walki z vegetą, a jak bał się freezera. Gohan taki talent a nie umiał sobie poradzić z cyborgami to po co mieliby wskrzeszać tena yamchę i kriliana? chyba,żeby się wszyscy rzucili naraz jak to było w walce z komórczakiem.

[Postać] Kto najbardziej cierpiał?

Fiołek

Odp.: 27
Wyś.: 14.683
chi chi miała męża lekkoducha pod względem utrzymywania rodziny finansowo i kontaktów z nią, na koniec jej mąż został zamieniony w dziecko, więc on wyglądał młodo ona jak to kobieta w tym wieku, porwano jej dziecko które miało tam 4 -5 lat, później synek się zbuntował i poleciał na namek ona czekała na listy od niego he he. była bardzo samotną osoba nic dziwnego, że i zaczęła trenować drugiego syna sama chociaż on wyrósł na normalnego chłopca, pewnie była biedna dlatego możliwość wygranej pieniężnej w turniejach była dla niej ratunkiem i pewno dlatego tak na nie liczyła. na szczęście pierwszy syn ożenił się bogatą dziewczyną.

Witam.

Fiołek

Odp.: 19
Wyś.: 7.724
mnie także podobał się faraon choć w mojej klasie mało kto go przeczytał niestety , co do Naruto też widziałam ale mnie nie wciągnęło.

[Takeda] Hayato

Fiołek

Odp.: 60
Wyś.: 25.642
Podoba mi się , że uważasz że najważniejszą wartością w życiu jest wierność własnym zasadom, emo to taka osoba smutna i bardzo wrażliwa , ja mam to samo ponoć wyglądam na 16 lat to jest bardzo kłopotliwe

Część:)

Fiołek

Odp.: 13
Wyś.: 4.274
tak czarodziejki z krainy marzeń , czarodziejka z księżyca ,Yugioh, pokemon.

Część:)

Fiołek

Odp.: 13
Wyś.: 4.274
ja mam 21 lat Ale moja przygoda z tym anime zaczęła się jak miałam 12 albo 11 Dawno temu jestem z Krakowa Dziękuję za życzenia Piszę z różnych punków widzenia bo jestem zdania że na jeden temat można mięć różne myśli ale mogę pisać standardowo No i mam mieszankę poglądów bo piszę razem z mężem a on i ja trochę inaczej odbieramy dragon balla Czasem gubię litery bo piszę metodą bez wzrokową uczę się szybkiego pisania Tak Twój post był pierwszy jaki widziałam po moim

Część:)

Fiołek

Odp.: 13
Wyś.: 4.274
Mam na imię Wiola, anime dragon ball razem z braćmi oglądałam jak miałam 12 lat,
bardzo nam się podobało , mój młodszy brat poszerzył swoje zainteresowanie o zakup szach z dragon balla i naklejek i do tej pory pamięta cytaty i co się działo w odcinkach Ja natomiast parę miesięcy temu zauważyłam że dragon ball jest you tube wiedziałam o tym wcześniej ale nie interesowałam się oglądaniem filmów na internecie.
Pod wpływem telenoweli nie igraj z aniołem (nie mogłam doczekać się ostatniego odcinka więc obejrzałam wszystkie na you tube a zobaczyłam że pojawiają się tęż odcinki z dragon balla i powiedziałam o tym mojemu mężowi i zaczęliśmy oglądać od pierwszego odcinka , mam już 21 (w tym miesiącu miałam urodziny ) lat ale pomimo to lubię anime i mojemu mężowi spodobał się bardzo dragon ball , polubił małego Son goku i Bulmę i tak doszliśmy już do serii gt , we sobotę 25. będzie to już koniec Nie pominęliśmy ani jednego odcinka
Ulubioną postacią moją i mojego męża jest Son goku główny bohater Anime, także Bulma szkoda że jej rola w z jest już mniejsza. Cieszę się że dzięki temu forum mogę tak dużo dowiedzieć się o tym anime przeczytałam bardzo wiele postów Żałuję że dopiero od nie dawna się zapisałam. Jako obrazek zamieściłam vegete ponieważ interesuje mnie najbardziej , jednak najsympatyczniejszy jest Son Goku Tyle o mnie Miło mi wszystkich poznać.

Odcinek 001, 05.04.2009

Fiołek

Odp.: 23
Wyś.: 12.039
po pierwszym odcinku można stwierdzić że nie ma cenzury , bo są przekleństwa a radin to gość który się wstawił czyli jest po alkoholu słowa krilana i chyba nie rozumuje dobrze akcja posuwa się szybciej widać że efekty specjalne są lepsze np. w openingu było widać że walki są bardziej dynamiczne , klimat zachowany i na szczęście skrócili scenę jak gohan się zgubił się w lesie i że spotkał tygrysa szablozębnego i ten mu ukradł czapkę , muzyka jest fajna i reklamówki też w trakcie oglądania.
Fabuła główna nie jest zmieniona choć dialogi trochę tak np w z było że chi chi pilnuje by son gohan szedł wcześnie spać , warto wcześniej obejrzeć pierwszą serię i wtedy kai jest taką odmianą

Jakie wymyślibyście ciekawe dialogi w dragon ballu

Fiołek

Odp.: 0
Wyś.: 757
Zastanawiam się jakie śmieszne dialogi i teksty a także scenki wymyślibyście do odcinków dragon balla .

Ulubiona seria

Fiołek

Odp.: 142
Wyś.: 43.287
tak część pierwsza jest zabawna i son goku jest górą i podobała mi się , nie brakowało mi tam niczego , moim bohaterem był son goku i cała paczka była fajna bulma genialny żołw prosiak yamcha , krilan i lunch i turnieje były i songo osiągał na nich sukcesy i nasi byli pod wrażeniem jego siły.
son goku był ładny i sympatczny jego przygody toczy się w miarę szybko , i na końcu jest ślub , pozostali wojownicy nie byli za nim tak bardzo za nim w tyli więc w każdej chwili mogli zaskoczyć nas.
nie było herkulesa.
minusy
pod koniec serii dało się zauważyć że ta bajka nie jest o poszukiwaniu smoczych kul tylko o ratowaniu świata i kule służyły to przywracania życia co dało się zauważyć w serii z , ;pierwsze życzeniem w dragon ballu to majtki dla prosiaka , a trzecie to piccolo się odmłodził i to były życzenia jedyne dla siebie.

Seria z jej plusy
trzyma w napięciu i jest ciekawa fabuła
wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji
film o komórczaku
dla fanek wysoki wybór panów
sceny walk
minusy
przeciągające się walki
oczekiwanie na son goku np jak leciał na namek mówili że zostało jeszcze 20 minut to lądowania a tu trzy odcinki i w komorze siedział co go vegeta leczył to 5 odcinków a miał być godzina , jak miał walczyć z sajami to biegł za wolno dobrze że vegeta dał im te trzy godziny
zmniejszenie roli wojowników z dragon balla yamcha piccolo ten schiena i krilana
genialny żółw to już tylko dziadek
Seria gt
są zabawne momenty np taniec w kosmosie braci para bara i przebieranie pan przez dona bo ten zbierał lalki
muzyka jest super
a w gt akcja idzie do przodu mimo wszystko

minusy
te postacie które są w gt odnoszę wrażenie że nie są tak silne jak te z z etki a tak jest za dużo owijania w bawełnę jakby nie można od razu załatwić jakiegoś drania np ten z wąsami co niby wywoływał trzęsienie ziemi son goku mógłby go puknąć i po wszystkim a tak maskarady z udziałem teresy
trunksa

Kolejność siłaczy w DB

Fiołek

Odp.: 124
Wyś.: 48.419
ja myślę że ta kolejność się zmienia , niektórym brakuje treningu i dlatego są słabsi od goku. dla mnie jest to tak najpierw son goku pokonał frezeera potem son gohan pokonał komórczaka , potem vegeta można dyskutować czy pokonał buu ale miał w tym spory udział jak dla mnie to postać wiodąca mimo że nie osiągnął 3 jak son goku całkiem nieżle walczył jako normalny i wcale nie jedną minutę bo czas się dawno skończył a on dalej walczył i dzięki jego pomysłowi udało się naszemu son goku , w komórczak saga to zdezerientował komórczaka gdy uderzył nagle z góry jak sam powiedział może się do czegoś przyznać. babidi i dabura stwierdzili że ta trójka jest najsilniejsza.

Technologia w DB

Fiołek

Odp.: 15
Wyś.: 4.820
Kapsułki to świetne rozwiązanie techniczne i technika jest na wysokim poziomie przykład cyborgów , mają tam komórki w odcinku kiedy trunks szukał radaru w buu saga to videl ją miała. Także sam radar to technologiczne cacko i ten statek z siła przyciągania 100 , ciekawe rzeczy

Trunks SSJ3

Fiołek

Odp.: 49
Wyś.: 17.816
tak Son goku osiągnął ten poziom jako pierwszy i on na niego zasługuje, jest najsilniejszą postacią , nikt inny nie musi mieć tego poziomu zresztą trunks jest za ładny by robić z niego takiego brzydala a Son goku to pasuje jest bardzo poważny wtedy,a inni od razu mogliby we 4 nie no śmieje się Wiadomo Son goku jest głównym bohaterem i kto by liczył na niego gdyby nie zaskakiwał innych swoją siła no i inni go naśladują i podążają za nim najczęściej z zazdrości że jest lepszy więc dzięki temu doskonalą się .

[Postać] Kto najbardziej cierpiał?

Fiołek

Odp.: 27
Wyś.: 14.683
Zastanawiam się kto w anime dragon ball miał najbardziej bolesne życie , kogo uważacie za osobę która najwięcej się wycierpiała ? kto jest postacią tragiczną

Gdzie trafił Vegeta?

Fiołek

Odp.: 32
Wyś.: 13.270
w anime son goku myślał że vegeta smażył się w piekle a to nie prawda obserwował wszystkich z góry przyglądał się nawet jak chłopcy uczyli się tańca fuzyjnego i jama wybrał go by pomógł uratować ziemie , on na to że się nie zawiedzie Jak był w tym piekle to niewiele go to obchodziło bo nic nie wspominał chociaż piccolo go tam skazał że ma za dużo istnień na sumieniu Dlaczego w kinówce jednej dają go do piekła , son goku też był zabójcą Wszyscy w niebie tylko on w piekle chociaż uratował ziemię nie raz

Włosy

Fiołek

Odp.: 83
Wyś.: 36.035
najlepsze włosy ma son goku rozczachrane super ! te zwykłe swoje
włosy vegety podobne tylko bardziej w górę i chyba na żelu i włosy lunch były fajne

Rodzina Goku czy Vegety?

Fiołek

Odp.: 61
Wyś.: 23.656
w rodzinie vegety to bulma zaczęłą palić nie wiem czy to ze stresującego z nim życia czy czemu, zresztą on nazwał ją n a początku znajomości kobietą albo idiotką i żeby nie wtrącała się w nie swoje sprawy gdy chodziło o to by może zabić gero przed przybyciem cyborgów no to pięknie zaczęło się choć wrażenie na nim zrobiło jak powiedziała mój drogi do niego no potem miał z nią dziecko ale nie mieszkał z nią dobrze że chociaż wiedział jak ma na imię jego syn , jak bulma przyleciała do pałacu dendiego by podarować kostiumy bohaterom to on czego chcesz no Vegeta nie pracował całę dnie siedział w siłowni , mialabym go na utrzymaniu
w rodzinie son goku to songo wytłukłby wszystkie moje szklanki i zniszczyłby moje meble nawet wózka z dzieckiem nie umiał upilnować a bardziej niż pójściem ze mną w gości wolałby spędzać czas ze zwierzakami tu dinozaurami , ciągle byłoby tylko głodny jestem
tak obaj panowie byli posłuszni swym żonom , jak mówiła bulma potulny ja baranek ,
jakby miałabym dzieckiem z któregoś z nich wybrałabym rodzinę vegety bo bulma była bogata i miałabym dużo zabawek a tatuś chodził by ze mną na zakupy bo byłabym jego córeczką nie synem żeby mnie trenował
a jak miałabym być chłopcem to rodzinę son goku bo tato byłby ze mnie dumny i miałby zawsze dobre słowo dla mnie i dużo ciepła i przytulania

[Postać] Goku czy Vegeta?

Fiołek

Odp.: 124
Wyś.: 52.930
ciężko tutaj wybrać bo to Son goku był głównym bohaterem i to on wygrywał i wyprzedzał wszystkich o krok , miał sympatyczny charakter i poznajemy go jako miłego chłopca a nie jak vegete faceta który pytał czy son goku jest mocny i postanowił się z nim bić a ziemię chyba potem sprzedać , zabił nappę swojego przyjaciela i niewinnych Nameczan tylko po to bo chciał stać się nieśmiertelnu i uwolnić się spod władzy tyrana , jest barbarzyńcą Son goku darował życie np biało wlosemu z armi sił specjalnych frezera a vegeta chciał go wykończyć , i jak son goku miał walczyć z kapitanem sił specjalnych to vegeta wolał uciec i go zostawić , ale Był sprytny udało mu się przemycić kule a gdy myślał że ma 7 to zrobił dzień dobroci nie zabił ani bulmy ani krilana i nawet zdarzyło mu się uratować son gohana i krilana ,,,
A Son goku nie był mściwy zły nie miał na sumieniu tyle istnień co tamten i nie pragnął zemsty , ani chwały Zdecydowanie potrafił zjednoczyć siły z wrogiem aby pokonać tyrana ,,miał wiele przyjaciół a vegeta ? może potem zaprzyjaźnił się z paczką drużyny z ale wcześniej trzymał z dwoma kolesiami co gdy okazali się słabi to wzgardził nimi.
Jednak poźniejsza jego postawa w cell saga i buu jest godna uwagi , staję się dobry i cała ta przemiana jaką przeszedł jest interesująca wraz z tym także ładnieje złość piękności szkodzi jak to się mówi
dlatego stawiałabym ich na równi bo obaj są najważniejszymi postaciami dragon balla .

Zmiana stylu?

Fiołek

Odp.: 10
Wyś.: 2.520
ja uważam że son goku i bulma fajnie wyglądali w db podobała mi się ta kreska , tak son goku i vegeta z syainów saga zmienili wygląd na bardziej poważny temu ostatniemu pogrubiła się szyja i nabrał sylwetki i jakby czasem urósł pokazywano go od nóg może to robi takie wrażenia jego postać zmieniła się dużo w porównaniu do pierwszej sagi w ostatniej buu robi wrażenie przystojnego faceta a wcześniej miał mniej wyraźną kreskę tak tęż son goku równięż wyprzystojniał.
Son gohan także jak mial te 4 lata długie włosy wyglądał mniej wyraźnie niż w cell saga
W trakcie rozwijania się serii postacie stawały się bardziej dokładnie narysowane i podkreślone
kolor włosów vegety tylko przy tym ognisku był jakiś brązowy rudy czy jaki może światło źle odbijało bo mu w czarnych dobrze i sajanie mieli czarne włosy.
Strony: 1, 2  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook