Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 399 wyników

Co mi z tej listy polecicie?

Revania

Odp.: 11
Wyś.: 6.726
Jak dla mnie to Phantasmagoria jest najlepsza z tego wszystkiego. Za resztą raczej nie przepadam.

Jeszcze Dir en Grey stare jest dobre.

Antique Café

Revania

Odp.: 27
Wyś.: 18.705
Hayato napisał(a):
Nie wiem jak Wy, ale ja się wcale nie przejąłem Po prostu o jeden oshare keiowy zespół mniej.
Fanem An Cafe nigdy nie byłem,po prostu kojarzę grupę,to wszystko.Z oshare kei'owych zespołów lubię jedynie Never Crazy,który istniał krótko i rozpadł się w tragicznych okolicznościach.

Pozdrawiam
Możesz coś wrzucić tego zespołu? Bo ja ich nie znam xD

Początek z niczego oraz dowody na istnienie istoty boskiej +.+

Revania

Odp.: 22
Wyś.: 14.343
Ishido napisał(a):
Nie ma dowodów żadnych, kto był w nim owinięty, chyba, że istnieje sposób na zrobienie jakiegoś badania, stwierdzającego, z którego roku pochodzi owe płótno, może dzięki temu dowiemy się, kogo właściwie ukrzyżowali. Może posiadają takie techniki , jakby to uijąć - wiek płótna ^ ^"
Ponoć robione były takie badania i ich wynikiem było to, że płótno pochodzi z okresu średniowiecza.

Co do reszty tematu, nie będę dyskutować. Kto chce wierzyć, niech wierzy. Kto nie chce, niech nie wierzy. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do mojej niewiary, bo nie lubię, kiedy ktoś próbuje mnie nawracać na siłę. To tyle

[J-rock] Matenrou Opera

Revania

Odp.: 1
Wyś.: 1.975
摩天楼オペラ (Matenrou Opera)

Obraz

Strona: http://opera.syncl.jp/

Obraz
Vo. Sono
Blood Type O
birthday 12/18

Obraz
Gt. Anzi
Blood Type B
birthday 2/24

Obraz
Key. Ayame
Blood Type B
birthday 8/28

Obraz
Ba. You
Blood Type A
birthday 10/30


Obraz
Dr. Yuu
Blood Type O
birthday 7/29

Muzykę można ściągnąć stąd (osobiście polecam najpierw przesłuchać album ANOMIE):
http://onshuu2.blogspot.com/2008/12/matenrou ... -line.html

PV:
alkaloid showcase
http://www.youtube.com/watch?v=ZXIpPcqvj9Y

ANOMIE
http://www.youtube.com/watch?v=fQBqS3hR-DQ

Zespół jest świetny, zdecydowanie polecam! Muzyka klimatyczna i łatwo wpadająca w ucho. Jeśli ktoś ich nie zna, to zdecydowanie warto poznać!

[J-rock] the GazettE

Revania

Odp.: 35
Wyś.: 36.024
Ja właśnie nie lubię tej płyty. Podoba mi się z niej tylko 5 utworów (tylko 3 z nich są nowe). Zdecydowanie wolę NIL i Stacked Rubbish.

Jaka u Was pogoda?

Revania

Odp.: 1.318
Wyś.: 407.816
upał taki, że żyć się nie da

Czego teraz słuchasz?

Revania

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.237.562
v(NEU) - スクールアタックガール

Wartość życia ludzkiego

Revania

Odp.: 16
Wyś.: 10.076
Moim zdaniem są okoliczności, w których odebranie komuś życia jest jak najbardziej usprawiedliwione. Raz, działanie w samoobronie. Jak ktoś cię atakuje i ty w stresie lub dla swojego bezpieczeństwa go zabijesz, to z jakiej racji masz za to odpowiadać? Człowiek, który cię atakował, sam zadecydował o tym, że postąpi tak, a nie inaczej i musi liczyć się z tym, że może ponieść tego konsekwencje.

Jestem również za tym, żeby śmiercią karani byli ci, którzy popełnili poważne przestępstwa, np. w nieusprawiedliwiony sposób odebrali życie kilku ludziom z premedytacją, torturowali ludzi, brutalnie kogoś zgwałcili. Powinni myśleć, zanim coś zrobią. Gdyby za takie przestępstwa groziła śmierć, na pewno mniej osób popełniałoby je.

Jeśli policja ściga jakiegoś przestępcę i przypadkiem zabije go podczas akcji, również jest to uzasadnione. Skoro ktoś jest niebezpieczny dla innych ludzi, trzeba postępować z nim w zdecydowany sposób. Sam z własnej woli stał się przestępcą i sam ryzykuje. Poza tym czasem trzeba wybierać mniejsze zło. Lepiej pozbyć się jednego człowieka, niż pozwolić na skrzywdzenie większej liczby ludzi.

Włosy, fryzury itp.

Revania

Odp.: 69
Wyś.: 37.212
Lepsze to, niż fryzura cyca XD

Tolerancja wiekowa

Revania

Odp.: 50
Wyś.: 20.282
Generalnie wiek nie ma dla mnie znaczenia, ale młodsi dość często zachowują się niepoważnie i nie mam do nich takiego zaufania, jak do osób powiedzmy 17 wzwyż.

UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!

Revania

Odp.: 27
Wyś.: 15.153
Niech goli sobie wszystko od szyi w dół za wyjątkiem jajek, bo ogolone wyglądają jak nie powiem co

EOT

Poszukiwani tłumacze napisów

Revania

Odp.: 3
Wyś.: 7.150
Z jakiego języka? Jeśli japoński, to odpadam. Jeśli angielski, mogę pomóc xD

Czego teraz słuchasz?

Revania

Odp.: 15.651
Wyś.: 3.237.562
Matenrou Opera - Sexual Entrapment

UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!

Revania

Odp.: 27
Wyś.: 15.153
Tylko, że jest jeszcze coś takiego, jak, hmm, klasyczny wygląd kobiety i mężczyzny.
Co wg ciebie jest klasycznym wyglądem kobiety i mężczyzny ? Jak dla mnie, to dwie płci różnią się genitaliami, a co robią ze swoim ciałem - to już kwestia wyboru. Nie każda kobieta goli sobie nogi, jakbyś zobaczył jakąś z owłosionymi, pewnie skrzywiłbyś się z niesmakiem. Tak samo ja mam krzywić się na owłosioną klatę u faceta. Po prostu nie podoba mi się to i tyle.

Co do pisków, to i tak fangirle japońskiej muzyki nie są tak tragiczne (przynajmniej w Polsce). Raz, całkiem przypadkiem, znalazłam się w Złotych Tarasach, gdy US5 podpisywało coś w Empiku. Oglądamy z koleżanką ciuchy w New Yorkerze i nagle słyszymy taki pisk, jakby koniec świata nadchodził... No i wtedy zorientowałyśmy się, że to fangirle tego boysbadu tak się drą, bo ich zobaczyły

Mp4

Revania

Odp.: 16
Wyś.: 6.320
Chyba oczywiste jest, że to wina sprzętu, skoro żaden komp tego cacka nie wykrywa.
...albo kabla, jak już ktoś wcześniej wspomniał ;]

UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!

Revania

Odp.: 27
Wyś.: 15.153
And ? To w końcu facet do jasnej Anielki xD
Kobiety też normalnie mają włosy na nogach . Może jak jakąś zobaczysz, to pomysł "w końcu to kobieta, do jasnej Anielki"


Prawda. Sam bym pewnie odleciał gdybym był np. na koncercie LUNA SEA.
Piszczałbyś ?

UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!

Revania

Odp.: 27
Wyś.: 15.153
Naucz się czytania ze zrozumieniem. Zaznaczyłam przecież, że najważniejsze jest to, aby ktoś był dobry muzykiem. Nie rozumiem tylko piszczenia na widok kogoś, kto atrakcyjny nie jest

UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!

Revania

Odp.: 27
Wyś.: 15.153
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
bez przesady Pata ma 44 lata, ba nawet jeszcze nie skończone (kończy w listopadzie). Daijiro Nozawa czyli D.I.E no fakt 47 lat to już trochę dużo ale nie 50. Reszty członków nie wiem ale tęz są grubo lub po 40 i zapewniam cie że są jeszcze starsi japońscy muzycy nadal czynnie koncertujący
Mi niestety nie podobali się, przykro mi...A Pata ma owłosioną klatę . Muzykiem jest dobrym i to jest najważniejsze, ale w życiu bym na niego nie poleciała (jak zobaczę jakiekolwiek fanfiki yaoi z Patą w roli głównej na necie to chyba zejdę na zawał )

UWAGA: Ra:IN da koncert za darmo!

Revania

Odp.: 27
Wyś.: 15.153
Ja byłam na tym darmowym koncercie i panowie nie grają tak źle, mimo że to nie typ muzyki, za którym przepadam... W słuchaniu koncertu przeszkadzały mi jednak fangirle . Ja rozumiem, że jak jakiś muzyk jest przystojny i w ogóle, to chcą sobie na niego popiszczeć, ale kto w Ra:IN jest przystojny?! Oni mają gdzieś po 50 lat i wcale piękni nie są! Jednej lasce musiałam przyłożyć, żeby nie pchała się na mnie. Obrażona zwyzywała mnie, bo nie mogła zmacać jednego z nich . Bez komentarza.

Feminizm

Revania

Odp.: 90
Wyś.: 40.062
franqey napisał(a):
Dalsze fale to pieprzenie do rzeczy, wprowadzanie głupawych kobiecych odpowiedników męskich nazw zawodów, wprowadzanie sztucznych regulacji odnośnie rządu, zarządu, prowadzenie bezsensownych i bezcelowych sporów np. o tym że woda jest symbolem kobiety a ogień mężczyzny etc. Gender study to debilizm i wszystko co z tym związany wydaje mi się zwyczajnie głupie. Na razie starczy.
Gdy widzę tego typu kombinacje, od razu zaczynam zastanawiać się, na ile nudziło się autorom takiego pomysłu . Jakoś nie przeszkadza mi to, że są kobiece i męskie odpowiedniki danych nazw, cały ten podział... Jestem kobietą i czuję się kobietą, więc z jakiej racji miałabym być urażona czymś takim? Niektórzy ludzie przesadzają...Jest mi również obojętne to, czy facet mnie przepuszcza w drzwiach i tym podobne rzeczy. Jeśli to zrobi, ok. Jeśli nie zrobi, najprawdopodobniej nawet tego nie zauważę.

Kobiety moim zdaniem powinny walczyć o:
- wyrównanie płac przede wszystkim
- o to, aby nie traktowano ich jak materiał do tworzenia i wychowywania dzieci. Ja sama nie znoszę tych rozwrzeszczanych bachorów, a ciąża jest dla mnie czymś obrzydliwym, więc dzieciaków mieć nie zamierzam.
- o równy dostęp do różnych stanowisk we wszelakich zawodach (to samo tyczy się mężczyzn, czemu mieliby nie być np. opiekunami do dzieci, albo sekretarkami? - Jest w ogóle męska forma słowa sekretarka? Sekretarz brzmi jakoś dziwnie i mi nie pasuje xD)
- o to, żeby móc decydować o sobie, o swoim ciele, np. czy chcą być znieczulane podczas porodu. Niech w takich sprawach nie decydują mężczyźni, ponieważ nie mają oni o tym wszystkim pojęcia.

Moim zdaniem nie da się w 100% wprowadzić równouprawnienia, jednak ideałem byłoby, gdyby wszyscy byli traktowani sprawiedliwie, bez względu na płeć. Nie powinno robić różnicy to, czy ktoś jest kobietą, czy mężczyzną, dopóki nie ma ku temu poważnego powodu.
Strony: 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook