Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 4 wyników

Bulma i Vegeta

cherry_blossom

Odp.: 125
Wyś.: 59.929
Oczywiście, że Vegeta kochał Bulme, udowodnił to wiele razy (oczywiście w swój własny vegetowski sposób). Wiadomo, że nie od razu zaczęło mu na niej zależeć. Gdy urodził się Trunks Bulma powiedziała, że była samotna Vegeta też i tak jakoś wyszło. W odcinku 127 powiedziała też ze razem nie mieszkają. Ale po jakimś czasie Vegecie zaczęło zależeć, w końcu zamieszkał z nimi i pojawiła się Bra. I choć Trunksa możemy nazwać "przypadkiem" Bra na pewno nim nie była. Jest też mowa, że zostali małżeństwem. Podobno potwierdził to twórca mangi. Tak więc na pewno się kochali mimo, że nie okazywali sobie nadmiernej czułości. Vegeta w końcu poświęcił życie dla rodziny. Jak Goku obiecał zdjęci Bulmy (zapomniałam jak się nazywała ta postać) to Vegeta był zazdrosny i kazał odczepić się mu od jego żony (jak oglądalam wersje ang. to była mowa nie o jego żone tylko o jego kobiecie) ale Goku wzbudził u Vegety zazdrość. No i jak Vegeta umarł i trafił do krainy umarłych to martwił się ze juz nie zobaczy rodziny. Tak, że było wiele sytuacji, które świadczą o miłości Vegety i Bulmy.

Mięśnie ;)

cherry_blossom

Odp.: 62
Wyś.: 27.667
Jak dla mnie najlepiej umięśniony był Vegeta, szczególnie w serii GT, tam jego mięśnie, w porównaniu z resztą postaci prezentowały się najlepiej

VEGETA NUMBER ONE!

[Postać] Goku czy Vegeta?

cherry_blossom

Odp.: 124
Wyś.: 49.461
Oczywiście VEGETA!
Jak dla mnie zdecydowanie bardziej męski niż Goku, który często bywał "kabareciarzem". Vegeta zawsze opanowany dumny. Właśnie ta jego "niedostępność" najbardziej mnie intryguje. Przyznam, że na początku ta postać nie bardzo przypadła mi do gustu, ale po pewnym czasie, a dokładnie gdy V. przybył na Ziemie 2 raz, jego postać nabrała charakteru. Byłam bardzo zaskoczona jak okazało się, że Vegeta i Bulma będą mili dziecko, a potem gdy był już Trunk's ztaziłam się do V.ponieważ traktował Bulme bardzo zimno, a na syna nie zwracał uwagi. Ale z czasem zrozumiałam, że duma sayana nie pozwala mu na okazywanie uczuć. Mimo tego był wspaniałym ojcem dla Trunksa i Bre (dla niej w szczególności). Było to widać w wielu momentach.

VEGETA NUMBER ONE!!!

Rodzina Goku czy Vegety?

cherry_blossom

Odp.: 61
Wyś.: 22.301
Jak dla mnie rodzina Vegety
Przede wszystkim ze względu na Vegetę, uwielbiam tą postać! I mimo, że nie okazywał swojej rodzinie uczuć to na prawdę szczerze ją kochał, co było wiele razy udowodnione czynami Vegety. (np. Poświęcił życie dla rodziny, a przed śmiercią wyznał Trunksowi, że go kocha i żeby troszczył się o Bulme. Był też taki moment, że Vegeta powiedział do Goku, że oni go zmienili i pokochał ziemie, zapragnął mieć rodzine.) Tak, że Vegeta potrafi być nie tylko dumnym sayanem, ale również wrażliwym mężczyzną. A jak się pojawiła Bra to serce V. zdecydowanie zmiękło dla niej zrobił by wszystko;) Wybieram zdecydowanie tą rodzine.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook