Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 464 wyników

Podróże w czasie według DB

gregor94

Odp.: 7
Wyś.: 581
No nie da się. Jeżeli pętla istnieje w podróży wstecz, to przed podróżą wszystko się już wydarzyło, całkowicie deterministycznie.

Podróże w czasie według DB

gregor94

Odp.: 7
Wyś.: 581
Ja nie cierpię pętli czasowych, bo są sprzeczne z wolną wolą

Dragon Ball Kai - Buu Saga

gregor94

Odp.: 50
Wyś.: 23.326
Na czym polega różnica w znaczeniu?

Nowe mangi DB od JPF

gregor94

Odp.: 46
Wyś.: 5.277
I niebieski Karin...

Nawiązania do DB w innych produkcjach

gregor94

Odp.: 84
Wyś.: 16.836
To się nie liczy, bo Dan Dan nie jest piosenką typowo dragonballową.

Pojęcie dobra i zła w Biblii

gregor94

Odp.: 29
Wyś.: 2.742
Utwierdzanie się w bzdurnym niezrozumieniu tematu nie jest żadnym poszerzaniem horyzontów.

[Anime] Super Dragon Ball Heroes - nowa seria

gregor94

Odp.: 197
Wyś.: 39.868
Proszę o napisy

Dragon Ball Super (manga)

gregor94

Odp.: 560
Wyś.: 130.914
Ten schemat jest fałszywy. Ziemia Bogów Światów znajduje się w tym samym wymiarze co zaświaty. Nawet z położenia peryferyjnego we wszechświecie żywych łatwiej jest wyczuć ki w zaświatach niż po drugiej stronie Wszechświata.

Wygraj grę Dragon Ball Z: Kakarot - konkurs

gregor94

Odp.: 15
Wyś.: 2.186
Moim zdaniem najważniejszy był moment śmierci Kuririna, ale po 22 TB. To był pierwszy raz, kiedy Goku doświadczył utraty przyjaciela i zaczął wykorzystywać swoją moc do ratowania świata zgodnie z przepowiednią Wróżki Jagi, choć z początku po prostu aby się zemścić, zaczął w rezultacie traktować sztuki walki mniej jako zabawę. Potem nabrał równowagi, poczuł w żyłach krew Saiyan, a nawet w Superce popadł w coś w rodzaju kryzysu wieku średniego, ale nigdy nie zapomniał tej podstawowej rzeczy, której nauczył się doświadczając śmierci Kuririna po raz pierwszy. Widać to wyraźnie w walce z Jirenem.

Nawiązania do DB w innych produkcjach

gregor94

Odp.: 84
Wyś.: 16.836
To akurat może nie być nawiązanie do DB, tylko do herbaty.

Dragon Ball Kai a DBZ

gregor94

Odp.: 29
Wyś.: 10.339
W kontekście gry aktorskiej - w 53 odcinku Kai jest większa dramatyka w głosach w porównaniu do odpowiadających odcinków Zetki, moim zdaniem na plus dla Kai.

[Ciekawostki] Planeta Namek

gregor94

Odp.: 0
Wyś.: 314
Niezgodnie z popularnym poglądem planeta Namek nie może być częścią północnego kwadrantu Wszechświata, ponieważ Północny Król Światów nie miał w jej obrębie jurysdykcji i nie mógł sam przenieść duszy Kuririna i potencjalnie Goku. Pozostaje jednak pytanie, w którym z pozostałych kwadrantów się znajdowała.

Oryginalny przebieg wydarzeń z przybycia Freezy i Colda na Ziemię

gregor94

Odp.: 5
Wyś.: 1.122
Właśnie ja stawiam na tę drugą opcję, bo trudno mi wierzyć, że Bulma podałaby czas z kapsuły, jeżeli Goku przybyłby wcześniej. Ona tam była na miejscu i na pewno usłyszałaby o tym po fakcie, nawet jeśli nie mogłaby tego zobaczyć. Na pewno też wiedziałaby o teleportacji i powiedziałaby to Trunksowi. Więc jestem przekonany, że oni podjęli walkę z wojskami Frizera, a on po prostu wspaniałomyślnie postanowił poczekać te 3 godziny. Nietrudno to sobie wyobrazić, że ktoś, np. Gohan, mówi mu "to jest sprawa między tatą a tobą, nie mieszaj w to Ziemian", a on "Hohoho, bardzo dobrze, tyle czekałem, to zabiję wszystkich na jego oczach".
Początek walki jest prosty, Frizer chce zrobić jakiś parszywy ruch, Goku mówi "I'm sick of your shit, Frieza" i go zamienia w proch. Tylko co dalej z Koldem? Tak jak w DBM Goku z pewnością dałby mu szansę na odejście. Tylko czy on może się przemieniać? Jeżeli tak, to by to rzeczywiście zrobił, ale jego wzrost mocy oznaczałby problemy i znowu - Bulma powinna to powiedzieć Trunksowi. Więc może po prostu wyglądało to podobnie jak przy Frizerze? Kold postanawia odpalić Kulę Śmierci, a Goku go również zmiata Kamehamehą? Możliwości Kolda pozostają zagadką, on nie próbował podjąć walki z Trunksem, bo postawił na to, że miecz jest źródłem jego siły. Przy Goku raczej widziałby jego siłę i sam musiałby pójść na całość.

Oryginalny przebieg wydarzeń z przybycia Freezy i Colda na Ziemię

gregor94

Odp.: 5
Wyś.: 1.122
No ale podejmijcie dyskusję.
Jesteście w teamie teleportacja, o której nie pamiętała Bulma z przyszłości i podała Trunksowi czas przybycia pustego statku, czy w teamie brak teleportacji, gdzie początkowo chętnemu do wymordowania Ziemian Frizerowi trochę przeszło i postanowił zaczekać? Ja raczej w tym drugim.

Wygraj anime comics Dragon Ball Z: Bitwa bogów - konkurs

gregor94

Odp.: 4
Wyś.: 1.365
Szkoda, że przespałem termin...
Ja bym sugerował flaki, to jest idealna potrawa dla Piwusa. Mocno przyprawione, przyjemnie chrupkie

Dragon Ball Z: Kakarot – wyjątkowa reklama gry

gregor94

Odp.: 1
Wyś.: 252
Dziękuję przenajśliczniej

Wygraj mangę Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha - konkurs

gregor94

Odp.: 2
Wyś.: 1.066
Raczej nie jest żadną niespodzianką stwierdzenie, że Yamcha jest naprawdę interesującą postacią z wieloma tajemnicami. Począwszy od jego początków jako bandyty, przez liczne treningi, do pochodzenia jego blizn. Jednak chyba najczęstszą propozycją jest jego fillerowa baseballowa kariera, bo to byłaby naprawdę ciekawa seria, baseballista, który skrywa ogromną siłę, którą mógłby przemycać w każdym odcinku tak, by go nie wykryto. Jakieś fanki, okazyjnie Bulma, być może jej samoloty. Go Tigers

Dragon Ball Super (manga)

gregor94

Odp.: 560
Wyś.: 130.914
Ale to może wyjaśniać, dlaczego nie było go wcześniej.

Dragon Ball, Dragon Ball Z i Dragon Ball GT na Blu-ray + wydanie BGM

gregor94

Odp.: 75
Wyś.: 24.996
Szkoda strzępić ryja. Nawet zapomniałem, że to istnieje, jak dostałem powiadomienie o tym wątku, to z początku myślałem, że chodzi o meksykańskie wydanie

Oryginalny przebieg wydarzeń z przybycia Freezy i Colda na Ziemię

gregor94

Odp.: 5
Wyś.: 1.122
Czytam. Totalne dno, najgorszy rozdział poboczny obok Kakarotto, który zabija Żółwiego Pustelnika. Oczywiście w sensie sensu fabuły, bo tego, że to wciągająca akcja, nikt nie może im odmówić.
Strony: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook