Rok 1986 :: Start serii anime "Dragon Ball" (38 lat temu)
» Szukaj » Znaleziono 6 wyników

Ulubione postacie

sLyZeRR

Odp.: 110
Wyś.: 47.300
A tak całkiem serio to lubie czarne charaktery, więc Vegeta na 1 miejscu. Podoba mi się to że się z nikim nie bawi. Zaraz za Vegetą są Sangoku i Brolli.

Dragon Ball VS All

sLyZeRR

Odp.: 39
Wyś.: 18.383
Komulował Kamehameha? Myśle ze przed zamachem He-men dostałby z liscia i wbił sie w najblizsze zabudowania! I tyle go widzieli!

[Postać] Goku czy Vegeta?

sLyZeRR

Odp.: 124
Wyś.: 70.097
Zachwalacie Goku za jego cechy niby takie ludzkie. A gdyby nie walnął się w łeb jakbył mały to pozabijał by wszystkich ludzi i byłby takim Sayanem jak Vegeta. Bez litości i sumienia. Vegeta Rules!

Wymarzona walka

sLyZeRR

Odp.: 113
Wyś.: 51.902
Co do walki Goku SSJ3 z Brolim USSJ myślę że na pewno wygrałby Broli. On jest nie do pokonania. A co do filmu w którym zabili go Goku Gohan i ktoś tam jeszcze z Kamehameha to myśle ze to wielka sciema. Na pewno nie daliby rady tego zrobić. Myślę ze Broli to najsilniejsza postać w całym DB. Zrobić z niego SSJ4 i wszyscy mają pozamiatane. Wystarczy zobaczyć co robił jak miał SSJ.

Dragon Ball VS All

sLyZeRR

Odp.: 39
Wyś.: 18.383
Właśnie Silver Surfer mógł zniszyć planete. W sumie mógł zrobić wszystko na co miał ochote. Np jak zamienił X-Men w kamien. Więc na pewno był by trudnym przeciwnikiem dla Goku. Nie ma co ściemniać bo Silver Surfer to jedna z najmocniejszych postaci Marvela. Ignorując go popełnia się duży bład. Oczywiście każdy to wie kto chociaż pare razy widział go w akcji. Więc myśle że byłby trudnym przeciwnikiem. Co do Apocalypse to owszem jest najsilniejszym mutantem jednak myśle że jest słabszy od Silver Surfera. Postać ta nie jest tak znana ale zapewniam że jest bardzo mocny.Nie mówie tutaj o porównaniu np Spider-Mana bo on przy np Apocalipsie wypada bardzo blado. Chodzi mi tu o postacie które mogłyby rywalizować na serio z wojownikami z DBZ.

Dragon Ball VS All

sLyZeRR

Odp.: 39
Wyś.: 18.383
Ten temat był już poruszany na innych zagranicznych forach o DBZ. Więc i ja go porusze teraz i chcem poznać wasze zdanie. Mianowicie chodzi o to czy herosi z DZB mówie o pojedyńczych osobnikach daliby rade dla innych herosów. Np tych z Marvela lub DC. Kto by wygrał gdyby Goku lub Vegeta zmieżyli się z Supermenem z DC albo Silver Surferem z Marvela. Oczywiście zostaje wiele innych herosów z Marvela i DC ale skupmy się na razie [ ort! ] na tych dwóch. Supermana każdy zna więc komentarz jest zbędny za to Silver Surfer to całkiem inna historia, nie wątpliwie jest znacznie śilniejszy od Supermana. Więc czy nasi herosi poradzili by sobie z nimi? Weźcie pod uwage umiejętności obydwu postaci. Vegeta vs Superman i Sangoku vs Silver Surfer. Czekam na opinie i komentarze.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook