Forum Dragon Ball Nao

» Narodowości

Która narodowość dorównuje Japonii?

Która narodowość dorównuje Japonii?
Chiny 23,53% 4 23,53%
Wietnam 0,00% 0 0,00%
Korea (Płn i Płd) 35,29% 6 35,29%
Żadna 41,18% 7 41,18%
Wszystkich głosów: 17
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Tak mówimy o japoni ale co myślicie na temat chinek, wietnamek, koreanek,( chinczyków, wietnamczyów, koreańczyków w przypadku szanownych pań).

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
korea, za wspaniala flage i za to, ze razem z japonia przyjmowala pilkarzy w mistrzostwach swiata 2002 w chinach sa za to nieziemskie chinskie akrobacje i mur chinski wietnam moze sie tylko poszczycic wojnami
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
wietnam moze sie tylko poszczycic wojnami
Wiesz, Wietnamczycy chyba raczej nie będą się tym szczycić
, tam wiele osób potraciło podczas wojny swoich najbliższych. Nie odbieraj tego tak lekkomyślnie
Po co w ogóle [ ort! ] ta ankieta? Już lepiej byłoby zapytać co sądzi się o innych narodowościach w Azji Co to znaczy "która narodowość dorównuje Japonii"? W czym? W kulturze, w rozwoju gospodarczym? Każdy narodowość ma swoje atuty, a poza tym [ ort! ] wszyscy ludzie są równi. Więc nie zabiorę głosu w ankiecie, bo przypomina mi ona wywody na temat rasy aryjskiej podczas II Wojny Światowej

Bomba di luce!!
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Dobra pomińmy tą ankiete. i to nie jest rasizm. To byo trochę offtopic.

Ja lubie chinyza....mhyyy.....tanie rzeczy [ ort! ]. Ten ich bubel sprzedaje się wszędzie, więc za taniochę. Korea ,mhhyy......w ogóle nic o niej nie wiem.
A Wietnam. Taam zdarzają się fajne laski

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Korea-piekny kraj,piekna kultura,co prawda daleko odbiegajaca od Japonii ale rowniez piekna i tajemnicza.Pokochalem ten kraj za sztuki walki,zwlaszcza Tae-Kwondo,uwielbiam patrzec jak Koreanczycy robia pokazy tej sztuki walki .

Wietnam-Moze nie jest az tak rozwinietym gospodardzo krajem,ale szanuje ludzi z tego kraju,bo pomimu takiej liczby szkod jakich wyrzadzili im najezdzcy,potrafia ugoscic cie jak swojego krewniaka .

Chiny-piekne zabytki,ojczyzna jednej z najwspanialszych sztuk walki-Wu Shuu,oraz najwiekszego mistrza tychze sztuk-Bruce'a Lee .Lubie ten kraj takze ze wzgledu na ciekawa muzyke i sztuke,no i te chinskie podkoszulki

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Pokazy walki MORZE LUBISZ PATRZEC.ale ze np.korea pół. nie ma swiatla w nocy na to nikt nie lubi patrzec.Broń jądrową to tylko izrealowi próbują odebrać a korea?Zastanów sie tagrze nad wadami tego społeczeństwa.Wtedy pomysl sobie czy to na pewno [ ort! ] fajny kraj (chyba ze ci chodzi o połódniową? )

Hero Back
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tak chodzilo mi o Koree Południową,doskonale zdaje sobie sprawe z możliwości ryzyka jakie wiaże sie z posiadaniem Korei Płn bomby jądrowej,z tym ze jako jeden z nielicznych krajów,są krajem komunistycznym.Ja pomyślałem,a teraz ty pomyśl czy nie trzeba sie udać do najbliższej księgarni po słownik ortograficzny,albo zacząć stosować Worda.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
To spoko bo wiesz myślałem ze ci chodzi o koree pół.A to dobrze ze zdajesz sobie sprawe ;DA co do tego słownika to nie zaczynaj znowu...

Hero Back
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Zdecydowanie Korea:świetna flaga,piękne miejsce...no i oczywiście nie zapomnijmy o piłce nożnej!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hero napisał(a):
To spoko bo wiesz myślałem ze ci chodzi o koree pół.A to dobrze ze zdajesz sobie sprawe ;DA co do tego słownika to nie zaczynaj znowu...
To pisałem przed faktem

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Ja wybieram kraj który oficjalnie nazywa się Republika Chińska. Zgadnijcie, o który chodzi?

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja jednak wole Koree, ale tylko dlatego że była organizatorem MŚ 2002 razem z Japonia.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
bubussj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
bubussj
Wiek: 31
Dni na forum: 6.594
Posty: 23
Skąd: planeta kiaio
ja wole koree i chiny ale głosowałem na koree bo zdajie mi się że bardziej doruwnuje japonii

DB DBZ i DBGT Rulez
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
japonia is the best nikt jej nie dorówna
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
narodowości...
tak na marginesie:
Współcześnie znacząca grupe ludności Wietnamu stanowia Chińczycy. I co ważniejsze to oni odgrywaja decydujaca role w życiu gospodarczym tego kraju...
Chińczycy to wielki naród
W przeszłości dokonali niesamowiych rzeczy(np. zasiedlili Japonię)
A dziś Chiny sa najpoważniejszym kandydatem do objęcia pozycji lidera gospodarczo-politycznego w Azji.
Podzielona Korea nie może odegrac tak znacacej roli...
Strawiam na chińczyków
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Chińczycy to wspaniały naród. Mają piękną muzykę, kulturę, zabytki. Szkoda tylko, że w Chinach panuje komunizm. Słyszałam, że dzieją się tam straszne rzeczy. Panuje bieda, prawa człowieka są łamane. Nie wiem, czy to co teraz napiszę jest prawdą, ale wydaje mi się, że to możliwe. Otóż wiadomo, że w Chinach jest kilkanaście milionów ludzi, jest przeludnienie. Władze wprowadziły taki przepis, że ludzie w mieście mogą mieć tylko jedno dziecko, a na wsi tylko dwoje. Dzieci, które urodzą się "poza normą" nie mają praktycznie żadnych praw.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ludzie moga miec tylko jedno dziecko - to jest prawo. a jak wiemy, prawa sa po to, aby je lamac. i jestem pewien, ze rzadko kto trzyma sie tych zasad

ps. a ja jestem ciekaw, ile ludzi z forum zna nasze polskie prawa i czy przeczytalo konstytucje? NIKT?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Videlotaku...
Po części masz rację...
Szkoda tylko, że w Chinach panuje komunizm. Słyszałam, że dzieją się tam straszne rzeczy. Panuje bieda, prawa człowieka są łamane
Ale komunizm to już tylko ustrój polityczny. NIe gospodarczy. W p[rzypadku Chin trudno mówić o reżimie na wzór Orwellowskiego "Roku 1984".
Prawda jest także, ż ew Chinach łamane sa prawa czowieka. I to na bardzo szeroką skalę. Ale jest jedna ważna sprawa. Prawa człowieka zostały opracowany i skodyfikowane w kregu cywilicaji europejskiej- eoropejsko-amerykańskiej i w pewnien spoesób narzycone wszystkim państowm świat w KONZ. I to bez względu na ich tradycje kulturowo-historeyczne. Ja jestem goracym zwolennikiem powszechności tych praw, ale w innych kregach cywilizacyjnych, a Chiny z cała pewnościa stanowią taki krąg(polecam lekture Huntingtoina- Zderzenie cywilizacji), sprawa praw czowiek wyglada troche inaczej. Nie chce przez to powiedziec, ż eto jest dobre. Chce tylko powiedzieć, że onie- chińczycy, widzą to z innej perspektywy.
A co do zakazu posiadania dzieci.
Nie wiem, czy 2 dziecko w rodzinie nie ma praw... Ale wiem, że rodzina, która złamie zakaz, poniesie surowe konsekwencje natury finansowej.
POza tym Chiny juz dawno wymyśliły sposób na rozluńnienie potencjału ludnościowego. Jesty to kryptokolonizacja. We wczesniejszym poście wspomniałem o Wietnamie, ale południowo-wschodnia Azja nie jest jedynym kirunkiem osiedlania sie Chińczyków. Na Syberii żyje ich tam juz chyba 7 milonów i z nacznie przewyższająliczebnie rosjan, i inne pomniejsze narodowości na tym terytorium.

A co do konstytucji. eMate, nie bądź taki pewny...
Konstytucja RP jest obowiązkowym dokumentem, z którym zapoznasz się podczas lekcji Wiedzy o Społeczeństwie(byc może dziś ten przedmiot ma troche inną nazwę). Ja prawa i obowiązki obywatela, których gwarantem jest konstytucja, znam. A samą konstytucję przeczytałem:)
Tobie też polecam:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Linka Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Linka
Wiek: 34
Dni na forum: 6.646
Posty: 171
Skąd: Gt.Dunmow
ludzie moga miec tylko jedno dziecko - to jest prawo. a jak wiemy, prawa sa po to, aby je lamac. i jestem pewien, ze rzadko kto trzyma sie tych zasad
powiem,ze raczej nie moga miec wiecej dzieci i to nie ze oszukaja no i bach maja sobie wiecej dzieci i nie dostana za to kary, za kazde kolejne dziecko niz pierwsze musza placic i to nie wcale male sumki, takie prawo, i maja do tego specjalych inspektorow do sprawdzania czy kazdy ma tyle dzieci ile powinien,
jest tam przeludnienie i co ma rzad zrobic zeby sie rozmnarzac przestali? nie ma na to innej metody, bo jak kazdy wie Chiny to wcle nie jest taki bogaty kraj jak sie nam zdaje, wiekszosc osob pracuje w wielkich fabrykach po wiecej niz 12 godzin za grosze, a potem sprzedaja wszystko calemu swiatowi?! a kto ma z tego zyski? oczywiescie rzad i pojedynczy ludzie...

Słyszałam, że dzieją się tam straszne rzeczy. Panuje bieda, prawa człowieka są łamane.
prawa czlowieka sa tam na pewno lamane tak jak wszedzie, ale mysle,ze tam bardziej, poniewaz jak wszyscy wiemy Chiny to kraj komunistyczny, a jak Cie do paki wpakuja to nie licz, ze zywy wyjdziesz...
nie chccialabym tam jechac

Mysle natomiast, ze Wietnam jest bardzo nudny, kraj mial za duzo przejsc w historii, podobnie jak Polska

no i ztych wyzej wymienionych powodow jestem za Korea, mam z tamtad kolege i jest spoko

Since the day I was born till the day I die the only side I'm on is my own.
Tomorrow will come, without prayers.
The end will come, without hurrying.
I live only to be worthy of the corpse
I shalll leave behind on that day.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Narodowości
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook