Forum Dragon Ball Nao

» Odp. na Kary dla użytkowników

Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Mała uwaga.

Wraz z nadaniem niektórym użytkownikom kary w postaci tymczasowego zawieszenia możliwości pisania postów, uniemożliwiacie niektórym klanom sprawne funkcjonowanie.
Kara i owszem powinna istnieć, ale nie powinna dotyczyć for klanowych, bo jest to karanie ogółu za błędy jednostki.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mała uwaga.

Wraz z nadaniem niektórym użytkownikom kary w postaci tymczasowego zawieszenia możliwości pisania postów, uniemożliwiacie niektórym klanom sprawne funkcjonowanie.
Kara i owszem powinna istnieć, ale nie powinna dotyczyć for klanowych, bo jest to karanie ogółu za błędy jednostki.
Skończyłeś?
Równie dobrze mogłem ukarać Ciebie, lidera klanu, za to, co się działo na linii Shimazu- Tokugawa.
Ale jeśli zbulwersowany reakcją zarządu pan lider nie potrafi pewnych rzeczy dostrzec i zrozumieć i zamyka się w ciasnocie własnego sposobu postrzegania świata, to już nie mój problem.

Poza tym.
Nie podważaj słuszności działań Zarządu Forum.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dai Kaiosama napisał(a):
Mała uwaga.

Wraz z nadaniem niektórym użytkownikom kary w postaci tymczasowego zawieszenia możliwości pisania postów, uniemożliwiacie niektórym klanom sprawne funkcjonowanie.
Kara i owszem powinna istnieć, ale nie powinna dotyczyć for klanowych, bo jest to karanie ogółu za błędy jednostki.
Skończyłeś?
Równie dobrze mogłem ukarać Ciebie, lidera klanu, za to, co się działo na linii Shimazu- Tokugawa.
Jestem cholernie zaszczycony, że tego nie zrobiłeś...
Co się stało, czyżby łańska pańska spłynęła na mą skromną osobę?

Ale jeśli zbulwersowany reakcją zarządu pan lider nie potrafi pewnych rzeczy dostrzec i zrozumieć i zamyka się w ciasnocie własnego sposobu postrzegania świata, to już nie mój problem.
Natomiast szanowny pan lider klanu Takeda, a zarazem szanowny moderator, ostoja sprawiedliwości tego forum, ni chybił wyłączając pewne funkcje, zahaczył też o swoją, na moje oko, ważniejszą.

Poza tym.
Nie podważaj słuszności działań Zarządu Forum.

pozdrawiam
Nie zrobiłbym tego, jeśliby zawierały w sobie choć ziarnko inteligencji.

Z wyrazami szacunku
Old.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jak Ci łaska pańska nie pasuje...

Pozwól, że zacytuję wypowiedź jednego z użytkowników Forum:

problemem dla mnie nie sa ludzie pokroju Cycerona. Bo Cycu to cycu, on sie pobrechta i zazwyczaj porobi sobie jaja, da spokoj. Szczerze mowiac, to pierwszy raz widze, by Cycu kogos bluzgal. Problemem sa ludzie, ktorzy probuja wykorzystywac ułomstwo innych i ich głupote. Szydząc z nich i na siłe prowokować kogos, przy tym zgrabnie i inteligentnie sie tlumaczyc, ze on nie jest niczemu winien i, ze ma do tego prawo, bo regulaminu nie lamie. Takim problemem jest dla mnie Old i pozostanie. Lubilem staruszka bardzo mocno, ale stal sie jakis dziwny ostatnimy czasy ... nie moge zrozumiec jego niienawisci i checi szydzenia i prowadzenia kogos do gnoju, by sobie troche poprawic humor. Nie lubie takich ludzi. Nie oznacza to, ze Old jest problemem zarzadu, ale dla mnie jest glownym inicjatorem.
Zamykając sprawę w kilku słowach.

Za obrażanie członków Zarządu Forum dostajesz ostrzeżenie.
A skoro tak bardzo niesprawiedliwym było ukaranie tylko dwóch osób z twojego klanu zakazem pisania postów, to z dniem dzisiejszym do nich dołączysz:)

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Jako szary i prawdziwie wolny użytkownik sugeruję, aby skasować, lub wyedytować tematy zakładane przez użytkownika Loganek.
Dlaczego? Ponieważ poruszają sobie kwestie o poziomie poniżej błahego, część z nich nie zawiera spójnego sensu, jak temat o podobieństwie postaci czy po prostu są one głupie - Kto był silniejszy od Aralki.
Wiem, na forum panuje wolność, ale jego tematy obniżają poziom forum, większość modów i reszta władzy widzi to, gdyż prawie nikt, oprócz naszego admina, mnie i paru innych, użytkowników nie wypowiada się w nich.
Dziękuję za uwagę.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Hmmm, jako, że właśnie odzyskałem możliwość pisania, chętnie się wypowiem.

Dai Kaiosama napisał(a):
Pozwól, że zacytuję wypowiedź jednego z użytkowników Forum:

problemem dla mnie nie sa ludzie pokroju Cycerona. Bo Cycu to cycu, on sie pobrechta i zazwyczaj porobi sobie jaja, da spokoj. Szczerze mowiac, to pierwszy raz widze, by Cycu kogos bluzgal. Problemem sa ludzie, ktorzy probuja wykorzystywac ułomstwo innych i ich głupote. Szydząc z nich i na siłe prowokować kogos, przy tym zgrabnie i inteligentnie sie tlumaczyc, ze on nie jest niczemu winien i, ze ma do tego prawo, bo regulaminu nie lamie. Takim problemem jest dla mnie Old i pozostanie. Lubilem staruszka bardzo mocno, ale stal sie jakis dziwny ostatnimy czasy ... nie moge zrozumiec jego niienawisci i checi szydzenia i prowadzenia kogos do gnoju, by sobie troche poprawic humor. Nie lubie takich ludzi. Nie oznacza to, ze Old jest problemem zarzadu, ale dla mnie jest glownym inicjatorem.
Czytając tę wypowiedź, zastanawiam się czy ten użytkownik posiada zdolność używania mózgu, bo widząc coś takiego, ciężko w to uwierzyć.
Chociaż zapewne próbował on zgrywać doskonałego psychologa, i popisać się elokwencją, niestety nie wyszło.
Nota bene, zachowaniem ten użytkownika przypomina mi Hiro z serialu "Heroes", oraz słowa którymi się kierował przez większość pierwszej serii: "Save the cheerleader save the world". Analogicznie tutaj mamy "Save Wazon, save the world".
Za obrażanie członków Zarządu Forum dostajesz ostrzeżenie.
A skoro tak bardzo niesprawiedliwym było ukaranie tylko dwóch osób z twojego klanu zakazem pisania postów, to z dniem dzisiejszym do nich dołączysz:)
To pewnie miał na myśli Viktor Hugo pisząc:
Głupcem wolno być każdemu, ale podjednym warunkiem — aby nie dawał złego przykładu.
I jak tu liczyć na moderatorów?

Pozdrawiam.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Chociaż zapewne próbował on zgrywać doskonałego psychologa, i popisać się elokwencją, niestety nie wyszło.
Czy tylko ja widzę tutaj analogię?

Viktor Hugo
Viktor? Albo Victor, albo idziesz na całość i Wiktor, a nie jakieś odmiany ponglishowe. Chyba że piszesz też "Vacław" - wtedy rozumiem.

I jak tu liczyć na moderatorów?
Cały Zarząd z niecierpliwością czeka na twoje światłe porady.

Ponadto, nie imponuje się tym, że będzie się w nieskończoność prowadziło jałowe dyskusje - imponuje się tym, że posiada się zdolność do zrozumienia swojej winy i powiedzenia "przepraszam".

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Odp. na Kary dla użytkowników
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook