Forum Dragon Ball Nao

» Pomoc z htmlem :)

Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
hej! Jeżeli możecie(i znacie sięjako tako na htmlu) to pomóżcie!
Potrzebuję kod do swojej strony.

Mam zamiar stworzyć taką tabelę:


Obraz


Oczywiście w tych okienkach od tabeli chciałbym umieścić jako tapetę dane obrazki, które układały by się w całą stronę.
Mam wszystkie obrazki o podanych wielkościach, jednak gdy je układam, coś cały czas mi nie wychodzi.
Jeżeli ktoś może to pls. napiszcie mi taki kod! jezeli jednak macie inny pomysł na wykonanie tej operacji to z checią wysłucham.
Jest to po prostu 5 pociętych puzzli które maja ułożyć mi się w obrazek, dak abym mógł na nich bez problemu umieścić działy itp itd.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bares2 Mężczyzna
Cargo
Cargo
Bares2
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 29
Skąd: Ze wsi :-)
Ja ci powiem jedno Front Page. W tym programie możesz zarówno pisac w kodzie jak i projektować, bardzo fajny program polecam!
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
No co prawda mam ed htmla, ale mimo wszystko nei wychodzi tak jak bym chciał Słyszałem że zresztą pozycjonowanie za pomocą tabeli nie jest za dobre... wiec jak?

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.818
Posty: 73
Variu napisał(a):
Słyszałem że zresztą pozycjonowanie za pomocą tabeli nie jest za dobre... wiec jak?
Oczywiście że nie jest za dobre, czytaj to: http://osiolki.net/tabelki/. Układ strony tworzy się za pomocą divów, którym później nadaje się atrybuty stylami. Ale w rzeczywistości css nie jest trudny, wystarczy myśleć .
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
No to możepdoaj mi kod do strony

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Ludzie . . . Dreamweaver i wszystko gra! Wg. mnie najlepszy program tego typu dostępny w obiegu.

Pozdro
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
www.kurshtml.boo.pl tu masz wszystko. Sam się z tąd uczyłem. Jako program polecam EdHTML. Jest on wygodniejszy niż Zajączki i Pajączki. Co do tabel wpisz po prostu w wyszukiwarkę na stronie.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Pomoc z htmlem :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook