Forum Dragon Ball Nao

» Poziomy Nameczan

Strony: 1, 2, 3  
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Poruszam ten temat, ponieważ ciekawi mnie co wy wiecie o poziomach mocy Nameczaninów, przecież oni też je posiadali, choć nie były tak widoczne jak u Sayaninów np. SSJ...

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Każdy nameczanin posiadał 1 000 jednostek a ich max. to 3 000.
Wjojwnicy nameczańscy broniący wiosek mieli po 3 000 Każdy.
Nail, strażnik najstarszego, miał 42 000.
Kami Sama, który poleciał na ziemię, miał ok 400 (nie pamietam dokładnie) a Piccolo, ja kto piccolo ciągle rósł w siłe

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Ja pamiętam tylko rozróżnienie na
- nameczaninów - zwykłych (zdolność regeneracji zdrowia innych itd.)
- nameczaninów wojowników

Ale pamiętam że raz Kuririn określił Piccolo( po połączeniu z Kami zara...) że stał się tak jakby "super-nameczninem" (wszyscy byli zdumieni jego mocą)

Pozdro ziomki

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Bo połączenie z Kami Samą było określane takim skokiem mocy jak przemiana w Super Sayianina.
I wcale nie prawda że każdy nameczanin miał po 3 000 jednostek mocy. przecież [ ort! ] zawsze musiały występować różnice w moziomach, a to że trzej Nameczanie którzy przybyli do walki kiedy pojawił się Freezer (to w ten czas gdy uratowano Dende) nie oznacza że wszyscy tak mieli. A i tak na początku mieli po 1000, tylko potem wyzwolili całą energię. A może któyś miał np. 2 500?? Lub 3 600?? A zresztą napisałeś to tak Pax, jakby tylko Piccolo był zdolny do zwiększania swego poziomu mocy,a inni nameczanie rodzili się już z tymi 3 000.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
blizna Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
blizna
Wiek: 34
Dni na forum: 6.735
Posty: 96
Skąd: Chełmno
Hmmm, a co powiecie o połączeniu Piccolo z Nailem, jak to nazwać? Bo na pewno [ ort! ] nie fuzją...

"Jednyna barierą dla człowieka jest on sam..."
Spirit Breaker Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Spirit Breaker
Wiek: 35
Dni na forum: 6.760
Posty: 17
Skąd: From Hell
jak picolo powiedział : to jest fuzja nameczańska różniąca się od tej z "normalnej"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dokładnie to to się nazywało procesem asymilacji,czyli innymi słowy wchłonięcia,bo tak to można najtrafniej określić.Piccolo przejął moc Naila,bez jego osobowości,samą moc,inaczej się stało w czasie połączenia z Kami sama,tam jakby dwie połówki połączyły się w jedność,a Piccolo mimo zachowania wyglądu,miał także wspomnienia Kamisamy,więc można wnioskować,że to była już fuzja.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Poziomy są chyba tylko 2 ja wiem że jest Nameczanin "normalny" i nameczanin wojownik

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
To nie poziomy tylko tak jakby "rodzaje. Poziom to by był jakby najpier byli "normalni" a potem wojownikami. Oni już się rodzą z taką selekcią, kim kto jest.

Tak samo jak u ludzi są antysportowcy i sportowcy. U Nameczan występuje głównie taki podział. Co nie oznacza że nawet noralnie nie dysponują żadną siłą

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja sądzę, ze 1 zwykły nameczanin mógłby wybić całą ziemię, i wcale by nie miał z tym dużych problemów ( w końcu ponoć każdy nameczanin zwykły miał ok. 1 000 jednostek, gdzie człowiek miał ok 5 ).

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
hm..skoro tak to Sayianie kórzy zwykle mieli 800 - 4 000 wcale nie byli tacy super jak ich się przedstawiało. 2 normalni Nameczanie i Sayianin leży i kwiczy...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
W BUDOKAIu 2 i 3 Piccolo ma 3 poziomy mocy swoj wlasny Nail i Wszechmogacy. Nameczanie moga miec chyba dwa poziomy mocy . Picollo mial 3 gdyz Wszechmogacy byl jednoscia z Piccolem i po polaczeni dostal dodatkowa moc .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.716
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
gdzie człowiek miał ok 5
Paxel doskonale to zauwarzyles . W temacie "Jaka masz moc ." po wyliczeniach wychodzilo im po ok 90 jednostek, kiedy Kuririn i Goku mieli po 90 jednostek umieli przesunac skale 600 razy wieksza od nich a na dodatek umieli pusicic KAMEHAMEHA . Wiec ten ich licznik jakis chałowy jest bez obrazy dla autora .

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wedle mnie, istnieją trzy poziomy mocy Nameczan.

I Zwykły Nameczanin (jak każdy)
II Nameczanin Wojownik (posiada moc równą obrońcom Wodza Nameczan)
III Super Nameczanin (był nim Piccolo w walce z C17)

To tylko moje własne zdanie, więc proszę się nim nie sugerować.
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
a Slug był tak jak Broli - legendarny
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Poziomy...
W przypadku większości wypowiedzi należałoby raczej użyć innego okreslenia... na przykład specjalizacja
Co do poziomów. Według mnie istniał tylko jeden- normal, a więc poziom przypisany kazdemu Nameck-jinowi bez wzgledu na to, czy był wojownikiem, czy uzdrowicielem.
Wyjatek stanowi postac Piccolo, ale on miał byc genialnym przedstwicielem swojego rodu. Dlatego określenie "Super Nameczanin", choć troche naciągane, jest chyba całkiem trafne. Ale ja pozostałbym przy tytule genialny( nie w znaczenieu senin).
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
DEla mnie istnialy dwa poziomy i tak je bede nazywal:
- poziom uzdrowiciela- leczy nameczan, robi jakies tam sztuczki czy tworzy smocze kule

- poziom super nameczanina- nameczanin stworzony do walki, sluzy tylko dobrym celom

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
poziom super nameczanina- nameczanin stworzony do walki, sluzy tylko dobrym celom
Ok... tylko ilu było tych super nameczan??
Bo jeśli istniał tylko jeden(Piccolo), to trudno tu mówić o poziomie przypisanym wsystkim...
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
według mnie było tak:
uzdrowiciele np Dende
Wojownicy np Piccolo, Nail
legendarny nameczanin - Lord Slug
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
A zapomniales o Nailu??? I nie tylko on istanial, przeciez bylo mowione przez jakiegos nameczanina, ze w kazdej wiosce jest przynajmniej kilku nameczanskich wojownikow

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Poziomy Nameczan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook