Forum Dragon Ball Nao

» Złote Wazony 2009 ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Moi drodzy, doczekaliśmy się chwili, w której DB Nao istnieje już 5 rok. Z racji tego, iż jest to szmat czasu, postanowiliśmy wspólnie z administratorem przeprowadzić plebiscyt na największe osobistości naszego forum. Wybierać będziecie w różnych kategoriach, spośród osób, które są, oraz były na naszym forum. Czas podsumować naszą dotychczasową działalność i wyłonić osoby, które stanowiły podwaliny do tego forum, jakie ja i Wy macie okazję obecnie oglądać.

Głosować możemy na osoby, które mają na koncie minimum 50 postów, oraz są lub były aktywne na forum. Za aktywność rozumiem stałe uczestnictwo w życiu forum, a nie pobieżne wypowiedzi co kilka tygodni/miesięcy.

Osoba, która wygra daną kategorię, dostąpi zaszczytu otrzymania nagrody Złotego Wazona.

Kategorie, podobnie zresztą jak w przypadku Użytkownik roku 2008, będą zarówno pozytywne jak i negatywne. Głosować możemy na jedną i tylko jedną osobę w danej kategorii.

Plebiscyt będzie odbywać się co 2 lata. Życzę Wam i sobie, byśmy doczekali się wspólnie następnej edycji i dziękuję wszystkim za wkład włożony w budowanie tego forum. A teraz zapraszam do zabawy

Nominacja do Złotego Wazona w kategorii:

1) Junior Admin - Użytkownik, który waszym zdaniem zasługuje na miano drugiego admina forum. Kategoria pozytywna.

2) Ikona - Użytkownik wyróżniający się na tle innych, którego postać waszym zdaniem sprawia, że forum jest takie, a nie inne. Ikona forum, bez której nigdy nie będzie tak samo. Kategoria pozytywna.

3) Nieskazitelny - Kategoria dla użytkownika, który przez cały okres swojego pobytu na forum świecił przykładem dla innych, przestrzegając zasad regulaminu oraz zachowując dobre relacje międzyludzkie. Jest to kategoria pozytywna.

4) Pomocnik - Użytkownik będący przykładem koleżeństwa. Zawsze skory do pomocy, zarówno jeżeli chodzi o forum, jak i poza nim. Kategoria pozytywna.

5) Twórca - Człowiek mający zdolność poruszania ludzkich umysłów. Twórca wielu interesujących, nowatorskich tematów, działów, które zmieniły obraz forum. Kategoria pozytywna.

6) Pracuś - Użytkownik wkładający najwięcej czasu i serca w rozwijanie się forum. Kategoria pozytywna.

7) Mówca - Osoba wyróżniająca się w dyskusjach, której przemyślenia, spostrzeżenia, pchnęły temat dyskusji o "lata świetlne". Kategoria pozytywna.

8 ) Mędrzec - Osoba posiadająca szeroką wiedzę w różnych kategoriach tematycznych. Kategoria pozytywna.

9) Polonista - Chodzący słownik języka polskiego. Osoba świecąca przykładem w zakresie posługiwania się naszym językiem ojczystym. Kategoria pozytywna.

10) Znawca - Użytkownik dostarczający najwięcej nowinek oraz informacji ze świata Dragon Ball. Kategoria pozytywna.

11) Autor - Osoba, która swoimi autorskimi pracami przyćmiła resztę forum. Tyczy się to rysunków, grafiki, tekstów, AMV oraz muzyki. Kategoria pozytywna.

12) Komik - Człowiek z poczuciem humoru, wywołujący pozytywny uśmiech na naszych twarzach. Kategoria pozytywna.

13) Koneser - Użytkownik mający najlepszy gust w kwestii doboru avatarów, sygnatur, oraz ogólne poczucie dobrego smaku. Kategoria pozytywna.

14) Szeryf - Kategoria wyłącznie dla moderatorów oraz roninów. Moderator, który najlepiej wywiązywał się ze swojej roli. Bierzemy pod uwagę nie tylko fakt przestrzegania regulaminu, ale także pomocy użytkownikom oraz ogólnej sprawiedliwości. Kategoria pozytywna.

15) Model/Modelka - Osoba, której uroda przyćmiła nas. Jednym słowem - ciacho . Kategoria pozytywna.

16) Redaktor - Kategoria wyłącznie dla redaktorów. Osoba, która waszym zdaniem napisała najlepsze teksty/recenzje na DB Nao. Kategoria pozytywna.

17) Kulturalny - Użytkownik wyróżniający się wysoką kulturą osobistą. Kategoria pozytywna.

18 ) Rozbójnik - Użytkownik, który miał największy problem z akceptacją zasad regulaminu. Kategoria negatywna.

19) Spamer - Osoba, której posty nie wnosiły nic nowego do toczącej się dyskusji. Użytkownik, którego głównym celem było nabicie jak największej ilości postów. Kategoria negatywna.

20) Błazen - Pajac, osoba robiąca z siebie pośmiewisko w oczach forum. Najczęściej ktoś, kto irytuje nas swoją obecnością i której (mając ku temu możliwości) dalibyśmy bana na miejscu admina. Kategoria negatywna.

21) Pseudoznawca - Użytkownik, który pisze na tematy, o których nie ma pojęcia. Kategoria negatywna.

22) Bluźnierca - Użytkownik, którego wypowiedzi często zawierają błędy w zakresie języka polskiego oraz masę niepotrzebnych przekleństw. Kategoria negatywna.

23) Kontrowertyk - Osoba kontrowersyjna, której zachowanie nieraz wzbudzało liczne negatywne/pozytywne reakcje na forum. Kategoria neutralna.

24) Złośliwiec - Użytkownik będący wrednym i złośliwym w stosunku do innych użytkowników. Kategoria negatywna (choć nie do końca).

25) Manipulator - Użytkownik, wykazujący swoją wyższość nad innymi, działający dla własnych korzyści. Kategoria negatywna.

26) Leń - Kategoria dla moderatorów oraz redaktorów. Jest to członek Zarządu najgorzej wywiązujący się z powierzonej mu roli. Patrzymy na takie cechy jak: brak neutralności, reakcji na problemy użytkowników, oraz opóźnienia w terminach oddania recenzji/napisów itp. itd.

27) Tandeciarz - Osoba mająca najgorszy gust w doborze avatarów, sygnatur. Kategoria negatywna.

28 ) Lizus - Użytkownik, który swoim zachowaniem stara się dopasować do aktualnych trendów forum, oraz zyskać przychylność forumowiczów. Kategoria negatywna.

29) Emo - Maruda, samotnik wiecznie niezadowolony z życia, zarażający innych negatywnym nastawieniem, mający tendencję do obrażania się na innych z byle powodu. Kategoria negatywna.

30) Pępek świata - Zarozumiały użytkownik, uważający się za alfę i omegę w każdej kategorii, uważający, że należy mu się wysoka pozycja na forum. Kategoria negatywna.

Łącznie 30 kategorii. Głosujemy do 10 sierpnia 2009 roku. Głosować należy w każdej kategorii na jedną osobę. Nie można głosować na siebie. Zapraszam wszystkich do zabawy i wykażcie się roztropnością w wyborze, gdyż jest to obraz naszego forum na przestrzeni 5 lat. Jeżeli ktoś czuje taką potrzebę, to może umieszczać uzasadnienie dla swoich wyborów, jednakże nie jest to konieczne.

Głosy możemy edytować. Jeżeli nie jesteśmy pewni co do naszego wyboru, bądź chcemy poczekać z oddaniem głosu w danej kategorii, możemy to zrobić w późniejszym czasie. Jednakże ostateczny głos ma zapaść do terminu zamknięcia głosowania (10 sierpień 2009). Nie możemy pozostawiać pustych pól, oraz oddawać głos typu "Brak".

Zaczynamy zabawę!

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Focus: 10.07.2009, 4:00
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
1. Junior Admin - Shiro

2. Ikona - Naoista

3. Nieskazitelny - Laru

4. Pomocnik - Endzik

5. Twórca - franqey

6. Pracuś - Naoista

7. Mówca - franqey

8. Mędrzec - franqey

9. Polonista - Parvatti

10. Znawca - Katzu~no~Yuutsu

11. Autor - Nightmare_creator

12. Komik - Ishido

13. Koneser - Hako

14. Szeryf - Shiro

15. Model/Modelka - Parvatti

16. Redaktor - Focus

17. Kulturalny - clio

18. Rozbójnik - Soldier

19. Spamer - Byczusia

20. Błazen - Dark Sky

21. Pseudoznawca - Byczusia

22. Bluźnierca - Dark Sky

23. Kontrowertyk - Q'ccaon'naeaeccer

24. Złośliwiec - Q'ccaon'naeaeccer

25. Manipulator -

26. Leń - Ishido

27. Tandeciarz - Dark Sky

28. Lizus - Byczusia

29. Emo - Hayato

30. Pępek świata - Gangez

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Kiper: 10.07.2009, 16:04
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
1. Junior Admin - Shiro - jest to osoba, którą od początku do końca szanuję na forum. Jest wspaniałym moderatorem, dobrym przyjacielem, posiada liczne zdolności organizacyjne i ma cierpliwość, której wielu (choćby mnie) czasem brakuje.

2. Ikona - Naoista - Oczywiście, że tak. Nic bez niego by nie było. Jedyny w swoim rodzaju. Postrzelony admin, który trzyma piecze nad tym forum. Zastanówmy się, o kim zawsze najwięcej jest mowa?

3. Nieskazitelny - Laru - Dominika zawsze była kulturalną i sympatyczną osobą. Nawet w chwilach gniewu, zachowywała stoicki spokój, stroniąc od przekleństw, czy nawet docinek. Z pewnością jej się należy ta nominacja.

4. Pomocnik - Hako - Gość w każdej dziedzinie chcę pomóc. Często znajdował różnorakie linki, czy piosenki, o pomocy przy doborze komputera nie wspominając.

5. Twórca - franqey - Tak ... Franek to osobistość, której tematy nie raz wprawiały mnie w głęboką zadumę. Kapitalnie umie przedstawić stan rzeczy, będąc przy tym cynicznym sukinsynem. Uwielbiam ten styl.

6. Pracuś - Naoista - Co tu dużo mówić. Czytacie ten post dzięki niemu. W pełni mu się należy. To on zawsze, nawet po nocach poprawiał forum i poświęcił dużą część życia, by stworzyć dla Was jak najlepsze miejsce do toczenia dyskusji. Człowiek niesamowicie ambitny i pracowity.

7. Mówca - Joe - po głębszym namyślę, stwierdziłem, że to jednak jemu należy się miano mówcy. Joe zawsze wykazywał się niesamowitym zaangażowaniem w tematach, w których się wypowiadał. Posiada liczną wiedzę na tematy historyczne, polityczne, życiowe. Nigdy nie gra mędrka i nie stara się zrobić z siebie alfe i omegę w dziedzinie, o której nie ma pojęcia. Bardzo dobrze argumentuje swoje racje i trzyma się kurczowo swojego zdania. Ma charyzmę i zapał. Nie raz, nie dwa, widziałem jak wiele czasu poświęcał na przygotowania do dyskusji na dany temat. Jest to dla mnie godne podziwu, więc to właśnie na niego oddam swój głos.

8. Mędrzec - Dai Kaiosama - Dai to osoba, której wiedza w pewnym momencie doprowadzała mnie do szewskiej pasji. Ma bogate zainteresowania, które zgrabnie eksponuje w wielu tematach. Mądry człek, nie ma co.

9. Polonista - Szarak - Szarak jest Nadwornym Słownikiem. Czy są jakieś wątpliwości? Wypatrzy wszystko, nawet moje błędy w tym poście

10. Znawca - Dai Kaiosama - Michał posiada wielką wiedzę na temat świata DB. Pamiętam liczne dyskusje na tematy związane z Dragon Ballem, w których to jego znajomość tematu rozwijała znacząco dyskusje. Jedynym, który mógłby konkurować z tego typu wiedzą, jest Mistrzu, aczkolwiek zabrakło mu trochę.

11. Autor - Parvatti - Rewelacyjne teksty. Oliwia piszę niesamowicie. Ma wielki talent w pisaniu, który szlifowała przez lata. Te lata praktyki, zaowocowały wspaniałą techniką pisania, która wprawia moje oczy w zachwyt.

12. Komik - Ishido - Ishi to bardziej błazen, niżeli komik, lecz muszę przyznać, ze jego zwariowane pomysły wprawiają moje usta w szeroki uśmiech.

13. Koneser - Hako - Najlepsze obecnie avatary na forum. Jedynie kto może z nim konkurować to Shiro, ale te kolory w avkach Hako mnie wgniotły w fotel.

14. Szeryf - Shiro - Jak już wspomniałem, jest to osoba najbardziej kompetentna z moderatorów. Nigdy nie dał się ponieść emocjom, nie wdawał się w niepotrzebne dyskusje. Zawsze przestrzegał regulaminu, jednocześnie starając się podejść do ludzi od tej normalnej, ludzkiej strony.

15. Model/Modelka - Rozarossa - Ah no to nie tajemnica. Kamila jest po prostu piękną dziewczyną. Podoba mi się jej uroda, taka subtelna, idealna. Ciacho!

16. Redaktor - Szarak - Szary zawsze przykładał się do swoich tekstów, oraz recenzji. Oprócz standardowo dobrej polszczyzny, potrafił zaciekawić widza swoimi uwagami i przemyśleniami.

17. Kulturalny - clio - Dorosła, ułożona i bardzo kulturalna osoba. Bardzo miło jest czytać jej wypowiedzi, gdyż wiem, że nie znajdę w nich żadnych bluźnierstw, czy zgryźliwości.

18. Rozbójnik - Fenix Fable - Ten to był bumerang. Obiecywał wiele razy poprawę, jednakże za każdym razem gdy wracał, łapał bana na nowo. Cóż, taki charakter.

19. Spamer - Ishido - Nie daruje Ci nigdy Twych początków na forum. Tyle bezsensownych postów, ściganie się w rankingu nabitych postów i te osty, które musiałem Ci wstawiać. Spamer wszech czasów .

20. Błazen - Dark Sky - Niestety Bogdan. Twoje publiczne wystąpienia, wściekanie się, zgrywanie mądrego, sprawiło, że stałeś się obiektem żartów na forum. Być może starasz się być lepszy, jednakże ciężko zamazać piętno przeszłości.

21. Pseudoznawca - Byczusia - Kobieto otrząśnij się. Wypisujesz takie głupoty, że aż głowa boli od ich czytania. Udajesz wielką znawczynie tematu, jednakże w większości po prostu lejesz wodę, nic nie wnosząc do rozmowy.

22. Bluźnierca - franqey - nu Franulo, jakbym mógł tutaj Cię nie wpisać. Polskiego ni cholery nie znasz, poznać nie chcesz, za to w łacinie podwórkowej jesteś geniuszem.

23. Kontrowertyk - Q'ccaon'naeaeccer - Q, za całokształt. Niezwykle ciekawa osobowość, zmieniająca się na przestrzeni lat. Od zagorzałego chrześcijanina, do ateisty. Mówisz to co myślisz, nie wahając się ani chwili, czy to dobre, czy złe. Wzbudzasz liczne kontrowersje, stawiając często argumenty, przeciwne obowiązującym "standardom". Za to Cię szanuje i jednocześnie nominuje.

24. Złośliwiec - Old Shatterhand - Masz to coś w sobie. Zabijasz spokojem, a jednocześnie trafiasz w te miejsca, które bolą ludzi najbardziej. Często nie patrzysz na granicę, która wyznaczyła moralność. Przyznaje uczciwie, jesteś złośliwy .

25. Manipulator - Parvatti - Parvi to stara manipulatorka. Potrafiła owinąć wokół siebie większość forum, łącznie ze mną i zdobyć dzięki temu interesujące ją informacje oraz pozycje. Przez wiele osób niegdyś znienawidzona za to, dziś chyba bardziej wielbiona za swój spryt i chytrość.

26. Leń - Ishido - Dostałeś pozycję moderatora, siedziałeś na dupie i nic nie robiłeś. Traktowałeś to jak jeden wielki żart i tak też ja traktuje Twój etat moderatora.

27. Tandeciarz - Dark Sky - Te obrazki w Paincie, z napisami na pół avatara, tudzież "wspaniale" dobrana kompozycja i ujęcia ... ah.

28. Lizus - Byczusia - Bycza dama zgrywa od jakiegoś czasu dorosłą. Próbuje się upodabniać do innych osób z forum, tylko po to by dostać trochę akceptacji i odciąć się od swojego dawnego wizerunku. Niestety, działa to w zupełnie odwrotną stronę i w efekcie jesteś gorsza będąc sztuczną, niżeli byłaś naturalna.

29. Emo - Revania - Nie wiem co jest z Tobą, ale każdy Twój post zdaje się być przepełniony żalem, goryczą i ogólną niechęcią do świata. Nie ocenie Ciebie, lecz to co napisałaś. A to sprawia, że momentami odechciewa mi się czytać.

30. Pępek świata - Gangez - Nikt tak jak Ty, nie zasługuje na to miano. Uwielbiasz się przechwalać i okazywać wyższość na innymi, dając przy tym jakieś śmieszne zdjęcia, jęcząc oraz okazując powagę tam, gdzie reszta zauważa luz. Muszę przyznać, że najpierw to było śmieszne, lecz dziś stało się to dla mnie już irytujące. Gwoździem do trumny okazało się zbulwersowanie, dotyczące braku akceptacji na pozycje moderatora. Odrobinę żenujące ...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Focus: 10.07.2009, 22:48
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
1) Junior Admin - Tu ciekawa sprawa. Jak dla mnie pasuje tutaj chyba najbardziej Focus, kiedyś nawet dałbym się nabrać, bo od razu pasował mi na jelenia z podobną rangą.

2) Ikona - Co za banał, oczywiście Mistrzu. Ten jak czasem coś odwali, to jedyne słowo jakie pasuje na scharakteryzowanie tego to krótkie, ale jakże wyraziste słówko - epic.

3) Nieskazitelny - Oczywiście Drakan. Nigdy nie zauważyłem jakoby miała kogoś obrazić, no i idealnie wręcz, nie ma co więcej napisać, byłaby wzorowym moderatorem. Do tego strasznie mi przypomina jedną z ulubionych postaci z Anime i Mangi -> Alucarda : p

4) Pomocnik - Zdecydowanie ten, którego najlepiej znam - Son Mati. Pomógł, pogadał, podbudował na duchu, wysłał anime : p, długo by wymieniać.

5) Twórca - No nie ma nikogo innego do wymieniana, oprócz franqeya. Argumenty te same co u Focusa.

6) Pracuś - Zmieńmy nazwę kategorii na admin co? Naoista of course, a któż by inny?

7) Mówca - Mistrzu zdecydowanie, za całokształt.

8 ) Mędrzec - Joe, zawsze podtrzymuje własne zdanie, i zazwyczaj ma racje.

9) Polonista - Waham się między tymi, co wytypowali Kiper i Focus, ale stawiam na tego drugiego - Szaraka, szczególnie, gdy przyszedłem na forum można było to odczuć, na własnej skórze także.

10) Znawca - Mistrzu.

11) Autor - Największa artystka w Polsce - Nightmare_creator, jej prace są rewelacyjne, a reszta niech się schowa!

12) Komik - Rach, ciach, ciach i wybieram Mistrza. Komizm w jego wykonaniu zasługuje na Oscara. Rewelacyjnie klawe poczucie humoru.

13) Koneser - Tylko i wyłącznie Endzik, kto na niego nie zagłosuje ten Gietych! Wszystkie avatary wykonane przez & było niezwykle profesjonale, zaczynając od tego z Edziem Elriciem (dobrze mówię?) kończąc na Luffym udającym Choppera. Majstersztyk Powah!

14) Szeryf - Bez komentarza - Shiro.

15) Model/Modelka - Jak dla mnie natalia0111 za całokształt "twórczości".

16) Redaktor - Nie czytam za dużo recenzji konkurencji ^^, ale daje tutaj Focusa, bo mi kiedyś bardzo fajnie pomógł w tej dziedzinie, nakierował na dobrą, zdecydowanie lepszą drogę.

17) Kulturalny - Mimo, że nie darzę wielką sympatią, to najbardziej kulturalną osobą jest clio, choć nie powinnaś mnie porównywać do znawców psychologii, dziedziny, która nie interesuje mnie nawet w 1%. Jeśli to czytasz.

18 ) Rozbójnik - Soldier for ever.

19) Spamer - Tylko i wyłącznie Byczusia. Bezsens jest u niej codziennością.

20) Błazen - Dark Sky, za wszystko co związane z wazonami powinno dawać się osta. Bez niego jest ciekawiej, mamy przecież twoją godną następczyni

21) Pseudoznawca - Uwaga cytuję znanego poetę szczecińskiego: Kobieto otrząśnij się. Nic dodać nic ująć. Byczusia.

22) Bluźnierca - Fajnie wyzywać od ciot potrafi tylko Soldier. Chwała mu na wieku, fajny palec ma.

23) Kontrowertyk - Q'ranracerkrakier. Potrafi chyba stworzyć największe kontrowersje na forum, często z niezwykle błahych powodów.

24) Złośliwiec - Jak dla mnie kategoria pozytywna, a typuję tutaj Cycerona, on ma dar, którego reszcie brakuje.

25) Manipulator - Skoro jesteśmy szczerzy to głównie za stare czasy Szarak, może w przyszłości wybór tutaj zmienię.

26) Leń - Chyba będzie Ishido ^^ Lubił napisać za raz bardzo dużo, ale potem już mu się raczej nie chciało, i ten przydomek mu pasuje.

27) Tandeciarz - Wybacz Dark Sky, ale nie lubię Painta z Windowsa sprzed naszej ery. Twoje avatary to największe gówna jakie widziałem w sieci, drugich takich spieprzonych na całej linii od jakości do kolorystki nie znajdziesz. Już mój dawny z gównem (dosłownie) był ciekawszy, od spikselowanego Tsubassy czy łysego Bieleckiego.

28 ) Lizus - Mówimy to co myślimy, ale oszczędzę krytykę w stronę Plamistej w tej kategorii i wytypuję Zettaia, musiałem go gdzieś wsadzić... Strasznie mi się nie podobają niektórego jego zachowania, i od razu mi na myśl przyszedł tutaj. Wybacz.

29) Emo - Wiadomo, że Hayato. Najpierw chwali, potem się żali, bądź śmieje z tego co wcześniej pochwalał. Naprawdę dziwaczny typ. Mówię o tematach po za muzyką japońską czy tam kulturą, w której podobno wykazujesz pełny profesjonalizm, a ja się nią nie interesuje.

30) Pępek świata - Gangez, za argumenty przemawiające za tym, aby stał się moderatorem.

Pozdrawiać i liczyć na poważne podejście do tematu innych użykowników!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Marimo: 10.08.2009, 10:45
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


1) Junior Admin - Focus. Uważam, że świetnie do tego się nadaje. Gdyby Hako tak nie obrażał niektórych userów... to też mógłby zostać, jako że wkłada dużo wysiłku w to forum.

2) Ikona - clio. Bez niej zdecydowanie to forum nie było by takie jakie jest.

3) Nieskazitelny - Naoista

4) Pomocnik - Naoista - zawsze jak czegoś chciałem w temacie o pomocy to mi pomagał

5) Twórca - Ishido za wszystkie te tematy

6) Pracuś - Naoista najwięcej chyba zrobił dla tego forum

7) Mówca - Thorik

Mędrzec - Szarak i Dai

9) Polonista - Szarak widać po randze

10) Znawca - Naoista

11) Autor - Nightmare Creator, za wielki talent

12) Komik - Hako

13) Koneser - Do niedawna powiedziałbym, że Naoista. Ale po tym avku co ma teraz Stawiam, że koneserem jest Hako bo jego avatary i sygnatury są chyba najlepsze na tym forum

14) Szeryf - Shiro

15) Model - Ishido

16) Redaktor - nie mam pojęcia stawiam że Focus

17) Kulturalny - Chwila

1 - Rozbójnik - Lepper SSJ4

19) - Spamer - Byczusia Może nie na ogólnym, ale to co wyczyniasz na klanowym czasami to jest... Ostatnio na szczęście tego nie robisz

20) - Błazen - GamijaPaktora

21) Pseudoznawca - Dark Sky

22) Bluźnierca - Dark Sky

23) Kontrowertyk - Dark Sky

24) Złośliwiec - Son Mati

25) Manipulator - Naoista coś powie tu, coś powie tam i zbajeruje nas jak mało kto

26) Leń - mają rację Ishido

27) Tandeciarz - Pitek

2 Lizus - Zettai, to prawda

29) Emo - powiedziałbym, że Revania ale ona ma powody. Stawiam na Dark Sky'a

30) Pępek świata - jeżeli w kategorii negatywnej to MysticZibit i Vego1920 za kłótnie bez sensu w wielu tematach (w pozytywnej Hako)
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
1) Junior Admin - Jakoś nie potrafię wyobrazić sobie, że na tym forum mógłby być drugi admin, ale jeśli już, to tylko Joe. Byłby takimi adasiowymi jajami : D

2) Ikona - Franuś, zdecydowanie.

3) Nieskazitelny - Laru - nie pamiętam by kiedykolwiek chociaż raz przeklęła?

4) Pomocnik - trudno mi kogokolwiek wytypować, bo mało kiedy pomocy potrzebowałem, ale z tego co pamiętam, to Admin znalazł mi dwie płyty, na których mi zależało, więc niech będzie on. ;p

5) Twórca - franqey miszcz, nie ma się co rozpisywać.

6) Pracuś - Adaś, choć on najwięcej serca wkłada raczej w to, by ktoś inny napisał za niego posta. ;p

7) Mówca - Franek : *

8 ) Mędrzec - Szarak, bo jakaś pozytywna kategoria się mu należy, a inne już zajęte. :<

9) Polonista - Q!

10) Znawca - Mistrzu.

11) Autor - Parv! Czekamy na kolejne części Naolandu!

12) Komik - kto nie widział, to polecam zobaczyć filmiki na YouTube z Ishim w roli głównej. :p

13) Koneser - Endzik. Sam tworzy i dobiera zajebiste avatary do zajebistych sygnatur.

14) Szeryf - Tatuś Focus, Pan Sprawiedliwy na Forum DB Nao ;p

15) Model/Modelka - Roza w prześcieradle, hell yeah!

16) Redaktor - Focus, bo tylko jego tekst zapadł mi w pamięci.

17) Kulturalny - clio.

18 ) Rozbójnik - Tej masy kont Fable'a nie da się zapomnieć.

19) Spamer - Byczusia - porażka.

20) Błazen - Dark Sky - porażka.

21) Pseudoznawca - Bycza, again - porażka.

22) Bluźnierca - Soldier, chociaż typowałbym Kinga, ale nie chce mi się sprawdzać czy ma na koncie 50 postów.

23) Kontrowertyk - Q - miszcz!

24) Złośliwiec - dla mnie kategoria pozytywna - Drakan.

25) Manipulator - kategoria pozytywna - Parvatti : *

26) Leń - Joe, który przez rok robił Admina w !? i nic nie napisał. : D

27) Tandeciarz - Dark, uwielbiam twoje avatary!

28 ) Lizus - Byczusia.

29) Emo - chUijo.

30) Pępek świata - Gangez - jego wypocin nie da się czytać bez zażenowania na twarzy.

Obraz
PALATIAL REGALIA

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Malik-al-Mulk Cwel: 10.07.2009, 12:02
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Na początku chciałbym powiedzieć parę słów od siebie, a więc te avatary, które mam na forum nie zostały zrobione przeze mnie, więc nie miejcie do mnie pretensji o ich wygląd, dziękuje za uwagę.
1) Junior Admin- Uważam, że najodpowiedniejszą osobą na stanowisku JA byłby Focus, chłopak ma pojęcie o wielu sprawach, pisze z sensem, jest aktywny
2)Ikona- Uważam, że na złotego Wazona w tej kategorii zasługuje siostra admina, czyli clio, zawsze znajdzie chwile, aby porozmawiać, nigdy z nikim się nie kłóci, jest spokojna, ożywia forum.
3)Nieskazitelny- Zdecydowanie nieskazitelnym użytkownikiem jest nasz admin (Naoista)
4)Pomocnik-Największym pomocnikiem według mnie jest Gangez, bo to on wielokrotnie mi pomagał.
5)Twórca-Gangez
6)Pracuś-Naoista
7)Mówca-clio

9)Polonista-Parv
10)Znawca-Nao
11)Autor-Gangez
12)Komik-Soldier
13)Koneser-Focus
14)Szeryf-Avensus
15)Model-Ish
16)Redaktor-
17)Kulturalny-clio
18)Rozbójnik-ssij
19)Spamer-
20)Błazen-Soldier
21)Pseudoznawca-Kath
22)Bluźnierca-franqey

^Kath napisał(a):
22) Bluźnierca - Dark Sky
lol za te kilkanaście nie przeklinaj! na klanowym?
23)Kontrowertyk-franqey
24)Złośliwiec-Cyceron
25)Manipulator-Parv
26)Leń-Ish
27)Tandeciarz-Zet
28)Lizus-Hako
29)Emo- Revania
30)Hako
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
1) Junior Admin - Focus. Zawsze aktywny, baczny obserwator, zakorzeniony w glebie forum. On z pewnością by się nadał.

2) Ikona - Clio. Mimo iż zajmuje się tylko sobie określoną dziedziną i nie penetruje innych tematów forum niż Naruto czy Bleach, to nie można ukryć dobroci z niej płynącej. Zawsze przyjazna, wesoła, żywo odczuwająca rozterki bohaterów. Zdanie z pewnością ma na wiele tematów, ale nie potrzebne są jej dyskusje i polemiki.

3) Nieskazitelny - Znowu muszę wskazać na Clio. Postawy, wiedzy i umiejętności nie jeden może pozazdrościć. Bezkonfliktowa, pomocna, miła dla wszystkich.

4) Pomocnik - Katzu~no~Yuutsu. Ze względu na zaangażowanie, które włożył w dostarczanie świerzych informacji o DB Evolution i X-Men Origins: Wolverine.

5) Twórca - franqey. Człowiek z głową na karku. Pomysłów mu nie braknie. Zorganizowany i skory do dyskusji.

6. Pracuś - Naoista. Podzielam pogląd Focusa, jest to osoba zdecydowanie najwięcej czasu poświęcająca forum. Czytanie większości postów i szukanie wykroczeń musi być naprawdę męczące. Sprawdzanie, wertowanie, analizowanie. Żmudna praca.

7) Mówca -

8 ) Mędrzec - Szarak. Mimo iż nie uczestniczy w życiu forum tak aktywnie jak inni, to z pewnością jego posty chce się czytać. Konkretna myśli i spostrzeżenia to jego domena. Nie bawi się w poetyckie przedłużanie. Stawia sprawę jasno i bez ogródek.

9) Polonista - Parvatti. Moja ocenia wiąże się z pracami które wstawiła na forum. Jest oczywiście kategoria "autor" ale tu chodzi o polonistykę. Język, styl i pomysł są, a to najważniejsze.

10) Znawca - Katzu~no~Yuutsu.

11) Autor - Cenie sobie prace Parvatti oraz Q, ale moim faworytem jest Nightmare_creator. Jej rysunki wbijają w fotel. Mroczne, wykoślawione, intrygujące. Zdecydowanie zasługują na 1 miejsce.

12) Komik - Tu nie może być innego mistrza jak Mistrzu. Człowiek z ogromną wiedzą, wplatający jedynie jej ułamki, do swojego subtelnego, a zarazem rażącego po oczach humoru. Geniusz bez końca.

13) Koneser - Trudno jednoznacznie stwierdzić Hako czy Focus. W tej chwili jednak mianuję Focusa (Alucard w sygnie mistrz!).

14) Szeryf -

15) Model - Ishi. To zdecydowanie król Nao jeśli chodzi o pokazywanie własnego ciała. Widzieliśmy go już chyba we wszystkich pozycjach, od każdej strony. Powiedziałbym, że jego ciało jest naszym ciałem. Bezsprzecznie on!

16) Redaktor

17) Kulturalny - Clio. Wystarczy popatrzeć wyżej, na kategorie Ikona i Nieskazitelny.

18 ) Rozbójnik - Q. Ostry typek. Lubi bardachy, rozboje i chuligaństwo. Kocha patrzeć z góry i pastwić się nad słabszymi. Mały bandzior.

19) Spamer - Nie miejmy wątpliwości na to miano zasługuje dwóch użytkowników ale jeden zdecydowanie zaczyna wychodzić na prowadzenie. Byczusia kocha mówić 3 po 3.

20) Błazen - Dark Sky.

21) Pseudoznawca - Byczusia. Nie ma szans, żeby nie skorzystała z prawa do głosu. Czy słusznie? Zdecydowanie nie. Gadanie o byle czym (nie mając o niczym pojęcia) nie przysparza mi radości.

22) Bluźnierca - Dark Sky. Jak jeszcze był Cyceron, to Dark nie miał sobie równych. Wybuchał jak mały wulkan i pluł bluzgami jak lawą.

23) Kontrowertyk -

24) Złośliwiec - Q. Jego posty nie zawierają neutralnych poglądów. Dyskutujesz? Ja jestem "dobry" ty "zły"!

25) Manipulator -

26) Leń - Ish. Ale zdecydowanie nie jest to w kategorii negatywnej. Przyjazny i nikomu nie wadzący leniuch.

27) Tandeciarz -

28 ) Lizus - Dark Sky.

29) Emo

30) Pępek świata - wyłączając to, że zabiega o pozycje na moda, stawiam na Q. Dwupunktowy regulamin, którym ten człowiek się kieruje 1. On ma zawsze racje. 2. Jeśli nie ma, patrz punkt 1. Nie ważne co byś zrobił nie możesz go prześcignąć! Jego autorytetem jest on sam.

Resztę dopisze w wolnej chwili.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
1. Junior Admin - ja

2. Ikona - Naoista

3. Nieskazitelny - Naoista

4. Pomocnik - Naoista

5. Twórca - Naoista

6. Pracuś - Naoista

7. Mówca - franqey

8. Mędrzec - Xan/Q

9. Polonista - Szarak

10. Znawca

11. Autor

12. Komik - Ssij Mi

13. Koneser - Shiro

14. Szeryf - Shiro

15. Modelka - Parvatti

16. Redaktor

17. Kulturalny - clio

18. Rozbójnik

19. Spamer

20. Błazen - Dark Sky

21. Pseudoznawca - Dark Sky

22. Bluźnierca

23. Kontrowertyk - Xan/Q

24. Złośliwiec - Xan/Q

25. Manipulator

26. Leń - Ishido

27. Tandeciarz - Dark Sky

28. Lizus

29. Emo

30. Pępek świata
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1) Junior Admin - Piechu. U takiego Admina wszystko by się dało załatwić.

2) Ikona - Dai. Jak się jeszcze pojawiał.

3) Nieskazitelny- Laru. Semper Fidelis.

4) Pomocnik - Foka. Ma sporo plusów, i można pogadać

5) Twórca - Szary. Wspólnie z Q mieli parę fajnych inicjatyw.

6) Pracuś - Naoista. Jakby nie patrzeć

7) Mówca - Mistrzu. Za rozruszanie wielokrotnie martwych, miałkich dyskusji, i wprowadzanie do nich radykalizmu.

8 ) Mędrzec - Ssij-mi-lewicowa-suko. Bo nie gada jak nie ma wiedzy.

9) Polonista - Parvi. Za na prawdę fajne opowiadania. I na złość Drakan, która wolała by pewnie tą kategorię.

10) Znawca - Mistrzu. Bo tak się mnie wydaje.

11) Autor - Nightmare-creator. Choć za szczury należy ci się 10 lat w Tybecie, albo innym Celibacie

12) Komik - Ishi. Często wymuszony dowcip, ale niech ma na zachętę.

13) Koneser - Piechu. Za konsekwencję

14) Szeryf - Foka - bo w odpowiednim momencie potrafi srać na kodeks, i wziąć colta w dłoń

15) Model/Modelka - Drakan. Za ładny wygląd, i na złość Parvi która pewnie wolała by tą kategorię.

16) Redaktor - Niech będzie Foka. I tak nie czytam tekstów na stronce

17) Kulturalny - Clio. Aż za bardzo czasem.

18 ) Rozbójnik - Fenix Fable. Rest in piss.

19) Spamer - Byli dużo więksi, ale jako że odbieram to jako kategorię pozytywną, niech będzie (o dziwo) Dai Kaiosama. Bo zdarzało mu się w bardzo ładny, wymuskany, i niemal niewidoczny sposób powtórzyć coś po kimś innymi słowami. Prawdziwy kunszt.

20) Błazen - Wazon.

21) Pseudoznawca - Myślałem o Clio, za przedstawienie się w swoim temacie, ale jako że jeśli chodzi o samego siebie prawie każdy jest pseudoznawcą, niech będzie Hayoto

22) Bluźnierca - azi. Na prawdę lubię kolesia

23) Kontrowertyk - Q.

24) Złośliwiec - Cycuś. Za częsty brak umiaru, ale bez zacietrzewiania się.

25) Manipulator - Foka. Zawsze wie kto jest czyim subem, gada ze wszystkimi, wyciąga informacje, które potem wykorzystuje.

26) Leń - wynika że Ishi

27) Tandeciarz - Byczusia. Potrafi obrzydzić nawet najciekawszą postać.

28 ) Lizus - Choi. Obenie pewnie ktoinny

29) Emo - Ravenia. Bo Hayoto choć się do tego przyznaje, co jest jakimś początkiem zmiany.

30) Pępek świata - Gangez jeszcze nie dogonił Olda kiedy ten był w formie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.

1) Junior Admin – Focus
i jeśli on nie wygra tej kategorii to spalę to forum żywcem. Facet harował jak pies dla DBNao, trzymał w garści resztę zielonych i szczerze mówiąc żółć jego nicka wciąż powoduje boleść mego biednego serduszka.
2) Ikona – Franek – jedyny w swoim rodzaju, absolutnie wspaniały facet, bez którego to forum nie zapisałoby się w mojej pamięci w taki sposób, w jaki się zapisało.
3) Nieskazitelny – Dai Kaiosama, człowiek-bot. Nigdy nie widziałam, żeby stracił nad soba panowanie, był niekulturalny czy wulgarny. Jego nudne epopeje były poprawne pod każdym względem. Tylko nudne (swoją drogą, zawsze miałam wrażenie, że jego egzystowanie w tym świecie jest możliwe tylko dlatego, ze gdzieś w głowie ma wgrane wszystkie części The Sims).
4) Pomocnik – Focus – ta przepotężna ilość plusów na koncie o czymś chyba świadczy? Poza tym to chłop, na którym można polegać. Rękę dałabym sobie za niego uciąć – a uwierzcie mi, znam go naprawdę dobrze.
5) Twórca – Franek – każdy jego temat w jakiś sposób mnie interesował. On sam też mnie interesuje.
6) Pracuś – Naoista, Gottlieb nasz wspaniały, wsadził w to forum więcej niż my wszyscy razem wzięci, mimo że wciąż nie dał mi tego moda.
7) Mówca – Joe aka Ssij-Mi-Lewicowa-Suko – nikt tak jak on nie potrafi bronić swoich racji, choćby miał innym poodgryzać ręce. Dziki, zdeterminowany, wypowiada się tylko wtedy, gdy na jakiś temat na duże pojęcie (historia i polityka się kłania). Ponadto osobiście mi pomógł w pewnej potężnej prawniczej dyskusji, wzbudzając szacunek i podziw.
8 ) Mędrzec – Xan/Q – człowiek, który wie wszystko. I jest absolutnie genialny.
9) Polonista – Szarak – chodzący słownik ortograficzny. Przebija nawet mnie. Ja w tym roku zrobiłam już jeden błąd, on żadnego.
10) Znawca – Mistrzu – kiedy jeszcze zaglądałam do tego działu, on rzucił mi się w oczy. Ale ostatnio nie zaglądam.
11) Autor – Xan/Q – „Krótka rozprawa” zbiła mnie z nóg i wcisnęła w fotel.
12) Komik - Franek – każden jeden post jego wywołuje uśmiech na mej twarzy. Dowcip subtelny niczym samica słonia okraszony rubasznymi przekleństwami to jest to, co tygryski lubią najbardziej.
13) Koneser – Danevert – tutaj bardziej za dobry gust w kwestii muzyki i kinematografii, nie za szatę graficzną w profilu, która zresztą jakoś specjalnie nie razi.
14) Szeryf – Focus – nie dość, ze ma jaja i nie waha się ich użyć, to jeszcze trzyma żelazną ręką jaja innych kolorowych. To on rządzi w tym mieście, a złota domniemana gwiazda błyska mu na walecznej piersi.
15) Model/Modelka – Cyceron (bo na siebie nie mogę) - mówcie, co chcecie, już go nie ma, ale ja bym go z łóżka nie wygoniła. Wręcz przeciwnie, wręcz przeciwnie.
16) Redaktor – Joe aka Ssij-Mi-Lewicowa-Suko - Tekstów nie czytuję, ale Joego lubię najbardziej.
17) Kulturalny – clio – chyba nic nie muszę tutaj dodawać.
18 ) Rozbójnik – Cyceron – nie rozumiem, czemu jeszcze nie dostał nominacji w tej kategorii. Widac łatwo wam o nim zapomnieć. A Cycuś to była kwintesencja rozbójnika! Brakuje mi go strasznie ; <
19) Spamer – Kathlar – tak wielka ilośc postów z tak stosunkowo krótkim stażem zasługuje na wyróżnienie.
20) Błazen – Dark Sky, znany niegdyś jako Wazon. Chyba nie musze mówić, dlaczego.
21) Pseudoznawca – Byczusia. J.w.
22) Bluźnierca - MASSEY – serce mi się kraja na widok jego postów.
23) Kontrowertyk – Franek. Przez niego odeszłam z foruma jakiś czas temu. Wtedy wzbudzał potężne kontrowersje, większe, niż ktokolwiek z późniejszych forumowych urwisów. Szkoda, że większość obecnych forumowiczów wtedy jeszcze forumowo nie istniała.
24) Złośliwiec- Stary Szaterhand – z bólem serca daję tę nominację, bo to dla mnie pozytywna kategoria, ale jednak jeśli chodzi o cięty języczek to ta szuja potrafiła dopiec. Na wyróżnienie zasługuje też Focus, ale zbyt często go już nominowałam.
25) Manipulator – Cwel Już ja wiem, za co.
26) Leń – Ishido – Isz jest słodki i kochany, ale jakoś zawsze odbierałam go jako parodię moderatora.
27) Tandeciarz – Dark Sky aka Wazon – Jego sygnatury, avatary, podpisy są tandetne, nieatrakcyjne, nieciekawe i zdecydowanie nieładne. A gust tragiczny. Jedyny przejaw dobrego smaku u niego to taki, że ja mu się podobam.
28 ) Lizus – Byczusia. Kiedyś była naturalną idiotką, z czego pewnie spokojnie w kilka lat by wyrosła, jak każdy z nas. Też w wieku 16stu lat byłam idiotką. Ale ona potem, zamiast iść własnym torem, zaczęła zachowywać się jak kameleon, tylko że zamiast prawdziwego wyszedł jej taki sztuczny, jak z tej reklamy farb do ścian. Dawna Byczusiu – wróć!
29) Emo – Hayato, za to jego mękolenie. Skarbie, rusz dupsko i do zycia! ; *
30) Pępek świata – Dałabym siebie, ale nie mogę, więc… Xan/Q – skarbie, wiesz, że cię kocham ; * Old zdecydowanie też by się nadawał, ale wolę nie wywoływac wilka z lasu. Jeszcze wróci i znów będzie zatruwał życie swoją obecnością.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
1. Junior Admin - A bo ja wiem, Focus za mało jest na forum. Kogo by tu dać - dałbym Cycerona

2. Ikona - Gota dać? Upadliście na głowe ? Fokę dam

3. Nieskazitelny - Hmm no tutaj to Laru zasługuje, ale nie nie, czasami zdarza Jej się przeklnąć, razi mnie to jak Słońce podczas największej aktywności, jednak zasługuje na to, mało przeklina

4. Pomocnik - Koniec Wysłał mi pizdryk całe DBZ niegdyś, potem nie mielismy kontaktu blizszego, ale mam coś z tego ^ ^

5. Twórca - Mistrzek, twórca - wierszoklepka ( czy jak to sie tam pisze), rozbawia mnie tym, pobudza serce do bicia.

6. Pracuś - Naoista- ale nie to, zeby dawal cos na forum, porpostu non stop na forum siedzi, postuje ile sie da, wieczny czuwacz

7. Mówca - Q - mówny koleś, ciekawe pisze posty, mowia, ze kontrowersyjne, mi sie tam dobrze czyta je, nie są jak często inne- zwykle.

8. Mędrzec - Wazon ? Na tyle tematów sie wypowiada- wszedzie go widze, doslownie wszedzie, nie czytam zwykle jego postow, ale pewnie jest mędrcem ._.

9. Polonista - żęby był taki, ale sadze, ze jest Mistrzu, na zmiane z Q

10. Znawca - dobra dobra- Gociak - wieczny dragonbulista

11. Autor - rzadko kiedyczytałem coś na miano "autorskiego", dam tutaj Drakankę, ciekawe dawała opowiastki w surwiworkach

12. Komik - hmmm kogo by tu dać - możę Hako ? Zawsze mnie rozbawia, jak sie poklocimy, zablokujemy , wzbudza to szczery usmiech na mej twarzy

13. Koneser - Cycuś mały- to ta pipka tyle mi pomagala, ma swietne avatary, az rosnie pyda.

14. Szeryf - Foka, raz zolty, raz zielony, teraz zolty, wiec na Niego glos

15. Model/Modelka - hmm No dam kogos innego - Joe

16. Redaktor - Nie czytalem recenzji, ale zapewne zostanie nim Focus, tak wiec , zaglosuje na Joego

17. Kulturalny - Klijo, obok Kuopio, nic dodac, tez nic ujac

18. Rozbójnik - Są tacy? No , niech bedzie Franula

19. Spamer - Wazelina , zasluguje na to miano

20. Błazen - Wazon ( lina), jak powyzej

21. Pseudoznawca - No, sory Byczusia, dajesz smaczne mleko z wymion, ale to ci nie pomoze.

22. Bluźnierca - Po raz trzeci Wazonek

23. Kontrowertyk - Szarak - chcial ode mnie hentai z Tekena , chyba dostal ;p

24. Złośliwiec - A wiecie, że Got?

25. Manipulator - tak, tak - to Joe

26. Leń - Joe, byłeś powyżej, bedziesz ten tutaj

27. Tandeciarz - sory, eMate

28. Lizus - Parvatti

29. Emo - Teresa z Kalkuty, ale serio, to moze być: Wazon ?

30. Pępek świata - Skonczyl mi sie scenariusz.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
1) Junior Admin – Focus.
2) Ikona – franqey, kiedy zaczynałem zabawę z forum to właśnie on mnie do niego przyciągał, dlatego teraz z sentymentu stawiam na niego.
3) Nieskazitelny- clio.
4) Pomocnik – Naoista, właściwie tylko jego proszę o pomoc w czymś.
5) Twórca - franqey .
6) Pracuś – Naoista oczywiście, idzie do łóżka o 5, wstaje o 14 i przez te 14 godzin zajmuje się forum i stronami.
7) Mówca - franqey.
8 ) Mędrzec - Q.
9) Polonista - clio, u niej nie dopatrzyłem się błędu, nawet interpunkcyjnego.
10) Znawca – Katz, za tematy o filmie DB itp.
11) Autor - Nightmare_creator za piękne rysunki.
12) Komik – Mistrzu, rzadko się odzywa, ale jak już coś powie to można spaść z krzesła (;
13) Koneser – Hako.
14) Szeryf - Focus.
15) Model/Modelka – Natalia(cyferki)
16) Redaktor – Focusa.
17) Kulturalny – clio, chyba nie trzeba argumentować.
18 ) Rozbójnik
19) Spamer – Byczusia.
20) Błazen – Dark Sky.
21) Pseudoznawca – Wiadomo, że Byczusia.
22) Bluźnierca - Byczusia.
23) Kontrowertyk - Gangez.
24) Złośliwiec - Admin.
25) Manipulator - Hako.
26) Leń - eMate.
27) Tandeciarz - Byczusia.
28 ) Lizus - jak Hako mnie, to ja jego xD
29) Emo - Ujio.
30) Pępek świata - Q.

Obraz

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 09.08.2009, 13:12
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
- Junior AdminClio - byłoby tu prawie jak rodzeństwo Kaczyńskich! Po za tym osoba zrównoważona, szalenie przyjazna i posiadająca niezbędną rozwagę do piastowania tego urzędu. Inna sprawa, że Junior Admin jest funkcją, która wymaga wiedzy o sprawach technicznych forum, aczkolwiek myślę, że brat byłby w stanie wszystkiego jej nauczyć.

- Ikona – Tu się waham. Na pewno na wyróżnienie zasługuje nasz admin. Jednak ze zwykłych użytkowników, cóż, przebija się Franek. Dosyć powiedzieć, że nie raz ruszał skostniałe forum na nogi – jest chyba najlepiej rozpoznawalną postacią Nao.

- NieskazitelnyShiro. Jest wśród nas szmat czasu, a jedyny jego udział w kłótniach i sprzeczkach to ich prostowanie i łagodzenie. Kiedy pierwszy raz wszedłem na Nao, prawie cztery lata temu, był już moderatorem i jeszcze nie zauważyłem u niego żadnych odchyłów czy braku zainteresowania forum.

- PomocnikFocus – Foka, nie dość, że ma mnóstwo plusów na koncie, to jeszcze chętnie udziela pomocy na gadu. On jest jak ten Bruce Willis z Pulp Fiction – gdybyśmy byli razem na wojnie i chciałbym przekazać coś, na przykład zegarek, mojej rodzinie, dałbym go Focusowi, a on by go dostarczył, choćby miał to wsadzić sobie w dupę.

- TwórcaQ'ccaon'naeaeccer - którego teksty nigdy nie zostawały pominięte milczeniem. A wręcz przeciwnie, zawsze miały odzew – negatywny, pozytywny, whatever.

- Pracuś - Admin nasz, Gott. Chyba nie muszę wyjaśniać, dlaczego.

- MówcaJoe – człowiek, z którym można porozmawiać na niebanalne tematy. Wie, kiedy się odezwać i robi to mądrze. Dyskusje z nim o polityce i religii, między innymi na gadu, były szalenie satysfakcjonujące i ciekawe.

- MędrzecDai Kaiosama – szanuję go już od czasu pamiętnej dyskusji o LSSJ, dawno, dawno temu na forum Dragon Balla (sic!). Od tego czasu jego pozycja tylko rosła w moich oczach, nigdy nie spadła.

- Polonista – Gościa nie lubię piekielnie, ale posty miał jednak, kurde, estetyczne i dopracowane – Xell.

- Znawca – Nie wchodzę na forum DB. Aczkolwiek… Cóż, nie da się ukryć że Dai ma 38,53% z całości tego forum, ergo głos leci na niego.

- Autor – Zastanawiałem się nad oddaniem tej nominacji Q’ bądź Parv. Postanowiłem, że ostatecznie zastanowię się, patrząc co już opublikowali na Nao. I wlazłem na temat pani Nightmare_creator, kliknąłem na jej prace… po czym oniemiałem i musiałem zbierać szczękę z podłogi. Głos wędruje więc do niej.

- KomikFenix Fable. Postać jako jedna z niewielu faktycznie mnie rozśmieszała.

- Koneser – Jeśli chodzi o dobry smak – Piechu. I to nie tylko smak avatarowy – nadmienić trzeba, że facet lubi dobre filmy i dobrą literaturę, a to się dzisiaj ceni, oj ceni.

- Szeryf – Właśnie doczytałem, że głosów "brak" wstawiać nie można. Więc głosuję na Ave.

- Model/Modelka - Facetów oceniać nie będę, bo się nie znam. Modelką zostaje Parvatti, która nieznacznie wyprzedza Laru i Edhel, głównie dlatego że obie mniej chętnie dają fotki na forum ogólnym.

- Redaktor – Najlepiej czytało mi się chyba teksty Fuckusa, pisane lekko i niewymuszenie.

- Kulturalna – Nasza kochana Laru. Na forum ogólnym świeci przykładem, a i na klanowym zawsze pierwsza składa wszystkim wszelakie życzenia.

- Rozbójnik - Nieco zapominany, świętej pamięci Fable, nazywany też Boomerang Fable z powodu ciągłego powracania w odmienionych formach. Ciekawie się zmieniał na przestrzeni nicków i od !?, khem, wkurzającego wszystkich trolla został jednym z pierwszych członków Takedy.

- SpamerMassey.

- BłazenMassey.

- PseudoznawcaMassey.

- Bluźnierca - Za dużo nominowanych : / Ale cóz – Massey.

- Kontrowertyk – Bo ja wiem? Dużo osób wzbudza kontrowersje… choćby dawno, dawno temu Majin Ale nie wiem czy ktoś go obecnie jeszcze kojarzy. W takim wypadku – Cyceron

- ZłośliwiecQ'ccaon'naeaeccer – Czego jak czego, ale złośliwości to Q’ odmówić nie można. To jego konik i znak rozpoznawczy. Posiada jednak doskonałe wyczucie taktu w tej złośliwości - wie kiedy użyć ironii, a kiedy trzeba przestać.

- ManipulatorFranek, który bez skrupułów łamie każdy możliwy punkt regulaminu, wiedząc, że w razie czego ma mnóstwo lizodupów którzy będą go bronić przed Zarządem.

- Leń - Ishi.

- TandeciarzMassey. Choć być może był to po prostu homoseksualista i fan muscular yaoi.

- LizusChoi i jego tysiąc pięćset sto dziewięćset innych, różnych nicków.

- EmoXan. Nie Q’, Xan.

- Pępek świataParvatti!

Pozdrawiam wszystkich.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
1) Junior Admin - po prawdzie, to nie widzę nikogo na to miejsce. Ale obstawiłbym Drakan - kopia madao, tyle, że z charakterem.

2) Ikona - franqey. Mogę mieć inne zdanie na dany temat, ale zawsze myślę: "Damn, gość jest zajebisty".

3) Nieskazitelny - Drakan.

4) Pomocnik - Danevert - gdyby nie on, to byłbym dziś innym człowiekiem .

5) Twórca - Od czasu, gdy się zarejestrowałem, nie było jednego epickiego tematu. Patrząc po wcześniejszych - Szarak.

6) Pracuś - Madao, no bo kto inny?

7) Mówca - franqey.

8 ) Mędrzec - ciężko kogoś wybrać. Niech będzie Joe, za największą specjalizację w polityce w Polsce.

9) Polonista - zagłosowałbym na Szaraka, ale wczoraj piznął się w słowie "poza" ;p Tak więc - Madao.

10) Znawca - Mam w dupie nowości z DB, ale wiem, że tu przoduje Katz.

11) Autor - fanatyczka.

12) Komik - Madao, za nerdowskie poczucie humoru, ale z klasą.

13) Koneser - Danevert. Mimo, że jego avatar to tylko "sexy boy" z google, to jest to jego znak charakterystyczny. No i gust muzyczny <3

14) Szeryf - Szarak, wróć!.

15) Model/Modelka - Roza, innym paniom brakuje 100 lat, żeby ją doścignąć. Tyle, że wtedy nie będą się już do niczego nadawały.

16) Redaktor - Szarak. Whoa - jedyne słowo, jakie byłem w stanie z siebie wydać przy czytaniu jego prac.

17) Kulturalny - Shihouin. Ten śmieszny ost za akcję po zamknięciu SB to jakiś fail, osoba(y) naprawdę odpowiedzialne nie poniosły konsekwencji.

18 ) Rozbójnik - Dark Sky. Nie wiem co robi u madao pod stołem, ale jego regulamin dotyczy najmniej ze wszystkich.

19) Spamer - Naoistka. Ilość porządnych postów w porządnych tematach zamyka przyrostek -naście. A może i to przesadzone?

20) Błazen - No doubts - Waz.

21) Pseudoznawca - Focus. Gdzie nie spojrzeć, tam rozprawka Foki na dany temat. Na laikach może robi wrażenie, ale jeśli ktoś jest zaznajomiony z tematem, to przykro mi, stary ;p.

22) Bluźnierca - franqey, chociaż widać, że robi to specjalnie.

23) Kontrowertyk - Old, lubisz dym wokół siebie.

24) Złośliwiec - negatywna: Old. Za nakamę. Wiesz, o co chodzi.

25) Manipulator - Parvatti. Żal patrzeć na to, co zrobiła z niektórymi osobami.

26) Leń - eMate. Ishi przynajmniej w posty się wpierdzielał.

27) Tandeciarz - Byczusia. Za Tiffę w sygnaturze, aż mi się FFVII odechciało przez nią.

28 ) Lizus - Wazon.

29) Emo - Hayato.

30) Pępek świata - to chyba specjalnie dla Parv stworzono?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
- Junior Admin – Shiro - całokształt mówi sam za siebie, człowiek jak najbardziej nadaje się na to stanowisko ze względu na swoje doświadczenie, uparcie i bezstronność.

- Ikona – Franqey, trudno znaleźć kogoś takiego gdzie indziej. Oryginał.

- Nieskazitelny – Naoista, bo zawsze potrafi rozstrzygnąć spór odpowiednimi argumentami, sam też bez sensu nie wdaje się w takie.

- Pomocnik – Focus, bo mimo wszystko pomaga, co bardzo mi się podoba. Zawsze mogłem na niego liczyć.

- Twórca – Q'ccaon'naeaeccer, nie mam co do tego wątpliwości.

- Pracuś - Naoista, bo chociaż za forum się bierze.

- Mówca – Joe, za to, że fajnie sobie gada czasem ; >

- Mędrzec – Dai Kaiosama, za często trafne przemyślenia.

- Polonista – Szarak, a jakże.

- Znawca – Naoista.

- Autor – Rozarossa, za piękne i kreatywne zdjęcia.

- Komik – Focus, nie inaczej, często dostawałem sraczki ze śmiechu ;x

- Koneser – Shiro, bo zawsze podobały mi się jego avatary.

- Szeryf – No dobra, skoro nie można na siebie, to z przyjemnością oddaję głos na Shiro.

- Model/Modelka - Parvatti, za piękne ciało, które mogłaby pokazać w kostiumie kąpielowym w końcu ;/

- Redaktor – Emate, to na jego tekstach na początku się wzorowałem. Podoba mi się ten styl.

- Kulturalna – Laru, z całą pewnością, przez co niektórzy próbują jej dogryźć.

- Rozbójnik - Fable - tego człowieka nie zapomnę za swoje powroty, było wesoło.

- Spamer – Kathlar, chyba wbił około 100 postów w kilka dni.

- Błazen – Dark Sky.

- Pseudoznawca – Gangez, bo często wypowiada się nie mając zdania.

- Bluźnierca - Dark Sky.

- Kontrowertyk – Q'.

- Złośliwiec – Q'.

- Manipulator – Parvatti, bo aż szkoda mi było niektórych osób, które ciągnęła za to i owo.

- Leń - Ishido, zdecydowanie

- Tandeciarz – Ishido.

- Lizus – Byczusia, bez wątpliwości.

- Emo – Hayato, bo użala się nad sobą ciągle. Jakby kogoś to obchodziło...

- Pępek świata – Old Shatterhand.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Miałem wypełnić listę na chybił-trafił, jednak skoro nalegacie aby podchodzić do tego tak poważnie to i ja zagłosuję z głową.
1.Admin Jr. - Tak właściwie to Naoista bo on bardziej junior niż senior. Jeżeli to nieregulaminowe posunięcie to stawiam na Focusa. Czasem mam wrażenie, że pełni tu codziennie 24-godzinną wartę z małymi przerwami na posiłki.
2.Ikonka- franqey. Pijak-filozof. Trudno w takiej sytuacji nie być ikoną.
3.Nieskazitelny- [RENAULT] clio. Kategoria negatywna gdyż: "Nawet grzeczność, gdy jest przesadzona, staje się niegrzecznością".
4.Pomocnik- jeżeli ma to być maraton opinii subiektywnych to bezapelacyjnie stawiam na Hako.
5.Twórca- brak albo Naoista; Każdy daje coś od siebie na forum a najwięcej dał [I BĘDZIE DAWAĆ! I TO PUBLICZNIE!] owy osobnik. Niech leci głos.
6.Pracuś- Jego całym i jedynym życiem jest Nao. Należy się adminowi.
7.Mówca- franqey. Nie ważne czy przed połówką, czy po połówce. Ma gadane, ale najważniejsze jest to, że wie o czym gada.
8.Mędrzec- Dai Kaiosama. Nie ma to tamto.
9.Polonista- Xell miarzdrzy.
10.Znawca- Dwóch do wyboru. Na poziomie dało się rozmawiać z Hidden Lordem i Dai Kaiosamą. Jednakże biorąc pod uwagę, że większość teorii Dai'a łącznie z tekstami na stronie kłóci się z autoryzowanymi danymi i forma przeważa nad treścią, nie pozostaje mi nic innego jak postawić na starego, złotego gońca. Hidden Lord.
11.Autor- Matheww™ albo villarica. Ten pierwszy to autor kradzionych, ale za to jak pięknych zdjęć. Jednakże złoty pędzel pędzi do człowieka rodzaju żeńskiego. Za to, że dziewczyna i za to, że to żeński grafik.
12.Komik- doctor_slums. Niestety do dnia dzisiejszego nie przyjął mnie do swojego, elitarnego Slóms klubu.
13.Koneser- j.w.
14.Szeryf- Szarak. Może i zając, ale na tyle inteligentny aby zrozumieć regulamin i adekwatnie się nim podcierać: nie za często, nie za rzadko.
15.Modelka- Naoistka. Pójdę kiedyś z Nią na randkę i z jej tapetą także.
16.Redaktor- nie chce mi się robić wyliczanki.
17.Kulturalny- tak właściwie to Danevert. O właśnie.
18.Rozbójnik- Cyceron za to, że dużo fukał.
19.Spamer- Królewna Łąk i pastwisk. Byczusia 4ever.
20.Błazen- Samą obecnością nikt mnie nie irytuje.
21.Psudoznawca- ex aequo ByczaDama i Ciemne Niebo. Jako, że Ona już tytuł otrzymała to zagłosuję na DarkSkaja. Za: zakładanie klawych tematów, "To queen nie żyje już?", posiadanie płyt Eminema, które dany raper wyda w przyszłości. Miodność.
22.Bluźnierca- Tylko nie pomyśl, że się w tobie zakochałem alkoholowy filozofie. Punkt dla Ciebie Franek.
23.Kontrowertyk- Jeżeli chodzi o reakcje na forum, nie opinię subiektywną to chyba Old. Za wypowiedzi sugerujące lansowanie pedalstwa przez Jezusa, rzucanie * na dzień dobry etc.
24.Złośliwiec- ni mo panie.
25.Manipulator- Próbuje podświadomie manipulować płotkami z miernym skutkiem. Parvatti.
26.Leń- kategoria pozytywna: wyluzowany, odcięty od smutnej rzeczywistości człek z uśmiechem na papie. Ishido.
27.Tandeciarz- O gustach się nie rozmawia- ALE ZDECYDOWANIE BYCZA KRÓLEWNA.
28.Lizus- Kategoria pozytywna: raz widziałem Ishido z gustownym, modnym napojem w dłoni. Mój głos idzie dla Niego.
29.Emo- Zdecydowanie Q. Kopnięty w dupę i nie wymasowany. Najpierw źle głosuje na wyborach a potem ma pretensje do całego świata, tylko nie do siebie. Kojarzy mi się z sentencjami: "Matko! Dlaczego mi to zrobiłaś?", oraz "Jestem ekscentryczny troszkę, więc na ptaszku noszę broszkę".
30.Pępek świata- Parvatti, pseudonim wojenny "Leżeć i ładnie pachnieć- przy tym może nawet dobre mleko skwaśnieć". Czasy w których moderatora otrzymywało się za błyśnięcie ciałem minęły bezpowrotnie. No chyba, że pojedziesz do Gdańska i zgwałcisz dzikusa.
Pozdrawiać i za uwagę dziękować. Całuski przesyłać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Za mało Was znam żeby obstawić wszystkie miejsca.

1) Junior Admin - Focus. Ewidentnie i niepodważalnie.

2) Ikona - Franek za prostotę i moc słów, za naturalność, za to że nie kreuje wizerunku ,,hej jestem inny'' tylko po prostu - taki jest.

6) Pracuś - Jakby na to nie spojrzeć to w tej kategorii wygrać może tylko Naoista

7) Mówca - Franek bo w dwóch cytatach i jednym słowie zawiera więcej niż inni w 30 linijkach tekstu.

9) Polonista - Xell, nawet jeśli totalnie nie zgadzam się z jego poglądami to i tak czytanie jego postów to sama przyjemność

17) Kulturalny - Clio. Chyba xP

19) Spamer - Byczusia...

20) Błazen - Byczusia...

21) Pseudoznawca - Byczusia...

23) Kontrowertyk - Q.

24) Złośliwiec - Q.

25) Manipulator - Parv, Skarbie to dla Ciebie

27) Tandeciarz - Ishido

28 ) Lizus - Ishido/Byczusia jedno fociami z browarem i stylem z cyklu ,,taki ze mnie luzak'', drugie pozorowaną mową.

30) Pępek świata - Gangez i nie ma że boli.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
1) Junior Admin - oczywiscie Focus
2) Ikona - Franqey. Oby go nigdy nie zabraklo
3) Nieskazitelny- Avenus. Ma nawet regulamin w opisie.
4) Pomocnik - Focus. Znajdzie piosenke, pomoze z angielskim. Nawet pomagal mi tlumaczyc wywiad z czlonkami Laruku.
5) Twórca - Dai Kaiosama. Ostatnio udzila sie mniej, ale od poczatku robil dobre rzeczy w HydeParku.
6) Pracuś - Oczywiscie Naoista
7) Mówca - ponownie Franek.
8 ) Mędrzec - czlowiek renesansu, czyli Dai Kaiosama.
9) Polonista - Szarak
10) Znawca - swojego czasu Mistrzu.
11) Autor - Nightmare_Creator
12) Komik - Goji XD
13) Koneser - Shiro
14) Szeryf - Shiro.
15) Model/Modelka - Parvatti.
16) Redaktor - Dai Kaiosama
17) Kulturalny - clio
18 ) Rozbójnik - Massey
19) Spamer - za duzo tego...
20) Błazen - Cyceron
21) Pseudoznawca - niestety Byczusia
22) Bluźnierca - Franek
23) Kontrowertyk - Q
24) Złośliwiec - od pewnego momentu Mistrzu. Kiedys byl inny
25) Manipulator - brak
26) Leń - Ishi
27) Tandeciarz - Goji.
28 ) Lizus - brak.
29) Emo - czasem Q i Hayato. Ale nie konca.
30) Pępek świata - brak.


Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Junior Admin - idealnie nada się Shiro. Jest to chyba jedyną osobą poza mną którą cechuje idealny spokój i bezstronność podczas jakichkolwiek konfliktów. Jako moderator był sprawiedliwy, rozsądny i jako jedyny potrafił przypasować regulamin forum do życia codziennego wiedząc kiedy upomnieć, kiedy zastosować mocniejsze środki a kiedy zaś sprawę skwitować jednym celnym sarkastycznym powiedzonkiem. Jedyny problem to sprawy informatyczne, których to poziomu rozwoju kolegi ustalić nie mogę, lecz wierzę, że Shiro nie pozwoliłby sobie na brak profesjonalizmu.

Ikona - jest kilka osób wartych zastanowienia. Większość typuje franqeya, Daia... Owszem. Dai od dłuższego czasu jest słabo widoczny na forum. Co się stało? Nic. franqey także swego czasu pojawiał się z dużym przerwami. I co było? Nic. Admina dawać jest bzdurą gdyż zmiany byłyby zbyt duże. clio? Cyceron? Ishido? Nie. Posiedzieli, pogadali, skomentowali i rozleźli się beztrosko po internecie forumowicze, na następny dzień ledwo dając po sobie poznać, że jeszcze cokolwiek o powyższych pamiętają. Zatem kogo? Focusa oczywiście. Obojętnie kogo by na forum nie spotkać każdy coś od Focusa zawdzięcza, Focusa szanuje, Focusa lubi, z Focusem gra, z Fokusem pożartuje, Focusowi pamięta dawne urazy, z Focusem się napije, Focusa skomentuje, lamentuje gdy Focus po raz setny odchodzi z forum i po raz setny wraca po pięciu minutach, Focusa by utopił, o Focusie śpiewa hymny. Obojętnie jakiej reakcji użytkownicy by nie przejawiali zawsze o Focusie każdy może COŚ powiedzieć i każdy go zauważy.

Nieskazitelny - znów Shiro. Regulaminu nie łamie, kłótnie rozładowuje, nikt jak dotąd na niego się nie żalił, czyli musi być dobrze.

Pomocnik - pomoc z reguły odbywa się poza forum natomiast ta forumowa jest stosunkowo drobna. Z tej pierwszej najwięcej jest mowa o Ishido, o drugą zaś walczą na ringu Focus i Hako. Ja zaś subiektywnie wybieram Naoistę, gdyż dziedziny w których doradzał czy szukał były dosyć specjalistyczne, tudzież pomoc Gota wcale tak rzadko udzielana nie była.

Twórca - tutaj jest mi bardzo ciężko stwierdzić, gdyż nikt nie wybił się na tyle razy skutecznie by tego Wazona dostać. Większość z owych osób nadaje się do kategorii Mówca. Z drugiej zaś strony tematy, które mnie w szczególności interesowały były zakładane przez Gota, franqeya, Daia oraz Q'ccaon'naeaeccera, najwięcej zaś kłócono się w tematach Focusa. Zatem pójdę po popularności oraz liczbie tematów i wybiorę Naoistę. Nawet jeżeli pomysłodawcą była zgraja plotkująca niezobowiązująco na dany temat w ShoutBoxie.

Pracuś - jak dupa jest od srania tak admin jest od pilnowania strony, czym można by cała sprawę skomentować, lecz nasz admin to zupełnie inna bajka. Pomijając fakt, że śpi na łączach dbałość o stronę i forum widać w każdym aspekcie, jeżeli chodzi o prace graficzne nawet za bardzo. Doceniam także fakt, że pomimo różnorakich złośliwostek, prztyczków i bycia bohaterem różnorakich dziwacznych historyjek kwituje sprawę krótkim acz treściwym 'lol' po czym wraca do roboty. Dodam, że ze wszystkich znanych mniej lub bardziej mi adminów Got jest tym najbardziej kompetentnym.

Mówca - piszcie i mówcie co chcecie, ale jak ktoś wyskoczy z jakąś prowokacją nie znajdziemy nikogo kto by się nie oburzył święcie lub gorliwie przytaknął. Kontrowersje zawsze motywowały ludzi do pracy, a Mistrzu jest w tym mistrzem.

Mędrzec - wprawdzie zbyt neutralny i niekiedy mało się wybijający ale zawsze jednak Dai Kaiosama. Gdziekolwiek by się nie wypisał zawsze potrafił unaocznić dyskutantom parę kwestii, na które nie zwrócili uwagi. Zaliczę nawet fakt, że niektóre braki uzupełniał zręczną i mądrze brzmiącymi, pięknymi słówkami co u mędrca umiejętnością powinno być niezbędną.

Polonista - Szarak przyznał się, że ma problemy z przecinkami, ja strzelam wiele literówek, Dai przekręca litery, Parvatti niekiedy kultury brakuje, clio lubi zaczynać zdania od małej litery, a Got nie stawia polskich znaków. Zostali się Xell oraz Q. O ile język Xella jest perfekcyjny pod każdym względem tak jego posty są zbyt przekombinowane i nasączone zbytnią melancholijną poezją.Co tu dużo pisać, są po prostu !? za PŁASKIE. Q'ccaon'naeaeccer jest chodzącym ideałem. I nie zaniedbuje składni!

Znawca - Mistrzu, bo najzacieklej dyskutuje i potrafi to udowodnić, przytaczając cytat z tomu 37, strony 90, drugiego kadru po prawo trzeciego od dołu, o tam na pierwszej fałdce ubrania Jaskiniowca.

Autor - Nightmare technika świetna, ale jak na nightmare, dark, i inne silent hill za mało mi, za słabo. Wazon wędruje do mihesza. Po części także za to, że jego rozwój artystyczny, mogliśmy obserwować na forum praktycznie na bieżąco.

Komik - było, minęło i krótko, ale Thought. 'Dynamiczne przydzielanie IQ' oraz 'pogrużki' długo się pamięta. Bynajmniej znając Thought, wszystko było wypowiadane pół poważnie, pół zlewająco więc tym bardziej.

Koneser - wątpliwości żadnych, miejsce wprost stworzone dla Gota. Jedynie dobór avatarów niekiedy kulał lecz filmy, anime, muzyka i książki dobrane świetnie. I koty. Bodajże jedyny człek na forum, który ma gust najbardziej zbliżony do mego, choć akurat ten aspekt jest jednym z mniej ważnych. Po prostu większość zainteresowań można spokojnie zaliczyć do ambitnych. W zupełności wystarcza.

Szeryf - Shiro. Wyjaśnienie: patrz Junior Admin

Model/Modelka - żeby stwierdzić, że ktoś jest ładny należy zobaczyć go bez polepszaczy typu Photoshop czy babskich mazideł. Z tej to paczki Kyanna oraz Parv odpadają hen daleko. Chłopa nie ma tu żadnego w miarę znośnego, więc dołączają do dwóch powyższych pań. Jedynie naprawdę tutaj ładna jest Rozarossa. Bardzo kobieca i delikatna uroda, do tego makijaż jeżeli występuje jest praktycznie niewidoczny.

Redaktor - stronę rzadko przeglądam, więc lekki problem. Patrząc na profesjonalizm redaktorski, język, ilość artykułów oraz treść zostają Szarak i Joe. Joe niestety dawał tylko recenzje co jest najprostszą i zarazem mało ambitną drogą. Wybieram Szaraka.

Kulturalny - clio by dostała Wazona, ale jej kultura jest podobna jak kultura Xella - bez życia. Danevert będzie najodpowiedniejszy, gdyż rzadko kiedy widzę u niego bluzgi na forum tudzież cechuje się dosyć dobrym opanowaniem.

Rozbójnik - za mojej trwającej jeszcze kadencji Cyceron, który do samego końca regulamin miał głęboko w dupie.

Spamer -Ishido, ponieważ rzadko kiedy ma coś do powiedzenia na temat. Ostatnimi czasy zaś wyjątkowo usilnie pracuje na ten tytuł, wysiłki te doceniam czego dowód jest linijkę wyżej. No, może dwie.

Błazen - tak jak Koneser przeznaczony był na Gota, tak to jest miejsce dla Ishido. Niedojrzały i nieodpowiedzialny wprost do sześcianu, a jako że twierdzi, że mózgu nie ma, więc nie wiem co mu zeżarło wóda, fajki i narkotyki. Coś musiało. W moim odczuciu jego żarty miast bawić tylko go pogrążają, choć czasem powie coś wartego uwagi. Czasem... Nie wiem co to wszystko ma znaczyć. Chęć bycia 'cool', dopasowywanie się do trendów, zasłanianie własnych braków, kompleksy, słaby charakter? Wszystko naraz? Z tego wszystkiego wychodzi po prostu jedna wielka i kiepska błazenada.

Pseudoznawca - Bycza bezapelacyjnie. Rozumiem chęć publicznego wypowiadania się tudzież podejmowanie wyzwań jakimi są niektóre tematy, ale do jasnej dupy dopasowane do swych możliwości lub z zaznaczeniem, iż wiedza jest niepełna. Ewentualnie można perfidnie jechać na chama, ale do tego trzeba mieć gadkę i wysoką inteligencję... Natomiast owa Lady uparcie tkwi przy swych wnioskach za jedyny argument mając 'nie obrażaj mnie', 'nie gadam z tobą' czy coś w ten deseń. Być może parę, ekhem, teorii dałoby się przy odrobinie sprytu zręcznie obrócić w żart, ostatecznie wyjaśnić, ale możliwości intelektualne Byczusi nie są jeszcze przygotowane na takie wyzwania. Cóż, wspomnijmy zatem jeszcze, że owy proceder powtarza się co najmniej w 90% na forum i Wazon mknie szybciutko w stronę koleżanki.

Bluźnierca - Temat 'Bluzgi na forum. Czyli franqey. Aczkolwiek jego błędy ortograficzne i językowe się tutaj nie liczą. Do negatywnych kategorii nie zaliczę, bo przekleństwa franqeya są umiejętnie zastosowane i nie psują wypowiedzi.

Kontrowertyk - nieodłącznie wiąże się z prowokacjami. Czyli Mistrzu

Złośliwiec - wprawdzie niedoścignie pewnej znanej mi osoby z życia codziennego ale aspiracje ma duże. Dobra złośliwość to złośliwość w białych rękawiczkach, w garniturze, stonowana i lekko figlarna zarazem, a przy tym wysoce wysmakowana, nie wspominając już że musi trafiać w sam środek. Gotycka cholera wręcz. Na bardzo wysokim poziomie złośliwości umie prawić tutaj jedynie Q.

Manipulator - żeby stwierdzić, że ktoś jest manipulatorem, sam musi się wydać lub ktoś go musi przejrzeć, co samo przez się dyskryminuje go ze stanowiska, gdyż manipulator jest dobry tylko wtedy jeżeli nikt o nim nie wie. Jako, że na forum manipulatorów z ww powodów stwierdzić nie nie da rady należy wybierać z tych którzy się wydali lub tak sami twierdzą. Objawy te najbardziej widoczne są u Focusa, biją wręcz po oczach. Chodzi, pyta, obłazi naokoło. Podchodzi chłopina jak tylko może. Ma tylko to nieszczęście, że zawsze wpadnie.

Leń - w ogólnie nie wiem po co dawać redaktora i moda zarazem za marnych parę recenzji, Ish przegiął pałę o 360 stopni.

Tandeciarz - Bycza, której gust muzyczny jest tak *nieciekawy*, że potrafi odrzucić najlepszego rockowego klasyka dla swoich technotłuków.

Lizus - Hako znajduje się całkiem wysoko na liście potencjalnych kandydatów, albowiem to przed osobami o ugruntowanej pozycji na forum mocno gnie kark, a jego gnębienie co głupszych użytkowników chyba ma służyć jako kość przyniesiona pod nogi panu, co jeszcze by przeszło, gdyby nie to, że żre się z przeciwnikami na takim samym poziomie jak i oni z nim. Tym niemniej pozostawimy biednego Hako w spokoju, który jeszcze tyle godności ma by nie podlizywać się za każdą cenę i w każdym temacie jak to robi Byczusia. Bardzo ładnie to było widać jak dostała drobną !? od Parvatti w 'Wyglądzie forumowiczów' by teraz oceniać wszystkich jak to w jej mniemaniu Parv by sobie życzyła. A własne zdanie gdzieś zjadło. Ot co.

Emo - tak wiem, każdy człowiek ma problemy, większe lub mniejsze i każdy jakąś chęć by je przezwyciężyć lub chociaż próbować. Hayato jest inny. Inny tak, że oczywiście nikt go nigdy nie zrozumie, bo tak ma być. Albowiem Hayato chyba jednak problemy bardzo lubi, a jak jeden pomimo wszelkich podejmowanych wysiłków na przekór wszystkiemu się rozwiąże, nie daj Kainie pozytywnie, zaraz znajdzie sobie nowy by dalej płakać nad swym beznadziejnym losem. Wahania nastroju niekiedy ma gorsze niż baba podczas menstruacji. A przy próbie pomocy potrafi się obrazić. U kobiety jest to co najmniej dziwne, ale już u mężczyzny godne pogardy.

Pępek świata - nie mam nic przeciwko pępkom świata o ile potrafią udowodnić, że wszystkie wygadywane o sobie opinie oraz zachowanie są prawdziwe, choć ziarno przesady zawsze będzie w tym siedzieć. Gangeza nie liczę, bo jest za cienki. Parv by chciała, aspiracje ma, ale jak dotąd racji nie udowodniła, a przy kilku dłuższych dyskusjach w Hyde Parku znacznie zmiękła. Jeszcze zaczekamy te dwa lata i być może wtedy stanie się pępkiem z błogosławieństwem Gota oficjalną pieczątką i dowodami w postaci postów. Jedynym zatwardzialcem na placu boju, wyśrubowanym do niemożliwości pokazowym ego by zasłonić swe braki i wiek jest Old Shatterhand. Po prostu rozczulająco uroczy swych kogucich piórkach. A jak zaprzeczysz naczytasz się, że jesteś idiotą a twe riposty są kiepskie i niegodne uwagi. Właściwie to cokolwiek nie powiesz Old i tak wie lepiej. A jak nie wie patrz punkt pierwszy. Ewentualnie ucieknie z forum.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Złote Wazony 2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook