Forum Dragon Ball Nao

» Ratunku, problem^^

Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.449
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Zawsze musze coś zrobć aby komp zaczął mi szwankować. Tym razem laptop po miesiącu mojego użytkowania.

Włączając laptopa wyskakuje mi, że "wystąpił błąd w skrypcie".
błąd: invalid character
url: http://lan11.startvg.com

Co gorsza logując się na fotke (przy czym u mnie strona fotki zmieniła wygląd) przy odświeżeniu mam:

Nie można wyświetlić strony XML
Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.


--------------------------------------------------------------------------------

Znaleziono nieprawidłowy znak w zawartości tekstowej. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://www.fotka.pl/xsl/konto_wiad...



Oczywiście gmail również przestał mi działać:

"Aby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa, program Internet Explorer zablokował tej witrynie możliwość pobierania plików do tego komputera. Kliknij tutaj, aby uzyskać opcje"

Zaznacze, że wcześniej normalnie mi wchodziło a teraz musze używać protokołu https, żebym mogła na niego w ogóle wejść.

No i oczywiście poczta na wp też mi szwankuje. Z tego co wiem to u mnie w domu działa normalnie a na laptopie pisze mi, że jest "błąd na stronie" przez co nie mogę wejść do folderu żeby odczytać wiadomości.

Na fotce nie jest to żadna przerwa techniczna gdyż w domu sprawdzałam i wszystko działało normalnie, dlatgo zakładam że musiałam zrobić coś na laptopie i dlatego nie działają mi niektóre strony. Fotka mnie mało obchodzi, najważniejszy jest gmail i poczta na wp, a pisze te błędy bo nie wiem czy nie mają ze sobą coś wspólnego.

Proszę o ratunek.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hmm a może zamiast Internet Explorera zainstaluj sobie Mozillę Firefox.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pobaw się, zaraz po restarcie, w usprawnianie systemu za pomocą płytki systemowej. Ustaw na górze ATAPI/CD czy co tam jest i wybierz zgodnie z instrukcją.

A Ty Vaz nie świruj, gdyby nie Nao, to pewnie do dziś byś latał na Explorze.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.702
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
W przeglądarce:
Narzędzia > Opcje Internetowe > Ogólne > Tymczasowe Pliki Internetowe > Usuń pliki > OK

Crtl + F5 i powinno działać
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ratunku, problem^^
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook