Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Son Gohan

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Jedna z fajniejszych postaci serii, nie przepadałem za nim tylko w Sadze Buu i w GT.

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
KTOS TAM WYZEJ TAK NAPISAL ,,uważam że Son Gohan ośiągnoł szczyt swoih możliwości w walce z komurczakiem wtedy mógłby pokonać nawet Songa i Vegete. Son Gohan po walce z komurczakiem stawał się coraz słabszym wojownikiem i wzioł się za nauke i dziewczyny''

A JA UWAZAM TAK a poziom mistic który [ ort! ] dostal od seniora bogów? przeciez na poziomie ssj2 gochan nawet by sie niezblizyl do buu. a jak pamietamy Mistic Gohan pral buu na kwasne jablko i to wtedy pokazal caly swoj kunszt. fakt ze gohan pokonal komurczaka ale niepomiejszamy jego roli jako mistic
redeemer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
redeemer
Wiek: 30
Dni na forum: 4.884
Posty: 8
Skąd: Tarnów
Potwornie irytująca postać,zwłaszcza na samym początku.Drażniły mnie momenty,w których raz nie mógł zadać ciosu Recoomowi a parę godzin później potrafił ostro skopać tyłek freezerowi,około 200 razy silniejszemu...A to co już ze sobą zrobił w GT to już totalna porażka,nawet z Rirudo nie mógł sobie specjalnie poradzić,plus ta jego córeczka co tylko na Songa kłopoty nieustanne sprowadzała....nie wiem,może komuś odpowiada taka postać,ja zwyczajnie ani trochę jej nie polubiłem.Aczkolwiek po wrzuceniu SSJ2 nieźle kosił,nie powiem.
Megawojownik1234 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.802
Posty: 4
Songokan...starszy a zarazem silniejszy syn Songa.Od najwczesniejszych lat tracił panowanie nad sobą kiedy wpadał w złość,nikt nie potrafił mi wytłumaczyć dlaczego,dziwne prawda?
Największe dni chwały w jego zyciu toczyły sie gdy pokonał straszliwego potwora Komórczaka.Gdy walczył z małymi Komórczakami to miałem wrażenie,że w ogóle się nie męczył miał reguralny puls ,jakby się bawił.Songokan godny był swojego ojca.
Niestety po wysłaniu straszliwego potwora na deski,Songokan przestał trenować,zmiękł ale jedno trzeba przyznać gdyby sie wkurzył to takiego Dable położyłby na łopatki dwoma ciosami.
Cóż to była super wojownik kosmiczny Brawu!
Książe Pan hime
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 2.763
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Dam ranking Gohanów jrów

FGohan > Preteen PGohan SSJ2 > Kid Gohan > Great saiyaman > DBH Gohan > Teen Gohan > DBGT Gohan > Nerd Gohan > DBS Gohan >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Mystic Gohan
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » [Postać] Son Gohan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook