Forum Dragon Ball Nao

» DBZ Heroes United ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3
kfash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.166
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Aha !
A do tej sily co napisalem wczesniej ?
Sa sposoby zeby jakos szybciej wbij wiecej ?
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Nie wiem jakim sposobem Ty trenujesz str i def, ale mi jedynym znanym i najlepszym sposobem jest trening na grawitacji. A wygląda to tak, stajesz przez bieżnią, ustawiasz grawitację o 15 większą od tej którą masz podaną w Recommended (na dole w zakładce Stats jest to podane) i cały czas trzymasz strzałkę w bok, aż Recommended nie zwiększy się do takiej grawitacji na jakiej trenujesz.

Jest jeszcze jeden sposób, na zdobywanie statystyk, a mianowicie, dojście do jakiegoś dobrego klanu.
kfash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.166
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Aha Dzieki z jak sie bedzie w jakims klanie to szybciej rosnie czy cos ?
A jesli chodzi o bieznie to jest te czarne w capsule tak ? co sie porusza ? czy jakies inne na innych planetach ?
A sa jakies sposoby na trenowanie ki ? Pytam bo ludzie mowia wbij duzo sily i obrony a przejdziesz all misje ale przeciez trzeba dobijac potwora z czaru a jak masz malo ki to bijesz potworkowi po 0 wiec jak moge to trenowac ? bo jak wbije lvl dodaje all w hp zeby miec transy a smocze kule daje zawsze w ki a zebralem juz okolo po 10-15 razy z ziemi i namek i all dalem w ki ale i tak musze czekac bo nie moge zabijcpotworow z misji musze ciagle zbierac kule i uzywac ich na ki
A po tym jak bende mial hp na all transy co dawac lvl ? ki ?
A jak chce trenowac to mam siedziec na najlepszym transie ?

Sorki za klopot ze tyle pytaj ale chce sie duzo dowiedziec o tej gdze bo mi sie podoba
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
kfash napisał(a):
jak sie bedzie w jakims klanie to szybciej rosnie czy cos ?

Co godzinę są Clan Wars (wojny klanów), jeśli ludzie z jakiegoś klanu pójdą na nie i zdobędą flagi, to każdy członek klanu który jest online otrzymuje pewną ilość statystyk w zależności jakiego typu była to flaga.


A sa jakies sposoby na trenowanie ki ?
Najlepszym jest dodawanie punktów (Stat Points), które zdobywasz co
poziom. Oraz oczywiście zbieranie kul. Dodatkowo możesz także raz na 24 godziny zbierać czarne kule (każda kula jest na innej planecie, ale jak masz Instant Transmission, czyli teleport to nie jest jakiś wielki problem).


kfash napisał(a):
A jesli chodzi o bieznie to jest te czarne w capsule tak ? co sie porusza ?
Tak to właśnie jest bieżnia I chodząc po niej możesz trenować PL.


kfash napisał(a):
A jak chce trenowac to mam siedziec na najlepszym transie ?
Najlepiej w normalnej formie, chociaż jeśli bijesz lvl na sparach to najlepiej na transie, bo wtedy jesteś silniejszy i łatwiej zabić
kfash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.166
Posty: 10
Skąd: Warszawa
A zeby otrzymac jakies staty musi jakas osoba z mojego klanu zdobyc flage tak ?
A jak jestem w klanie i chcialbym pomoc w zdobywaniu tych flag to gdzie musze isc i co robic ? ?
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
kfash napisał(a):
A zeby otrzymac jakies staty musi jakas osoba z mojego klanu zdobyc flage tak ?
Dokładnie tak.

kfash napisał(a):
A jak jestem w klanie i chcialbym pomoc w zdobywaniu tych flag to gdzie musze isc i co robic ?
Jak pojawi się tego typu napis
Event Info: Clan Wars Now Accepting Applications
Event Info: Clan Wars will start in 3 minutes
Flags: Fort Z, State of Skill, Dungeon of Defense, Castle of Ki Defense

Wtedy masz 3 minuty na zarejestrowanie się na Clan Wars.
A zarejestrujesz się klikając na niebieski kwadracik, który jest po prawej stronie od paska z kulami. Otworzy Ci się okienko w którym wybierasz Register i jak CW się zacznie przeniesie Cię na inną mapę. CW kończy się po 10 minutach. A flagi są zawsze losowo porozrzucane po mapie, więc pewnie na początku będziesz mieć problem odnaleźć jakąkolwiek, chociaż z czasem nabierzesz wprawy.
kfash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.166
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Hmm a po co sa Z Points poniewaz gdy zdobywam flagi i potem otrzymuje staty to mam ze dostaje takie pkt po co one sa ?
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
kfash napisał(a):
a po co sa Z Points poniewaz gdy zdobywam flagi i potem otrzymuje staty to mam ze dostaje takie pkt po co one sa ?
Za Z Points kupuje się specjalne przedmioty w Sub Tower (jest w mieście na Ziemi). Na przykład Level Orb (dostajesz 2 poziomy zamiast jednego), Stat Orb (dostaje o 1 więcej punkt statystyk co poziom), Senzu Generator (automatycznie produkuje senzu, które odnawia Twoje Ki i HP) i wiele innych. Z tymże są one dosyć drogie i trochę Ci zajmie zebranie odpowiedniej ilości ZP na ich zakup.

Rada na przyszłość, jak będziesz kupować coś za Z Points to warto przedtem kupić Zypnotizer (też za ZP), który zmniejsza o połowę cenę kupowanych przedmiotów.
adi123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.066
Posty: 1
Ej Brolli gra jest cool ale jak sie wzywa smoka??
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Jak już masz zebrane 7 smoczych kul to wchodzisz w zakładkę Commands i wybierasz polecenie Wish.
Narko11 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.884
Posty: 5
Skąd: Leszno
Witam.

Mam problem z grą w temacie, a mianowicie gdy włączam obojętnie czy z folderu, czy z strony na serwer od razu, zawsze jest ta sama wiadomość:

Obraz

Podmieniałem klucz Guesta na mój klucz z nicku Narko w dokumenty/BYOND/key.txt
Ale to nie pomogło, robiłem reinstala programu i nowe konto na byond.com, ale to nic nie daje, zdaję się na waszą pomoc.

Pozdrawiam
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Otwórz ikonkę Byond, która powinna być na pulpicie. A następnie się zaloguj i dopiero wtedy spróbuj wejść do gry ze strony.
Narko11 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.884
Posty: 5
Skąd: Leszno
No, jbc to wiem, że guest to na polski gość, więc też już próbowałem
Kilkałem Join jak byłem zalogowany na stronie, jak i w programie, niestety ciągle to samo -.-
A co jest najdziwniejsze do każdej gry byond loguje mnie jako guest -,-
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Mając ponad 3 letni staż grania w tą grę, to taka sytuacja jaką Ty masz zdarzała mi się tylko, gdy nie byłem zalogowany w programie. Więc na myśl przychodzi mi tylko to:

1. Upewniłeś się, że dobrze się zalogowałeś, że w programie Byond tam na dole jest napis Logged in as "Twój nick" [online]?

2. Kliknąłeś w link aktywacyjny jaki dostałeś na mejla po założeniu konta?
Narko11 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.884
Posty: 5
Skąd: Leszno
No, ja jestem zalogowany i na dolnym pasku pisze te Loggen in Narko11[online]
Tak kliknąłem w link aktywacyjny i nawet założyłem 2 konto dla upewnienia.
Megatron
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.558
Posty: 1
mam problem wszedlem na te strone gdzie rzekomo mozna sciagnac tego dragon ball i dostaje info ze nie ma tej strony
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » DBZ Heroes United
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook