Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.) ocena: 9,60 (głosy: 5)110

Strony: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Mam nowe i świeże wiadomości dotyczące Dragon Balla w tv. A więc ktoś napisał pytanie o Dragon Balla do "TELE światu", niżej podaję przebieg słowo w słowo:
PYT: Dlaczego z anteny TVN siedem zniknął mój ulubiony serial "Dragon Ball"?
ODP: W dziale programowym TVN dowiedzieliśmy się, że kreskówka została zdjęta z anteny, ponieważ wygasła licencja na jej emisję. Stacja planuje wprawdzie zakup kolejnych odcinków "Dragon Ball", jednak kiedy to dokładnie nastąpi, jeszcze nie wiadomo. Fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość.
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
W sumie to nie wiem czy się cieszyć. Bardzo jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy no i większa część mlodch fanów będzie miala oazję zobaczyć DB w TV. Ale w dobie internetu to wszyscy już odcinki pościągali ech

Obraz
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Też to przeczytałem i sie zdziwiłem ale spox że będzie leciał.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Stacja planuje wprawdzie zakup kolejnych odcinków "Dragon Ball"
Pardon, jakich 'kolejnych'? Powraca Dragon Ball AF? Ech... Znów nafilmili, i to jeszcze w programie TV.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Pardon, jakich 'kolejnych'? Powraca Dragon Ball AF? Ech... Znów nafilmili, i to jeszcze w programie TV.
Ja tam nie wiem napisał tak jak było w gazecie.


W sumie to nie wiem czy się cieszyć. Bardzo jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy no i większa część mlodch fanów będzie miala oazję zobaczyć DB w TV. Ale w dobie internetu to wszyscy już odcinki pościągali
No tak ,masz całkowitą racje,
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
A ja wolę oglądać odcienki w TV, sam nie wiem czemu, taki mój kaprys. Fakt, iż mam na kompie większość odcinków po polsku nie zniechęca mnie do zainteresowania się tą sprawą. Post Brolliego mnie ucieszył. Mam nadzieje że wprowadzą DB na antenę.

I jeszcze jedno. My, forumowicze mamy dostęp do internetu, ale pomyślcie o tych którzy go nie mają, tacy ludzie są spragnieni bardziej niż my, ponieważ nie mają żanych wieści ze świata DB. Osobiście im współczuję. Poza tym, aby DB żyło nadal, konieczne jest aby młode pokolenie (siedmio latki zaczęły oglądać DB. W końcu i my się zestarzejemy, toteż ktoś musi podtrzymywać legendę....

PS:
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Szperałem sobie po necie i przeglądałem różne strony o DB nagle zobaczyłem artykuł o że db ma być w tv wiec od razu wszedłem i pisało eh sami luknijcie http://anime.com.pl/news.php?id=vTydaxCZ może już to widzieliście ale wole pokazać co o tym sądzicie?

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Aulerius Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.630
Posty: 7
huhu
jak ja dawno nie widzialem db
na Tvn 0o
super bo miesiac temu popsula mi sie cyfra
Czekam z niecierplowoscia
ps
Sądze że to prawda
w Teleexpresie o tym mowili
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Fajnie by było jak by póścili w TVN dragon balla zwykłego Z i GT ale jeszcze lepiej jak by od czasu do czasu puszczali kinówki dragon balla w TV!
Co myślicie o tym??
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Nom kinówki by sie przydały najlepej w niedziele tylko bez reklam -.- (no najwyżej 5 minutowe na potrzebe) ;D

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.650
Posty: 127
Skąd: Limanowa
No po prostu suuuuuuuuuper!!

__________________
Niech moc będzie z Wami

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
więc jak jest napisane w jednym z komentarzy "MEGA LOL! Widzę, że TVN zapomniał już o Uwadze."

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zobaczymy co z tego będzie, póki co pozostaje nam czekać

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
W najbliższym czasie nie puszczą db . Znowu jakiś głupi temat. Porównuje go z dbaf
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
W najbliższym czasie nie puszczą db
czego tak myślisz? przecież [ ort! ] jak by superexpres niedał znać to by tego newsa wogle niebyło wiec przecież [ ort! ] logiczne ze coś sie szykuje

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Bossssko!!!!! Nie moge się już doczekać Oby tylko leciało po 16... ^^

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.622
Posty: 30
Vasson napisał(a):
Szperałem sobie po necie i przeglądałem różne strony o DB nagle zobaczyłem artykuł o że db ma być w tv wiec od razu wszedłem i pisało eh sami luknijcie http://anime.com.pl/news.php?id=vTydaxCZ może już to widzieliście ale wole pokazać co o tym sądzicie?
czy news z tej stronki nie jest z sprzed roku?? lol!
lokiju Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
lokiju
Wiek: 33
Dni na forum: 6.710
Posty: 25
Skąd: DBZ
No new jest sprzed roku, ale napisali następny sezon, a niektórzy wspominali, ze pewnie na ten rok wyjdzie no to moze na nowy sezon tego roku. Kto wie.

Widzicie tę planęte w moim Avatarze. Wszystko pokazało mi że tak wyglądałaby Vegetta.
prozshin Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
prozshin
Dni na forum: 6.622
Posty: 30
moja mama kupuje taką gazetę z programem Tele Świat i tam na końcu są pytania od czytelników i odpowiedzi redaktorow! i padło pytanie czy db będzie nadal nadawany czy coś takiego ( pytanie zsprzed niecałego mieśiąca). Redaktorzy gazety udzielając odp na tego typu pytania kontaktują się z daną stacją. Odp była prosta: emisja db zostanie wznowiona lecz nie wiadomo kiedy.

Zostaje nam tylko czekać.
Gokusiek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Gokusiek
Wiek: 37
Dni na forum: 6.716
Posty: 43
Skąd: Poznań
Też slyszalem o tym ale DB na pewno nie poleci na TVN lub TVN7 - skompromitowaliby się. Ja stawiam na Polsat.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook