Forum Dragon Ball Nao

» Seria GTA

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
To już nie ma takiego klimatu jak GTA: Vice City

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Na razie to bez rewelacji, widać że gra chyba będzie na tym samym silniku co IV a i graficznie średnio, choć to pewnie jest jest jeszcze alpha. Bardzo jestem ciekaw fabuły, bo w owym trailerze pokazano świat bogaczy a także, nacisk położyli na pokazanie slumsów i żuli, podobno bedzie kilka grywalnych postaci, więc zobaczymy ale to dopiero jak będzie jakieś szersze info :8

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
widać że gra chyba będzie na tym samym silniku co IV
Po czym to stwierdzasz?

Grafika będzie lepsza, to oczywiste, i to widać (ale nie na pierwszy rzut oka). Żeby była bardziej realistyczna (to chyba najważniejsze w takiej grze), to postać musi mięć większy zasób możliwych czynności do wykonywania i swobodniejsze sterowanie, ale do tego jeszcze długa droga.

A trailer to tylko trailer, nijak ma się do samej rozgrywki

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Shounen napisał(a):
Po czym to stwierdzasz?
Po ruchu ulicznym i pieszym.

Na kilkuscreenach min: na tym widać, że liczba detali (bynajmniej na razie) nie powala
http://images7.gry-online.pl/galeria/galeria ... 437500.jpg

Nawet budynki w oddali sa za tą delikatną, zamazaną mgiełką, jedynie co zauważyłem, to, że tekstury drzew, dróg są znacznie polepszone i auta sie lepiej błyszczą.

http://images7.gry-online.pl/galeria/galeria ... 436296.jpg
http://images7.gry-online.pl/galeria/galeria ... 432015.jpg
http://images7.gry-online.pl/galeria/galeria ... 434765.jpg

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Po blisko roku czasu od pierwszego trailera V wyciękają powoli najważniejsze informacje o grze. Najistotniejsza pojawiła się dzisiaj, w grze pokierujemy..... 3 bohaterami! Zapowiada się przełomowa gra serii. Oprócz tego pojawią się też zwierzaki. Gra ukaże się na wiosnę 2013 na Xbox 360 i PS3 wersja na PC także będzie, ale standardowo później.

http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadom ... 788875.jpg

14 października ma się ukazać drugi trailer.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Cała seria jest dobra, piątkę pewnie kupię używaną trochę po premierze, co by taniej było.

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Według mnie pomysł trzech bohaterów jest dziwny i trochę się obawiam jak to wyjdzie. Nie jestem jakimś wielkim fanem serii, mimo, że grałem w III i VC (co napisałem w tym temacie milion lat temu), dopiero GTA4 było pierwszą częścią serii, którą udało mi się skończyć. Na tyle mi się spodobała, że przeszedłem ją dwa razy (no dobra, drugi raz dlatego, że pojawiła się łatka z trofeami na ps3). Tak czy owak, polubiłem Nico i przywiązałem do niego, dlatego myśl, że będę co chwile skakał między bohaterami wcale mnie nie raduje. Niby mamy poznawać fabułę z wielu stron, ale czy się wtedy trochę nie pogubię? Dobrze, że postaci w świecie gry ma być trochę mniej niż w poprzednich częściach, może nie pójdzie się pogubić w fabule.

Inna rzecz, że Rockstar nawet martwego gołębia przerobi na sztabkę złota.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hidden napisał(a):
Niby mamy poznawać fabułę z wielu stron, ale czy się wtedy trochę nie pogubię?
To jest prosta gra dla prostych ludzi, więc komplikowanie jej nie byłoby im na rękę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Hidden, udało ci się zaliczyć trofeum z przejściem gry w 30 godzin? Przechodząc za drugim razem walnęło mi 32 godziny i później już mi się nie chciało jeszcze raz.

A co do trzech różnych postaci - podejrzewam, że będzie to coś podobnego do Scarface'a, czyli możliwość grania różnych misji assasina, kierowcy i zbira (który zresztą nieco przypomina GTA), albo coś podobnego. Fabuły to pewnie komplikować nie będzie, jedno będzie zależało od drugiego, skoro to gra nawet dla idiotów, to czemu mieliby przenosić ją na jakiś większy poziom.

Ja tam GTA przeszłam wszystkie, SA nawet na 100%, do teraz mam zainstalowane na laptopie. Dobra gra na nudę, nawet nie trzeba zbyt bardzo przy niej myśleć.

Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dobra gra na nudę, nawet nie trzeba zbyt bardzo przy niej myśleć.
I dlatego właśnie bardziej mnie odrzucała niż ciągnęła, nawet mimo całkiem ciekawej fabuły w 4.
Aczkolwiek dla mnie największą bolączką tego co było mi dane grać w GTA czyli Vice City i 4 była możliwość zapisu tylko w wyznaczonych punktach. Właśnie w 4 samo zwiedzanie miasta jest dużą przyjemnością, ale jak próbować coś już kombinować to albo można się w coś wpieprzyć albo gliny cię ścigają, giniesz no i znowu trzeba kawał jechać.
Sporo fajnych rzeczy ma GTA, ale niektóre rozwiązania mogły by być zupełnie inne.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Z tymi zapisami to takie odniesienie do realnego życia, no i żeby też za łatwo nie było. Da się przeżyć.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
R* jeszcze nie spierdzielił totalnie żadnej gry, więc o V jestem spokojnym. Fabuła zapowiada się ciekawie rodem z takich filmów jak Infiltracja, czy Rodzina Soprano (motyw Michaela) ogólniep ogoń za kasą. Bałem się tego, że grając dziadygami i żonkosiami gra jeszcze bardziej z tonuje i stanie się jeszcze bardziej powazna od IV, ale twórcy co usuneli to zastapili nowymi, np. całkowitą integracją ze światem, jak chociażby opisali motyw z kanistrem benzynowym czy zaczepianie ludzi. óglnie 3 bohaterów jest to krok ryzykowny, ale jak wypali, może być to epicka gra całej serii.

Ja już sobie zaklepuje Trevora, gościu z pierwszych opisów wygląda na zajebistego typa ;p

Hidden napisał(a):
dopiero GTA4 było pierwszą częścią serii
Ja też xD Po prostu IV była dosyć łatwa, strzelaniny rozgrywało się kryjąc za ścianą i heja, można było łatwo przejść grę. Mam nadzieje, że V bedzie odrobinę trudniejsza i jak totalnie narozrabiamy, to ujście cało będzie trudniejsze.

Drakan napisał(a):
Aczkolwiek dla mnie największą bolączką tego co było mi dane grać w GTA czyli Vice City i 4 była możliwość zapisu tylko w wyznaczonych punktach.
Ponownie w V kupna nieruchomości nie będzie, więc mam nadzieje, że kryjówek, albo jakichś alternatyw będzie więcej bo podobno mapa ma być większa aniżeli GTA IV i Red Dead Redemption razem wzięta i podróż z jednego końca na drugi ma zając nawet 30 min, więc głupio będzie tak jechać z końca do miejsca zapisu ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jonga napisał(a):
Hidden, udało ci się zaliczyć trofeum z przejściem gry w 30 godzin? Przechodząc za drugim razem walnęło mi 32 godziny i później już mi się nie chciało jeszcze raz.
Ano udało mi się wbić to trofeum, choć wcale w nie nie celowałem. Byłem przekonany, że gram dużo dłużej będąc szczerym.

Katz napisał(a):
Hidden napisał(a):
dopiero GTA4 było pierwszą częścią serii
Ja też xD Po prostu IV była dosyć łatwa, strzelaniny rozgrywało się kryjąc za ścianą i heja, można było łatwo przejść grę. Mam nadzieje, że V bedzie odrobinę trudniejsza i jak totalnie narozrabiamy, to ujście cało będzie trudniejsze.
Pierwszy raz GTA4 przeszedłem na wspomaganiu celowania (oba razy grałem na konsoli) i byłem przekonany, że nie da się tego przejść bez tej funkcji. Za drugim razem zrezygnowałem z tej funkcji i faktycznie masakry nie było, grę dało się skończyć i to nawet dość przyjemne.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
maven
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.124
Posty: 5
Wg. tego co wyczytałem pod względem technicznym i grywalności będzie to przełom taki jaki można było zobaczyć pomiędzy GTA 2 a 3 i nic tego nie zmieni.
Najgorsze, że prawdopodobnie nie będzie jej na PC...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na pewno wyjdzie na PC, ale z opóźnieniem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
I tutaj się zaczyna....

Wersja na PC pojawi się na 90%, świadczyć o tym mogą liczne pre-ordery na tą platformę (w tym w polskich sklepach). Ponadto w niedawnym wywiadzie, Dan Houser (twórca V) powiedział, że "rozwżają wersję na PC", podczas gdy 3 miesiące po premierze IV jeszcze się zapierali, że nie wydadzą jej na PC, a tutaj na 3 miechy przed premierą V oni "rozważają", wniosek nasuwa się sam

P.S

Od tygodnia na systemy android i iOS można pobrać GTA Vice City

Mój screen

Obraz

Chodzi nawet płynnie, ale cięzko ogarnąc dotywkowe sterowanie

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
xnicki12
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.082
Posty: 2
Wiadomo San ANdreas najlepsze ;p grałem w to wiele godzin dawno temu ;p teraz niestety czas nie pozwala
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Premiera V dopiero 17 września na konsole, to na PC możemy poczekać nawet do 2014 roku...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Seria GTA
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook